Шлях до серця чоловіка

  • 20.04.19, 09:27
- Саня, я одружуюся!
- Вітаю, друже! Хто вона, як завоювала твоє серце?
- Друзі запросили в гості, а мене на роботі затримали. Приїхав, коли всі вже повечеряли і додивлялися якийсь фільм. Приятель каже: «Старий, 10 хвилин залишилося. Почекаєш, добре? І будемо чай пити ». Воно-то, звичайно, добре. Але коли ти з самого ранку нічого не їв, 10 хвилин здаються вічністю ...
- Це точно!
- Так ось. Одна дівчина - я її не знав - тихенько встала і вийшла на кухню. А через хвилину покликала мене: «Я тут Вам бутерброд з паштетом зробила, перекусіть, Ви ж з роботи».
- Тобто шлях до серця чоловіка все-таки лежить через шлунок?
- Ні, Саня, не через шлунок, а через турботу!

Гірше не буде?

Гірше не буде?

- Українська влада створила хаос? 
- Ваші діти перестали ходити до школи? 
- Ви втратили роботу, житло, країну? 
- Вас кинули до тюрми ("на подвал") чи змусили кудись тікати? 
- В магазинах Вашого міста пусті полиці? 
- Через Ваше місто перестали ходити поїзди та автобуси? 
- Ви не можете заправити свого автомобіля? 
- До Вашої домівки вдерлися озброєні люди та забрали все, що їм сподобалося? 
- По вулицях Вашого міста ходять озброєні військові (чемні) патрулі? 
- У Вашому місті введено комендантську годину?
- Ви завжди відслідковуєте, куди пішли Ваші батьки, діти і коли мають повернутися?
- Ви знаєте, де Ваше укриття (бомбосховище)?
- У Вас зібрана "тривожна валіза"?
- У Вашому місті проблеми з мобільним зв'язком? 
- У Вас позакривані банки і Ви не можете скористатися своїми грошима на картках?
- Вам, нарешті, відключили Інтернет?

- Ви ніколи не порівнювали своє життя на території, де є українська влада з життям там, де її нема? 
- Ви не замислюєтесь над тим, що ворога на далекому Донбасі стримує армія, яку очолює Порох-президент? 
- Ви не порівнювали ресурси московії з нашими і не замислювалися, за рахунок чого ми стримуємо ту навалу? 
- Чи не є це показником рівності сил, що протистоять одне одному? 
- Ви не здатні порівняти ЗСУ зразку 2014 та 2019 року?

- Ви не бачите, що Пороха приймають на найвищих рівнях і з кожної зустрічі він має неабиякі політичні, військові та економічні виграші? 
- Ви не зв'язуєте діяльність української влади і особисто Пороха з міжнародним тиском на московію та особисто ВВХ? Хіба лідери найвпливовіших країн стали б підтримувати нікчему і топити "молодого ефективного лідера"?

Ну, ладно - хай Порох буде нікчема. А чого досягли Ви?

Ципа-ципа (1943)

Чи не про наші вибори?
Спочатку в цій короткометражці лиходій читав не книгу "Психологія", а "Мою боротьбу" Гітлера (Mein Kampf). Хоч назва книги і замінили на "Психологію", але текст, який читає Фоксі-Локси, взятий саме з Mein Kampf . Наприклад, "маніпулюйте натовпом через найменш інтелектуальну людину".

— Кто стрєлял??!!

  • 19.01.19, 20:25
— Кто стрєлял??!! — дріботить коротенькими ніжками у бік позиції монголоїдного вигляду півпалкан і верещить так, наче йому гусеницею яйця переїхало.

Всіх він посадить, всіх віддасть під трибунал, на всіх чекає особіст і військовий прокурор, у нього, відєті лі, з сєпарами перемірьє, яке ми тут безсоромно нарушаємо. Йому, сука, стидно перед захарченком.

— Ну, я стріляв, — раптом підіймається із землі кущик глоду, але, виявляється, що то ніякий не кущик, а одягнутий в кікімору козак, лютий — як Страх Божий.

— Здать оружіє!!

— А прикладом в зуби?

— Что ти сказал?!!

— А то, курдуплю, шо оцю ручницу, яку ти паскудним словом “оружіє” назвав, я у мисливському магазині придбав. А гроші на ню — 20000 баксів — мені цьоця з Аргентини прислала. А набої до неї — один коштує 20 зелених — мені вуйко з Канади запрезентував. 1000 штук — наразі морем контрабандою переслав, але на який гріх не підеш задля доброї справи — очищення рідної землі від навали.

А шоб випередити твої запитання, то скажу одразу: ліцензія на відстріл “скажених псів” у мене є. Конституція. Практично усі статті. Основний закон не тільки й но дає мені право боронитися від скажених, до того ж бродячих псів, але прямо вимагає.

Перемиріє, як ти кажеш, то у вас, у військових, а я — цивільний чоловік, я нікому не присягав, хіба своїй Галині перед вівтарем, 25 років тому, косьмо шлюб брали. А шо таке бути цивільним? Ци — це Божа енергія, це наче святий дух, а вільний — це воля, наш тризуб. Але забалакався я тут з тобою. Нема коли. Треба йти робити справу.

