Зненацька: молдавани пропонували Придністров'я Україні

  • 29.03.11, 10:55
Щоб самим приєднатися до Румунії й так увійти до ЄС. Прозахідні політики Молдови розглядали теорію про можливість приєднання Придністров'я до території України. Про це пише румунське видання HotNews.ro з посиланням на документи Wikileaks. Так, за даними ЗМІ, депеша під назвою "Україна/Молдова: Придністров'я і причини двостороннього роздратування" була направлена американським посольством у Києві в 2007 році за результатами розмов з українськими політиками, які й розповіли про ідеї молдован. Так, за даними депеші, заради вступу Молдови в ЄС пропонувалося щоб територія Молдови, яка перебуває на правому березі Дністра, була приєднана до Румунії, можливо на умовах наднаціональної структури "Романова". Разом з тим, за теорією, Придністров'я мало приєднатися до України. У депеші наголошується, що тодішній заступник міністра закордонних справ України Андрій Веселовський висловлював стурбованість з приводу відносин Молдови з Румунією. Цю занепокоєння, з його слів, також поділяв тодішній заступник глави секретаріату Президента Олександр Чалий. Разом з тим на сайті та дзеркалах WikiLeaks цих депеш немає.

Раніше WikiLeaks опублікував документ від 3 грудня 2004 року. Будучи Президентом Росії, Путін нібито заявляв, що Україна ніколи не стане західноєвропейською державою, і вимагав, щоб ЄС тримався подалі від України.

Джерело: Украньюс

"Свобода" ініціюватиме референдум щодо заборони продажу землі

  • 29.03.11, 08:38
"Свобода" категорично проти продажу земель сільськогосподарського призначення. Легалізація продажу землі може обернутися катастрофою для українців. Це прямий шлях до наступного Голодомору. "Свобода" ініціюватиме референдум щодо неприпустимості продажу землі". Про це лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок заявив 27 березня 2011 року у місті Гнівань Тиврівського району Вінницької області.

Лідер "Свободи" також зазначив:

"Уже цього року в Україні чи не половину списку скоробагатьків становлять земельні латифундисти та аграрні барони. В Україні з'явилися пташині, олійні, яйцеві та зернові мільярдери, а водночас українці відчули гостру нестачу та недоступність елементарних продуктів – гречки, хліба, дешевого молока та м'яса. Українці за крок від голоду на землі, яка приносить мільярдні статки її незаконним власникам.

Протягом всіх років незалежності Україні настирливо нав'язують запровадження ринку землі. Маніакальна ідея продати землю об'єднує майже всі провладні політичні сили. Всі державні установи отримали прямі вказівки підготовити ґрунт для створення ринку землі ще минулої весни з конкретними датами і етапами. Уже підготовлений пакет першочергових законів, знято мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення з 2012 року.

Але ж навіть в економічному розумінні земля не є товаром. Земля – це не лише засіб для виробництва, а ще й природній життєвий простір, як повітря, вода, сонце. Землю слід розглядати як народну, а ще правильніше як державну власність, котра передається на певний термін, у тимчасове користування, із застереженням, що не буде погіршення якості землі, її родючості.

Чому не можна продавати землю у приватну власність? Тому що інтереси і кінцеві цілі бізнесу власника не співпадають з біологічним призначенням ґрунту (землі) для функціонування на ній життя.

Запропонована можновладцями земельна реформа виглядає як продовження ваучеризації. Тільки тепер предметом дерибану виступає найцінніше – земля. Олігархічні клани вже і без того створили небачені по розмірах від 100 - 300 тисяч га латифундії на основі довгострокових договорів оренди земельних паїв. Якщо сюди додати ще землі які фактично продані по заповіту власника паю, то виходить що земля в Україні вже як мінімум на 60% комусь належить. І зняття мораторію на продаж землі відкриває лише можливості вільно продавати землі цим же олігархам, але вже по зовсім іншій ціні і невідомо кому.

Вже сьогодні українців витискають з сіл. Колись гамірні і багатолюдні, села тепер темні і порожні населені пункти, звідки майже повністю виїхала молодь і все працездатне населення. Це вже не еміграція, це – евакуація!

Не враховані світові тенденції і перспективи сільського господарства, на які так люблять посилатися агітатори земельної реформи. А вони зовсім не співпадають з аргументами так званих реформаторів. Так, уже зараз голодують більше 1 млрд. населення Землі. Масштабна ерозія ґрунтів та глобальні зміни клімату, що спричинили зниження урожайності сільськогосподарських культур, а також різкий приріст населення в країнах третього світу призвели до стрімкого подорожчання продуктів харчування в світі (по даним Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН – ФАО індекс світових цін на продовольство зростає щомісяця майже на 3%).

