«Скуплять все. Кинуть холопам пару гривень в зуби – жріть»

  • 22.10.19, 11:18

«Скуплять все. Кинуть холопам пару гривень в зуби – жріть»: Дроздов про продаж землі в Україні

“Уся історія з ринком землі мене відсилає до племені манахатта. Воно за 60 гульденів (еквівалент декільком срібним брязкальцям) продало свою землю…”

Про це на своїй сторінці пише український журналіст Остап Дроздов:

“Все було чесно. Усе було дуже ринково. Нідерландські мореплавці заплатили рівно стільки, в скільки наївне й неосвічене плем’я манахатта оцінило свій скарб. Ніхто нікого не обманув.

До теми: Остап Дроздов: “Я дуже хочу – ні, я требую!!!! – аби формула цього самого Штайнмаєра запрацювала вже завтра.”

Коли моя мама народилася, на планеті було 3 млрд людей. Тепер, коли живу я, їх є 7. А планета більшою не стала. Ось чому в планетарному порядку денному чільне місце посідає поняття «продовольча безпека». Болота, міста, пустелі з кожним роком відтинають родючі землі. А гроші, навіть великі, їсти не можна. Зате за них можна купляти. Особливо якщо мати справу з племенем манахатта в центрі Європи, яке дивним чином злидарює, живучи на 60% світових запасів чорноземів.

Це Україна, дєтка. Недолуга держава 28 років свідомо робила все, аби в центрі Європи, на найкращих грунтах цієї планети, мало не здихало плем’я манахатта. Бідне, спите, затуркане, деградоване, кинуте на дно соціального виживання. Таке плем’я залюбки, з підстрибом, за ціну одного скутера чи мопеда спекається свого скарбу, тому що 28 років тотального нищення села не минули намарно. І прийдуть досвідчені «нідерландські мореплавці» з купою переконливих аргументів, що дійсно – не можна бути дикунською країною, де нема ринку землі. І настане кінець. Бо за ринковою логікою, якщо земля – товар, то хто буде її покупцем? Селянин – ніколи. Тому що його цілеспрямовано вбивали. А от 200-300 людей мають предостатньо готівки, аби нарешті легалізувати свій феодальний статус.

До теми: Остап Дроздов: «Ми скотилися до синьо-жовтої Росії.Маємо зеленого Наполеончика»

Я – ринковик. Я все чудово розумію. Але є одне але. В цій країні народ ще ні разу не вигравав. Ні від чого, що стосується майна, ресурсів, капіталів. І цього разу відбудеться остання й найграндіозніша афера. Зелені табуретки в парламенті запустять ринок землі, навіть якщо люди будуть горілиць лежати довкола Грушевського. Тому що так треба. Тому що плем’я манахатта мусить відіграти свою епізодичну історичну роль до кінця. Десятки й сотні аргументів, цілком слушних, воно чутиме. Десятки й сотні запевнень, заспокоєнь, розтлумачень лунатимуть. Усі аргументи за ринок землі я й справді поділяю, розумію, підтримую. Але вони не враховують укр.нюансу. Селянин ніколи не зможе купити свою власну землю, оскільки цього не передбачає вибудована олігархатом економічна система.

І тому я очікую гігантського шухеру. Скуплять все. Вступлять у монопольні змови. Швиденько все узгодять в частині надприбутків. Поховаються за підставними фірмочками. Кинуть холопам пару гривень в зуби – жріть. І років так за –надцять плем’я манахатта почухає свою потилицю і зрозуміє, що гостювати на своїй землі – така наша доля. І зазвучать журливі народні пісні про важку долю, наллється чергова чарка за упокій своїх надій.

Я радий за олігархів. Їм несамовито пощастило з таким добрим, чуйним племенем манахатта.”

До теми: “Тут трошки інший рекорд. Інститут Президента України доведено до рівня плінтуса…” – Остап Дроздов

 


“28 років – коту під хвіст… Сян і Дон не брати… "

  • 18.09.19, 11:28
“28 років – коту під хвіст… Сян і Дон не брати… Так, співмешканці комуналки дяді Сталіна…” – Дроздов

Навіть якщо цей текст звучатиме для вас розпачливо, насправді він є дуже тверезим і холоднокровним. 28 років – це більш ніж достатньо. За такий час нормальні країни здійснуюють такі цивілізаційні стрибки, які змінюють їх до невпізнаваності. Навмання візьміть будь-яку країну світу, поставте її поруч зі своєю і просто порівняйте, якими вони стали після 28 років існування. Вони і ми.

