Незаконне відчуження комунального майна

 У квітні 2014 року до Антикорупційної правозахисної Ради надійшла інформація, щодо незаконного відчуження об’єктів комунального нерухомого майна міста Дніпропетровська, які знаходилися на балансі КЖЕП «Лівобережжя» Дніпропетровської міської ради (код ЄДРПОУ: 25841545). Виходячи з наявної інформації, дане підприємство було визнано банкрутом, нерухомість було продано за цінами набагато нижчими за ринкові приватним фірмам, в тому числі фірмам, які зареєстровані в іноземних державах. http://com1.org.ua/blog/nezakonne_vidchuzhennja_komunalnogo_majna/2014-07-05-32

Обращение

ОБРАЩЕНИЕ К ГРАЖДАНАМ, СОТРУДНИКАМ ПРАВООХРАНИТЕЛЬНЫХ ОРГАНОВ, ГОССЛУЖАЩИМ, ПРЕДСТАВИТЕЛЯМ СМИ, СУБЪЕКТАМ КОММЕРЧЕСКОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ…

С целью осуществления общественного контроля за соблюдением антикоррупционного законодательства, противодействия коррупционным проявлениям на территории г. Днепропетровска, Днепропетровской области, выявления коррупционных схем, злоупотреблений, вымогательств взяток со стороны работников правоохранительных органов, территориальных органов исполнительной власти, местных исполнительных органов, ПРОСИМ Вас сообщать Антикоррупционному правозащитному Совету о ФАКТАХ  нарушениях действующего законодательства со стороны госслужащих, других субъектов коррупции.

КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТЬ ГАРАНТИРУЕМ.

 

Председатель Антикоррупционного правозащитного Совета Снисарь Александр Николаевич

т. (056)785-17-61;

39087, Украина, Днепропетровск, а/с 4389;

[email protected]

Некорупційне майбутнє


Голова Антикорупційної правозахисної Ради - Снісар Олександр Миколайович прийняв участь в обговоренні теми "Некорупційне майбутнє", що відбувалося у прямому ефіру ток-шоу "Наживо" ДО ДТРК (51 канал). 


Вопросы противодействия коррупции

Актуальные вопросы противодействия коррупции в современных условиях
Председатель Антикоррупционного правозащитного Совета – Снисарь Александр Николаевич и заместитель председателя – Мельник Ярослав Ростиславович, приняли участие в научно -практичном семинаре «Актуальные вопросы противодействия коррупции в современных условиях», который проводился в Днепропетровском государственном университете внутренних дел (http://dduvs.in.ua/index.php?id=820).
В работе научно -практического семинара приняли участие около 80 ученых, практических работников, представителей органов государственной власти, общественных организаций, курсантов, студентов и слушателей. Подробнее http://com1.org.ua/blog/voprosy_protivodejstvija_korrupcii/2013-12-04-18

Вимагання, зловживання

Вимагання, зловживаючи службовим становищем

20.06.2013 року до Антикорупційної правозахисної Ради надійшло звернення від гр. Колпак Ольги Анатоліївни, з проханням захистити її права, прийняти міри реагування, при необхідності залучити представників СМІ. В даному звернені зазначено, що гр. Моісеєнко Борис Володимирович та гр. Огреніч Сергій Олександрович, погрожуючи корумпованими зв’язками у правоохоронних органах (міліції, прокуратурі), вимагають у заявниці грошові кошти, у розмірі 164 000 (сто шістдесят чотири тисячі) гривень, більш того, шляхом вимагання з погрозами, дані громадяни вже отримали від Колпак О.А. грошові кошти, у розмірі 12000 (дванадцяти тисяч) гривень. Детальніше

Бездіяльність органів досудового слідства

БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ ДОСУДОВОГО СЛІДСТВА

17.01.2013 р. від громадянина Єфремова В’ячеслава Валентиновича, 1968 р.н. на ім’я нашої організації поступила ЗАЯВА (з долученими копіями документів), в якій зазначено, що гр. Кесов Деміс Валікович 05.07.1985 р.н. приблизно в 01 год. 30 хв. на території розважального центру «Бартоломео», з хуліганських мотивів, маючи на меті посягання на життя потерпілого (з метою вбивства) здійснив сім пострілів з пістолету в життєво-важливі органи Єфрємову В.В..

