Профиль

novasich

novasich

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

Важные заметки

Зустріч з пресою “Врятувати музеї Донбасу! Евакуація?”

  • 19.06.14, 22:48

 20 червня 2014 о 14-00 в Музеї української пропаганди.

Київ, Троєщина, вул.Драйзера,8

Бої в Донецькій і Луганській областях несуть пряму загрозу збереженню колекцій, приміщень, життю співробітників…

У зоні боїв сконцентровано чимало культурних цінностей, певна частина яких вже розграбована, інші фактично залишилися без охорони чи зберігаються завдяки особистій ініціативі музейників. Це – неприпустимо! Музеї Донбасу створювалися десятиліттями, а можуть бути знищеними за кілька тижнів!

Просимо Президента України, Уряд, Міністерство культури України, Донецьку ОДА, Луганську ОДА негайно проінспектувати державні музейні заклади в зоні АТО. Це можна зробити навіть у телефонному режимі. Достатньо зконтактуватися з директорами… Якщо є проблеми, спробувати надати підтримку. Хоча б, на перших порах, моральну.

Взагалі, варто розглянути питання про термінову евакуацію цінних експонатів державного музейного фонду з Донбасу у безпечне місце поза зоною конфлікту. Україна повинна зробити все, аби врятувати народне надбання від розграбування і знищення!

Просимо Президента України підписати відповідне доручення чи Указ, вивчивши питання.

Операція порятунку культурних цінностей має надзвичайне стратегічне значення і повинна забезпечуватися на вищому державному рівні!

Команда журналу “Музеї України” готова сприяти у цій святій справі!

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”

Зустріч з пресою “Врятувати музеї Донбасу! Евакуація?” 20 червня 2014 о 14-00 в Музеї української пропаганди.

Київ, Троєщина, вул.Драйзера,8  2 поверх   (поруч з Макдональдсом і Сільпо) ТЦ “Радосинь”.

Їхати від метро Чернігівська, Дарниця, Лівобережна чи Петрівка.

Повідомляйте про участь!  ooh@ukr.net

В музеї на Троєщині поговорили про Сталіна-Путіна

  • 14.06.14, 05:43


Світогляд диктатора Путіна сформовано на ідеології диктаторів Леніна, Гітлера, Сталіна. Більше того, саме ці криваві персонажі є зразком для наслідування недоімператора Расєї. На фоні окупації Криму і війни в Донбасі, матеріали про комуністичні злочини звучать аж занадто актуально.

В Музеї української пропаганди на Троєщині презентували виставку "Від Сталіна до Путіна".

Фундатор музею, доктор історичних наук Павло Гай-Нижник провів паралелі між діями Сталіна і Путіна. Логіка одна... Тож Україні не варто очікувати мирного вирішення конфлікту, реального втручання стурбованої міжнародної громадськості. Терористи можуть бути або знищені, або вигнані з нашої землі. Путін не зупиниться. Його стримає лише сила.

Історик, дослідник Голодоморів і репресій, директор центру ОПАД Сергій Пархоменко згадав про страшне місце, що знаходиться поруч з київською Троєщиною - Биківнянський ліс. Саме там у 1936-41 роках, звірі НКВС розстріляли понад сто тисяч "ворогів народу". Є і таємні поховання кількох тисяч польських військовополонених. Важливо, аби школярі, студенство знали про трагедію, розуміли важливість недопущення до влади тоталітарних структур...

Василь Панасенко, директор фірми "Танаїс" розповів про пошук затонулих танків, розкопки на місцях боїв, представивши деякі знахідки з своєї колекції...

До Музею української пропаганди завітала відома письменниця, громадський діяч Наталя Безсонова, що подарувала свою книгу... Передала свої книги і яскрава авторка Антоніна Спірідончева... Треба започаткувати бібліотеку...

Дуже здивувало, що до першого реально діючого музею району не прийшли чиновники Деснянської РДА, хоча сидять поруч, запрошення отримали.

Взагалі, потрібно розробити культурну стратегію розвитку одного з найбільших житлових масивів України. Це ганьба, що майже півмільйонний район має два кінотеатри і одну бібліотеку! І ніхто якось не переймається проблемою!

Ми отримали нових керівників району, Київраду, міського Голову. Тож привертаємо їх увагу до того, що Деснянський район вже найближчим часом має отримати повноцінний державний краєзнавчий музей. Чому не створити тут муніципальний театр? Хоча б дитячий... Поблизу Десни збудувати невеликий етнопарк...

