хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Киевляне, кто видел это?

В инете увидел это фото, сделанное в пятницу, 19 июня.  

Признавайтесь, кто успел испугаться? lol




10

Коментарі

120.06.20, 11:00

я что-то подобное, но не перевернутое и темнее видела где-то больше недели назад и не в Киеве

    220.06.20, 11:03

    Не видел, к сожалению.

      320.06.20, 11:06Відповідь на 2 від БезЛица

      Не видел, к сожалению.Понятно, Пугаться не было причин.

        420.06.20, 11:07Відповідь на 1 від Кат*Ери*На

        я что-то подобное, но не перевернутое и темнее видела где-то больше недели назад и не в КиевеНаверное, там шото взорвалось?

          520.06.20, 11:24Відповідь на 4 від Геннадий М

          я что-то подобное, но не перевернутое и темнее видела где-то больше недели назад и не в КиевеНаверное, там шото взорвалось? наверное но черный диск, еще очень долго не пропадал, а продолжал потихонечку крутится вокруг своей оси, это были конечно тучи, но такие мистические

            620.06.20, 11:31Відповідь на 5 від Кат*Ери*На

            я что-то подобное, но не перевернутое и темнее видела где-то больше недели назад и не в КиевеНаверное, там шото взорвалось? наверное но черный диск, еще очень долго не пропадал, а продолжал потихонечку крутится вокруг своей оси, это были конечно тучи, но такие мистическиеПонятно. Это был НЛО. (нелогичный летающий объект)

              720.06.20, 11:32

              цей раз ні. але цього року вже було щось подібне. виглядало більш зловіще, можливо тому що під вечір. але по ходу нікого не налякало. по крайній мірі в новинах на відміну від вчорашнього явища згадок не бачив

                820.06.20, 11:42Відповідь на 7 від evgeniy_v

                Це, мабуть, наслідок зміни глбального клімату. Торнадо над теріторією України, здається, з того ж ряду подій.

                  920.06.20, 11:51Відповідь на 8 від Геннадий М

                  Це, мабуть, наслідок зміни глбального клімату. Торнадо над теріторією України, здається, з того ж ряду подій.в небі завжди з'являються хмарки чудернацької форми. інколи навіть ексклюзивної. щоб їх побачити потрібно просто відірвати очі від землі і поглянути в небо.
                  он хтось поглянув, сциканув і виклав в мережу якби не він, то більшість навіть не звернула б уваги

                    1020.06.20, 12:16Відповідь на 9 від evgeniy_v

                    Це, мабуть, наслідок зміни глбального клімату. Торнадо над теріторією України, здається, з того ж ряду подій.в небі завжди з'являються хмарки чудернацької форми. інколи навіть ексклюзивної. щоб їх побачити потрібно просто відірвати очі від землі і поглянути в небо.
                    он хтось поглянув, сциканув і виклав в мережу якби не він, то більшість навіть не звернула б уваги
                    Зараз піду дивитись в небо. Може повезе і зроблю таке ж саме. Правда, хмар нема.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна