хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Відродження української мови на Кубанщині.

  • 16.02.16, 18:47
4

Коментарі

116.02.16, 19:08

http://video.i.ua/user/295100/51651/441120/ = Украинский КРИМ в Сибіру!
"Сталінські Виселенці" з України ЗБЕРЕГЛИ Мову і Традіції на Чужині!

    216.02.16, 19:30

    Ну, що ж, балачка, мабуть, таки є.
    А от мови такої, на щастя - нема!
    У мене, ще за радянських часів, кубанський хор викликав велику відразу. Їхня "балачка"- суцільне знущання над, колись рідною, мовою.

      316.02.16, 21:25Відповідь на 1 від Богдан Ляшко

      Украинский КРИМ в Сибіру!
      "Сталінські Виселенці" з України ЗБЕРЕГЛИ Мову і Традіції на Чужині!
      Боже, Боже...куди тільки не виселяли тих українців...та по ЦІЛОМУ СВІТІ вони є.60 тисяч там в Сибіру, це ж як та імперська кацапота знущалася над мільйонами українців зросійщуючи їх та переселяючи але ж вони все таки будують Україну на новій землі . Розказував однокласник, що служив на Далекому Сході, що якось їхала їх невелика колона через якесь село і заскочили вони в магазин де всі розмовляли українською і на його здивування відповіли що тут ВСЕ село так розмовляє і навколишні села також.
      До речі, теперішніх переселенців із зони АТО в Росії селять там же, офіційно!
      http://www.volynpost.com/news/42964-rosiia-rozpochala-kampaniyu-z-pereselennia-zhyteliv-donbasu-v-sybir-i-magadan

        416.02.16, 23:39Відповідь на 3 від Слідопит

        але ж вони все таки будують Україну на новій земліДа.., НА ЧУЖИНІ українці будують УКРАЇНУ...- а УКРАЇНУ віддають на пограбування та знищення Чужинцям...
        заскочили вони в магазин де всі розмовляли українською і на його здивування відповіли що тут ВСЕ село так розмовляєПриблизно ТАК же було і в Казахстані, де я прожив "у добровільній зсилці" більше 10 років - коли мама наприкінці 50-х "засвітилась" у списках НКВД, як зв'язниця УПА...- то прийшлось нам "загубитись" серед тисяч "целінників"...
        Так що цікаво, у нашому селі жили ~10-15 сімей українців і стільки ж "Поволжських Німців", які дружили між собою. То на наші участки було Любо-Дорого подивитись = все побілено, аккуратно, квіти кругом!
        А інші жили... ну, м'яко кажучи, як у свинарниках...

          517.02.16, 09:40

          Вагани ... І у нас кажуть вагани. Ночви і корито, це деревяні, а вагани - з оцинкованого заліза.

            617.02.16, 10:31Відповідь на 4 від Богдан Ляшко

            Все мені відомо і про Казахстан, бо там був правда не довго а три місяці в 1988 році але цього було достатньо щоб побачити ВСЕ про що ви говорите. Особливо відзначу українців і німців. До речі мій найкращий товариш це німець з Казахстану...тепер живе біля Франкфурта. Все точно як ви кажете, так і було!

              717.02.16, 11:30Відповідь на 6 від Слідопит

              Все мені відомо і про Казахстан, бо там був правда не довго а три місяці в 1988 році але цього було достатньо щоб побачити ВСЕ про що ви говорите. Особливо відзначу українців і німців. До речі мій найкращий товариш це німець з Казахстану...тепер живе біля Франкфурта. Все точно як ви кажете, так і було!Ну а навіщо ж мені брехати...
              Мої казахстанські друзі теж всі повтікали звідти ще до початку 90-х...
              Тож з 12 людей знаю адресу тільки одного - і теж у Германії

                817.02.16, 12:29

                Не "балачка", а "говірка". Знавці куєві.
                А кубанські мерзотники в перших лавах кинулися "захищати" Донбас від укрів (позаду армїї окупантів). Вони й досі вирізають залишки металу в глибоких тилах окупантів.

                  917.02.16, 13:21Відповідь на 8 від bobakot

                  Не "балачка", а "говірка".
                  А кубанські мерзотники в перших лавах кинулися "захищати" Донбас від укрів (позаду армїї окупантів). Вони й досі вирізають залишки металу в глибоких тилах окупантів.
                  Я думаю шо то кацапи назвали ту мову "балачкою"" від того шо БАЛАКАЛИ (українською).
                  Територіальний діалект — різновид національної мови, якому властива відносна структурна близькість і який є засобом спілкування людей, об'єднаних спільністю території, а також елементів матеріальної і духовної культури, історично-культурних традицій, самосвідомості.
                  Діалект територіальний ототожнюють з говором. Сукупність структурно близьких діалектів утворює наріччя, сукупність усіх наріч — діалектну мову, що є однією з двох основних форм (поряд з літературною мовою) існування національної мови.