хочу сюди!
 

Наталія

44 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 44-52 років

Новини від Дойчевелле.

 • 05.06.18, 22:15
ЄВРОПАКоментар: США сприяють розколу Євросоюзу

Новий посол США у Німеччині у незвично недипломатичному стилі втручається у справи Євросоюзу і цим провокує скандал. І все ж обурюватися було б поганою відповіддю, каже головна редакторка DW Інес Поль.

Посол США у Німеччині Річард Гренелл вже не вперше відзначився недипломатичними заявами

Німеччина обурена. Уже за кілька годин після публікації інтерв'ю посла США у ФРН Річарда Гренелла з'явились заклики вислати його з країни. Причина: у розмові з американською правопопулістською платформою Breitbart London представник Трампа заявив, що європейські еліти диктують виборцям свою волю, а тому він прагне посилювати консерваторів у ЄС, які виступають проти еліт. Пасажі інтерв'ю, в яких ідеться про "більшість, яка мовчить", де критикується чинна політика щодо біженців та взагалі відірваність еліт від реальності, він міг би повторити на заходах правоконсервативної "Альтернативи для Німеччини" - аплодисменти йому були б забезпечені. При цьому Гренелл уже не вперше відкритим текстом втручається у внутрішні справи Німеччини. Щойно вступивши на дипломатичну посаду, він закликав німецькі фірми відмовитись від бізнесу з Іраном. Його мотив - трансатлантична суперечка щодо ядерної угоди з Іраном.

Нечуваневтручання у внутрішні справи

Та й справді, раніше неможливо було собі уявити, щоб посол так відверто втручався в політику країни, в котру його направили. Досі завданням посла було радше пояснювати позицію власної країни, прокладати символічні мости та залагоджувати конфлікти. Але ті, хто зараз дратується та дивується, що посол США Гренелл геть по-іншому розуміє свої повноваження, і досі не збагнули, що з приходом у Білий дім такого президента, як нинішній, там все змінилося. Іншою стала й робота дипломатів.

Трамп є бізнесмен, котрий вийшов із шоу-бізнесу й саме тут пережив свій найбільший успіх. Його розуміння політики - не "мистецтво можливого", як колись висловився перший рейхсканцлер Отто фон Бісмарк. Як і для будь-якого популіста, для Трампа та його команди значення має лише якомога більший ефект. Тож коли посол США Гренелл говорить про ланцюгову міграцію у Німеччині та водночас вихваляє австрійського канцлера Себастіана Курца, який дотримується жорсткої лінії в цьому плані, то дипломат добре знає, що робить. Таким чином він хоче підбадьорити в Європі ті сили, котрі, так само як і Трамп, бажають кинути виклик наявному на сьогодні порядку. Це своє інтерв’ю він адресував право-націоналістичним главам держав та урядів, приміром, у Польщі та Угорщині. Тобто тим, хто сумнівається в Європі в її нинішній формі.

Ines Pohl Kommentarbild App (DW/P. Böll)

Інес Поль, головна редакторка DW

Робота на ослаблення солідарності ЄС

При цьому Гренелл - як і його шеф у власній країні - використовує в своїх цілях не лише страхи людей. Він також користується слабкими місцями у системі для того, щоб проповідувати новий порядок на старому континенті. Порядок, що має ослабити ЄС і допомогти в першу чергу Америці.
Цій стратегії ослаблення ЄС не допоможуть протидіяти ані різкі заяви, ані стурбованість, ані заклики до відставки. В цьому змаганні, хто гучніший, завжди перемагатиме Трамп. Німеччині з її європейськими партнерами не залишається нічого іншого, ніж визнати, що покладатися на Дональда Трампа вже не можна. Він не лише погрожує Європі торговою війною, а й навіть використовує свого європейського топ-дипломата, щоб прискорити розкол Євросоюзу.

Відповідь на цю нову форму трансатлантичної поведінки може бути лише одна - це чітка європейська угода про майбутнє. Угода, в якій би знайшлось місце не лише великими, а й маленьким країнам. Як це не гірко, але колишній союзник США перетворився на загрозу, що підживлює розкол. Після цього інтерв‘ю у цьому не залишилось жодних сумнівів.

DW.COM
3

Коментарі

15.06.18, 22:55

Складна штука - геополітика. Нам би з своїми проблємами впоратись.
А взагалі-то цікава інформація.

  25.06.18, 23:19

  Перше: цікава адресація цього порталу - Location Europe (EU) , на карті в Швейцарії один домен , другий в Бельгії , власник address: Akamai Technologies
  address: 8 Cambridge Center
  address: Cambridge, MA 02142
  phone: removed phone number +1-617-938-3130 - телефон власника в штатах, велика кількість техадмінів
  https://ru.wikipedia.org/wiki/Akamai_Technologies -- варто глянути.
  в статтті крім поверхневої поведінки мавп в зоопарку нічого нема .

   35.06.18, 23:23Відповідь на 2 від WalKing

   відсутні причини такої поведінки , питання чому ? )
   можливо хтось незрозумів в яке гівно вляпався ? ) - http://blog.i.ua/user/2006802/2228167/

    45.06.18, 23:32Відповідь на 3 від WalKing

    відсутні причини такої поведінки , питання чому ? )
    можливо хтось незрозумів в яке гівно вляпався ? ) - http://blog.i.ua/user/2006802/2228167/
    Я трохи по іншій сфері-- ця замітка була викладена спецом для "деяких" юзерів які на цьому розуміються....Чекаю їх коментарів також,тому і розіслала....Дякую Юрчику за не підробний інтерес.

     55.06.18, 23:43Відповідь на 4 від БілаКоролева

     відсутні причини такої поведінки , питання чому ? )
     можливо хтось незрозумів в яке гівно вляпався ? ) - http://blog.i.ua/user/2006802/2228167/
     Я трохи по іншій сфері-- ця замітка була викладена спецом для "деяких" юзерів які на цьому розуміються....Чекаю їх коментарів також,тому і розіслала....Дякую Юрчику за не підробний інтерес.
     а там нема що розуміти, якщо прийшли бити ложками по тупим бошкам ложкою і паралельно арештовувати рахунки головного террориста світу , то напевно багато хто в європі до сьогодняшнього дня розігрував дурня, бо куплені за ті ж гроші яких тепер не отримають . І не забувай що всі банки в європі американські - хто контролює гроші той контролює світ ... дехто вирішив насрати в тарілку європі інфляційними грошима - це напевно треба розуміти .

      66.06.18, 17:03Відповідь на 4 від БілаКоролева

      у америки есть причина для недовольства это укрепление валюты Евро...увеличение расчётов в евро и отход от доллара....это обесценивает доллар ...америке не нужны сильные внешние валюты ....поэтому идея Евро в принципе вредна для Америки...
      ...поэтому Англия имея свой ФунтСтерлингов вышла из Зоны Евро...имея Свою фин.зону Страны Содружества(на англ.Фунте живут)...была идея укрепить Украинскими Земельными ресурсами то-ли Евро то-ли Доллар ...но продаж нет...и Евро-Доллар наполнять нечем

       76.06.18, 20:59

       Штатам не потрібна сильна европа це ясно,таким чином конкурентів потрібно ослабити і знищити.