хочу сюда!
 

Оксана

45 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 40-45 лет

Право на все х...ове

 • 27.10.20, 12:51
Вітаю! Проголосували...
Попов.., ОПЗЖ.., Шарій, убивця Лозинський, сєпарша Штепа.., знову Труханов, Кернес... - обурюються притомні.
Заспокойтеся, друзі! Вгамуйте нерви і видихніть обурення...
Простий народ завжди обирає страждання. Муки, смерть, русскій мір, лайножерство, брєхню, морок... Бо страждання і смерть для русскаго (совєтскаго) чєловєка природніші за щастя, заможність і можливість подорожувати світом. Примітивність завжди буде в ціні, бо не потребує зусиль. Еволюційний шлях тернистий і кропіткий.
Тому русифіковані українці кіровоградщини краще воліють бути вбитими на сафарі, аніж будувати європейську Україну, де тебе будуть примушувати чистити зуби, дотримуватись правил дорожнього руху, користуватися дезодорантами, опановувати професію, відповідально ставитися до навколишнього середовища, не викидати сміття біля дороги чи, чого гірше, не палити траву навесні, читати книжки і вчити мову - а це вже справжній фашизьм!!!
Ось чому прості люди завжди проти фашизьму, що його нав'язує проклята Гійропа, місцеві нацики та заокеанські ж-масони!
Бо краще загинути на сафарі від руки народного депутата, російських 'Градів', чи від ножа гіркінців, аніж жити в "фашістской Українє"!
Фашізьм нє пройдьоть!!!
Тому все природньо і прогнозовано.
Х..ЙОВІ МАЮТЬ СТРАЖДАТИ, бо самі обирають цей шлях.
Це право дає їм сучасна демократія! І жодні фашисти не відберуть у лайножеріа права на все х..йове!
"Кожному - своє", - цей біблейський вислів, що колись прикрашав ворота Бухенвальду, нині офіційно заборонений в Німеччині.
Та парадокс нашого часу полягає в тому, що радянські (російські) люди марять колишніми концтаборами, мріючи про їх відновлення на теренах сучасної України, бо почуваються в них найприродніше. Отримують задоволення від мук, страждань, побутових негараздів, приниження, (поцікавтеся цим феноменом у мешканців ОРДЛО).
І якщо х...йові обирають неволю й концтабори, то добрі й гарні прагнуть свободи, щастя, заможності, а ще ніяк не можуть збагнути, чому перші обирають усіляке гівно. Мучаються, рефлексують, пишуть гнівні пости...
Облиште, друзі!
Х..йові не варті вашої уваги. Бо увага - найціннійший ресурс в світі.
Приділіть увагу собі: погуляйте з собакою, почитайте дітям казку, приготуйте щось смачненьке чи пограйтесь з котиком.
Життя прекрасне! І, дійсно: кожному - своє.
Добрим - добре.
Х..йовим - х...йове!
Вибір зроблено! Життя триває)))
Антін Мухарський
15

Комментарии

127.10.20, 14:43

  227.10.20, 14:44

  По-перше, Штепа не пройшла у 2 тур. По-друге, хотілося б спитати у цього матюкливого типа, спільними зусиллями яких праведних судів сепарка Штепа була виправдана 24 жовтня 2019 року?
  І чому після правління "сивочолого гетьмана" партія регіонів з усіма опжопними дочками не перетворилася на політичний труп? Чому за активну підтримку сепаратизму і окупаційних сил, за організацію і участь її вождів у кількох сепаратистських з'їздах вона не опинилася там само, де і КПУ?

   327.10.20, 17:46

   Мне Мухарский нравится, хотя не всегда с ним согласен.
   После развода и отъёма у него детей -- опять женится
   Неисправимый оптимист !
   Я от этих выборов ожидал худшего.
   Или я ещё всего не знаю ?

    427.10.20, 18:00

    К сожалению евро будевельники тоже хуевые.. Покрасить заборчики в жовто-бакитный цвет.. прокричать "Слава Украине".. одеть вышиванку.. это еще не цивилизованный выбор.. За шесть лет они кроме этого ничего не показали.. поэтому и выбор не в их пользу.. а в пользу проверенных.. тех при которых народу жилось лучше..

     527.10.20, 18:36Ответ на 2 от Sisyphus

     По-перше, Штепа не пройшла у 2 тур. По-друге, хотілося б спитати у цього матюкливого типа, спільними зусиллями яких праведних судів сепарка Штепа була виправдана 24 жовтня 2019 року?
     І чому після правління "сивочолого гетьмана" партія регіонів з усіма опжопними дочками не перетворилася на політичний труп? Чому за активну підтримку сепаратизму і окупаційних сил, за організацію і участь її вождів у кількох сепаратистських з'їздах вона не опинилася там само, де і КПУ?
     а хіба Вам не ясно, чому? у блогові є відповідь. І ПП й так чудеса творив, зважаючи на менталітет наріду і п'яту колону скрізь, де можна і не можна.Візьміть націоналістів, які лізли до нього додому через день. Зараз країну здають, де вони? може ночують біля воріт зе? як корова язиком злизала. Отож. Думайте, як є чим

      627.10.20, 19:05

       727.10.20, 19:06Ответ на 4 от Хармс

       К сожалению евро будевельники тоже хуевые.. Покрасить заборчики в жовто-бакитный цвет.. прокричать "Слава Украине".. одеть вышиванку.. это еще не цивилизованный выбор.. За шесть лет они кроме этого ничего не показали.. поэтому и выбор не в их пользу.. а в пользу проверенных.. тех при которых народу жилось лучше..а когда это народу жилось лучше?))

        827.10.20, 19:19Ответ на 7 от Поговорим

        К сожалению евро будевельники тоже хуевые.. Покрасить заборчики в жовто-бакитный цвет.. прокричать "Слава Украине".. одеть вышиванку.. это еще не цивилизованный выбор.. За шесть лет они кроме этого ничего не показали.. поэтому и выбор не в их пользу.. а в пользу проверенных.. тех при которых народу жилось лучше..а когда это народу жилось лучше?))Тогда когда не было всей этой гонки за европейскими ценностями.. У нас же как?.. Объявили курс на Евпропейску Украину.. но сами по привычке забывают чистить зубы.. придерживаться ПДД.. пользоваться дезодорантами.. профессионально расти.. беречь природу.. и т.д.. Дальше разговоров дело не идет.. Засранци нам рассказывают о том как жить в чистоте..

         927.10.20, 21:02Ответ на 8 от Хармс

         К сожалению евро будевельники тоже хуевые.. Покрасить заборчики в жовто-бакитный цвет.. прокричать "Слава Украине".. одеть вышиванку.. это еще не цивилизованный выбор.. За шесть лет они кроме этого ничего не показали.. поэтому и выбор не в их пользу.. а в пользу проверенных.. тех при которых народу жилось лучше..а когда это народу жилось лучше?))Тогда когда не было всей этой гонки за европейскими ценностями.. У нас же как?.. Объявили курс на Евпропейску Украину.. но сами по привычке забывают чистить зубы.. придерживаться ПДД.. пользоваться дезодорантами.. профессионально расти.. беречь природу.. и т.д.. Дальше разговоров дело не идет.. Засранци нам рассказывают о том как жить в чистоте..да пора тебе на лавочку - молодёжь обсуждать - уже можно

          1027.10.20, 21:07Ответ на 9 от Поговорим

          С тобою на пару..

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая