Мишаче безсоння

  • 04.12.08, 09:42

Мишці Міці щось не спиться:

Лиш засне – то котик сниться.

"Пане коте, вгомоніться,

Краще киці своїй сніться".

                                                (Р.Скиба)

Сьогодні чудовий день

  • 03.12.08, 09:29

Знову повертаюсь до позитивного мислення.

Автори цього напрямку всі як один вказують на те, що в житті найважливішим є настрій і ставлення до життя індивіда.

Всі позитивно налаштовані люди живуть більше, менше хворіють, краще  одужують і відчувають своє життя щасливим.

 Крім того, автори позитивного мислення всі в один голос стверджують, що перший крок до позитивного й прекрасного життя - це посмішка.

Отож закликаю  всіх сьогодні - почати свій день із посмішки! Посміхнімось сьогодні, люди, собі, своїм близьким, світові!

Ще одна основна заповідь позитивного мислення - любити себе.

Як виявилося, це не просто. Тому що ми  виховані  не звертати на себе уваги. Нам постійно казали - любити себе непристойно, не ввічливо, недобре... Але ж ми люди, яким також нерідко потрібна допомога, і хто ж як не ми самі маємо прийти собі на допомогу. Отож, любіть та поважайте себе, тоді й навколишні також будуть ставитись до вас із належною любов’ю та повагою. Тоді ви зможете подарувати свою любов усьому світові, тоді ви зможете відчути себе щасливою людиною.

Ще одне важливе правило позитивного мислення - вага слів.

Пам’ятайте, кожне слово та думка, що ви їх сказали чи вимріяли, повернуться до вас у матеріальному вимірі.

 Тому будьте уважними до своїх слів та думок. Говоріть і думайте позитивно, і ви отримаєте натомість  добро.

Не забувайте також навіювати собі позитивні слова, думки, думайте та кажіть про себе добре, і те добро повернеться до вас.

Отже, у нас все добре, ми щасливі, ми прекрасні, і разом із нами стає чудовим світ, в якому ми живемо!!!

Виступ В.Ющенка на ICTV

Президент України Віктор Ющенко заявив, що якщо парламент у грудні обере спікера, прийме бюджет на 2009 рік і пакет антикризових законів, то в нього з'являється шанс надалі працювати ефективно. Про це він сказав в ефірі каналу "ICTV" увечері 1.12.08, в понеділок.

Також Президент сказав, що цей тиждень повинен в парламенті бути присвячений обранню спікера.

За словами Президента, після обрання спікера парламент повинен об'єднатися ("250-270 народних депутатів", які могли б об'єднатися навколо ухвалення антикризових законів і бюджету)".

У той же час глава держави зауважив, що якщо парламенту не вдасться перейти до ефективної роботи і не буде сформовано більшості, і відповідно - не буде робочих стосунуів із урядом, то питання дострокових парламентських виборів залишається відкритим.

При цьому Ющенку додав, що питання проведення дострокових виборів під час світової економічної кризи не є раціональним.

Президент Віктор Ющенко заявив про необхідність якнайшвидше розпочати проводити реформи, навіть непопулярні. "Якщо ми не робитимемо реформи, у нас немає жодного шансу на розвиток", - зазначив він.

Глава держави знову нагадав про необхідність змінити тактику формування бюджетної політики країни. За його словами, при нинішній ситуації, скільки б не закладати ресурсів у бюджет - ці ресурси йтимуть на нераціональні витрати.

Ющенко також зазначив, що другим завданням є ухвалення приблизно 20 законів для розвитку скороченого антикризового пакету, прийнятого парламентом у листопаді. За його словами, ці закони повинні дати "відповідний ресурс для того, щоб сформувати економіку розвитку, а також сформувати більш адресну соціальну політику в Україні.

Крім вищесказаного, Ющенко закликав відійти від політики "молодшого брата" в українсько-російських відносинах.


Президент зауважив, що необхідно відійти від політики вбачання в Україні молодшого брата.

"Ми повинні відійти від політики молодшого брата. Ми гідний брат, вільний брат. Ще раз хочу наголосити: ми не малороси, ми не хохли, ми - українська нація, яка має вільну незалежну державу", - сказав президент.

Український Президент зазначив, що Україна й Росія повинні поважати суверенітет один одного і прийняти мудре рішення, яке дозволить позбутися проблем минулого.

 

Побіжний аналіз снів, що повторюються

  • 02.12.08, 10:00

Щодо тлумачення снів, то є багато версій стовсовно цього... Деякі тлумачі вважають, що коли сон повторюється, то потрібно розібратися в собі, звернутися до своєї підсвідомості, запитати себе чому уві сні щось було так чи не так. Наприклад, чому ви йшли по дорозі? чому у сні був дім? чому ви бачили довкруж себе безлад? чому - було багато мотлоху, відчинених дверей, фотографій? чому впереміж із мотлохом вам снилися цінні папери, грошові купюри?...