Загострюється енергетична криза. А це, в свою чергу, змушує людство відводити під енергетичні культури для поновлюваних джерел енергії все більше і більше землі.

Ці та інші світові тенденції, а також проблема забезпечення продовольчої та енергетичної безпеки стали основою політики багатьох розвинених країн та країн що розвиваються. І в тому числі стало епідемією бажання купити землі сільськогосподарського призначення за кордоном.. Наприклад, саудійці вже придбали 700 тис. га землі у найбідніших країнах, таких як Сенегал і Малі. Китай придбав приблизно 3 млн. га землі в Конго для вирощування олійних пальм. Приватні інвестори з ОАЕ купили 465 тис. га на Мадагаскарі.

Приблизно так і за таким сценарієм, тільки з українською специфікою, будуть розвиватися земельні баталії в Україні за участі міжнародного капіталу, який розглядає нас як відсталу аграрну країну африканського типу.

Модель земельних відносин в Україні з приватною власністю не є оптимальна. Навіть такі держави як США, Франція, Голландія, Китай, Скандинавські та інші країни відмовились від неї. Вони навпаки викуповують землю у власників і передають її землекористувачам з обов'язковою платою земельної ренти державі".

ВО "Свобода у "Програмі захисту українців" вимагає:

Ухвалити закон про державний земельний кадастр України. Провести повну інвентаризацію земельних ділянок.

Заборонити в Україні продаж землі сільськогосподарського призначення. Надавати її у довгострокове володіння українським громадянам із правом родинного успадкування. Визначити законом підстави припинення такого володіння в разі використання землі за нецільовим призначенням чи в разі погіршення її продуктивності.

Дозволити особам, які законним способом набули право власності на сільськогосподарські угіддя (під час розпаювання), продавати ці земельні наділи лише державі. Не визнавати право власності на сільськогосподарські угіддя, набуте в результаті боргових розписок.

Зобов'язати громадян, які бажають набути у користування землю сільськогосподарського призначення у розмірі, більшому ніж середній розмір селянського земельного паю, скласти кваліфікаційний іспит.

Дозволити право власності на землю лише на присадибні земельні ділянки та ті, що перебувають під житловими будинками й іншою нерухомістю. Не дозволяти право власності на землю іноземцям та особам без громадянства.

Заборонити зміну цільового призначення сільськогосподарських земель, за винятком державних потреб. Повертати у державну власність землі, що не використовуються за цільовим призначенням. Створити відділ внутрішнього розслідування у Державному комітеті земельних ресурсів України.

Детальніше на: http://www.svoboda.org.ua/pro_partiyu/prohrama/
Прес-служба ВО "Свобода"

