хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Поради мамам...))))

7 порад від ледачої мами-психолога, чий метод виховання оцінили батьки з цілого світу
 

Анна Бикова –лінива мама . І вона не соромиться в цьому зізнаватися. Більш того, психолог і автор кількох бестселерів навіть пишається цим «званням», адже, на її думку, це дає дитині поле для розвитку самостійності. Правда, дівчина говорить не про лежання на дивані, а про небажання робити все самотужки: наприклад, іноді «полінуватися» помити посуд, зате дозволити семирічці зробити це самій, щоб вона вчилася координації. І не біда, що опісля доведеться витирати воду з підлоги і перемивати тарілки, поки вона не бачить.

 



8

Коментарі

14.06.19, 17:31

это уже мы почти прошли, и спички поджигали и пальцами тущили, ну что бы понял как оно больно, курить не давал, сам не курю, а мой па-па так усек что я у него тырю сигареты это еще до школы моей было и курил с двоюродной сестрой, причем самые красивые сигареты, так от противный тато, взяв саму вонючу Прыму, он с моей теткой как раз обсуждал качество свежего самогона, и пригласим меня с сетруней до столу подкурил, и спрашуе: - куришь,
-не, па, хіба можна хлопчику курить7
- ой не бреши, я бачив, на тобі цигарку і куріть отут при мені!
батько дае, треба робить, я був слухяним ... беру і так тягну потихеньку,
- не так не годиться, тягныи і ковтай дим, як дорослий.... ну... як мені потім було гидко, я запамятав на все життя, палить почав серьезно аж в армии потім...

    24.06.19, 18:17Відповідь на 1 від blac bird

    Тобі є що згадати. Я тільки один раз тапком дістала за те, що цілий день з сетрою просиділи у сугробі,(зробили собі у снігу хату),а батьки на весь день шукали...

      34.06.19, 22:04

        45.06.19, 01:27Відповідь на 2 від Голубка

        Тобі є що згадати. Я тільки один раз тапком дістала за те, що цілий день з сетрою просиділи у сугробі,(зробили собі у снігу хату),а батьки на весь день шукали...Вы святая! а тут срака була червоною, не один раз, хоч прикурюй, и дідо тоже мені уроків давав лозинякою кругом хати, а я тікав до Мухтара, а той здуру кусав діда за ногу, а потім дід ходив на уколи проти сказу, як прийде з укола піде спочатку Мухтара закрие, а потим за лозиняку і за мною навколо хати наввипередки! а то було і куму за кумпанію од мого дідуся перепало, бросили кролів откритими, ну а ті за шмотки і тікать! добре хоч не далеко, та нам тоді дід обом лозиняки за освобождение братского народа надавав