Проаналізувати сон потрібно, коли ви ще повністю не прокинулися, коли ще напівперебуваєте уві сні, хоча можна поставитиці питання й пізніше... все одно знайдете відповідь...

 Деякі тлумачі радять розглядати сни, що повторюються, через призму самих снів. Наприклад, яка була географія сну, яка атмосфера, хто діючі особи...  А ще можна записувати сни... це також допомагає у їхньому аналізі.

Усі сни - то відображення нашої реальності, наших уявлень, нашого світогляду...

Леся Українка:

  • 01.12.08, 15:54
"Настали такі часи, що скоро й голуби почнуть зубами клацати"

Чи честь чи жерсть

Знову зайшла тема за українську мову в Україні (маю на увазі замітку: В Донецькій області стало більше україномовної освіти). Що ж живодайна тема для понеділка.

Я вже не раз висловлювала свою позицію щодо українофобії в нашій державі. Гадаю, українофобські настрої виходять саме з керівної верхівки, щоби нас роз’єднати й викликати ворожнечу між російськомовною і україномовною частиною населення. Одні захищають свої права, інші – свої… Ні до чого доброго, думаю, це не призведе. А в цей час, коли ми будемо чубитися за те, якою мовою нам розмовляти, нас будуть обдурювати, обкрадати й знищувати…

Власне, сьогодні хочу зачепити тему, навіяну серією сюжетів 1+1 “Жерсть мундира” і вчорашнім виступом Юрія Луценка як міністра внутрішніх справ України на ТСН.

Що ви думаєте про стан справ у міліції?

Чи можна вибивати зізнання із підозрюваних?

Чи потрібно журналістам освітлювати різного роду зловживання і перебільшення влади в рядах правоохоронців?

Чи використовує злочинний світ ЗМІ з власною метою?

Чи повинен Міністр закидати звинувачення журналістам в необ’єктивності висвітлення роботи його підрозділу чи, може, все-таки звернути увагу на те, що коїться в його відомстві?

(Ці питання постали переді мною під час виступу Юрія Луценка)

Я думаю, що журналісти мають право висвітлювати події із своєї позиції, можливо, емоційно, не завжди цілком об’єктивно, тому що ЗМІ – це не судовий заклад, а лише засіб інформації, який інформує суспільство про події, що відбуваються в навколишньому світі.. А от Міністерство внутрішніх справ якраз має займатися об’єктивно й неупереджено проблемами цього навколишнього світу і захищати його від всяких зловживань зі свого боку.

посміємося...

- Куме, а Ви знаєте , що в Україні буде Євро - 2012?

- А вчора було 7.50.

Українську культуру на світову арену!!!

Лідер рок-гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка і музикант Павло Гудімов увійшли до робочої групи, мета якої - представити вітчизняне мистецтво зарубіжному глядачеві, з використанням можливостей, які надають програми "Культурна столиця Європи", повідомляє прес-служба проекту.

Рішення про створення робочої групи було ухвалено під час круглого столу "Міжнародний проект "Вільнюс - культурна столиця Європи 2009". Як представлена Україна", який було проведено в посольстві Литовської Республіки в Україні, передає ЛІГАБізнесІнформ.

У заході взяли участь представники столиці Литви, українські діячі культури і мистецтв, профільні державні органи, громадські організації та фонди.

Українські діячі культури в своїх виступах відзначали недостатність інформації про можливості, які надаються вищезазначеною програмою.

Тому було вирішено створити робочу групу, яка б зібрала таку інформацію і створила базу даних українських проектів у сфері культури, які можна було б представляти в Культурних столицях Європи не тільки 2009 року у Вільнюсі, але й надалі

Росія відмовляється виводити ЧФ з Криму

 
 
версія для друку зберегти як файл
відправити поштою

Російська сторона не бажає говорити про підготовку до виводу ЧФ РФ з території України й не допускає можливості перегляду вартості оренди об'єктів інфраструктури, використовуваних флотом

Україна пропонує Росії не чекати декілька років, а вже в 2009 році розробити план і почати виведення збройних формувань Чорноморського флоту з Криму. За відомостями газети "КоммерсантЪ-Украина", ця ініціатива прописана в меморандумі про етапи й порядок виведення ЧФ РФ до 28 травня 2017 року, який був переданий Росії ще в квітні, - главою МЗС України Володимиром Огризком.

Як стало відомо газеті, в спеціальному меморандумі "Про етапи й порядок виведення до 28 травня 2017 року військових формувань Чорноморського флоту Російської Федерації з місць його тимчасової дислокації на території України" пропонується визначити етапи, механізми й процедури для забезпечення поступового виведення військових формувань, кораблів, суден, озброєнь, військової техніки й іншого майна ЧФ РФ з України.