Коли ви порівнюєте Об’єднані Арабські Емірати 28 років тому і зараз – ви порівнюєте порожню пустелю тоді і модерні хмародери зараз. Коли ви порівнюєте Сінгапур 28 років тому і зараз – ви порівнюєте валовий національний продукт 36 млрд доларів тоді і 336 млрд доларів зараз. Коли ви порівнюєте Польщу 28 років тому і зараз – ви порівнюєте порожні прилавки тоді й найстабільнішу економіку в Європі зараз.

28 наших років – це 5 президентів, 8 парламентів і 16 урядів. І чорна діра в центрі Європи. З порушеними кордонами. З демографією мінус 12 млн. З олігархатом як формою правління. З відсутніми інституціями. З убитим середнім класом. Із субсидіями для 60% населення. З цвинтарями, які займають 5-у частину площі. З найвищими на континенті міграційними настроями.

Звісно, не варто порівнювати щось із пальцем, але 28 років – це предостатньо часу, аби довести світові, чи спроможний цей народ творити свою успішну державу.

За час своєї незалежності ми провели загальнонаціональні вибори 23 рази. І прийшли в 2019-й рік із таким “прогресом”, який я би сформулював так: у нас є просто територія і просто насєлєніє.

Хто всі ці люди, які голосують за кума Путіна на п’ятому році війни з Путіним? Хто всі ці люди, які вважають галичан фашистами? Хто всі ці люди, які вимагають відновлення мережі “ВКонтакте”, російських серіалів про ментів, гастролей зірок блатного шансону? Хто всі ці люди, які ігнорують державну мову, хоча вона конституційно закріплена? Хто всі ці люди, які повноту влади віддають артистові комічного жанру?

Коли в ефірі “1+1” я назвав усіх цих людей плебеями, на мене трошки образились. Плебей – це термін із древньоримського права, що означає “вільні, але незнатні люди”. Мою країну населяють вільні, але незнатні люди. Неосвічені. Примітивні. Книжок не купують і не читають. Історією свого краю не цікавляться. Інтелектуально не ростуть. За кордон не їздять (Єгипет не рахую). Іноземних мов не вчать. Радянську минувшину не переосмислюють. Живуть у зомбоящику. Просто собі живуть. Вільні, але незнатні. Вільні, але не шляхетні. Зате з правом голосу. У цьому й основна відмінність із древньоримським правом. Там плебеї не мали права голосу.

Зеленський відчинив скриньку Пандори. Він запровадив моду на дилетанство. Він зробив шармовою посередність. Він демонструє плебеям, що не варто соромитися своєї недалекості, навпаки – варто бути максимально натуральним у проявах своєї малограмотності. Всі натуральні люди – страшенно шармові. Тому-то натуральне плебейство стало центральною ідентичністю в цій країні. Вони засмакували свою кількісну перевагу. В них нарешті розправилися крила від того, що справа і зліва від них – такі ж невимогливі люди, і їх більше, і їх цілий дивізіон, а коли їм кажуть трішки увімкнути залишки мізків, вони хором відповідають: а нас – рать.

Драма моєї 28-річної недолугої країни полягає у вічному питанні: кого все-таки більше?

Ми заходимо в час, коли якісна інтелектуальна креативна свідомо-українська частина суспільства становить меншість. 28 років тривав виховний процес над народом. Його 28 років годували ерзац-культурою, примітивним тєлєвізором і пофігізмом щодо власної держави. 28 років тривало лабораторне вирощування людини, яка житиме в районі, де був голодомор, і радо при цьому голосуватиме за вбивць. 28 років плекався еталонний мазохіст, який з усіх можливих синдромів обрав для себе стокгольмський. 28 років будь-яке навернення до українських цінностей спочатку присікалося, потім висміювалося, а потім таврувалося. 28 років – це вже друге покоління, а це означає, що в Україні підростає нова генерація новітнього “совка”, оснащеного сучасними гаджетами, в якому лунає рускій реп, “Россия24”, “Новая волна” в Сочи, “Жара” в Баку, ювілейний концерт Надєжди Кадишевої. 28 років – це час, за який перебування в орбіті “русского мира” стало не лише нормою, але й духовною потребою. І ви це нічим не зіб’єте. Це – заводські параметри. Це – матриця.

