Зараз день пам'яті Акіли, апостола від 70-ти (І ст.)

  • 27.07.14, 13:58

Зараз день пам'яті Акіли, апостола від 70-ти (І ст.)

Святий Акіла, апостол від 70-ти, був вихованцем апостола Павла і поставлений ним єпископом у Гераклее. До звернення в християнство жив разом із дружиною Пріскілою в Італії, а потім переселився в Коринф. У цей час сюди прийшов апостол Павло, проповідуючи Христа. Зупинившись в Акіли, він навчив його вірі в Христа і хрестив. Апостол Акіла проповідував слово Боже в Азії, Ахаї і Ираклии. Він привів до порятунку безліч людських душ, звернувши язичників від ідольського служіння і охрестивши їх. Проходив також іншими країнами, проповідуючи Царство Боже, просвіщаючи, винищуючи ідолів, споруджуючи церкви і поставляючи священиків. Свята мучениця Пріскіла допомагала апостолу Акіла в його проповіднцькому служінні. Святий Акіла закінчив життя мученицьки - його знищили язичники. За церковним переказом, спільно з ним було вбито і святу Пріскілу.

Тропар ап. Акіла, голос 3: апостолів святий Акіла, молі милостивого Господа, та провин Залишення подасть душам нашим.

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/144/
http://vk.com/zarvanycia ,
https://www.facebook.com/zarvanycia.net ,
http://www.odnoklassniki.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/Zarvanycia ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/LPzaH06-4EU

В ці надзвичайно важкі для України дні

  • 26.07.14, 23:55

В ці надзвичайно важкі для України дні інформаційний блог-портал Зарваниця висловлює глибокі співчуття близьким та рідним загиблих внаслідок конфлікту на сході України. Память про Ваших близьких назавжди залишиться в нашому серці. Лише молитва та надія на Господа Бога допоможе Вам витримати біль від їхньої втрати. Їх не повернути та зараз на фронті залишаються десятки тисяч солдат , що ведуть боротьбу за мир. Просимо всіх небайдужих помолитися за них , піти до церкви та поставити свічку. Зараз молитва є надзвичайно важливою адже вона рятує багато життів. Закликаємо сторони конфлікту до примирення та до молитви за припинення вогню і встановлення миру в наших країнах та у всьому світі.

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/143/
http://vk.com/zarvanycia ,
https://www.facebook.com/zarvanycia.net ,
http://www.odnoklassniki.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/Zarvanycia ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/wlu4c1kjsFs

До трьох Князів Ангельських

  • 26.07.14, 21:55

До трьох Князів Ангельських

Святий Архангел Михаїле, захисти нас у боротьбі; заслони від зла й підступів диявольських! "Боже, повели йому", - так, просимо ми, благаючи. І Ти, Князю воїнства небесного, скинь сатану й інші злі духи, які для спокушання нашого бродять по світу, - Силою Бога скинь їх у безодню.
Амінь
Боже, із сонму Ангелів обрав Ти Архангела Гавриїла для благовіщення Твого; даруй же нам милостиво, щоб випробували ми силу його заступництва небесного. Через Христа, Добродія нашого.
Амінь
Боже, у провідники дав Ти рабові Своєму Товію Святого Архангела Рафаїла: даруй же нам, рабам Твоїм, милість, щоб ми завжди були захищені присутністю його. Через Христа, Добродія нашого.
Амінь

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/142/
http://vk.com/zarvanycia ,
https://www.facebook.com/zarvanycia.net ,
http://www.odnoklassniki.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/Zarvanycia ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/wlu4c1kjsFs

Історія святкування Собору Архистратига Михайла та інших Небесни

  • 26.07.14, 21:31

Історія святкування Собору Архистратига Михайла та інших Небесних Сил безтілесних

Ще в апостольські часи було поширене неправильне вчення про Ангелів. Посеред християн виникли єретики, які поклонялися Ангелам як Всевишнім і вчили, що видимий світ створений не Всевишнім, а Ангелами, шануючи їх вище Христа. Це вчення було так небезпечно, що святі батьки були примушені скликати в Лаодикії помісний собор «IV століття», на якому було засуджено злочестиве ангелопоклонне та встановлено богобоязливе шанування Ангелів як служителів Божих, хранителей людського роду, і наказано тріумфувати Собор Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил 8 листопада по старомустилю «21 листопада - по новому».
Дата святкування вибрана не випадково. Листопад - це 9-й місяць після березня, який вважається першим місяцем після створення світу. В ознаменування 9-ти ангельських чинів конкретно в листопаді - 9-му місяці - встановлено свято Ангелам. 8-е число показує на день Страшного Суду, в якому конкретну роль приймуть Ангели. Саме вони будуть свідчити на Суді про наше життя і справи - праведних або неправедних. День Страшного Суду святі батьки іменують восьмим днем. Час вимірюється тижнями «седмицями». 8-м днем буде заключний день миру, день Жахливого Суду.
Число Ангелів безмежно велике, і Господь організував порядок в Небесному воїнстві, створивши ангельську ієрархію. Ангели відрізняються один від одного просвещенністю.