25.09.2012 року Жовтневим РВ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області було порушено кримінальну справу УД№6312193 по відношенню до громадянина Кесова Деміса Валиковича, 05.07.1985 р.н. за фактом грубого порушення громадського порядку з особливою зухвалістю, з використанням предмету для спричинення тілесних ушкоджень, за ознаками складу злочину, передбаченого ст. 294 ч.4 КК України.
Маючи підозри в умисній бездіяльності, щодо розслідування даної кримінальної справи з боку співробітників міліції, боячись повторного замаху на своє життя, отримуючи постійні погрози, розуміючи, що у Кесова Д.В. дуже впливова та заможна родина, Єфремов В.В. просив сприяти захисту його прав та інтересів у даному питанні.
Спеціалістами нашої організації була розглянута заява Єфремова В.В. та додані до неї документи. Було встановлено, що в результаті навмисних дій Кесова Д.В., Єфремову В'ячеславу Валентиновичу були заподіяні тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку, синців в обох параорбітальних областях, саден та внутрішньо шкірних гематом в лобній та тім'яній області ліворуч, вогнепальних поранень м'яких тканин правого стегна по внутрішній та зовнішній поверхні, що спричинені від дії твердого предмету (предметів), з обмеженою контактуючою поверхнею та з кінетичної енергією, яка діяла в область правого стегна, які, згідно висновку спеціаліста судово-медичного експерта № 3735 від 12.10.2012 відносяться до тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості. При проведенні досудового слідства по даній кримінальній справі, не було надано належну оцінку діям Кесова Д.А., які кваліфікуються ч. 1ст. 263 КК України, в питанні незаконного поводження зі зброєю. Також не було встановлено, чи був у Кесова Д.А. дозвіл на зброю, ким, на яких підставах видан. Також слід зазначити, що твердження заявника, щодо посягання на його життя можуть знайти своє підтвердження, адже згідно ст. 16 КК України суспільні небезпечні однорідні з тими, які прагнув заподіяти винний, наслідки, що настали при замаху на злочин, не потребують самостійної кваліфікації навіть у разі, коли вони охоплюються ознаками об’єктивної сторони іншого закінченого злочину, тобто дії Кесова Д.В. повинні кваліфікуватися лише за статтями 15, 115 КК України без оцінки вчиненого за ст. 294 ч.4 КК України. Фактичне грубе порушення громадського порядку з особливою зухвалістю, з використанням предмету для спричинення тілесних ушкоджень враховується при призначенні покарання за замах на вбивство як замах на більш тяжкий злочин.
Від ім’я Антикорупційної правозахисної Ради були направлені заяви на ім'я Начальника ГУ МВС України в Дніпропетровській області Бабенко В.М. і Прокурора міста Дніпропетровська Бикова В.М. Однак, не дивлячись на це, Кесов Деміс Валіковіч, 05.07.1985 року народження, перебуває на свободі, за допомогою своїх впливових родичів всіма можливими і не можливими способами, гальмує досудове розслідування кримінального провадження № 12012040030000014, що надалі позначиться на якості збору доказів провини Кесова Д.В. і в наслідок не дасть суду можливості правильно застосувати закон України про кримінальну відповідальність. Прокуратура міста Дніпропетровська в порядку ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» зазначене звернення від 17.01.2013г., Направила до Прокуратури Жовтневого району міста Дніпропетровська 24.01.2013г. для розгляду, про результати розгляду досі нічого не відомо. Головне управління МВС України в Дніпропетровській області, розглянувши звернення від 17.01.2013 року у ЛИСТУ-ВІДПОВІДІ роз'яснили наступне: що правову кваліфікацію дій Кесова Д.В. за ч. 4 ст. 296 КК України при порушенні кримінальної справи погоджено прокуратурою Жовтневого району міста Дніпропетровська та постанову слідчого від 25.09.2012 відповідно до КПК України (в редакції 1960 року) в Жовтневий районний суд не оскаржувалося. Крім цього було роз'яснено, що під час розгляду звернення відомості у кримінальній справі № 63121937 внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань під № 12012040030000014, призначено ряд експертних досліджень, у тому числі і судово-балістичну експертизу, за результатами якої буде встановлено наявність в діях Кесова Д . В. кримінального правопорушення, передбаченого ст. 263 КК України, а остаточну кваліфікацію дій Кесова Д.В. буде встановлено після проведення всіх слідчих (розшукових) дій та на підставі висновку судових експертиз.
На сьогодняшній день рішення по даній справі не прийнято, досудове розслідування проводиться з порушенням норм УПК України, суцільно небезпечний громадянин Кесов Д.В. знаходиться на свободі, можливо зі зброєю, можливо готуючи наступний замах на чиєсь життя, або здоров’я….
У зв’язку з тим, що у своїй заяві на ім’я Антикорупційної правозахисної Ради, Єфремов В.В. просить сприянню захисту його прав з залученням при необхідності представників преси, вважаю за можливе розповсюдження даної інформації від ім’я Антикорупційної правозахисної Ради. Дана інформація може бути використана правоохоронними органами, представниками преси.