Опустив сітку на обличчя, подав знак напарнику, який, виявляється, увесь цей час тримав на прицілі ліву ратицю підполковника, і обоє зникли у високих травах.

16.09.2015р.

Борис Гуменюк.

«З тобою говорить війна»

Екран дрОжит.

  • 03.10.18, 23:32
Тільки на цьому сайті. Це тільки в мене, чи ще у кого?

Короткі повчальні історії (Трохи іронії та сарказму)

  • 03.10.18, 23:25


Одного разу в Німеччині 16-го століття заїжджий майстер меча викликав на бій місцевого булочника. Той не міг відмовитися від поєдинку через своє становище в суспільстві, вийшов на бій і зарубав до біса заїжджого майстра меча. Перш ніж стати булочником він проходив 10 років в ландскнехтах. На подвійній платні.
А все тому, що треба обережніше вибирати об'єкт для глузувань.

Одного разу в Італії 17-го століття заїжджий фехтувальник викликав на бій місцевого кравця, той не міг відмовити від поєдинку через свій соціальний статус, тому завдяки своїм зв'язкам найняв 10 місцевих бандитів, ті підстерегли заїжджого фехтувальника на виході з борделя, відлупцювали і пограбували. Він провалявся в ліжку 3 тижні і був змушений виїхати з міста без гроша в кишені, тому що все що залишилося після пограбування віддав лікарю.
А все тому, що перш ніж сваритися з людиною, треба дізнатися, хто у нього друзі.

Одного разу в германии 15-го століття заїжджий фехтувальник викликав на бій молодого художника, той не міг відмовитися від поєдинку. Вийшов на бій і штрикнув заїжджого фехтуна мечем, а після зловив за озброєну руку і кинув на землю залишивши руку в захопленні. Рана від меча зажила, але більше він вже не з ким не фехтує. Руку то в трьох місцях зламали, із зсувами.
А все тому, що перш, ніж затівати сварку, дізнайся, як звати твого супротивника, і над чим він працює. А то раптом це Альбрехт Дюрер, який якраз створює ілюстрації до підручника фехтування та боротьби.

Одного разу у Франції 18-го століття заїжджий фехтувальник викликав на бій місцевого винороба, той не міг відмовитися від поєдинку і пішов за порадою до майстра фехтування який тримав зал неподалік. Приніс йому бочонок відмінного вина і розповів про проблему. Фігня війна, сказав маестро фехтування, головне маневри. Я піду подивлюся на твого супротивника. І знявши коле і помінявши тупу рапіру на гостру, пішов шукати заїжджого фехтуна. Вицепив його в шинку, затіяв сварку, поєдинок і проткнув йому обидві руки. Задоволений повернувся в зал де на нього чекав сумний винороб.
"Нє, сси, братуха", - сказав він йому, - "тепер цей виродок не зможе фехтувати, а якщо зважиться вийти на поєдинок то ти без проблем впораєшся з ним, просто збивай його клинок в бік і коли його в корпус ось так" . Пару годин винороб повправлявся виконувати па з уколом.а наступного дня дізнався, що заїжджий фехтун поїхав нафіг з міста.
Але з тих пір маестро фехтування безкоштовно пив добре вино, а винороб 3 рази в тиждень вправлявся у фехтуванні.
А все тому, що не гріх запитати допомоги у досвідчених друзів.

Одного разу в Польщі заїжджий фехтувальник викликав на бій місцевого ковбасника, той не став відмовлятися від поєдинку але по доброті душевній запропонував гостю повечеряти, підсипав в ковбасу отрути і тихесенько поховав його за сараєм.
А все тому, що не всі будуть грати за вигаданими тобою правилам.

Одного італійського архітектора і художника 16-го століття викликав на бій заїжджий фехтувальник. Але як тільки дізнався що задумав битися з самим Камілою Агриппой офігів від власної нахабності, три рази вибачився і поїхав додому.
А все тому, що корисно читати книги, інакше міг би не впізнати автора фехтбука.

Приїхала провідати полоненого синочка? Добре.

  • 22.07.17, 14:10
Приїхала провідати полоненого синочка? Добре.
Але спочатку:
- на передову
- в шпиталі
- на кладовища!


Слушне питання

  • 04.04.16, 00:06


«Здирання шкіри з продажного судді»картина нідерландського живописця Герарда Давида написана у 1498 році для зали міської ратуші Брюгге, в якій проводились судові засідання. Картина є частиною диптиха «Суд Камбіса».

Картина заснована на переказі Геродота про страту царем Персії Камбісом судді Сісамна, який брав хабарі:

« Сісамна, який був царським суддею, цар Камбіс, через те, що він брав хабарі і виніс несправедливе рішення, наказав зарізати, здерти з нього шкіру з голови до ніг, а потім, коли його так обдерли, з його шкіри понарізували ремені і натягли їх на крісло, на якому сидів Сісамн і правив суд, і, коли їх натягли, Дарій замість Сісамна, якого він наказав убити й обідрати, призначив суддею його сина і наказав йому не забувати, на якому кріслі він сидить і судить[1]

Страницы:
1
2
3
4
5
7
предыдущая
следующая