Кошти і можливості є. Відсутнє бажання і відчуття перспективи.

Активісти Музею української пропаганди планують запросити мера Києва В.Кличка, аби надати свої пропозиції з розробки культурної стратегії, почути його думки з цього приводу.

Поки що перший музей Троєщини існує як виклик чиновникам. Без жодної бюджетної чи спонсорської копійки, домовилися про приміщення, урочисто відкрилися 23 травня, змонтували виставку. Отримали прекрасну пресу. Щиру підтримку мешканців району, студенства, творчої інтелігенції. Розширили експозицію, за пару тижнів презентували ще одну резонансну виставку. Про музей знають, до нього йдуть люди, молодь...

Що заважало колишнім керівникам району та міста, при їх бюджетах і можливостях, зробити щось подібне? Двадцять років будують базарі, магазини, ріжуть землю...

Ентузіасти дуже сподіваються на увагу В.Кличка до культурної розбудови Троєщини. Будемо писати, привертати увагу. Можливості у нас є.

Чекаємо мера в гості!

А Музей української пропаганди планує нові акції!

Вдячні художнику Юрію Нерослику за плакат музею!

Віктор Тригуб, куратор Музею української пропаганди при журналі "Музеї України"

Відвідуючи музей української пропаганди

  • 13.06.14, 21:56

Ми – Нація!
Наші серця – Майдани прагнень волі,
У венах – пульс до змін без вороття.
Наше життя – багряний згусток крові,
Що зве на чин, а не до каяття.
Наші долоні стислись в кулак долі,
В раменах – меч, а не рабів ниття.
Ми – є Народ, що правду несе в Слові,
Ми – Нація, що творить Майбуття
Рішучо й праведно. Немає в нас сваволі.
Ми – є Любов і Смерть, як закляття
Для друга і тирана, для зерна в полові,
Святої справедливості буття
І честі лицарів. Ми – Люди хліба й солі,
Ті, що не знатимуть ніколи забуття!
Павло Гай-Нижник
5 січня 2014 р.


   

Відвідуючи музей української пропаганди

 

13 червня 2014 року я побувала на виставці "Від Сталіна до Путіна"  у м. Києві в першому музеї, який відкрився на житловому масиві "Троєщина"  з ініціативи Доктора історичних наук Павла Гай-Нижника та за сприяння редактора журналу "Музеї України" Віктора Тригуба. 

Україна, Київ, вул.Драйзера,8, поверх 2  центр "Радосинь" 

Про музей, його плани Віктор Тригуб та Павло Гай-Нижник безпосередньо розповідають на наступному відео, сподіваючись, що нова влада піде назустріч, і цей музей стане першим кроком в набутті Троєщиною нового духовного образу.

Музей, за словами Павла Гай-Нижника, важливий для патріотичного виховання молоді та для інформаційного протистояння в сучасних умовах. Цікавою є перспектива відкриття спортивних та креативних гуртків, виставок картин і т.п.

Відвідуючи музей української пропаганди

       Музей безкоштовний, працює виключно завдяки ентузіастам, патріотам України. В прагматичне 21 сторіччя це залишає особливе щемне відчуття.

 

Відвідуючи музей української пропаганди

Як вчитель бачу створення такого музею важливою справою. Думаю, що вчителі можуть зробити його ще більш привабливим за рахунок проведення там уроків історії, виховних годин.

   

Відвідуючи музей української пропаганди

Цікаво було б залучити школярів до проекту по проведенню там екскурсій силами самих учнів, які могли б розбитись на групи по вивченню представлених в музеї тем з подальшими екскурсіями старшокласників для молодших школярів.  Можлива також підготовка англомовних екскурсії для гостей із шкіл-побратимів з інших держав.

Відвідуючи музей української пропаганди

Зміни у суспільстві починаються з малого,  з нас самих. Віктор Тригуб і Павло Гай-Нижник знають, як це робити.

Спасибі їм за це.

   P.S.

       Інформація про засновників музею.

Павло Гай-Нижник       Віктор Тригуб. 

   Рзташування музею на карті Києва

http://mapia.ua/ru/search?city=kiev&on_map=true&what=er=u8vz23wq01eb&zoom=17

   Україна, Київ, вул.Драйзера,8, поверх 2  центр "Радосинь"

Панацея – устранение причины всех заболеваний человека

  • 12.06.14, 16:39

                          

  (Каждый орган человека имеет 7 уровней прочности, только 7-й уровень сообщает болью о начале конца жизни).