Архангел Гавриїл

Префікс "арх", значущий "головний" або "попередній", приєднаний до слова ангел дослівно означає "головний ангел". Залежно від літературного джерела, цей високопоставлений хор може складатися з 4, 6, 7 або 9 ангелів.

Архангели є "посланниками, несучими Священні приписи". Вони несуть Божі послання людям і очолюють Боже воїнство, яке складається з ангелів і провідну невпинну битву з силами Тьми, при цьому головнокомандувачем є Михайло.
У творіннях мистецтва архангелів традиційно зображають з найбільш великими крилами і з безліччю очей. З усіх архангелів частіше всього згадується Рафаїл, Гавриїл і Михаїл.

Гавриїл - один з 4 архангелів, названих в єврейських писаннях, вважається одним з 2-х ангелів вищого рангу в іудейської, християнської та ісламської релігіяй, Крім Михаїла, він єдиний з ангелів, названих на ім'я в Старому завіті.

Ім'я Гавриїл, що означає "Бог є моя сила", халдейського походження і було невідомо євреям до вавилонського полону. У початковому переліку перші з 119 ангелів ім'я Гавриїла відсутнє. Гавриїл, описаний як істота з 140 парами крил, є правлячим Едему і правителем херувимів. Він також ангел Благовіщення і Воскресіння, ангел милості, помсти, смерті і одкровення.

"Гавриїл - неповторний архангел в тому сенсі, що це, практично напевно, єдина жінка у вищих сферах. Крім того, йдеться, що Гавриїл сидить по ліву руку від Господа, місцем проживання якого вважають Сьомий «а час від часу десятого небо». це служить ще одним доказом того, що Гавриїл - жінка. Жіночу суть Гавриїла підтверджує також знаменита історія про те, як вона брала постійно протестуючу душу з раю і наставляла її дев'ять місяців, поки вона залишалася в череві матері.

Так як Гавриїл вважається основним послом Господа до населення землі, частіше всього її зображують конкретно в даній ролі, іншими словами в компанії з особою, якій адресовано те чи інше послання. Гавриїл традиційно зображувався як велична особа в багатих шатах, час від часу з короною на голові і палицею в руці. Її права рука традиційно витягнута в привітанні, тоді як діва Марія сидить.

Архангел Гавриїл

Але, починаючи приблизно з 14-го століття, вони начебто змінюються ролями, іншими словами на 1-ий план виходить Марія, вона стала Царицею Ангелів, а Гавриїл - тільки один з її підопічних. На цих найбільш пізніх полотнах Гавриїл несе замість палиці лілію, як знак чистоти діви Марії, або сувій, на якому латиною накреслені перші строчки "Аве Марія".

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/140/
http://vk.com/zarvanycia ,
https://www.facebook.com/zarvanycia.net ,
http://www.odnoklassniki.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/Zarvanycia ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/wlu4c1kjsFs

Стефан Саваіт

  • 26.07.14, 20:47

Стефан Саваіт

Стефан Саваіт «† 794, Лавра Святого Сави, Візантія» - християнський святий, племінник Св. Іоанна Дамаскіна. Був ясновидцем.

Святий Стефан Саваіт жив у лаврі св. Сави, тому й отримав назву Саваіт. У монастир він прибув спільно зі своїм дядьком св. Іваном Дамаскином, який керував його духовним життям п'ятнадцять років. Скоро Стефан став таким абсолютним ченцем, що Господь обдарував його подарунком ясновидіння. Коли недостойні просили його молитися за них, Стефан, ясновідючим духом бачачи їх нікчемне життя, відповідав: "Нехай ваші справи молять вас, так як мої молитви нічого вам не допоможуть, поки пручаються ваші справи". А праведним говорив: "Ви чудово стоїте, але дивіться, щоб не звалитися; витримайте до кінця, щоб врятуватися". Своє праведне життя закінчив Стефан Савай 794 року.

