хочу сюди!
 

Мира

45 років, діва, познайомиться з хлопцем у віці 18-65 років

Основа новітніх Збройних Сил України

  • 25.02.15, 15:48

Ні це не сучасна техніка, і не забезпечення за світовими стандартами. Це люди залізної волі, грамотної офіцерської думки та міцної життєвої позиції. Такі, як герой нашого матеріалу.

  25 травня 2014 року. В цей день розпочалось зовсім інше життя для командира другого механізованого батальйону з позивним «Ескадрон». Саме в цей день, він потрапив на війну. Приїхав до неї у складі зведеної роти на бронетранспортерах. Спочатку його рота була призначена для несення служби на одному з блокпостів. Хлопці впорались з завданням більш ніж на відмінно. Організували службу, так як належить за всіма законами і правилами. Власне тому, командування вирішило спробувати їх і у якості розвідників під час чергового рейду. Згодом, підрозділ цього офіцера звільняв від загарбників один з ключових пунктів нашої оборони населений пункт Піски,який власне і допомагав тривалий час утримувати. За бойові досягнення офіцера було підвищено до комбата. І не даремно. Адже свій талант військового керівника, цей офіцер продемонстрував в реальних бойових зіткненнях.

   Скромний і небагатослівний офіцер,  неохоче розповідає про якісь свої бойові досягнення. Вважаючи, що все це звичайна військова чоловіча робота. Тому, про свого комбата, мені розповів командир 93-ї окремої механізованої бригади полковник Олег Мікац.

  • Щоб пояснити вам, який це офіцер скажу – він у складі роти, маючи кілька БТРів зумів зібрати і згуртувати людей, - зазначив командир. – Незважаючи нінащо провів якісне бойове злагодження. І перший важкий бій прийняв ще під Красноармійськом, коли «кадирівці» несамовитою атакою намагались вибити наші війська. До честі сказати, що ту операцію  «Ескадрон» розробив і виконав дуже грамотно.

     Тоді, перед підрозділом нашого героя стояло завдання захопити один з ключових блокпостів противника. Таким чином було б розблоковано важливий шлях для наших військ, а ворога б було б замкнуто в оперативний котел. Наші бійці, користуючись козацькою тактикою скритого бою, непоміченими підійшли до ворожого блоку. Зайнявши його відразу почали укріплятись там. І чи не відразу по них почали «працювати» бандитські снайпери. Однак і снайперську навалу вдалось загасити. Потім було відбито кілька прямих атак на блокпост, і коли ворог зрозумів, що тут він програв, наші бійці помітили як десяток «Джипів» з бойовиками які відступили від своїх позицій.

      Про своїх бійців комбат каже так – «Ми всі люди, і всі зроблені, як то кажуть, з одного тіста. Та залізними є ті, в кого залізні нерви. І Зважаючи на це, в моєму підрозділі – найкращі солдати АТО».

  • Я вам скажу, що в реальному бою все залежить від командира, - підсумував полковник Олег Мікац. – Якщо командир розмазня, то такі в нього і підлеглі. А якщо командир веде за собою. Показує, що він чоловік. То і підлеглі в нього мужні люди. Завжди стоять на передовій як цвяхи. Навіть у найважчих місцях.

    Дома «Ескадрона» чекають дружина і дитина. Вони знають, де і чим займається їх тато та чоловік. Як всі хвилюються і моляться за нього. Адже одного разу мужнього комбата вже було поранено. І хоч він намагався приховати своє перебування в шпиталі, кохаюче серце дружини викрило правду. Тепер «Ескадрон» каже, що по повернені замовить дружині ще двох синів. Щоб був за ним не лише комбат, а й ще командир роти, та командир взводу.

    Передова інформаційна група МОУ Тарас Грень.

12

Коментарі

125.02.15, 15:56

Дякувати Богу, що у нас виявились такі офіцери! Слава Україні!

Росіяни кажуть: "Спасіба дєду за пабєду".
Українець скаже: "Дякую Богу, за перемогу!"

    Гість: Стази

    225.02.15, 18:30

    саме так.
    бажаю повернення і обов'язково - ще трьох синів)))

      325.02.15, 19:51Відповідь на 1 від Богдан Бо

      Дякувати Богу, що у нас виявились такі офіцери! Слава Україні!

      Росіяни кажуть: "Спасіба дєду за пабєду".
      Українець скаже: "Дякую Богу, за перемогу!"