Пам'ятник "Вірі, Надії і Любові" для обдирання людей

  • 28.03.11, 15:44
Хмельницька обласна організація ВО "Свобода" обурена спробами Хмельницької організації Партії регіонів на чолі з головою обласної державної адміністрації Василем Ядухою використати пам'ятник "Вірі, Надії і Любові" для обдирання людей. "Свобода" вимагає відмовитися від практики вимагання перерахунку одноденного заробітку працівників бюджетної сфери. Влада в особі очільника ОДА і його оточення використовують свої улюблені та звичні командно-адміністративні методи для збору коштів на спорудження пам'ятника "Вірі, Надії і Любові" у Хмельницькому на майдані Незалежності. Тиск на працівників державного управління, освіти, охорони здоров'я, соціальної сфери, культури і спорту поширений в усій області. Від працівників бюджетної сфери вимагають перерахувати одноденний заробіток на спорудження згаданого пам'ятника. Ситуація перебуває під особистим контролем голів райдержаміністрацій. У випадку відмови перерахувати одноденний заробіток людям погрожують втратою роботи. Нахабність Партії регіонів при цьому не має меж. Залучені кошти регіонали і Ядуха прагнуть "прокрутити" через благодійний фонд "Щедрість", зареєстрований менше 9 місяців тому. Показово, що головою фонду є заступник голови обласної організації партії регіонів, депутат обласної ради Михайло Войтюк. Працівників згаданих бюджетних галузей в області нараховується близько 113 200 осіб. З них 16 800 осіб працює в сфері державного управління, 52 200 в освіті, 34 900 – в охороні здоров'я та соціальній сфері і 9 300 осіб в галузі культури та спорту. Середня заробітна плата працівників вказаних галузей складає 85 грн. в день. Не важко порахувати, яка загальна сума набіжить, якщо в примусовому порядку Ядуха і партія регіонів зберуть з усіх одноденний заробіток. Виходить майже 10 млн. грн. Навіть за умови, коли здадуть не всі, коштів явно буде в надлишку, адже вартість споруди оцінили в 4,5 млн грн., а 1,5 млн. грн вже поспішно виділили з обласного бюджету. Напрошується логічне запитання: куди піде решта коштів і чи не захотів хтось на пам'ятнику добряче підзаробити. Додамо, що окрім вже зазначених джерел, влада планує збирати кошти з бізнесових кіл. Відбувається також примусовий збір коштів на спорудження монументу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів вишів. Хмельницька обласна організація ВО "Свобода" розглядає епопею зі спорудження монументу "Вірі, Надії і Любові" як аферу Партії регіонів на чолі з головою обласної державної адміністрації Ядухою. Ми наполягаємо припинити здирництво з людей і відмовитися від практики вимагання перерахунку одноденного заробітку працівників бюджетної сфери. Просимо відповідні правоохоронні органи перевірити факти зловживання навколо спорудження пам'ятника і проконтролювати діяльність фонду "Щедрість" зі збору коштів та витрат їх на спорудження пам'ятника. Раніше "Свобода" виступила проти виділення 1,5 млн. грн. з обласного бюджету на спорудження памятника "Вірі, Надії і Любові" у Хмельницькому, назвавши подію "злочинним бенкетом під час чуми". Свободівці наполягали на спрямування цих коштів на розвиток медицини та освіти. Влада повинна розвивати медичну галузь, а не проводити злочинну опитимізацію, яка приведе до закриття лікарень, поліклінік в області та ускладнить отримання медичних послуг особливо мешканцям віддалених населених пунктів.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО "Свобода"

Що таке українофобія і як її розпізнати

  • 25.03.11, 14:54

Героїв України українофоби називають “зрадниками”... Причиною цього явища є намагання обґрунтувати крадіжку в українського народу його країни, землі, ресурсів, історії...

Людей, котрі виступають проти всього українського, проти української державності, самовизначення української нації, називають «українофобами», проте в жодному українському словнику немає визначення, що таке «українофобія». Тому ми попросили істориків, політологів і просто авторитетних людей висловити своє розуміння цього поняття.

Чому так важливо мати чітке формулювання?

Скажімо, у 2005 році президент США Джордж Буш підписав "Закон про облік актів глобального антисемітизму". Цей закон зобов`язує американський Держдепартамент переслідувати по всьому світу (!) тих, хто буде звинувачений за 14 пунктами цього закону.

На відміну від американських колег, наші законодавці не дали визначення українофобії і не сформували переліку вчинків і переконань, які є українофобськими чи антиукраїнськими.

Одне слово, чітке визначення цього поняття допоможе, якщо не нашим законодавцям, то простим громадянам, адекватно оцінювати й бачити українофобів.

Олександр Палій, історик, кандидат політичних наук:

ЩИРЕ БАЖАННЯ УКРАЇНСЬКІЙ НАЦІЇ ЗЛА

 Олександр Палій Українофобія – це спроба поставити під сумнів право України та українського народу на існування. Власне, українофобія відрізняється від інших національних фобій, яких, на жаль, повно у світі, переважно своєю інтенсивністю. Українофобія у більшості випадків – це не просте «насміхання» над нашою нацією, а щире бажання їй зла.

Взаємне обзивання одне одного «гансами», «жабурятниками» в Європі є лише відблиском глибини тих емоцій, які мають українофоби до України. Звичне для відносин між багатьма націями негативне ставлення до її “стереотипних” представників, збиткування над національними характерами в нашому випадку – лише тло національної антиукраїнської фобії, а не її основа.

Український народ є дуже відкритий для приходьків та іноземців, і це я вважаю нашою доброю рисою. У нас завжди добре ставилися до чужинців, особливо якщо вони демонстрували повагу у відповідь.

Як правило, причиною ксенофобій є відчуття «чужого», який виглядає незрозумілим і тому небезпечним та ворожим.

У випадку українофобії усе всім зрозуміло.

