хочу сюда!
 

Юна

34 года, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 35-60 лет

Не мала баба клопоту завела кошенят

 • 19.08.17, 13:28
Частина перша, жалібна.

Після чергового весняного кошачого кохання у мене з'явилися кошенята (про це я писала), вижило лише одне... вірніше з моїм везінням лише одна, бо коти здохли (все як в житті - виживають жінки). Малу вичухали антибіотиками і вона чомусь перестала рости. Спочатку ми таки думали, що то кіт (бо воно було таке зачухане, що під хвостом все було мале і таке саме зачухане) і назвали Дункан Маклаут, потім зрозуміли, що він не росте і назвали його Коцмалюх, потім приїхав мій синок (майбутній ветеринар) і показав, що у Коцмалюха наявні, як він сказав, "палавиє губи" і ми його її назвали Кнопа, а потім Мушка. Кнопу-Мушку вивозити в село рука не піднялася, бо ми, трясця, в атвєтє за тих кого вилікували. Ветеринар також сказав, що мала може не вирости і залишитись вічним кошеням. Так у мене з'явилася ще одна кішка.  
Частина друга, веселіша.

Колись моя мама подарувала моїй кумі кішечку, вона народилася від кохання простої сільської кішки і дачного сіамського кота. Мама-кішка чомусь вирішила народжувати на нашому горіщі. Моя мама вже мала кота і тому подарувала кішечку моїй кумі, що дуже вчасно приїхала в гості.  Так у моїх друзів з'явилася Єва. Єву пестили, годували смаколиками, цілували у всі місця і все було добре до того моменту, поки Єва не зірвалася і не почала вимагати свою порцію кохання. Так як киця пішла у папу сіамської наружності, то кота для неї знайшли теж не простого. В результаті народилося 5 чудових пухнастиків. Мій чоловік одразу забив кота (в смислі зарезервував), бо.... бо хрен його знає нафіга. Кота назвали Фєня. Так у мене з'явився ще кіт.Частина третя, абхахочєшся.

Моя стара старша кішка ходить пісі-какі на двір і так само навчила це робити Кнопу-Мушку. Фєня був навчений ходити на лоток і тому ми придбали лоток і всю трахомудію до нього. Кнопа вирішила, що вона не дурна і почала теж ходити як цивілізована кішка. Фєня в свою чергу вирішив уступити дамі і почав ходити поруч на коврик. Саме смішне те, що коли я їх обох викидаю на вулицю погуляти, вони гуляють-гуляють... гуляють-гуляють... гуляють-гуляють і як тільки я відкриваю двері, вони один поперед одного біжать какати в хату, бо, трясця, так треба.                                                                         Частина четверта, міркувальна.

Начорта воно мені здалося... в рот мені ноги? 
 
P.S. Я взагалі, між іншим, чекаю Тофіка, коли він повернеться. unsmile


12%, 4 голоса

82%, 27 голосов

6%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
33

Комментарии

119.08.17, 13:46

Георгий Иваныч, он же Гога, он же Гоша, он же Юрий, он же Гора, он же Жора..... (с)

всё как в кино

  219.08.17, 13:48

  а где Тофик? давно пропал?

   319.08.17, 13:49

   то ота біленька - то доросла киця? вперше таке бачу

    419.08.17, 13:53

    нэ трэ олю брати ноги врота

     519.08.17, 13:57

     Гарні киці! Це таки твоя доля, бо ти людина добра і малюків не покинеш!

      619.08.17, 14:04

      Хто такий Тофік ? блудні думки лізуть в голову

       719.08.17, 14:04


       гарні! вчіть їх, щоб ходили, куди треба...

       "Начорта воно мені здалося..."
       мишей не буде

        819.08.17, 14:09Ответ на 5 от Андрій1961

        Гарні киці! Це таки твоя доля, бо ти людина добра і малюків не покинеш!КОТИ це ЗЛО В мене кішка народила біля криниці ))) і всю малечу перенесла в хату ссцучка полосата

         919.08.17, 14:10Ответ на 2 от Вискарион

         а где Тофик? давно пропал?Пока я рожала, он убёг. Оставили на свекровь, а он от неё убежал. До моего ребёнка дошли слухи, что в клинику, где он проходил практику, приводили его зимой на осмотр на предмет лишая и т.д. и взяли домой. Нашли его и решили усыновить.... усабочить. Мне сначала было не до него, если честно, а потом я подумала, что если ему там хорошо, то хорошо.

          1019.08.17, 14:13Ответ на 3 от Анна-Мария

          то ота біленька - то доросла киця? вперше таке бачуАга, вона старша за Фєню на 1,5 місяці. Росте, але дуже-дуже повільно. Ми вже і глистів ганяли, але таке буває, що кошенята перестають рости.

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           10
           предыдущая
           следующая