Бывают в жизни злые шутки

Издание "Московский комсомолец" опубликовало на своем сайте новость о приезде главаря "ЛНР" Игоря Плотницкого в Россию.В новости  о том, что российский писатель и боевик "ДНР" Захар Прилепин встретил Плотницкого в Москве, журналисты написали, что главарь "ЛНР" был с "сукой через плечо".


Діти це щастяНими можна милуватися годинами. З малюком кожна хвилина - суцільні веселощі.  І щоденні хлопоти теж. То він грає, то співає, то щось розповідає, то сміється. І плаче, коли щось не до вподоби – таке життя… І так важливо цінувати ці хвилини щастя. Адже зовсім скоро дитина підросте, піде в перший клас, потім випускний, а потім  і у нього колись буде своя малеча.  Бути мамою - це найбільший подарунок в житті кожної жінки. І це правда.  Правда і в тому, що справжній чоловік  живе заради своєї сім’ї,  дітей.

 Дивися забавний ролик, в якому дитина з посмішкою на обличчі бореться з сном.,

НАБУ – древнейшее крымскотатарское слово

#урокиКрымскотатарского
Если вы заплутались в украинских антикоррупционных раскладах, то просто патомушо давно у нас не было уроков крымскотатарского. И не надо изображать скепсис лицом. Усі нав'язанні госдепом антикоррупционні органи криптокрымскотатарские. 
Всё на шифрах, но я вам расскажу.
НАБУ (національне антикорупційне б'юро України) - древнейшее крымскотатарское слово "ne bu" - шоце?
Коли відбувається будь яка х#йня перше що ви почуєте від кримця: bu ne? або NE BU? Тіпа "с х#ялі" У турків це давно перетворилося в Naber - "як ся маєш" Але то в Кемері. Тому задача набу спрашивать патріотичну але трошкі воровату публіку "що це" або "ну кагділа" не більше.
Иногда НАБУ плутають із САП (спеціалізована антикорупційна прокуратура)
Sap - древшейшее крымскотатарское слово - ручка, гачок. Є навіть глагол saplamaq (сапламак) - нанізивать (на віделку). Тому САП нанізує і не більше. Боляче, але можна зістрибнути
НАЗК (національна агенція із запобігання корупції). 
NAZ - дрєвнєйше кримськотатарське слово. Без "ка". То просто шифровочна опечатка. Наз - капріз. Іноді в Криму ви можете почути фразу "назли бьорек" - дослівно - "капрізна п#зда". Сам не знаю, чого бьорєк означає то, шо я вам переклав і як це связано с чебуреками. Фантазуйте самі, 
головне Naz - такий собі "каприз".
А от коли з'явиться АС (антикорупційний суд) тоді весь кримскотатарский заговор вапще станет ясен как пень.
Патамушо AS - саме дрєвнє кримськотатарське слово. І означає воно глагол "вішати" в павєлітєльном наклоненіі. Ас - вішай.
Завтра я вас розповім про фамілії антикорупціонеров. Там таки скриті смисли. Але вчіть кримськотатарську і дасте на це раду.

Страницы:
1
14
15
16
17
18
19
20
21
предыдущая
следующая