Просто в нас хочуть забрати нашу країну, перетворити наш народ на перегній для панування інших народів і режимів. Україна і наш народ ставляться під сумнів як джерело самостійної цінності. Саме з такої точки зору героїв України українофоби називають “зрадниками”. Хоча українці нікому нічого не винні, крім України. Називати Івана Мазепу зрадником – все одно, що вважати Штірліца зрадником Німеччини.

Особливо огидна українофобія з боку тих, кому Україна дала все і без якої вони б ніколи нічого не досягли. Узявши все з України, такі українофоби її ще й ненавидять. Як кажуть, важко пробачити того, до кого ти проявив несправедливість.

Урешті-решт причиною українофобії є намір обґрунтувати крадіжку в українського народу його країни, землі, ресурсів та історії.

Ідеалом українофобів є територія України з її ресурсами, землею, але без живих українців, і навіть без назви. Власне, на це й працюють українофоби, у тому числі при владі. Це слід розуміти дуже чітко й не мати жодних ілюзій.

Дмитро Корчинський, публіцист:

УКРАЇНОФОБИ – ПРЕДСТАВНИКИ ТИХ НАЦІЙ, ЩО ФОРМУВАЛИСЯ З НАМИ НА ОДНІЙ ТЕРИТОРІЇ

Українофобія – це нелюбов і зневага до українців, зумовлена тим, що останні двісті-триста років на території України відбувався націогенез одразу п’яти націй: української, російської, польської, єврейської і кримськотатарської.

Коли нація переживає інтенсивний період націогенезу, вона, безумовно, по-перше, шукає собі ворогів, не любить усіх інших. І само собою зрозуміло, що всі ці нації, які формувалися поряд одна з одною, не мають великих взаємних сентиментів. Між націями, які жили на одній території, спільне проживання забезпечувалося розподілом праці та соціальних функцій. Поляки натурально панували, місцеві росіяни натурально були чиновниками, євреї шинкували й збирали лихварський відсоток, а українці працювали. Відповідно, ставлення до українців було, ну, часом не як до зовсім зручних, але загалом як до мирних. Тому українофобія дещо відрізняється від інших фобій…

До українців ставлення – як до людей, котрі раптом почали творити свою державність, чогось прагнуть. Усі хочуть мати роботящих українців, які не становлять проблем. Це все одно, як би ви зайшли у свій улюблений курятник взяти пару знесених яєць, і бачите, що кури починають поводитися як гірські орли. Безумовно, ви на них ображаєтеся, починаєте ненавидіти. Бо те, що ти можеш пробачити орлу, у крайньому разі вороні, то зовсім не готовий пробачати курці. Від курки ти просто хочеш яєць. От саме так виглядає українофобія. Тобто, звісно, нас по-іншому не люблять, ніж, скажімо, не люблять євреїв.

Українофобами найчастіше і є представники тих націй, що формувалися з нами на одній території.

Та, до речі, росіянам треба віддати належне: вони ненавидять усіх, з ким стикаються, але українців особливо. Тому що звикли сприймати українців як природного донора, а коли їм перерізали трубку, по якій наша кров перетікала туди, то вічно хвора російська нація сприйняла це не тільки як виклик, але як навіть смертельну образу.

Тобто українофоби – це люди, які не готові визнати всю велич нашої всесвітньо історичної місії.

Ігор Лосєв, філософ:

АГРЕСИВНЕ НЕСПРИЙНЯТТЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ

Ігор ЛосєвУкраїнофобія – агресивне несприйняття української нації, української мови й культури та історії, вороже ставлення до всіх виявів української національно-культурної самобутності. ЦК ксенофобія, національна нетерпимість, спрямована на українців.

Хто такі українофоби? Тут список може бути довгий, починаючи з XVI століття, а то й раніше – з певних діячів Речі Посполитої. Потім – ціла купа діячів Російської імперії, Радянського союзу, сучасної Російської Федерації, а також у самій сучасній Україні.

Неприязнь до українців викликана тим самим, що й до євреїв, вірменів, арабів, німців, японців… Зазвичай, це етнічні підстави, скажімо, людина вважає, що українці завинили перед етносом, до якого вона сама належить.

Українофобія буває і серед самих етнічних українців. Це здебільшого люди, котрі не ототожнюють себе з українським народом, з Україною, а почуваються, так би мовити, солдатами Російської імперії, захисниками інтересів колишнього Радянського Союзу.

Причини можуть бути різні. Для того, аби зненавидіти ближнього, причин багато не треба.

Мирослав Попович, директор Інститут філософії НАН:

ЯКЩО ТИ НЕНАВИДИШ ШЕВЧЕНКА, ТО ЦЕ ТЕЖ УКРАЇНОФОБІЯ

Мирослав ПоповичУкраїнофобія – вороже ставлення до України і українства.

Наприклад, якщо людина ненавидить Шевченка через те, що Шевченко був українець чи український поет, то це теж є прояв українофобії.

 

 

В’ячеслав Брюховецький, почесний президент Києво-Могилянської академії:

В’ячеслав БрюховецькийІРРАЦІОНАЛЬНИЙ РІЗНОВИД КСЕНОФОБІЇ

Українофобія – агресивно ірраціональний різновид ксенофобії, коли стверджується, ніби українці не є самобутньою нацією, а частиною іншої нації.

 

Олександр Ройтбурд, художник:

УКРАЇНОФОБІЯ ПІДЖИВЛЮЄТЬСЯ В РАМКАХ ВЕЛИКИХ ГЕОПОЛІТИЧНИХ ПРОЕКТІВ

Олександр РойтбурдУкраїнофобія – боязнь, ненависть до всього українського, для яких неприйнятне існування України, неприйнятна ідея того, що українці – це окремий народ, яких дратує сам факт, що хтось вважає себе українцем.

Будь-яка фобія виникає через негативні стереотипи, прив’язані до певної нації. Наприклад, кажуть, що всі українці якісь не такі: жеруть лише сало, жадні, запроданці, антисеміти, хитрі… Зрозуміло, що у ХХІ столітті це просто дикість ними керуватися, але все одно вони є. Сьогодні вони підживлюються і розпалюються в рамках великих геополітичних проектів.

Але не слід розглядати критику українців як українофобію. Мене, наприклад, так само не влаштовують стереотипи в такому собі українофільському середовищі. Виступаючи проти якихось «священних корів» українського націоналізму, я, однак, себе не вважаю українофобом. Я часто не сприймаю архаїчної сільської культури. Я просто прибічник її модернізації. І те, що я прихильник модернізації української культури і заперечую якісь стереотипи, котрі гальмують цю модернізацію, не робить мене українофобом.

Хоча, може, в очах якихось прихильників такого офігенного і сакрального підходу навіть я українофоб.

Євген Сверстюк, дисидент, письменник:

УКРАЇНОФОБІЯ – ЯВИЩЕ ПОЛІТИЧНЕ

Євген Сверстюк Фобія належать до невротичних станів, до відхилень від психічної норми, але часом вона є, скажімо, формою етнічної свідомості. Наприклад, народи, які відокремлені від інших, бояться чужинців, - це називається ксенофобія, така форма хворобливого самозахисту. Українофобія, може, того самого порядку, що й антисемітизм, тільки антисемітизм – явище світове, а українофобія – явище більш політичне і здебільшого характерне для людей, що проживають в Україні і не сприймають її. Можна сказати, що це форма великодержавної агресії, яка кваліфікувалася раніше в політичній літературі як великодержавне хамство й насильство щодо тих народів, котрі складають кореневу більшість. Наприклад, українофобія – в Україні, білорусофобія – у Білорусі… Це є форма такої некультурної зверхності.

Отже, українофобія в Україні – явище позакультурне й параноїдальне, бо воно протистоїть громадянській нормі, прийнятій в усьому світі, коли чужий поважає народ, серед якого живе.

Українофобія і антиукраїнізм – поняття близькі, але українофобія все-таки буде більше психічним пунктиком (про що б людина не говорила, усе зводитиме до цього пунктика). Антиукраїнізм – це більш концептуальне поняття і зводиться до політики. Є імперська антиукраїнська політика, у якій той пунктик узаконений як концепція.

Приклади українофобів… Їх можна назбирати цілі кошики, наприклад, «рускій мір» в Україні на різних рівнях: на клерикальному чи політичному.