Пам'ять - 27 липня «Св. ап. Акіли і Св. Стефана Саваіта»

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/139/
http://vk.com/zarvanycia ,
https://www.facebook.com/zarvanycia.net ,
http://www.odnoklassniki.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/Zarvanycia ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/_4dsEglcPwQ

24 липня - день пам'яті святої рівноапостольної княгині Ольги -

  • 24.07.14, 22:04

24 липня - день пам'яті святої рівноапостольної княгині Ольги - покровительки вдів і новонавернених у вірі.

Свята рівноапостольна княгиня Ольга, в хрещенні Олена, народилася в Псковській землі. У 903 році вона стала дружиною київського князя Ігоря. Після вбивства Ігоря повсталим плем'ям древлян в 945 році, Ольга бере на себе управління державою при 3-х річному синові Святославові. Княгиня Ольга увійшла в історію як творець муніципального та культурного життя в Київській Русі. У 954 році свята Ольга відвідала Царгород, де її з пошаною прийняв імператор Костянтин VII Багрянородний. Вона була вражена величчю і красою храмів старого Константинополя. Скоро вона прийняла таїнство хрещення, яке над нею зробив патріарх Феофілакт, а хресним був сам правитель. Після повернення на Русь Ольга починає будувати перші храми. Свята рівноапостольна княгиня Ольга померла в 969 році. З плином часу її останки були перенесені святим рівноапостольним князем Володимиром у Десятинну церкву в Києві. У саркофазі, в якому перебували мощі святої княгині Ольги було віконце. Коли хтось прибував до гробниці з вірою - воно само собою відкрилось і було видно тіло блаженної княгині, яке світилося подібно сонцю. Майже всі люди отримували зцілення від різних хвороб. Мощі були таємно поховані під храмом, іншими словами, під руїнами храму після навали татар на Київ в 1240 році. Згідно з переказами, вони були знову відкриті священиком Петром Могилою в XVII столітті, але тісніше до XVIII століття були звичайно втрачені. Княгиню Ольгу шанують як покровительку вдів, також новонавернених у вірі.

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/138/
http://vk.com/zarvanycia ,
https://www.facebook.com/zarvanycia.net ,
http://www.odnoklassniki.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/Zarvanycia ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/_4dsEglcPwQ

Свята праведниця Євфимія Всехвальна, мученики Віктор і Сосфен

  • 24.07.14, 21:07

Свята праведниця Євфимія Всехвальна, мученики Віктор і Сосфен

Свята праведниця Євфимія всехвальна була дочкою християнин - сенатора Філофрона та Феодосії. Вона отримала травми через Христа у м. Халкідоні, розташованому на прибережжя Босфору, проти Константинополя, біля 304 року.

Халкидонський предводитель Пріск розіслав вказівку всім мешканцям Халкидона та його околиць з'явитися на язичницьке свято розкланятися і доставити жертву фетишу Арея, погрожуючи великими тортурами тому, хто ніяк не дотримається вказівки. Під час даного нечестивого торжества 49 християнин ховалися в одному житлі, в якому приховано здійснювали Священну службу Справжньому Всевишньому. Посеред молільників перебувала і молода дівчина Євфимія. Скоро про місцеперебування християнин стало відомо, і вони були приведені до Пріску для допиту. На протязі 19 днів страждальців піддавали різним тортурам і катуванням, проте ніхто з них не мав сумніву в вірі і не дав згоду дати жертву фетишу. Обурений цар, не розуміючи, яким ще методом змусити християн до зречення, послав їх на трибунал до імператора Діоклітіана, однак хотів зламати наймолодшу - дівчину Євфимію, покладаючись, ніби вона, залишившись одна, не витримає випробувань.

Свята Євфимія, розлучена зі власними братами по вірі, старанно молилася Богу Ісусу Христу, щоб Він Сам зміцнив її надалі геройський вчинок. Спочатку Пріск переконував святу відмовитися, обіцяючи земні блага, пізніше віддав вказівку виснажувати її. Богомучениця була прив'язана до колеса з гострими ножами, які при обертанні відхоплювали шматочки тіла. Свята звучно молилася. І ось, колесо само собою зупинилося і ніяк не переміщалося при всіх зусиллях катів. Зійшов з неба Архангел Господній зняв Євфимію з колеса і зцілив від ран, святая з радістю дякувала Богові.

