хочу сюда!
 

Наталия

37 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 30-45 лет

Як реагувати на стреси на роботі

1. Перепишіть сценарії своєї поведінки
З часом у всіх нас виробляються ментальні сценарії, які запускаються в наших головах при певних обставинах. Ці сценарії диктують нам все аж до того, що говорити і як діяти в різних ситуаціях. Щоб стати по-справжньому рішучою людиною, яка управляє стресом, перепишіть їх.
 
Згадайте кризову ситуацію, яку вам довелося недавно пережити. Як ви реагували, і що заважало відреагувати більш ефективно? Випишіть цей сценарій і назвіть його «невдалим».
 
Слідом напишіть більш ефективний і переконливий ментальний сценарій, який вам хотілося б слідувати в наступний раз. Це буде «рішучий сценарій», який ви будете використовувати замість свого невдалого способу дій.
 
Помістіть свої записи так, щоб їх можна було легко витягти і повторити, коли ви зіштовхнетеся зі стресом або з почуттям сильної тривоги. Періодичне повторення в кінцевому підсумку повністю перепише ваші сценарії і дозволить вам реагувати на ситуацію тільки ефективним способом.
 
2. Виділіть для себе дії, які заспокійливо впливають на вас
Потрудіться знайти для себе особисті методи, які діють на вас заспокійливо. Знайте про них і застосовуйте по ситуації.
 
3. Дивіться в корінь ситуації
Тривога в основному пов'язана з невизначеністю. Тому в стресі перше, що потрібно зробити, - зменшити цю саму невизначеність. Наскільки це можливо. Шукайте контекст, який дасть уявлення про реальний стан речей. Уявіть факти такими, які вони є, без емоційних забарвлень. Можливо, вже на цьому етапі тривожність відступить. Якщо ж ні, тоді ...
 
4. Визнайте стан тривожності
Дослідження професора бізнес-школи Гарварда Елісон Вуд Брукс говорять про те, що стрес потрібно визнавати, а не пригнічувати. Замість повторення мантри «Я абсолютно холоднокровний» краще змиритися зі своїм тривожним станом і сказати собі: «Так, я хвилююся». Тоді будь-яку тривогу можна перевести в енергійність.
 
До слова, ті, хто розглядають хвилювання як союзника, виявляються менш втомленими і виснаженими роботою.
 
5.  Не приймайте ситуацію на свій рахунок
Не приймайте будь-яку  стресову ситуацію як особисту, постійну, неминучу або глобальну проблему. Будь-який стрес повинен сприйматися як безособова, непостійна ситуація, яку можна вирішити, а то  й уникнути. Щоб перестати звинувачувати себе в  незрозумілій ситуації, вчасно зупиніть внутрішню розмову з самим собою.
 
6. Подивіться на себе з боку
Будь-який стрес - це зміни. Якщо ви не чекаєте змін природним чином, вам необхідно іноді дивитися на події з боку, і краще робити це досить регулярно. Навіть якщо ви не займалися розгляданням себе в спокійній ситуації, в тривожній   обов'язково практикуйте.
 
Перейдіть від неусвідомленої реакції до осмисленого вибору. Запитайте себе:
 
Що / хто в мені запускає відчуття стресу і наскільки воно корисно для мене?
Яке почуття буде зараз для мене більш корисним, і які мої дії допоможуть запустити його?
Подумайте, що потрібно змінити, щоб відсторонитися від стресу, і дійте.
 
7. Перевіряйте свої рішення, прийняті в стресовій ситуації, на кому-небудь спокійному
Стрес - саме досліджуваний неврологічний стан. Так от, дослідження говорять, що під тиском тривоги правильні, раціональні рішення можуть і не прийнятися. Тому якщо вам здається, що ви все ж робите вибір на стресі, ніколи не зашкодить почути іншу думку.


Детальніше тут: http://slovo-motivator.webnode.com.ua/news/yak-reaguvati-na-stresi-na-roboti/

0

Комментарии