хочу сюда!
 

Татьяна

53 года, телец, познакомится с парнем в возрасте 50-53 лет

Svalkame - сервіс з прийому непотрібних речей

Свалка - барахолка наоборот: Эко стартапы

Проект Звалище - барахолка навпаки, який вивозить оптом непотрібні речі, сортує, реставрує а потім відправляє на продаж чи на благодійність, або в переробку
Тут приймають абсолютно все, від чого ви хотіли б звільниться - одяг, меблі, техніку, предмети інтер'єру, посуд. Єдине, чого не треба здавати - це відверте сміття.
 
У той час як, на Заході просувають сервіси з оренди контейнерів, для складування непотрібних речей. Звалище пропонує не складувати, а позбавиться від них і отримати за це невелику винагороду.
«Суть дуже проста: ви збираєте КУПУ, телефонуєте нам, ми приїжджаємо і забираємо ВСЕ ваше барахло, а натомість ви отримуєте заздалегідь обумовлену суму грошей. Коли я кажу все, я маю на увазі взагалі все: одяг, посуд, меблі, електроприлади і все, що там у вас ще накопичилося.
Після цього ваше барахло сортується, реставрується, якщо потрібно, і реалізується. А щоб зробити цю історію ще цікавіше, частина прибутку піде на благодійність від вашого імені.
Ось така нехитра історія, яка не тільки позбавить вас від турбот, але й зробить світ трішки краще. »Розповідає один із засновників проекту Ірина Барінская.
У чому відмінність Звалища від дошок оголошень?
У тому, що не потрібно розміщувати кожну річ окремо, зустрічатися з купою людей, торгуватися, тягати, фотографувати річ з різних сторін. А тут до тебе приїжджають, забирають ВСЕ без розбору і віддають гроші.
«Ми звикли працювати з речами, які більше вам не потрібні, і за вивезення яких в будь-якому іншому сервісі вам довелося б заплатити самим, тому навряд чи має сенс пропонувати нам вивезти нові брендові наряди, справедливо заздалегідь сказати про те, що вам буде вигідніше продати їх самим на барахолці. Тим не менш, ми будемо раді вивезти і їх теж :) »


7381АК
0

Комментарии