Правда про війну.

  • 21.03.13, 16:12
Нас зомбували  комуністи 50 років і показували *казки про війну. А тепер дивіться жахливу правду
http://www.ex.ua/view/22624721

Помилка компа!

  • 10.11.11, 15:52
Друзі, так сталося, що комп помилився в датах народження і мене вітають вже вдруге. Чекаю на третій раз lol
Ще раз дякую за привітання!!!


 

    Друзі, дякую за поздоровлення!!!
Мені  на день народження подарували пісеньку і я не втримався і хочу вам запропонувати послухати. Попереджую - для дорослих***ненормативна лексика!!!

Рейтинговое голосование.

Все мы здесь неоднократно принимали участие в голосовании за ту, или иную партию. На этот раз предлагаю оновить процедуру внесением в список новую третью силу. (подробннее здесь -http://blog.i.ua/user/4112084/771795/) Почему раньше было много протывсихов?. Потому что люди не хотели голосовать за власть и за  обанкротившуюся оппозицию. Кто-то голосовал за большее зло, кто-то за меньшее. Вот для чего нужна самоорганизация, что б больше не голосовать за зло, пришло время голосовать за добро. Пора уже в общество возвращать забытые понятия: совесть, честность, справедливость. Вот поэтому "протывсихов уже не должно быть, уже не скажут, что нет выбора.
   Напоминаю, самоорганизация стоит на трех основоположных принципах:  1. Власть с чистого листа.  2. Отстранение олигархов от "кормушки".  3. Борьба с коррупцией, но не так как она велась предыдущими правительствами. Задача будет поставлена сократить коррупцию на 80% и  здесь "борьба" уже не поможет, нужна война против неё.
   А главная идея нашего объединения, это создание программы для будущих депутатов самим интернет-сообшеством (а для себя плохую программу мы не сделаем). Чтобы такая программа выполнялась мы запишем: "За невыполнение законов -- уголовная ответственность"!!! Чего ранее небыло.
     Еще раз напоминаю: что способ попасть в Раду народной силе - Самоорганизация, есть. Иначе зачем все это затевать.
    Понимаю, что рановато проводить голосование, но на то оно и рейтинговое, что бы прозондировать почву и знать настроения людей.
 
  0%, 0 голосів

28%, 23 голоси

5%, 4 голоси

50%, 41 голос

17%, 14 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Всі на прогулянку !

   Обговорюємо КОНКРЕТНІ дії по створенню самоорганізації. Щоб бути в курсі новачкам про що йдеться, читайте тут -- http://blog.i.ua/user/4112084/771795/    
     Головне завдання самоорганізації, це вивести людей на вулиці, щоб відсторонити бізнес від влади і взагалі оновлення влади. Останні півтора роки неодноразово  намагались це зробити різні діячі і політ. сили, результат плачевний. Влада радіє і нагліє ще більше. Чому так виходить? Бо до цього часу громаді ніхто не зміг запропонувати ЯК виходити, для ЧОГО виходити і люди не бачили кінцевого результату свого виходу, а ще головну роль відіграє те , хто їх буде закликати виходити. От ми всі разом і повинні скласти таку програму дій, щоб нівкого не виникло підозри, що вона робиться під чергового нечесного політика.
   Мені тут дорікають, що автор хоче любим шляхом потрапити в парламент  і зі своїм об"єднанням в кількості 10 осіб стати "тушками" і продаватись там. По перше: наші депутати продаватись не зможуть,бо ми їм не дозволимо своєю програмою (погано читаєте). . По друге: у нас завдання створити мега-силу і ніяк не менше, а щоб всі краще в це повірили я як розробник цієї програми, коли прийде час створювати списки в парламент вже вибрав для себе місце в цьому списку - - УВАГА - під номером 226. Вам ні прощо це не говорить? Хоча мав би право  очолити його, а бо бути в першій пятірці. Отже в десятку "тушок" я аж ніяк не попадаю.
   Не треба думати, що вже всі місця в списку зайняли  "пузаті" дядьки, а ви тільки статисти. Список відкритий, проявляйте ініаціативу і будете в ньому,  а якщо тут не хватить місць, так в своїх містах теж депутати потрібні і не тільки депутати. Ви ж пам"ятаєте, влада з чистого листа. Роботи хватить всим.
  НЕ ВТРАЧАЙТЕ МОЖЛИВОСТІ !
   Переходимо до майбутньої революції, без якої всі ці починання не відбудуться. Для тих хто не вкурсі -- http:// renes-20rt.narod2.ru
Виникла нова ідея: віднині слово "революція" перейменовуєм в слово "прогулянка". З психологічної точки зору слово революція владу дратує, а для громадян воно трішки страшне. Коли прийде час закликати,  або просто обговорювати, на ТВ чи радіо, то це можна буде робити сміливіше вживаючи слово "на прогулянку", наприклад діджей на радіо може сміливо  за день чи за декілька нагадувати: "виходим на прогулянку", але до того часу всі повинні будуть знати, що **ГОВОРИМ - РЕВОЛЮЦИЯ, ПОДРАЗУМЕВАЕМ - ПРОГУЛКА**  **ГОВОРИМ ПРОГУЛКА, ПОДРАЗУМЕВАЕМ - РЕВОЛЮЦИЯ**і це важливий момент.
   Блогери говорять як же нам самоорганізовуватись коли немає осередків. Так а для чого нам дано інтернет!!!  Для смайликів?!! Сворюємо покищо віртуальні організаційні осередки, потім в реалі.
   

Спростування, вибачення і роз"яснення

Шановні друзі. Представники БЮТу мої статті сприйняли шквалом критики. Чому так? всим зрозуміло і не будемо на цьому зупинятись.
  Щоб було зрозуміло новим читачам в чому справа -----------
http://blog.i.ua/user/4112084/771795/
   Критику сприймаю і хочу добавити, що інколи ненароком задіваю почуття прихильників ЮВТ і вибачаюсь перед ними. Більше того, вважаю що ці люди заслуговують на пошану через те, що в скрутний час не зрадили своєму лідеру, але при умові, що це від душі, а не за гроші.  Але ж мене неправильно розуміють, або не хочуть розуміти. В кінці попередньої статті я добавив трохи гумору на тему як нова влада посадить якусь там Інну і саме до Юлі.  Малося на увазі, що перепаде там  чорнобривій. Але шутка-юмора не пройшла. Отже я убрав той гумор. Один звинуватив мене, що я кидаю камінь в 11млн. прихильників ЮВТ.  А я  кидав його в іншу!  Повторюю в третє, що я сам голосував за неї і я проти, щоб за такими статтями її садили.  Більше того, можливо саме ми і створимо такі умови при яких влада буде вимушена звільнити її, бо ми виступаємо проти затримання патріотів і щоб не було політ. в"язнів
   Цікаві справи виходять, БЮТівці кажуть, що це влада відволікає народ від них. А що виходить на самому ділі? Ми тут хочемо самоорганізуватись, а вони нас ВІДВОЛІКАЮТЬ від цього процесу!!!!! Ми ж стоїм на засадах народовладдя! Так я вас запитую: ви за народ чи за ....  кого?
   **********
   Нижче я вам пропоную статтю яка припадає пилом ще з зими. Там є деякі моменти до яких дійшли наші сябри білоруси і вже схожі ідеї читаю в декого з нових організаторів. Ще в зимку готовав цю статтю на весну, але так вийшло, що пан Данилюк  випередив і запропонував "День гніву" і звісно що не було смислу її публікувати. Хоча я розділяю і поважаю його настрої і думки. і ми союзники. Тут головне питання, від кого буде заклик до народу, якщо від бізнесу (хоч і малого) то результат ми бачили.  Він просив, щоб народ підтримав бізнес, але ж потрібно навпаки, ЩОБ БІЗНЕС ПІДТРИМАВ НАРОД. Заклик буде мати успіх, коли ми об"єднаємо нашою програмою більшість населення і відомих, авторитетних в суспільстві людей, які підтримають її і так би мовити очолять.
    Стаття не закінчена (опустились руки ) з вище згаданих причин, далі там повинні йти заклики до всіх і кожного окремо, прохання, попередження, можливо ультиматуми. Будемо разом доповнювати!!!
    Трохи страшно було її опубліковувати, але вовка боятись, в ліс не ходити.
****************
А тепер звертаюсь до людей з поганими намірами, можливо хтось забажає заблокувати мене, чи щось інше, так це не матиме успіху, бо як кажуть --------
 джин із бутилки випущено.

  На сайті читайте другу сторінку, все інше ви бачили


  

Критикани - хто ви?

                                               

   Шановні друзі.  Дискусія на тему самоорганізації зі скрипом, але набирає обертів. Для новачків суть справи тут --  http://blog.i.ua/user/4112084/771795/
  Критика бува ділова і огульна, поки що бачимо  тільки останню. Дехто починає розуміти, що ніхто нікому не платить і це не  провладний відволікаючий маневр.
Ми тут не займаємось бла-бла-бла, як дехто каже, ми розпочали конкретну справу, про яку всі так довго говорили, що не вистачає конкретних дій. Зрозуміло, що не всі ще це можуть сприйняти, бо такого ще не було. Можна сміло сказати, що програму яку ми створюємо є  новаторська і революційна. Хочу повідомити, хто ще не зрозумів, що тут йде підготовка до *головної події*. Пізніше буде роз"яснено з усима подробицями. Опоненти кажуть, що це нам не потрібно, бо не встигнемо до виборів створити партію, щоб за неї проголосувать на тих же виборах.  Але ж це й так очевидно і я це прекрасно розумію і не писав би ці статті, аби не знав яким чином можна встигнути,  щоб людям було за кого голосувати  і  тоді не буде "противсихів". Оприлюднувати цю ідею зарано, бо влада може застосувати контраргумент. Зараз для нас головне об"єднатись навкруги нашої ж з вами програми. Головне завдання цієї програми вивести народ на площі, а щоб люди вийшли, вони повинні повірити в неї.  От ми цим і займаємось. Опозиціонери дивуються,  в суспільстві великі протесні настрої, влада так глумиться над народом, а він не виходить. Вся справа в тому, за кого виходить і за що виходить. За тих  хто вже раз обманув? Дійшло до того, що народ вже не довіряє парламентським партіям.  І за кого ж тоді голосувати. За нас з вами, за самоорганізацію!!! Бо в ній не буде місця олігархам, чиновникам і політиканам. Ми повинні зробити таку обстановку в країні, щоб питання було одне: олігархи чи самоорганізація  -  вибирайте!
*********************
Давайте вже будемо відкривати карти, хто проти самоорганізації. Влада коки що на початковій стадії не задіяна, отже зостаються свої, друзі - союзники, а це найстрашніше в нашій справі, коли б"ють свої. Це блогери від БЮТу, тролі і просто фанати. Їх можна зрозуміти, надії тануть, в суді, під судом і ось вже тут в віртуалі. Я вже писав, що якби  в день суду за Тимошенко вийшли б тисяч 20-30, то була б хоч якась надія, що народ її підтримує і не було б сенсу розпочинати цю дискусію.
     Але не падайте духом....... є надія, що прийде нова влада і випустить всіх
політ. в"язнів.

Пробуджуємось!

                                                 


  Продовжуєм обговорювати тему об"єднання.
 В країні переважаюча частина населеня дійшла висновку, що нам потрібна влада з чистого листа, тобто  свіжі незамарані люди які не варились в існуючому політичному котлі. А щоб їх туди привести, нам потрібно об"єднуватись і не навколо якогось міфічного лідера (якого всі чекають і коли він з"явиться невідомо) а навколо програми яку самі ж створемо. В цій програмі, для тих хто буде її виконувати,  ми не дамо жодного шансу на те, щоб вони відхилилися від запропонованих нами дій. Якщо точніше, нові депутати будуть змушені виконувати обіцянки які дали.  Найцікавіше те, що ці обіцянки, ми як інтернет-користувачі закладем в програму  і ніхто не зможе нас звинуватити, що програма робиться під когось. Вона буде працювати на суспільство, на нас з вами.
*********** Детальніше тут -- http://blog.i.ua/user/4112084/771795/
   Песимісти ствержують, що нових депутатів перекуплять.  Так можна думати коли б не було нашої програми в якій вони дадуть письмове зобов"язання (якщо хочете, то завірені нотаріусом з печатками і гербами!!!) голосувати за ті закони, які ми запишемо. І як в такому випадку їх можна купити?!  Не проголосував - ти вже не депутат. Це стосується не всих законів, а найважливіших для громади, які вони приймуть за два перші місяці роботи в Раді.
    Поступила нова ідея на підтримку довіри до нової сили ----- 
Можливо є сенс назначити новій владі випробовувальний термін 1 рік. Подивимось як ви працюєте, а через рік уже виберем на повний термін. Здається, що в такому випадку  буде стимул добре працювати.
******************
   Мене однодумці запитують, чому на малому ресурсі я розміщую статті , пропонують виходити на Фейсбук.  --  Згодом обов"язково вийдем і на Фейсбук, і вКонтакт, задіємо всі ресурси, підключимо інтелигенцію, відомих журналістів, співаків, спортсменів. Будемо просити підтримки в Віталія Портнікова, Соні Кошкіної, Олени Білозерської яка **знає як треба ! та інших. Звернемось за моральною підтримкою до закордонних демократично настроєних громадян: - росіян Новодворської, Немцова, Юрія Шевчука, до білоруса **Ляпіса Трубецкого.......
   Пропонуйте які закони треба прийняти і нові ідеї
   Самоорганізація

До справи

                                              
                                                

    Наша влада потихеньку, але цілеспрямовано наступає на демократію і свободу слова. Закривають незалежні телеканали в Харкові, в Одесі. Вже не чути радіо *Мелодія.  Опозиція і патріоти по тюрмах. Скоро буде як при совку, сплошний одобрямс. Ціль влади зрозуміла, зробити з нас другу Білорусію.  Оскільки опозиція слабка і розпорошена, то нам як інтернет-спільноті потрібно братись до справи - об"єднуватись.  Чомусь ми всі забули, що в  нас  є ВЕЛИЧЕЗНИЙ ОБ"ЄДНАВЧИЙ РЕСУРС-- ІНТЕРНЕТ.  Ми тут займаємось словесними баталіями, смайликами, ображаєм один одного, замість того, щоб спробувати консолідувати спільноту.
     Серед блогерів ведеться дискусія хто такі "противсіхи".  Давайте остаточно визначимось, цей прошарок населення не підтримує  жодну політичну силу і  голосує проти всіх, а значить  неусвідомлено підтримує владу. Але в суспільстві вже багато  трезвомислячих людей дійшли до висновку, що потрібно оновлювати як владу, так і опозицію. Різниця між ними -- одні вкрали більше, другі менше. І це добре видно в дискусіях на різноманітних  теле-шоу, коли опозиціонери критикують владу, а ті у відповідь:" А що ж ви зробили будучи при владі, чому не прийняли правильні закони"., внятної відповіді немає. Тож виникає питання, чи  можна назвати "противсіхами" людей які критикують  владу і опозицію , відповідь -- так, якщо вони не пропонують вирішення цього питання, а саме створення нової, третьої сили, яка буде стояти на засадах -- ВЛАДА З ЧИСТОГО ЛИСТА. І така сила повинна з"явитись з самих низів -- САМООРГАНІЗАЦІЯ.  Тобто, це ми з вами!!!
    Представники від БЮТу будуть говорити, що це відволікання уваги і на руку владі. Спростовую таке тверження:  така думка мала б рацію, якщо б  це були тільки балачки і гола критика, а коли ми всерйоз візьмемось за діло, то результат буде.
    Наша з вами ціль об"єднати якомога більше людей  з різними політичними поглядами навколо нової, радикальної програмної ідеї, яку створемо самі, головною тезою якої буде - відсторонення олігархів від влади. Ви скажете, що таке ми вже проходили, але ж ті люди практично не могли це зробити, бо самі були повязані з бізнесом.  Навожу анологію з нинішньою владою  - вони заявляють  про боротьбу з корупцією, але як з нею можна боротись  будучи самими більшими корупціонерами.       При підтримці нової організації не обов"язково  виходити з тієї, чи іншої партії, головне тут усвідомлення об"єднавчого процесу, так би мовити, рух паралельними курсами, оскільки ціль у нас одна. Багато з дописувачів кажуть, що пора вже щось конкретно робити, виходити на барикади, але перш ніж виходити, потрібно в неті організуватись і прийти до єдиного знаменника. Та й барикад як таких не буде, ми ще не використали останній мирний протест. На відміну від Помаранчевої революції на вулиці буде закликати не якийсь політик (щоб його привели до влади), а Самоорганізація. Головне, щоб люди знали за що вони будуть виходити.
    Наша опозиція любить повторювати, що немає нового лідера навколо якого згуртувався б народ, таким чином підводять нас до думки, що крім Тимошенко ніхто невзмозі......  але  ситуація не патова. В нинішньому цейтноті потрібно діяти по новому і швидко, об"єднуємся і створюєм програму дій, а виконувати її (а не збагачуватись) люди знайдуться. І не треба думати, що в країні не залишилось чесних і справедливих, а щоб вони не зійшли з цього курсу і буде наша програма.
   P. S.  Ще раз повторюю, я тут не закликаю виходити з *любимої партії, щоб підтримати нову ідею.  Розрахунок на те, що її підтримають всі адекватні люди незалежно від кольорової приналежності і насамперед лекторат ПР. Як відомо за регіони багато голосували не за те що так люблять їх, а проти Тимошенко.
   Коли ми наберемо силу і голосно заявимо про себе, то Партія регіонів пожалкує, що  посадила ЮВТ, тому що з нею вони знають як боротись. А як вони будуть боротись з народом?
   І на останок: щоб мені не закидали, що стаття спрямована проти ЮВТ, повідомляю - на останніх виборах я голосував за неї, а не проти всіх. Стаття спрямована проти корупціонерів і ми всі тут *союзники.

Новодворская

Новодворская: У меня в квартире висит портрет Бандеры 3 октября 2011 | Россия
У лидера российской партии Демократический союз Валерии Новодворской в московской квартире висит портрет лидера ОУН Степана Бандеры. Об этом она пишет в своей статье для ZN.UA.

"В российской истории не было чередования предателя батьки Хмеля с патриотом гетманом Мазепой, не было такого оранжевого Майдана, который сегодня весь умещается в камере Юлии Тимошенко, и никогда бы не стал президентом Виктор Ющенко, - пишет Новодворская.

"Если бы Ельцин, единственное счастье, выпавшее нам на долю за весь советский и постсоветский период, решил возрождать российскую историческую память, как Ющенко - украинскую, он бы снес Мавзолей, посшибал с Кремля красные звезды и развалил бы на кирпичики ленинские памятники", - считает она.

"Впрочем, Янукович уже отменил ющенковское наследие по увековечиванию немеркнущей славы героев ОУН Степана Бандеры и Романа Шухевича. Если портрет Бандеры висит у меня, русской, над письменным столом в московской квартире, так чьи же портреты должны висеть в квартирах украинцев в Киеве?", - спрашивает Новодворская.

Впрочем, по ее словам, "Россия увешана портретами Путина и Медведева, а отнюдь не Толстого и Солженицына".

Как сообщалось, ранее Новодворская назвала Януковича предателем и коллаборационистом, который "готов уступить Москве все, что только можно".

По материалам  ZN.UA

Сторінки:
1
2
3
5
попередня
наступна