І тепер, коли позаду 28 грьобаних років, за які інші країни ставали членами ЄС і НАТО, настав час пограти в простеньку вікторину, де лише два варіанти відповідей: так і ні?

– Чи вірите ви, що в Україні на всій території буде повнокровно діяти єдина державна мова: так чи ні?

– Чи вірите ви, що мешканці Юго-Востока примкнуть до модерного проекту Європейської України, якщо це передбачає повну відмову від радянської отрути: так чи ні?

– Чи вірите ви, що Крим, де більшість населення є етнічними росіянами, коли-небудь буде українським не формально, а по духу: так чи ні?

– Чи вірите ви, що мама убитого луганського ополченця погодиться на україномовного україноцентричного патріота-президента: так чи ні?

– Чи вірите ви, що Харків коли-небудь добровільно відмовиться від маршала Жукова: так чи ні?

– Чи вірите ви, що в Одесі мером може стати воїн АТО: так чи ні?

Чи, чи, чи… Є сотні запитань, які починаються на “чи”, а закінчуються на “ні”.

Питання не в тому, хто сильніший. Питання в тому, кого більше. Як на мене, в цій країні більше насєлєнія, яке готове просто населяти цю країну. Насєлєніє довго чекало свого виходу на авансцену. Воно терпіло всіх цих вишиваних вискочок із промовами про мову, пам’ять, героїв і всяку хрєнь, яку, за словами насєлєнія, на хліб не намастиш. Насєлєніє легко погодиться на холодильник, навіть якщо цей холодильник стоятиме в “русском мире” і рубльовій зоні. Бо воно, насєлєніє, все одно там перебувало ментально всі ці роки і навіть не робило спроб бодай подумати про альтернативу. А проукраїнські сили були занадто кволими і місцями навіть кумедними, аби могти заразити собою бодай одного донецького бика.

Від Сяну до Дону – це гарно звучить лише у гІмні. А на ділі гімно з Дону перекриє будь-які потуги Сяну. Дон переміг Сян. Дон хоче дружити зі своїм гвалтівником. Дон закоханий у свого кривдника. Він уже завтра готовий обійнятися з тим, хто закатрупив 13 тисяч звитяжців. Дон готовий амністувати кожного бойовика, який щиро ненавидить хунту. Дон просто хоче бути собою, що значить – одномовно російськомовним, ватним, проросійським, колабораційним. Це його право. Він – вільна людина.

28 років – коту під хвіст. Не ліпиться Сян і Дон докупи. Ніякі не брати, а так… вимушені співмешканці однієї комунальної квартири, яка дісталася у спадок від дяді Сталіна. 28 років Сян мріяв про Європу, а Дон тим часом укріплював свій євразійський ретро-світогляд. Плебеї радше здохнуть, аніж відмовляться від Дня Побєди, який їм “порохом пропах”.

Зараз їхній зоряний час. Вони на підйомі. Консенсус із ними є неможливий. Тому що вони ніколи не пристануть на українські правила гри. Вони ніколи не перейдуть на український бік, бо в їхніх бараках зрадників стріляють першими. Українська мова не підходить для їхніх щелеп. Українська пам’ять є для них ворожою. Українська культура є для них сільською. 28 років вони терпіли забавляння в українську Україну, а тепер, коли вона їм поперек горла стала, вони просто хочуть бути собою. Оскільки їх більше, вони резонно ставлять запитання: хочете бути з нами – будьте. Проте вони ніколи не поставлять запитання: а що нам треба зробити, аби бути з вами?

Звертаючись до проукраїнської меншини – так що? В якому настрої святкуватимете 24 серпня?

Вас макнули по повній програмі. Вас із головою накрили зеленим рядном і наказали тихенько дихати в тряпочку. Вас прирекли на Медведчука. Країну, за яку ви й ваші діди проливали кров, отак легко, під спалахи їхніх весільних фотографів-мажоритарників, віддали в одні руки, в необмежену владу коміка, для якого Томос – це термос, а Україна – проститутка з німецького порно. Тож далі відроджуйте гаївки і щедрівки, далі діставайте з бабусиних скринь коралі та інші цяцьки, далі переконуйте самих себе у “Схід і Захід разом”, далі називайте братами й сестрами тих, хто дивиться на вас, як на екзотичних аборигенів – у вас попереду ціла вічність перебування в меншості на своїй рідній начебто землі.