Голова антикорупційної правозахисної Ради: Снісар О.М.

Детальніше читайте на сайті Антикорупційної правозахисної Ради.


обращение с просьбой отреагировать на противоправные действия со

АНТИКОРУПЦІЙНА ПРАВОЗАХИСНА РАДА  http://com1.org.ua

22.09.2012 от гражданина Батина Сергея Васильевича, 1972 г.р., инвалида з-й группы на электронный адрес нашей организации ([email protected]) поступило обращение с просьбой отреагировать на противоправные действия сотрудника ГИС Ялтинского ГУЮ Балашова С., который ссылаясь на решение третейского суда в пользу ООО "Техноспецбуд" в лице директора Топоркова Н.И., незаконно выселил собственников домов расположенных в поселке Восход, г. Ялта, АР Крым, Украина.

25. 09. 2012 от гражданина Батина С.В. на электронный адрес нашей организации были высланы копии документов, подтверждающие факты изложенные в заявлении. Как следует из документов, Прокуратурой г.Ялта проведена доследственная проверка по заявлениям Хмельницкой Н.В., Батина С.В. и Зикрач O.A. о незаконном их выселении, сносе жилых домов.должностные лица отдела ГИС Ялтинского ГУЮ в отсутствие решения суда на принудительное выселение семей Хмельницкого A.A., Батина С.В. и Зикрач O.A., превысили предоставленные им властные и должностные полномочия, незаконно проникли в их жилище, и высели их оттуда в принудительном порядке, чем существенно нарушили их Конституционные права на неприкосновенность жилища.

 Прокуратурой г. Ялта 02 ноября 2011 года возбуждено уголовное дело №12011011010175 в отношении должностных лиц отдела государственной исполнительной службы Ялтинского ГУЮ по признакам преступлений, предусмотренных ч. 2 ст. 162 и ч. 1 ст. 365 УК Украины. По состоянию на сегодняшний день, ущерб потерпевшим не возмещен, в нарушение процессуальных сроков, решение по данному уголовному делу не принято.

Подробнее читайте на сайте АНТИКОРУПЦІЙНА ПРАВОЗАХИСНА РАДА  подменю "ДІЯЛЬНІСТЬ"

Антикорупційна правозахисна рада

                                                                                                      


                                                                               АНТИКОРУПЦІЙНА ПРАВОЗАХИСНА РАДА     http://com1.org.ua


Юридична, правова допомога, боротьба з корупцією, захист прав громадян, супровід експертиз, протидія зловживанню службовим становищем, допомога при перевірках, протидія хабарництву, рейдерським захопленням, розгляд заяв, звернень, інформації з фактів порушень законодавства, представництво інтересів.

У складі Антикорупційної правозахисної Ради, а також серед партнерів Ради є науковці, експерти, спеціалісти різних напрямів. Спеціалісти, партнери Ради надають юридичну, правову допомогу фізичним та юридичним особам, при необхідності, можлива допомога у підготовки документів, супроводі проведення різноманітних судових експертиз.

Реквізити ради

АНТИКОРУПЦІЙНА ПРАВОЗАХИСНА РАДА    http://com1.org.ua

РЕКВІЗИТИ РАДИ

Повна назва: ГО "Рада з питань протидії корупції та захисту конституційних прав громадян"

Скорочена назва: ГО "Антикорупційна правозахисна Рада"

І.к. 38199912

Свідоцтво про реєстрацію №1363 від 25 травня 2012 року, видане Головним управлінням юстиції у Дніпропетровській області

49087, Україна, Дніпропетровськ, а/с №4389,

т. (056) 785-17-61, [email protected], сайт http://com1.org.ua

Інформація про порушення законодавства України

  • 23.08.12, 00:35

АНТИКОРУПЦІЙНА ПРАВОЗАХИСНА РАДА   http://com1.org.ua

Інформація про порушення законодавства України

З метою досягнення Статутних завдань Ради, захисту прав громадян, громадського контролю за дотриманням антикорупційного законодавства спеціалісти Ради розглянуть, проаналізують, перевірять інформацію, яка надійшла до Ради, щодо порушення законів України, інших актів законодавства органами місцевого самоврядування та їх посадовими особами, керівниками підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності і підпорядкування в галузі протидії корупції, забезпечення законності, правопорядку, Конституційних прав і свобод громадян.