***

Наш читач Олексій Токар, який, запропонував цю тему для висвітлення на веб-сторінці УНІАН, визначає українофобію, користуючись визначенням антисемітизму, даного у Вікіпедії:

Українофобія — соціальне явище, одна з форм національної нетерпимості, ідеологія ворожого і нетолерантного ставлення до українців як до етнічної групи, упереджене і негативне уявлення про них, злісна ворожість до українців як народу, до їх національних прагнень, їх культури, мови, або до України як держави. Ненависть до українців проявляється у різних формах: у приниженні національної честі та гідності українців або образі їх почуттів, заподіянні ганьби, у переслідуванні, насильстві, завданні збитків особистості, нарузі над історичними та культурними реліквіями, нагнітанні ворожнечі та неприязні, у використанні образливих етнонімів, у приписуванні українцям негативних рис, у запереченні українцям права на існування як окремого етносу, у проведенні антиукраїнської діяльності, що полягає у вчиненні дій, спрямованих на поневолення українців, їх дискримінацію за ознакою належності до українського народу або частини населення України в економічній, політичній, освітній і культурній сферах. Антиукраїнська діяльність може проявлятися в поширенні матеріалів із завідомо неправдивими вигадками про українців, обмеженні щодо користування й навчання рідною мовою, забороні відзначення національних свят тощо. У ході історії українофобія як ідеологія та політика мала різні прояви – від свідомо неправдивих звинувачень і всякого роду дискримінації (позбавлення українців громадянських та інших прав) до асиміляції і геноциду. Українофобія є одним з різновидів ксенофобії.

Оксана Климончук

Джерело: УНІАН

Цукерка з лайном

  • 25.03.11, 10:22
Огляд новин за 24.03 Продовжуючи давню дискусію між ВОНАністами і «противсіхами» на тему «хто насправді просрав Юлі вибори», хотілося б вказати на одну суттєву особливість, яка відрізняє «противсіхів» від любителів обирати поміж сортами лайна. «Противсіхи», на відміну від ВОНАністів, не голосують за бандитів. За жодних. Усе інше – софістика та маячня затьмареної свідомості. Скільки б там не сходили піною прихильники Юлі, їм ніколи не заперечити того факту, що ми ставили «галочку» у клітинку, де так і написано: «НЕ ПІДТРИМУЮ…». А якщо комусь здається, що через відмову «противсіхів» голосувати за Юлю ВОНА(с) програла, то, як каже мій дід, коли кажецця – хрестицця треба. Юліні прихильники чомусь спочатку за визначенням зараховують «противсіхів» до числа тих, хто неодмінно має голосувати за Юлю, а коли ті голосують проти всіх – кричать, що це зрада. Насправді ситуація абсолютно відрізняється від тієї, яку собі малює вражена горем поразки уява юлєфанів. «Противсіхи» не голосують за Юлю, бо не бачать сенсу обирати між януковичем і Межигір’ї і януковичем у «Луї Віттоні». Якщо дві табуретки зроблені однаково погано, то скільки не називай одну з них диваном – все одно сидіти на ній буде кепсько. Але ці всі крики мали б хоч якийсь сенс, якби Юля хоча б демонструвала принциповість у поглядах та переконаннях, хоча б побіжну. Натомість єдине, що ВОНА(с) робить – це вдає з себе білу та пухнасту кицю на вершині купи лайна. Яким є її брава команда. А юлєфани кричать: голосуйте за Юлю, ВОНА(с) працює, пофіг, що в команді зрадники та злодії. А от ніфіга не пофіг. Я ніколи не віддам свого голосу вбивці Лозінському. І ніколи його не отримає землекрад і дерибанщик Бодя Губський. Так само ніколи в житті я не голосуватиму за підараса і сексота Ляшка та його коханця Турчинова, за розпильщика Куровського, який під кризовий шумок спихнув державі свої недострої за до кризовими цінами, за десятки тлустих пацюків, що потрапили до парламенту, ховаючись під спідницею Білої Киці, щоб красти, жерти, жиріти, а потім зрадити. Я ніколи не віддам свого голоса БЮТівцю Сербіну, про афери з нерухомістю якого буквально днями почали говорити і писати у ЗМІ. Чувак задумав і прокрутив комбінацію нового «Еліта-центру» - продавав квартири у недобудованому будинку, а потім, зібравши гроші, заставив його у банку. Юля готова нести відповідальність за дії тих, кого вона привела до влади і зробила недосяжним для правосуддя? Питання риторичне. Я впевнений, що більшість «противсіхів» думає так само або дуже подібно. Як співав Шнуров, «с казлами не играю, я вас не выбираю». Бо Юля – це лише гарна блискуча обгортка цукерки, всередині якої – смердюче лайно. Якщо вам подобається його жерти – їжте не заляпайтесь, смачного. Я не буду.