24 серпня я поставлю свічку за свого сусіда Андрія, який пішов воювати в Луганськ і там загинув. Наводчиком для снайпера був місцевий мешканець. Цей дідок з українським паспортом охоче проголосував на останніх виборах. Із вікна, де я зараз пишу цей текст, мені видно недобудовану хату. Андрій хотів там жити з дружиною і двома дітьми. Звів лише перший поверх. З його фундаменту за цей час вимахала двометрова берйоза. Це – моя Україна. Недобудований перший поверх. 28 років.

Джерело :http://lviv1256.com/lists/28-rokiv-kotu-pid-khvist-sian-i-don-ne-braty-tak-spivmeshkantsi-komunalky-diadi-stalina-drozdov/?fbclid=IwAR0PMYRveTpIRB_gnVGLrHR3LpjLMmrj_RQHtl38eXsA4C1Gk06ZInA8MwE

Що говорить Біблія про шлюб?

  • 09.10.18, 11:14
Запитання: Що говорить Біблія про шлюб?

Відповідь: 
Божественне походження шлюбу вказане у книзі Буття. «І промовив Адам: «Оце тепер вона – кість від костей моїх, і тіло від тіла мого. Вона чоловіковою буде зватися, бо взята вона з чоловіка. Покине тому чоловік свого батька та матір свою, та й пристане до жінки своєї, – і стануть вони одним тілом» (Буття 2:23-24). Бог створив чоловіка, а потім жінку – з його кістки. Як написано, Бог «узяв одне із ребер його» (Буття 2:21-22). Ужите тут єврейське слово буквально означає «бік людини».

Таким чином, Єва була взята з «боку» Адама, і вона повинна бути поруч із ним. «І назвав Адам імена свій худобі, і птаству небесному, і всій польовій звірині. Але Адамові помочі Він не знайшов, щоб подібна до нього була» (Буття 2:20). В оригіналі слова «помочі, щоб подібна до нього була» – це одне слово. Воно означає оточувати, захищати, допомагати чи помічник. Тобто, Єва була створена, аби перебувати поруч з Адамом як його «половинка» і допомагати йому. Чоловік і жінка у шлюбі стають однією плоттю. Новий Заповіт добавляє зауваження щодо цієї «єдності»: «Тому-то немає вже двох, але одне тіло. Тож, що Бог спарував, – людина нехай не розлучує!» (Матвія 19:6).

Є декілька послань апостола Павла, які описують основні принципи біблійної позиції щодо шлюбу і про те, як відродженим віруючим слід діяти у своїх шлюбних стосунках. Один такий текст ми знаходимо у 1 Коринтянам, розділ 7, а інший – в Ефесянам 5:22-33. Разом ці тексти дають віруючому біблійні принципи, які можуть бути використані для формування основ шлюбних стосунків, угодних для Бога.

Слова у Посланні до Ефесян є особливо сильними стосовно успішного біблійного шлюбу: «Дружини, – коріться своїм чоловікам, як Господеві, – бо чоловік – голова дружини, як і Христос – Голова Церкви, Сам Спаситель тіла!» (Ефесянам 5:22-23). «Чоловіки, – любіть своїх дружин, як і Христос полюбив Церкву, і віддав за неї Себе» (5:25). «Чоловіки повинні любити дружин своїх так, як власні тіла, бо хто любить дружину свою, той любить самого себе. Бо ніколи ніхто не зненавидів власного тіла, а годує та гріє його, як і Христос Церкву» (5:28-29). «Покине тому чоловік батька й матір, і пристане до дружини своєї, – і будуть обоє вони одним тілом» (5:31).

Коли чоловік і дружина застосовують ці принципи – вони створюють біблійний шлюб. Це збалансовані стосунки, з Христом на чолі сімейної пари. Таким чином, біблійна ідея шлюбу полягає у поєднанні двох осіб, яке відображає єдність Христа з Його Церквою.

Потрібна допомога!!!!

  • 23.04.18, 17:05
Шановні, одноблогерці)))
 Пошу, Вас, кому не тяжко перейти за посиланням і поставити голос за Соловіївську школу в голосуванні (для зарахування голосу потрібно приєднатись до групи). Дня них це дуже важливо. Школа, яку я закінчила приймає участь в еко - квесті з хорошим, мотивуючим призом, який допоміг би вирішити багато її проблем. Населення села в порінянні з іншими селами-конкурентами  нашого району набагато менше, тому вимушена  звертатись за допомогою.
І,якщо Ви, проголосуєте, ці сільські діти , яких здавалося б нічим не здивуєш, їх нічого не цікавить, можливо змінять свій погляд на життя! Не будьмо байдужі! 
ДЯкую за увагу)
https://m.facebook.com/questions.php?question_id=2120247184684340

Перенесення Різдва

  • 17.11.17, 11:22

На днях ВР прийняла законопроект, в якому йшлось про затвердження вихідного дня і святкування Різдва христового не лише,як ми звикли 7 січня , а ще й 25 грудня. Тобто фактично з'явились у нас два церковних свята,яких об'єднує спільна назва  - Різдво Христове.

Взагалі сама по собі ця пропозиція є цілком природною для української багатоконфесійної держави, в якій частина громадян належать церквам, які відзначають Різдво 25 грудня. Але якщо за цим стоять інші цілі, наприклад, спровокувати зайвий інтерес до релігійної проблематики, підняти на порожньому місці дискусію і тому подібні, то я думаю, що це вже неблагородні мотиви.

А як ставитесь ВИ взагалі до перенесення Різдва з 7-го січня на 25 грудня? Оскільки ми так наполегливо прагнемо бути частиною Європи, то чи варто переносити Різдво? Чи можливо ми повинні берегти своє рідне і взагалі як можна перенести свято? Українська Православна Церква, як інші Помісні Православні Церкви, відзначає це свято за юліанським календарем 7 січня. І це навіть не питання конкретної дати святкування Різдва, це питання церковного календаря. Не можна залишити календар незміненим і при цьому перенести Різдво. Це було б дивне рішення.


39%, 15 голосів

55%, 21 голос

5%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Що це і що з ним робити???

  • 19.07.17, 14:48
....День почався не з кави, а з переляку. І хоча немає чого боятися, але до бабки їхать на відкачування яйцем треба. Неочікувано чекало "чудо " мене на роботі. Можливо це долею дарований мій Хатіко?  не знаю.Коли виросте , то обов"язково стане вродливою пташечкою, як у казці  про "гидке каченя", але зараз я його більше боюсь ніж воно мене і не маю поняття, що з ним далі робити...

Інстина

  • 11.07.17, 10:47
...Одного разу ти повертаєшся до свого звичайного оточення, і все здається іншим.Тільки це не оточення інше.А ти. P.S.Скотт Спір...

...Ангел...

  • 07.07.17, 11:17
"До людини звернувся ангел:
- Хочеш, я покажу тобі твоє життя?
- Хочу.
Ангел підняв його високо і людина побачила своє життя - дві пари слідів, що йдуть поруч.
- Хто це поруч зі мною? - Запитав чоловік.
- Це я, - каже ангел, - я супроводжую тебе все твоє життя.
- А чому іноді залишається тільки одна пара слідів? - Запитав знову чоловік.
- Це найважчі періоди твого життя ...
- І що ж, ти кидав мене у найважчі хвилини?! Як ти міг?! - Зажурився чоловік.
- Ні! Це я ніс тебе на руках ... "

...Найкраще досягається ціною великого болю...

  • 29.06.17, 11:43
Є легенда про пташку, що співає лише раз у житті, співає милозвучніше за будь-яку істоту на всій землі. Щойно покинувши гніздо, ця пташина шукає тернину і не заспокоїться, аж поки не знайде. А потім, співаючи серед нещадно гострих гілок, врешті-решт наштрикується на найдовшу та найгострішу колючку. Помираючи, вона долає біль і своїм співом перевершує жайворонка та солов’я. Лиш одна бездоганно-прекрасна пісня, ціна якої — життя. Але її заціпеніло слухає увесь світ, а Бог на небесах — усміхається. Бо найкраще досягається ціною великого болю… Принаймні так легенда каже.P.S. Маккалоу Колін"Ті , що співають у терні"

...Ми повертаємось додому...

  • 12.06.17, 13:26

Українці, які, скориставшись безвізом, нині поїдуть до ЄС, раптом побачать, що Краків та стара Рига схожі на Львів, що центр Берліна – це така ж самісінька новобудова, як центр Дніпра, а краєвид з верхівки Айфелевої вежі навіть гірший за краєвид з оглядового майданчика Замка Роланда...

І вони зрозуміють, що Україна  це Європа. Завжди була, тільки нам дурили голови, що ми  совки ганебні...

Ми не вирвались до закордону. Ми повертаємось додому.

Сторінки:
1
2
3
попередня
наступна