Во всех толковых словарях Мира понятие слова  «Панацея» определено совершенно неправильно. Записано, что дочь бога-лекаря Эскулапа Панацея, была «Всеисцеляющей»  или, что это лекарство от всех заболеваний придуманное алхимиками. В действительности Панацея была  повитухой, целительством она не занималась. Она и такие как она повитухи, 4300 лет назад после приёма родов выравнивали пальцами рук нервные волокна  в седалищном нерве слева на бедре, что есть абсолютно у всех на Земле. Этот приём обеспечивал всем жизнь на протяжении 900 и белее лет без заболеваний и старости. Эта информация имеется в Библии. В это трудно поверить. Но это открытие обеспечит новые возможности для человека будущего.

Все открытия на Земле имеют два направления – уничтожение человека и обеспечение его комфорта. Я предлагаю новое направление – обеспечение гарантированного здоровья, отсутствие зла, старости и бессмертие!

Все рождающиеся на Земле люди имеют в седалищном нерве слева на бедре «Капсулу адвоката Рукаса». Эта точка болит при надавливании, справа такой болевой точки нет. Боль возникает при надавливании на изогнутые в клубочек нервные волокна. На месте изгиба имеется отек. Этот изгиб волокон не случаен, он заложен Сатаной при Сотворении и выполняет функцию Программы «Болеть и умирать», исключающую здоровье и долголетие.  Через этот изгиб нервных волокон до рождения человека в левую нижнюю конечность не протекает полноценно часть спинномозговой жидкости для питания нервных клеток. Та часть, что не протекла в конечность, поднимается по позвоночнику вверх и вытекает по канальчикам на  отростки позвонков. Жидкость проходит через мышцы и кожу наружу и испаряется в пространство, а сухие фракции жидкости не испаряются. Они остаются на позвоночнике между позвонками и в межпозвоночных дисках. Из них образуются горбик на шее, остеохондроз. Из-за количества скрученных волокон зависит здоровье и продолжительность жизни каждого. У кого скручено 2-3 волокна, те живут за сто лет, у кого много скручено, те до 30-ти не дотягивают. В среднем каждый житель Земли, из-за этой капсулы, за один день жизни утрачивает 15 дней жизни, за один год – 15 лет. В настоящее время средняя продолжительность жизни людей на Земле составляет 23000 дней, а после внедрения открытой методики «панацея», будет составлять  328500 дней. Скептики в это поверить не смогут, а умные, понимающие условия детерминизма, разберутся в условиях – есть причина, будет следствие, нет причины, не будет следствия. У всех мужчин и женщин есть причина простатита, и аднексита, миомы,  аденомы, фибром, кисты и рака. Этого не знает никто. Эту причину можно и необходимо убирать.

Эта Капсула единственная причина всех заболеваний, она причина остеохондроза. А  из-за остеохондроза передавливаются, выходящие из спинного мозга нервные волокна, идущие к органам и  частям  тела. Из-за этого нарушается функция органов и частей тела и нарушается питание клеток органов и частей тела. Нарушение питания клеток приводит к возникновению раковой опухоли. Рак возникает при делении голодающей клетки. В момент деления такой клетки выпячивается ген мутации из двойной спирали ДНК и появляется новая форма жизни, как омела на деревьях. Потому надо убирать «Капсулу адвоката Рукаса», исчезнет остеохондроз и рак не возникнет. Без такого устранения, все обречены дожидаться свой рак.  

Из-за этой Капсулы у всех изменено состояние тела и частей тела, у всех сколиоз, кифоз и левая нижняя конечность короче правой. У всех новорожденных левая ножка короче правой. Причины этого не знает ни один врач-ортопед мира и никто это не может изменить. Оказалось, необходимо всего лишь убрать причину и тело в течение  одного часа становится абсолютно ровным и симметричным независимо от возраста.