Не врозумившись дивовижною річчю, прислужник повелів бійцям Віктору і Сосфену кинути святу в розпечену піч. Однак ті, побачивши у вогні 2-ух суворих Ангелів, категорично відмовилися зробити вказівку правителя і самі повірили в Господа, Якому поклонялася Євфимія. Дерзновенно скрикнувши, ніби й вони християни, Віктор і Сосфен безстрашно відправились на муки. Вони були віддані на поживу звірам. Під час екзекуції вони взивали до милосердя Божого, щоб Бог і їх прийняв до Королівства Небесного. Почув їх Бог, і покликав їх лазуровий Голос, і вони направились в життя нескінченне. Звірі в тому числі ніяк не доторкнулися до їхніх тіл.

Свята Євфимія, кинута іншими бійцями в піч, залишилася ціла. З Божої допомогою вона йшла неушкодженою після майже всіх інших тортур і катувань. Приписуючи напевно помахом чарівної палички, цар повелів відкопати свіжий рів, заповнив його ножиками, а поверх закрив землею і травичкою, щоб богомучениця не знала про приготовану їй екзекуцію; проте і тут святая Євфимія залишилася неушкодженою, просто пройшовши через рів. Зрештою, її засудили на поживу звірам у цирку. Пред стратою свята стала молитись, щоб Бог сподобив її померти. Ніякий звір, вивідений на манеж, ніяк не зашкодив святій. Тільки одна ведмедиця зробила їй маленьку подряпину на нозі, з якої витекла кров, і свята праведниця Євфимія померла. У цей час відбувся землетрус, стражники і глядачі від жаху бігали, брати її тіло взяли і з честю поховати близько від Халкидона.

Потім на могилі великомучениці Євфимії був зведений величний храм. У даному храмі відбувалися засідання IV Вселенського Собору в 451 році, під час яких свята праведниця чудесним чином довела православне віросповідання, поклавши на нівець брехню монофізитів, про них ретельно виголошено в день мемуари даної дивовижної розповіді II липня.

Згідно взяття Халкидона персами в 617 році мощі невинної великомучениці Євфимії перенесли в Константинополь (біля 620 р.). У період іконоборчої брехні раку невинної Євфимії було кинуте в море. Богобоязливі моряки витягли їх. Потім вони потрапили на півострів Лемнос, а в 796 році були повернуті до Константинополя.


http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/137/
http://vk.com/zarvanycia ,
https://www.facebook.com/zarvanycia.net ,
http://www.odnoklassniki.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/Zarvanycia ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/ckIL-HoB6GA

23 липня - Преподобного Антонія Печерського та святих 45 Нікопол

  • 23.07.14, 20:00

23 липня - Преподобного Антонія Печерського та святих 45 Нікопольських мучеників

У дні правління святого рівноапостольного князя Володимира Господь явив Церкви своє світило та ченцям наставника - преподобного і богоносного отця Антонія Печерського.

Преподобний Антоній народився в містечку Любеч. З юнацтва пройнятий Богом, бажав стати ченцем. Коли милосердний Господь заклав йому ідеї про мандрівці до Грецької сторони, щоб постригтися, Антоній відразу взявся робити задумку реальністю умслу Божому, наслідуючи Бога, Який також багато мандрував. Спочатку пішов преподобний до Константинополя, а звідти на Афон. Прибувши на святу гору, він обійшов всі її монастирі та дивувався тому, як святі батьки будучи у плоті, височіли над людською природою, слідуючи подвигам безтілесних ангелів і ще більш утвердився в намірі стати ченцем. Ігумен 1-го з монастирів постриг його. Він був так смиренним ченцем, що всі дивувалися його життю. Тісніше довгий час Антоній був наставником і поводирем вірних до спасіння, коли Бог сповістив ігуменові, що необхідно відпустити преподобного в Руську землю, щоб і той народ просвітлювався Словом Божим.

Прийшовши до Києва, він відшукував місце, де б можна було поселитися і обходив монастирі, засновані монахами-греками, які прийшли на Русь спільно з митрополитом Михайлом для хрещення Русі. Але жодна з обителей не була підходяща для преподобного. Тому він відшукував далі печеру в Берестові, де з молитвою і оселився.

Потім святий князь Володимир віддав Всевишньому свою душу і владою заволодів язичник Святополк, який убив братів, щоб стати цірем. Бачачи кровопролиття, Антоній знову оселився на Афоні.