Володимир Йадороб

http://infocorn.org.ua/2011/03/24/cukerka_z_layinom

Тігіпко радить брати приклад з Путіна

  • 24.03.11, 12:42
Віце-прем`єр-міністр, лідер партії «Сильна Україна» Сергій ТІГІПКО заявляє, що Україна зможе зберегти статус ключового транзитера лише після акціонування газотранспортної системи (ГТС) за участю європейських концернів і ВАТ «Газпром» (Росія). Про це УНІАН повідомили у прес-службі партії «Сильна Україна». За словами С.ТІГІПКА, міжнародна ситуація дозволяє Україні ефективніше використовувати свій транзитний потенціал. «Нестабільність на Близькому Сході зумовлює збільшення поставок енергоносіїв з Росії до Європи. Україна як країна-транзитер має використати цю ситуацію в своїх інтересах», – заявив С.ТІГІПКО. «Лівія, що була одним із найбільших постачальників нафти і газу до Європи, на тривалий час виведена з гри. Можуть виникнути питання і з поставками палива з інших арабських країн. З політичних міркувань може бути припинена атомна генерація. Все це поверне східному напряму пріоритетну роль в забезпеченні Євросоюзу енергією. У таких умовах Україні необхідно зробити все можливе, щоб зростаючий потік експорту російського газу та інших видів палива до країн ЄС пішов саме через нашу територію», – наголосив віце-прем`єр. С.ТІГІПКО звернув увагу на те, що поки Захід зайнятий військовою кампанією проти Муаммара КАДДАФІ, російський прем`єр Володимир ПУТІН продовжує розширювати кількість учасників проекту «Південний потік». «Енергетична дипломатія Росії дуже ефективна, і обставини їй сприяють. Зберегти статус ключового транзитера Україна зможе лише в тому разі, якщо оперативно запропонує реальну схему акціонування газотранспортної системи за участю європейських енергетичних концернів і «Газпрому», – заявив С.ТІГІПКО.

Лідер партії «Сильна Україна» висловив також підтримку зусиллям уряду із залучення західних інвесторів до розробки родовищ сланцевого та інших нетрадиційних видів газу на території України.

Джерело:УНІАН

Депутати демонтували шлагбаум біля Львівської облради

  • 24.03.11, 09:54
23 березня 2011 року демонтували шлагбаум біля Львівської обласної ради. Забрати перешкоду для руху транспорту перед адмінбудівлею розпорядився голова Львівської обласної ради Олег Панькевич. А реалізували розпорядження депутати-свободівці, зокрема, депутати Львівської міської ради Руслан Кошулинський, Іван Гринда, депутат Львівської обласної ради Михайло Блавацький. У розпорядженні голови Львівської обласної ради Олега Панькевича від 23 березня 2011 року № 436 "Про організацію руху автотранспорту на території, прилеглій до адміністративного будинку на території на Винниченка, 14 , 16, 18" йдеться: "Беручи до уваги звернення голови депутатської фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Ірини Сех і висновки постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики та регламенту щодо забезпечення вільного доступу до адміністративних будівель, демонтувати шлагбаум, встановлений на вулиці Винниченка, 14". Як зазначила Ірина Сех, демонтований шлагбаум ще знадобиться - його можна встановити там, де він більше потрібен. "Зокрема, біля багатьох освітніх закладів потрібен такий шлагбаум у місці, де діти переходять дорогу, - зазначила депутат. - Такий шлагбаум може бути і біля дитячих садочків, і біля шкіл". Депутати також пропонують встановити шлагбаум в місцях, де незаконно завозять радіоактивні речовини, де незаконно використовують надра. "У с. Буда, на території ландшафтного парку "Розточчя" є місце, куди звозять радіоактивні відходи з усієї України, - зазначає Ірина Сех. - Про це сьогодні знає адміністрація, зокрема, Михайло Цимбалюк. Чому це питання не вирішується? От там потрібен шлагбаум. Учора комісія екології побувала у Трускавці, де ЗАТ "Трускавецькурорт" незаконно здійснює буріння свердловини. І там потрібен такий шлагбаум". Щодо відкриття дороги біля адмінбудівлі, то, за словами депутатів, обласна рада зробила те, що від неї залежало: демонтувала шлагбаум. Далі за справу мають взятися спеціалісти та виконавчі структури. Нагадаємо, що 26 січня 2011 року голова фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Ірина Сех звернулася до голови Львівської обласної ради Олега Панькевича та голови облдержадміністрації Михайла Цимбалюка з проханням демонтувати шлагбаум перед адмінбудівлею, бо він перешкоджає вільному доступу громадян до органів влади.

