Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Відпочинь після обіду )))

6

Коментарі

118.02.17, 14:17

мілота! моя Шерька на мені так відпочиває

    218.02.17, 16:06Відповідь на 1 від Анна-Марія

    мілота! моя Шерька на мені так відпочиває
    так

      318.02.17, 16:06

      один, кажись, кошак, чи двавсі собачки

        418.02.17, 16:41

        мілота! моя Шерька на мені так відпочиваєна ?! )о! і ти, Брут! та ні, на пузі

          518.02.17, 18:40

          мілота! моя Шерька на мені так відпочиваєна ?! )о! і ти, Брут! та ні, на пузіне- а , Я милота )нє вєрю, от таке відео в студію, щоб пузіком доверху, можна без цуциків і в штанах

            618.02.17, 19:01

            мілота! моя Шерька на мені так відпочиваєна ?! )о! і ти, Брут! та ні, на пузіне- а , Я милота )нє вєрю, от таке відео в студію, щоб пузіком доверху, можна без цуциків і в штанах ты или Я ..
            ещё и видео )
            можна фото

              718.02.17, 19:25

              мілота! моя Шерька на мені так відпочиваєна ?! )о! і ти, Брут! та ні, на пузіне- а , Я милота )нє вєрю, от таке відео в студію, щоб пузіком доверху, можна без цуциків і в штанах ты или Я ..
              ещё и видео )
              можна фото
              может словами ..

              кстати, как раз есть слова

              а люди , которые работают на олигархов ..

              а там ещё знаешь какая цепочка, вспормогательных предприятий ЧП ООО и так далее
              и везде люди
              как вы говорите - простые люди

              прикольно ))ДА?!
              от як ти можеш ахмєтку захищати, то ж упир, справжнісінький. Загнав Донбас спочатку в рабство, а потім у війну.

                818.02.17, 19:27

                вот стервой стала эта енг
                что за люди , трут банят .. уроды
                ніхто тебе там не банив, я там відповіла ну і тут. Я б ще трубу перекрила, скільки та труба горя принесла Україні. на ній падла нажирувались і жирують досі. Он в Прибалтиці ні вугля, ні металу, ні труби, от і відстали від них. А від нас не можуть.

                  919.02.17, 09:06

                  вот стервой стала эта енг
                  что за люди , трут банят .. уроды
                  ніхто тебе там не банив, я там відповіла ну і тут. Я б ще трубу перекрила, скільки та труба горя принесла Україні. на ній падла нажирувались і жирують досі. Он в Прибалтиці ні вугля, ні металу, ні труби, от і відстали від них. А від нас не можуть.
                  а где же будут работать люди ?!"
                  куда их потом трудоустроить ..

                  чем меньше у людей будет денег .
                  тем меньше они будут покупать чего- нибуудь ..

                  а теперь соедин вот это , в одну большую цепочку ..
                  я бы сдела бы это и сам ..
                  но хочу что бы ты тоже немного потрудилась )
                  гарне питання. А для того, щоб було де працювати, треба розвивати економіку, не визискувати все, що є, а будувати нові напрямки. Це довга розмова. І довгий шлях. Наші ж хочуть все.

                    1019.02.17, 09:11

                    от дивись Європа. Вони в свій час з цим зіткнулися, коли закривали шахти. Але були розроблені шляхи виходу з ситуації. Відбулася... якесь є таке слово, не можу згадати... типу перепрофілювання економіки того краю, де шахти. Кинули все на розвиток малого бізнесу. Але для цього треба любити свою країну і бути відповідальним за неї. Ну нема в нас таких при владі. Хіба люди прості. От я на це надіюсь. У нас країна безмежних можливостей, тільки треба захотіти. Зараз керують нами з заходу. Хвалити Бога, бо там все це вже проходили, вони про цю твою цепочку добре шурупають. Тому там соціал, всякі програми по працевлаштуванню, малий бізнес в дупу цілують, всяких фірілансерів і т.д. В США видають міським жителям землю, свиней, інструктора, щоб ростили екологічну чисту продукцію. Мо наших навчать.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна