Тушь

https://cdn.jpg.wtf/futurico/ff/a9/1541764932-ffa93f9049b08628e5a3ffb73be187bd.gif
Или акварель. Хотя тушь, она тоже акварель, если кто не знает.

Вітаміни та кретини

Бозна-коли хтів розповісти про вітаміни, а тут така нагода написати все це українською. Заздалегідь перепрошую за можливі помилки. Українська мова для мене не є рідною, і вчив я її лише самостійно.
Отже, я розпочну.

І з самого початку доведене ствердження: в загальному випадку додаткова вітамінізація не потрібна. Вона не тільки не є корисною, але й ще трішечки шкідлива.

Ні, вітамінні та мінеральні добавки не знижують ризик серцево-судинних хвороб і не впливають на здоров'я серця.
Ні, кожній вагітній поголовно не потрібна фолієва кислота.
Ні, погіршений стан шкіри, волосся та нігтів не може слугувати маркером того, що бракує вітамінів.
Ні, навіть суворе веганство не завжди призводить до дефіциту В12.
При віковому остеопорозі D3 не допоможе – потрібна гормонозамісна терапія. До речі, норми вживання D3 досі жорстко не встановлені.
Вади зору вітамінами теж не лікують.

Корені міфу про користь додаткової вітамінізації сягають робіт видатного хіміка Поллінга. Хіміка і мікробіолога, але ж не лікаря. Його теорія стосовно вітаміну С виявилась безґрунтовною та була спростована багатьма дослідженнями. Тільки ця скотиняка випадково дожила до 93-х років. Ну, так збіглось. Тому цей міф все ще живий.

Звісно, є хвороби, які спричинені нестачею вітамінів. Є хвороби, які викликають дефіцит вітамінів. Але лікують це все лише з лікарем на підставі відповідних аналізів.
Щоб у сучасної, порівняно здорової людини виник авітаміноз, їй треба бути безпритульною десь у Тамбовській губернії. Та й навіть там це важко зараз собі уявити.

Саме у Тамбовській губернії замість чаю заливають окропом капустяне листя і називають цей напій – щі.

Ще раз: при нормальному харчуванні авітаміноз можливий лише за наявності системних порушень обміну речовин.
Що ж таке нормальне харчування із точки зору доказової медицини? Ну, ви приблизно уявляєте асортимент совєтської столовки? Відносно м'ясні котлети, риба, каші, макарони, сезонні салати, перші страви та компоти, молочка. Оце і є нормальне харчування. Цього достатньо для повноцінної життєдіяльності.

Такі справи.

Подумалось

Я что хочу сказать: группа ФБ об аренде жилья такая же прекрасная, как и анкеты знакомств. Все, вот прямо все потенциальные арендаторы – чистоплотные, аккуратные, порядочные, работящие, тихие, без вредных привычек и личной жизни. Изредка с котиками или мелкими собачками. Которые тоже охуенно воспитанные.
Ладно, допустим верю. На самом деле – нет.

Но нахуя вы свои фоточки тулите? Что арендодатель по ним должен увидеть? И зачем ему ваша морда лица, если, в идеале, вживую встречаться необходимо лишь трижды: на просмотре, на вселении и на выселении.
Не понимаю.
Фоточка из объявления об аренде.

Симпатично

В то время, как Шнур стремительно попсеет и переквалифицируется в режиссера музыкальных короткометражек, ему в спину уже активно дышит достойная смена:

Своими руками

Может надо кому:
https://cs7.pikabu.ru/post_img/2018/11/06/7/1541502641142246455.gif
Как быстро и качественно пересадить почку. Чтобы прижилась.

Красоты вам в ленту

Меня вообще крайне умиляет такой популярный подход, сам им пользуюсь: выискать какую-то дичайше некрасивую поебень, выставить на всеобщее обозрение и осуждающе тыкать в неё пальчиком. Потому что на красоте и доброте рейтинга не сделаешь.








Это чтобы про красный день календаря ничего не писать сегодня.