Как возникают заболевания, не знает никто. Оказывается, это все так просто:  Каждый орган и часть тела имеют  семь уровней прочности. Это как любая деталь двигателя автомобиля. Но в отличие от деталей двигателя человеческие части тела и органы имеют свойство постоянного обновления. Только в этом процессе тоже есть пределы.  Если б не было остеохондроза, процесс обновления был бы бесконечным, а так уровни прочности уходят в ускоренном темпе. Когда уходят 1-й, 2-й, 3-й, 4-й и 5-й уровни, боль в органах и частях тела не возникает. Когда уходит 6-й уровень прочности органа или части тела возникает болевой симптом. 7-й, последний уровень прочности, сообщает о начале конца жизни. Он кричит болевым симптомом, - «Иди к врачу, проси лекарство, мне плохо!». Пришли вы к врачу, а он не знает причины заболевания и не должен её убирать, он должен вас «лечить». Он не знает, что, не убрав причину вылечить вас невозможно. Его учили семь лет, как обезболить и какое дать допинг- лекарство, чтобы создать лучшие условия доживания вашего больного тела при хроническом заболевании. Кончается такое «лечение» положительно, с плюсом. Только плюсы ставят на кладбище. Извините за черный юмор. Но помните, что единственной причиной всех заболеваний человека является Капсула. Других причин заболеваний не существует вообще. Нет наследственных заболеваний, но  есть повторение за счет формы тела.

Мой многолетний положительный опыт устранения причины заболеваний дает мне право утверждать, что после манипуляции «панацея» сделанной детям заболевания вообще не возникают, кроме обычных детских, что формируют иммунитет, а которые уже есть у взрослых, часто исчезают. Исчезает радикулит и боль в спине.  После 2-х инфарктов больной забывает, где сердце и где та кардиология, третьего инфаркта быть не может, исчезает сахарный диабет, гастрит, колит, язвы, геморрой, простатит, аденома, проблемы женских органов, шизофрения, кроме травматической, варикоз, артрит, полиартрит и многое, многое другое. Эффекта от устранения причины не бывает только в том случае, когда больной очень долго  «лечился» и 7-й уровень прочности  органа опустился ниже половины. В этом случае наступает необратимый процесс. Орган необходимо удалять или наступает смерть. Поэтому, мой совет каждому – не ждите наступления болевого симптома. Он обязательно скоро у вас появится. Никто не может знать, сколько уровней прочности ушло у ваших внутренних органах и частях тела. Далекое далеко очень близко! На пересадку органов не надейтесь, не убрав причину, отчего свой орган пропал, надеяться, что приживется новый здоровый орган не надо. Ему не хватит питания от пережатого остеохондрозом нерва. Потому пересаженный орган скоро погибает.

Необходимо еще знать, что указанная Капсула является антенной контакта с ангелами Темных сил, которые часто управляют людьми. По их команде люди совершают негативные поступки, зло, преступления, катастрофы и суицид. Кто-то в это поверить не может, но это точная наука. Пример: 17 ноября 2013 года штопором врезался в Землю пассажирский самолет в Казани. Причина – человеческий фактор. А на самом деле, ангелы Темных сил через «капсулу адвоката Рукаса» отключили сознание пилота и дали команду совершить суицид, подняв самолет на 750 метров вверх, затем перевести положение самолета в штопор и ускорить работу двигателей. Через 48 секунд произошел взрыв. 49 пассажиров оказались обреченными. То же самое совершил в январе 14 г. водитель маршрутки в Сумской области, который остановился перед закрытым шлагбаумом на ЖД переезде.  Вдруг, перед самым приближением поезда он завел двигатель, объехал шлагбаум и выехал на пути, где произошло столкновение с гибелью 19 человек. Он остался жив, но он ничего не помнит. Я предлагаю всем, ответственным за жизнь людей, убрать эту капсулу.

Манипуляция длится всего один час, один раз в жизни. Мне известна причина головных болей, опухоли в голове, эпилепсии, гидрофилии мозга, язв на голове, болезни Бехтерева, болезни Альцгеймера, Паркинсона, склероза, старческого маразма и шизофрении. Она убирается, эти состояния исчезают. Обычно они не лечатся. Причины алкоголизма не  знает ни один врач-нарколог мира. Оказалось, причина его сколиоз. При устранении  сколиоза, исчезает алкоголизм.   

Академик УАН, Академик РНАН, Григорий Иванович Рукас  Полтава. Шевченка 27,

оф. 38, +380501440365+79857872683,

Bg0886491929, Новосибирск  89938686016 
http://rukas.at.ua/


Про Сталіна і Путіна поговорять в музеї на Троєщині у пятницю 13

  • 11.06.14, 21:25


П`ятниця 13 о 13-00. Київ, Троєщина, вул. Т.Бальзака,8, 2 поверх Музей української пропаганди. Відкриття виставки "Від Сталіна до Путіна". Для преси! Запрошене керівництво Деснянської РДА.