Кошторисна вартість шлагбаума 39 тис. грн. Він перебуває на балансі Львівської обласної ради.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"

Ляшко про те, як він хотів переспати з Тимошенко

  • 23.03.11, 16:14
Скандально відомий народний депутат Олег Ляшко розповів про те, що Юлія Тимошенко подобалася йому не просто як політичний лідер, і він був не проти з нею переспати. ЦИТАТА: "Вона мені подобалася як жінка. Покажіть мені чоловіка, який не прагнув раніше переспати з Тимошенко. Я перший був не проти. Але раніше. Сьогодні вже зась. Я вам більше скажу, багатьох моїх колег цікавило місце під спідницею Тимошенко", - відверто заявив Ляшко. Окрім того, народний обранець розповів, чому його недолюблюють колишні колеги з БЮТ: „Тому що їх жаба давить. У них немає того, що є в мене. Бо якби у них було те, що є у мене – вони б так само як і я в Чернігівській області зробили б за Тимошенко 64%.".

"Коли я працюю, то я працюю. Я не крав, я не бігав по кабінетах, коли Тимошенко була прем'єром, аби призначити своїх людей. І сам нікуди не пішов. А вони всі бігали і вирішували власні питання. А в мене власних питань нема - я свої власні питання вже давно повирішував", - додав депутат.

Джерело: ТСН

На збори депутатів-регіоналів прийшли Литвин з Симоненком

  • 23.03.11, 14:16
У Києві розпочалися національні збори депутатів рад усіх рівнів від Партії регіонів. Як передає кореспондент УНІАН, збори відбуваються у Міжнародному виставковому центрі. У них беруть участь сільські, селищні та міські голови, а також народні депутати України – всього близько 7 тисяч осіб. Передбачається, що на зборах будуть підбиті підсумки роботи нинішньої влади за 2010 рік та визначені завдання з реалізації програми «Україна для людей» і структурних змін, ініційованих Президентом України. На заході присутні голова Верховної Ради Володимир ЛИТВИН і голова парламентської фракції КПУ Петро СИМОНЕНКО.

Планувалося, що на зборах виступить почесний лідер Партії регіонів, Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ, але, за даними його прес-служби, він захворів.

Джерело: УНІАН

Ірина Фаріон: знання без виховання – це меч у руках божевільного

  • 22.03.11, 13:29
"Знаю, що цей майдан лише прелюдія до загального повстання по всій Україні. Знаю, що наступне повстання матиме не помаранчевий колір, а червоно-чорний, бо іншого способу побудови держави як націєцентричної і націоналістичної немає", – про це заявила 21 березня на освітянському вічі у Львові член політради Всеукраїнського об'єднання "Свобода", заступник голови комісії з питань освіти і науки у Львівській обласній раді Ірина Фаріон .

"Тут стоять розумні люди, освітяни, які усвідомлюють, що розвиток держави – це передусім ідея, а потім все решта, а не навпаки. Нещодавно одне нещастя на одному із львівських каналів заявило, що треба дбати про те, що їдять наші діти, а не бандеризувати їхню свідомість, – оце і є яскравий приклад ліберастії, що шириться Україною як чума, демонструючи виродження та слабодухість.

Кожен з вас, як педагог добре розуміє, що знання без виховання – це меч у руках божевільного. Саме ці ліберасти, які часом вискакують з того чи іншого куща, намагаються накинути Україні згубну космополітичну модель побудови держави. У цьому контексті доречно зацитувати Юрія Герасимовича Іллєнка: "Ліберальна демократія – це гірше, ніж голодомор, тому що проносить легко і безшумно, не уриваючи сну".

Надважливо, шановна громадо, усвідомити, що школа – це система ідейних цінностей. Вістря цих ідейних цінностей – це прагнення своєї реально незалежної, соборної та самодостатньої держави", -- зазначила у своєму виступі Ірина Фаріон.

Також, звертаючись до освітян, Ірина Фаріон повідомила, що з ініціативи фракції Всеукраїнського об"єднання "Свобода" у Львівській міській раді підготовлено ухвалу, що передбачає додаткових 9 мільйонів гривень на оздоровлення для освітян та, як наслідок організованих "Свободою" бюджетних слухань, ухвалено рішення про скерування додаткових 39 млн. грн. на доплати працівникам освіти, охорони здоров"я та соціального захисту. З ініціативи Ірини Фаріон на комісії з питань освіти і науки Львівської обласної ради буде заслухане питання про характер атестації учителів у середній школі.
Прес-служба Львівської міської організації ВО "Свобода"