Богобоязливий князь Ярослав здолав Святополка і запанував на Русі. Він надзвичайно любив Берестов з його церквою на честь святих Апостолів, де пастором був богобоязливий Іларіон «Багато років він стане Митрополитом, намісником Софії Київської». Іларіон нерідко відлучався з Берестова на Дніпро, на бугор, покритий старим лісом. Там Іларіон викопав печеру, де молився і наспівував псалми.

Господь знову віддав наказ Антонію йти на землю Руську. Отримавши благословення від ігумена, Антоній відправився в дорогу. На горбку, де була печера Ілларіонова, преподобний ревно молився і вирішив там оселитися. Жив преподобний в незмінній молитві, годуючись сухим хлібом і водою, які вживав раз в 1-2 дня а час від часу і раз на тиждень і руками копав велику печеру.

Коли про преподобного дізналися монахи, вони прибували до нього, несучи потрібне для тіла і просячи благословення. Посеред них були й такі, хто бажав жити з ним, наприклад преподобний Никон. У цей час прийшов до нього і преподобний Феодосій, який тоді був ще юнаком. За указом Антонія Никон постриг Феодосія в ченці.

Після Ярослава дворянином став Ізяслав. Тоді преподобний Антоній Печерський був надзвичайно знаменитим на Русі. Почув про нього і князь і прийшов до Антонія з дружиною, просячи молитов і благословення. З тих пір став він ще знаменитішим і ще більше бажаючих взяти монарший чин прибували до нього, а він усіх сприймав і постригав. Прийшов до нього і Варлаам, син авторитетного Київського дворянина а з ним і Єфрем, княжий євнух. Згідно їх бажанням, Никон їх постриг. Коли про це дізнався дворянин, батько Варлаама, він з челяддю прийшов у печеру, розігнав ченців, а сина примусив скинути монарший одяг і одягнути боярське. Князь Ізяслав, дізнавшись про постриження дворянина і євнуха, був надзвичайно злий. Він вимагав, щоб Никон запевнив Варлаама та Єфрема відмовитися від чернечого постригу і погрожував розкопати печеру.

Тому братія на чолі з Антонієм була примушена оселитися в іншій країні. Але княгиня доводила не виганяти монахів, бо Господь на них розсердиться. 3 дня святого відшукували і вмовили повернутися. Братія повернулася і ще більш жителів нашої планети прибували до них. Вони всіх вчили, як по правді жити, а охочих постригали. Зібралося їх 12 ченців і викопали велику печеру, в якій влаштували церкву і келії.

Одного разу Антоній зібрав братів і виголосив, що, як і раніше, бажає жити сам. Ігуменом став блаженний Варлаам. З плином часу вийшло так, що для соборної молитви печера стала вузькою. Тому вони відправили до Антонія, просити благословення вибудувати церкву поза печерами. Отримавши бажане, вони почали будувати храм на честь Успіння Богородиці.

З плином часу ігуменом став Феодосій і було до сто ченців і князь дав їм гору над печерою, де вони вибудували Печерський монастир. Потім ігумен вирішив ввести монастирський статут. Його вони брали у ченця, який йшов з Греції. Там був затверджений, як наспівувати богослужбові пісні, здійснювати поклони, як стояти в церкві, що і коли є.

У сімнадцятирічному віці в обитель прибув Нестор-літописець, у власному літопису змалював подвиги Антонія і Феодосія.

Антоній мав дар виліковувати хворих і передбачати. Коли князі Ізяслав, Святослав і Всеволод відправлялися на війну з половцями, вони зайшли до Антонія за благословенням. Але святий вимовив, що за гріхи їх вандали їх розгромлять. Так і вийшло на річці Альті.

Коли ж святий відчув, що наближається час його кончини, він заспокоював стадо своє, що і після смерті не покине їх і постійно буде відвідувати обитель. Помер святий 23 липня в власній печері. Його мощі були покладені в печері під великим монастирем, в таємниці від наших очей, але постійно допомагають тим, хто про це просить.