Перший музей на Троєщині набирає обертів. Офіційно відкрившись 23 травня, Музей української пропаганди презентує контрпропагандистську виставку "Від Сталіна до Путіна". Підібрані матеріали доступно показують, як параноя Вождя Сталіна, через державні ЗМІ, плакати оволоділа масами. Виник культ особи. Колективізація. Голодомори. Репресії. Концтабори. Війна з мільйонами жертв. Все пояснювалося політичною доцільністю і геніальним планом кремлівського параноїка.

Тепер, оцінюючи ті знання, легко зрозуміти події в сучасній Росії. Завуальована диктатура. Відсутність демократії. Здичавіле імперське телебачення. Параноя Вождя, через підконтрольні ЗМІ передалася в маси.

І тут український Майдан. Революція гідності, Свобода, втеча Батоно-унітаза. Перемога народу. Реакція шизофренічна - окупація Криму, провокування війни на Донбасі, ще більша консолідація нації, підтримка світової спільноти...

Все повторюється. Пояснення там, в епосі Леніна, Сталіна, Гітлера. Улюблених героїв Путіна, що впевнено веде Росію до краху. Саме про це виставка "Від Сталіна до Путіна" Музею української пропаганди. Фундатор - доктор історичних наук Павло Гай-Нижник.

Куратор - редактор журналу "Музеї України" Віктор Тригуб.

13 червня 2014 року о 13-00 в першому музеї Троєщини. Київ, вул.Драйзера,8, 2 поверх (поруч з Макдоналдсом і Сільпо,недалеко від Деснянської РДА, перше коло)

Їхати від метро Дарниця (авт 50), Чернігівська (авт 414), Петрівка...

Запрошуємо журналістів, що живуть на Троєщині! Підтримаємо свій район!

Представники російських ЗМІ НЕ БАЖАНІ!

Повідомляйте про участь

Для женщин которым за...


Возвращение молодости - уже не фантастика. Это реальность. В этом смогли убедится десятки прекрасных женщин, взявших участие в уникальной программе "За пять дней в молодость!" инициированой благотворительным Фондом "Обновление человека".

Здоровье, красота форм, душевная гармония, счастье, осознание радости - результат программы омоложения, но не косметического, бутафорского, а полноценного.

Понятия омоложение стоп ноги, запястья рук, восстановление красоты и цвета ног, шеи, лица вводит в оборот целитель Константин Стасюк.

http://stasuk.com.ua/?p=1232

Молодеет голос. Искрится, становится таким, как в забытой юности...

Все эти фантастические преображения происходят буквально на глазах.

Программа " За пять дней в молодость!" работает и дает ощутимые результаты.

Константин Стасюк, решившийся на смелый эксперимент, сам не ожидал такого резонанса!

Программа уже презентована в Киеве, Одессе, Москве, Тюмене, Ростове, Кисловодске... Получены приглашения в Европу...

Старость можно отодвинуть, вновь ощутив состояние молодости!

Пресс-служба Фонда

В Криму тепер переслідують і за Голодомор

  • 06.06.14, 17:37

Вивчати Голодомор в Криму стає небезпечно. Кримчанам відмовлено в праві знати правду про події 1921-23, 1932-33, 1947 рр.

За наявною інформацією, різноманітні “ряжені козачки» та перевдягнені у цивільне працівники російських силових структур починають чинити неприхований тиск на українських істориків, що в Криму займалися зокрема і вивченням Голодомору.


«На півострові стає небезпечно далі продовжувати працювати над темою Голодомору. Російські спецслужби через своїх агентів прямо попереджують: «Никакіх меропріятій по Голодомору проводіть ми вам нє дадім». Різного роду «активісти козачих організацій» йдуть в своїх попередженнях ще далі: «Ні депортації татар, ні Голодомора нє било, а будєте про ето тут заявлять, так ми вам устроім і дєпортацию, і голодомор – всьо вмєстє», - розповідають місцеві активісти та дослідники, але при цьому просять не оприлюднювати їх імена.

На жаль, досі з цього приводу не було жодної реакції з боку офіційного Києва. Мовчать з цього приводу ЗМІ, вже давно ніяких ознак життя не подає керівництво Музею пам’яті жертв голодоморів. Схоже, навіть для тих, в чиї прямі обов’язки входить захист національної пам'яті, наступ на неї (на національну пам'ять) в Криму з боку російських окупантів є проблемою другорядною.