Україна пропонує Росії розпочати переговори для обговоренню конкретних питань. За задумом українських дипломатів переговори повинні проходити в рамках підкомісії з питань функціонування ЧФ РФ і його перебування на території України. Українську частину підкомісії з травня очолює в.о. першого заступника глави МЗС Юрій Костенко.

"Підсумком переговорного процесу повинен стати міждержавний протокол, що визначає план-графік виводення до 28 травня 2017 року ЧФ РФ з території України, який має бути підписаний до кінця 2009 року", - мовиться в документі. Передбачається, що конфлікти в переговорному процесі повинна вирішувати російсько-українська міждержавна комісія, а в складних випадках - Міжнародний суд ООН.

"Ми досі не розпочинали обговорення цього меморандуму. Наскільки ми розуміємо із заяв деяких посадових осіб Російської Федерації, Росія поки не готова до його обговорення, але ми все-таки переконуватимемо партнерів у необхідності підписання документа,"- сказав директор першого територіального департаменту МЗС, до сфери діяльності якого входять українсько-російські відносини, Леонід Осаволюк.

Тим часом у МЗС РФ учора повідомили, що не мають наміру не тільки підписувати документ, але навіть обговорювати його. "До 2017 року ще багато часу, й зараз говорити про виведення Чорноморського флоту рано. Років через дев'ять поговоримо", - заявив співрозмовник у МЗС, знайомий із ходом переговорів.

За словами Осаволюка, не дивлячись на неготовність офіційної Москви, українська сторона й далі "наполегливо пропонуватиме" сісти за стіл переговорів.

"Ми не збираємося нічого диктувати російській стороні, ми тільки хочемо, щоб наші партнери встигли підготувати необхідну інфраструктуру на своїй території", - зазначив Леонід Осаволюк.

Російська сторона не бажає говорити про підготовку до виводу ЧФ РФ з території України й не допускає можливості перегляду вартості оренди об'єктів інфраструктури, використовуваних флотом.

Нагадаємо, ще у 2006 році Рада національної безпеки й оборони вирішила підсилити роботу з інвентаризації об'єктів, займаних ЧФ РФ, і розрахувати нову ставку за оренду землі й нерухомості виходячи з сучасних нормативів і унікальності природи Криму.

"За розрахунками Держкомітету з земельних ресурсів, якщо використовувати сучасні розрахунки орендної плати за землю, вартість експлуатації земельних ділянок, займаних Чорноморським флотом у Криму, становить сьогодні мінімум 1,8 млрд дол", - заявляв тодішній секретар Радбезу Анатолій Кінах .

Нагадаємо, що перебування ЧФ РФ у Криму може мати негативні наслідки для України. Міністр оборони України Юрій Єхануров раніше заявляв, що дана ситуація стає дестабілізуючим фактором не тільки для України, але й для безпеки всього Чорноморського регіону. Тому, що базування Чорноморського флоту Росії в Криму в умовах відсутності дієвих механізмів запобігання його залучення до бойових дій проти третіх країн веде до втягування України в збройні конфлікти.

Нагадаємо, що, за даними тижневика "Дзеркало тижня", Україна втрачає 1,5 мільярда доларів щорічно в результаті заниженої ставки орендної плати для чорноморських баз Російської Федерації.

Зараз Росія платить 97 мільйонів доларів на рік. Така схема оплати завершується в 2017 році.

Ось такі у нас в Україні фінансові справи

Офіційний курс валют на 28 листопада, встановлений Національним банком України. Євро і рубль подешевшали, долар - без змін.

Нацбанк України встановив на 28 листопада цього року офіційні курси валют на рівні: 869.6922 за 100 євро, 2.4644 грн за 10 російських рублів, 674.1800 грн за 100 доларів.

Нагадаємо, на 27 листопада Нацбанком України було встановлено наступні офіційні курси валют: 872.0518 за 100 євро, 2.4644 грн за 10 російських рублів, 674.1800 грн за 100 доларів.

З сьогоднішнім курсом на решту світових валют можна ознайомитися на офіційному сайті Національного банку України.

Готівковий курс валют на 27 листопада за даними Finance.ua.

Купівля: 8.84 грн за 1 євро, 2.43 грн за 10 російських рублів, 6.84 грн за 1 долар.

Продаж: 8.85 грн за 1 євро, 2.50 грн за 10 російських рублів, 6.84 за грн 1 долар.

Офіційний курс банківських металів на 28 листопада, встановлений Національним банком України. Золото, срібло, платина і паладій подешевшали.

Нацбанк України встановив на 28 листопада такі офіційні (облікові) курси банківських металів за 10 тройських унцій: золото - 54844.54 грн, срібло - 691.71, платина - 58114.32 грн, паладій - 12876.84 грн.

Нагадаємо, на 27 листопада Нацбанком України було встановлено наступні офіційні (облікові) курси банківських металів за 10 тройських унцій: золото - 55080.51 грн, срібло - 694.41, платина - 58518.82 грн, паладій - 13146.51 грн.