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/136/
http://vk.com/zarvanycia ,
https://www.facebook.com/zarvanycia.net ,
http://www.odnoklassniki.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/Zarvanycia ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/E0BhJbnNvLU

Вервиці до Божого милосердя

  • 22.07.14, 20:18

ВЕРВИЦІ ДО БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ
                                      
23-го листопада 1931 року в Плоцьку Ісус Христос з'явився Сестрі Фаустині Ковальській в білому одязі. Одна Його рука благословила, а друга доторкалася одягу на грудях. З-під відкритого одягу виходили два промені: один — червоний, другий — білий... Ісус промовив до неї: "Відтвори образ, подібний до цього, котрий бачиш і підпиши його: "Ісусе, уповаю на Тебе". Посилаю людям посудину, з якою нехай приходять просити милості від джерела Милосердя. Нехай цей образ вшановують тут, у цій каплиці, і у всьому світі. Я обіцяю спасіння кожній душі... Обіцяю їй перемогу над земними ворогами, а особливо в смертну годину. Сам спасу її і збережу для Своєї хвали. " Два промені символізують Кров і Воду. Червоний промінь — це Кров, яка є життям душі; світлий промінь — Воду, яка обмиває душу. Ці два промені вийшли із надр Мого Милосердя, коли Моє вмираюче Серце на Хресті було пробите списом. Вони захищають душу людини перед гнівом Мого Отця."

В ім'я Отця... (Зр.)

На початку:
1 - Отче наш...
1 - Богородице Діво...
1 - Вірую...
1 - Слава Отцю...

На великих зернятах:
Отче Предвічний! Жертвую Тобі Тіло і Кров, Душу і Божество найдорожчого Сина Твого, а нашого Господа Ісуса Христа для перепрошення за наші гріхи і гріхи цілого світу. (5 разів, з інших джерел відомо - 10 разів).

На малих зернятах:
Задля болючих Його терпінь, май Милосердя над нами і над цілим світом.

Закінчення:
Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас і цілий світ. Амінь. (Зр.)
Молитва
О Крове і Водо, що виплила з Найсвятішого Серця Ісусового як цілюще джерело Милосердя для нас, на Тебе я уповаю і в Тобі всю свою надію покладаю! Ісусе, на Тебе всю надію свою покладаю!

В ім'я Отця... (Зр.)

На першому зернятку:
Царю Небесний...

На другому зернятку:
О, Найсвятіше Серце Ісуса, в Тобі покладаю всю свою надію.

На третьому зернятку:
О, Найсвятіше Серце Ісуса, на Тебе уповаю.

На четвертому зернятку:
О, Найсвятіше Серце Ісуса, вірю в Твою любов до мене.

На великих зернятах:
Матінко багатостраждальна, Ти стояла під Хрестом, не переставай молитися за нас. О Ісусе! Ти казав, що хто про що в Тебе буде просити, з довір'ям буде вислуханий.

На малих зернятах:
О, Ісусе милосердний, змилуйся над нами.

Закінчення:
Отче наш... (1р.)
Богородице Діво... (Зр. )
Під Твою милість...

В ім'я Отця... (Зр.)

На початку:
Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.
Царю Небесний..
Вірую..
Слава Отцю, що нас сотворив.
Слава Синові, що нас відкупив.
Слава Духові Святому, що нас просвітив.

На великих зернятах:
О, мій Ісусе Милосердя, в котрого немає нічого неможливого. Тож змилосердися над нами, негідними дітьми Твоїми, і дай нам ту ласку, про яку ми так покірно просимо (назвати).

На малих зернятах:
О мій Ісусе Милосердя, змилосердися над нами.

Закінчення:
Слава: 1 нині (Зр. )

Щоденна молитва для почитателів Божого Милосердя

Щоденно третя година дня присвячена особливішому почитанню Божого Милосердя.

Я (ім'я) занурююся цілий(а) у Твоє Боже Милосердя, вихваляючи Його, і прошу Божого Милосердя для Святої Церкви й України.
О Крове і Водо, які виплили із Серця Христового як джерело Милосердя для нас! Ісусе, уповаю на Тебе.
(Тут можна просити, чого потребуємо).

Зауваження: цю молитву годиться промовляти і під час відмовлювання дев'ятниці.              

Вервичка довіри до Божого Милосердя

На великих:
Через Боже Милосердя навіки буду прославляти Боже милосердя.

На малих:
Ісусе, довіряю Тобі.

Кінець:
О Крове і Водо, що виплили з Найсвятішого Серця Христового як цілюще джерело Милосердя для нас, на Тебе я уповаю і в Тобі всю надію свою покладаю. Ісусе, на Тебе всю надію Свою покладаю.

http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/135/
http://vk.com/zarvanycia ,
https://www.facebook.com/zarvanycia.net ,
http://www.odnoklassniki.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/Zarvanycia ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/2s501fdz9z8