Сергій Пархоменко

Євген Нищук - молодець! Переяслав святкує!

  • 05.06.14, 17:22

Нарешті відбулося очищення Національного історико-етнографічного заповідника "Переяслав" від дивного кадра, що приймав пляшки та займався сумнівними оборудками. Як і обіцяв Міністр культури України Євген Нищук, Генерального директора скансена світового рівня звільнено!
Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади.
Вже відомі основні претенденти з місцевих.
Але, як кажуть, очолювати заповідник буде зовсім інша людина, що має досвід управління подібним закладом та навики судової та профспілкової боротьби, причетна до створення опозиційної профспілки НІЕЗ.
Якщо це так, то всі здорові сили Переяслава будуть згуртовані, колектив очистять, до роботи повернуть високопрофесійних учнів творця скансену М.І.Сікорського, музеям повернуть колишню славу.
Головне - аби Міністр не схибив, не злякався, не піддався тиску антиукраїнських сил, сформованих довкола ворожої церкви...
Сподіваємося, Голос Майдану не з лякливих. Зробить правильний вибір...
З свого боку, команда журналу "Музеї України", що протягом всіх цих років активно боролася за спадщину М.Сікорського, що був членом редколегії часопису, підтримає здорову частину колективу та патріотично налаштованих професіоналів, які повинні відродити славу Переяслава.
...Екс-приймальник склотари взагалі втратив відчуття реальності, вже призначивши себе заступником директора... Боротьба буде жорсткою. Дехто явно загрався. Можливо, аудит та поглиблена перевірка його бурхливої діяльності, які почнуться скоро, приведуть його до тями... Кажуть, років 10 з конфіскацією...
 Час робити правильні висновки...
Отож, Переяслав чекає на позитивні зміни.
Ми їх підтримаємо!
Музеї України


Триває відкритий конкурс на заміщення посади генерального директора Національного історико - етнографічного заповідника «Переяслав»

Нагадуємо, відповідно до наказу Міністерства від 12.05.2014 року № 247/0/17-14 «Про визначення кандидатури на посаду генерального директора Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав»

до 16.06.2014 року триває відкритий конкурс з підбору фахівців у сфері охорони культурної спадщини та культурних цінностей та музейної справи відповідного професійного спрямування та досвідом роботи  у сфері охорони культурної спадщини та культурних цінностей та музейної справи для визначення кандидатури на посаду генерального директора Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав».

 

 

Кваліфікаційні вимоги до кандидата: повна вища освіта (магістр, спеціаліст). Стаж роботи на керівних посадах у сфері охорони культурної спадщини та культурних цінностей або музейної справи не менше 3-х років.

 

 

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури, постанови та рішення Кабінету Міністрів, Міністерства культури України, органів місцевого самоврядування, що регламентують  діяльність у сфері охорони культурної спадщини та культурних цінностей та музейної справи; сучасні методи господарювання й управління; порядок обміну і зберігання музейних фондів, форми й методи проведення науково-дослідної, експозиційно-виставкової роботи, методичної, реставраційної і видавничої роботи заповідника; передовий досвід роботи вітчизняних та світових музеїв та заповідників; основи трудового законодавства; правила й норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 

Завдання та обов'язки генерального директора історико-культурного заповідника. Визначає, формулює, планує, здійснює і координує всі види діяльності Заповідника. Організовує роботу й ефективну взаємодію виробничих одиниць, відділів та інших структурних підрозділів закладу, що спрямовані на вивчення, збереження та використання пам'яток матеріальної і духовної культури, залучення громадян до надбань національної і світової історико-культурної спадщини. Відповідно до профілю Заповідника організовує вивчення і пропаганду історичної, культурної і літературної спадщини, природничо-наукових знань, кращих культурних цінностей вітчизняного та світового мистецтва. Забезпечує проведення масової науково-освітньої роботи, що сприяє підвищенню світового рівня та культури відвідувачів, формуванню естетичних поглядів. Організовує у встановленому порядку наукові зв'язки, обмін виставками з вітчизняними й зарубіжними музеями та заповідниками. Забезпечує комплектування фондів музеїв Заповідника, їх вивчення і популяризацію. Організовує облік наявності і руху музейних фондів Заповідника, їх розміщення у спеціально обладнаних фондосховищах, а також проведення необхідних реставраційних робіт. Забезпечує ефективне використання і зберігання закріпленого за Заповідником майна. Діє від імені закладу. Представляє його інтереси в державних, кооперативних, комерційних підприємствах і установах, громадських організаціях, судових і арбітражних органах. Користується правом розпорядження коштами. У межах своєї компетенції видає накази та інші акти, дає вказівки, обов'язкові для всіх підрозділів та працівників. Укладає договори та контракти. Визначає загальну чисельність працівників, структуру та штати, посадові обов'язки та посадові оклади (тарифні ставки) працівників. Вживає заходів щодо морального та матеріального стимулювання працівників, накладає дисциплінарні стягнення. Вживає заходів щодо забезпечення закладу кваліфікованими кадрами, найкращого використання знань та досвіду працівників, створення безпечних і сприятливих умов праці. Вирішує всі питання в межах наданих йому прав, доручає виконання окремих організаційно-господарських функцій іншим посадовим особам: заступникам директора, керівникам функціональних підрозділів музею. Забезпечує додержання законності, активне використання правових засобів удосконалення управління, зміцнення договірної дисципліни та обліку.

 

 

Претендент повинен надати:

- копію паспорта, копію диплома про освіту, копії документів про присвоєння наукового ступеня або вченого звання (у разі наявності), копію трудової книжки;

- резюме з обов’язковим зазначенням: досвіду роботи в сфері охорони культурної спадщини та культурних цінностей, особистих досягнень, досвіду участі у музейних проектах із зазначенням їх результатів та особистого внеску;

- рекомендаційні листи від представників спільноти у галузі охорони культурної спадщини та культурних цінностей або музейної справи;

- концепцію розвитку заповідника на 5 років, за формулою 1-3-5 роки із зазначенням очікуваних результатів. 1 рік – щомісячний план, 2-3 роки щоквартальний план, 4-5 роки план по півріччях із зазначенням очікуваних результатів та її обґрунтування.

 

Претендент має бути громадянином України.

 

 

Документи від претендентів на посаду приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення в газеті “Культура і життя (16.05.2014 р)

01015, м. Київ,

вул. Лаврська, 9, корп. 20, кім. 16

тел.:254-29-49, 234 – 39 - 93.

Вернуть к жизни за три дня!


Случается, что жизнь наносит нам сильнейший удар, после которого не хочется ничего – ни жить, ни думать, ни следить за собой, ни вообще что-то делать.
Этот короткий сюжет доказывает, что методика Константина Стасюка возрождает не только тело, но и душу человека.
Смотрите сами, такого вы еще никогда не видели.

http://stasuk.com.ua/?p=1223  

Нацмузей зберігає крадене і використовує у комерційних цілях!?

  • 02.06.14, 15:36


Резиденцію Януковича грабували злочинці, вважає Генпрокурор.Мародерами він назвав тих, хто використовує держвласність для наживи.

Національний художній музей України теж опинився серед порушників Закону. Його керівництво, не маючи ніяких правових підстав, взяло на зберігання цінності з палаців Януковича, які були незаконно вилучено з резиденції.

-Щодо зловживання керівниками НХМУ своїм службовим станом, усі юристи одностайні, - сказав правник В.Бровко, - Вони не повинні були приймати у невідомих осіб незаконно вилучене майно з Межигір`я...Тут безумовне пограбування особистого майна... А музей незаконно його зберігає і використовує у комерційних цілях, виставивши на виставці.

Керівництво  шанованого музею, після  гнівної заяви Генпрокурора опиняється під ударом першим. Як і Міністерство культури, під управлінням якого музей перебуває. Згідно яких документів, актів, Законів всесвітньовідомий музей приймав фактично крадені, згідно існуючого законодавства речі і незрозуміло оформивши, спорядивши науковоподібними описами, виставив їх для публічного огляду, ще й примудрившись на тому непогано заробити?! - пишуть Музеї України.

-Маємо масштабну міжнародну підставу молодої української влади! - обурюєтся директор центру ОПАД, політолог Сергій Пархоменко, - Уявляєте кількість порушень! А з музейною етикою знайома директор НХМУ, пролобійована на посаду екс-міністром Януковича? Такі горе-керівники повинні негайно йти у відставку!

Експерти обурені правовим нігілізмом директора Національного художнього музею, пророкуючи її скору відставку та порушення кримінальних справ.

ОПАД