4 дні в травні.. (фільм Німеччина-Україна-Росія)

  • 20.09.15, 22:26
в українців ще попереду свої "чотири дні в травні"...

москалі його майже скрізь заблокували і встигли обісрати авторів...

а також фільм ПРОВАЛИЛИ в прокаті: при бюджеті $ 5,6 млн. виручка була $ 120 тис.

трохи про те, як знімали цей фільмповна версія (?) на Ютубі (поганенький звук)і німецький сайт фільму http://www.4tageimmai.x-verleih.de

і російськомовна Вікіпедія https://ru.wikipedia.org/wiki/4_дня_в_мае

4 дні в травні (1945-го) - кращий фільм про війну..

в українців ще попереду свої "чотири дні в травні"...

москалі його майже скрізь заблокували і встигли обісрати авторів...

а також фільм ПРОВАЛИЛИ в прокаті: при бюджеті $ 5,6 млн. виручка була $ 120 тис.

трохи про те, як знімали цей фільмповна версія (?) на Ютубі (поганенький звук)і німецький сайт фільму http://www.4tageimmai.x-verleih.de

і російськомовна Вікіпедія https://ru.wikipedia.org/wiki/4_дня_в_мае

Про слідчі дії у справі Мусійчука (від Анни Сенік)


Знайомі просять мене писати про справу Ігоря Мосійчука. "Ти ж його помічниця - пиши, щоб люди знали". Ок, розкажу вам про те, як у нас проходять так звані "слідчі дії".

17 вересня, через 15 хв після голосування Верховної Ради одночасно розпочались обшуки у мене в офісі на Кловській, у кабінеті Ігоря в комітетах ВР. З розмахом і епатажем до мене завалило 10 співробітників "Альфи" СБУ озброєних автоматами на чолі із слідчим генпрокуратури. Троха покричали щоб я тримала руки так щоб вони бачили і стали шукати "докази". Вилучили наші ноути, робочі папери, блокноти. Дуже бідкались, що нема грошей і зброї. Заглядали навіть в мою червону лакову сумочку - там теж не було.

Також 17 вересня мав відбутись обшук в квартирі Ігоря у Василькові, за відсутності будь-кого вдома. Але дивна річ, як тільки туди приїхало телебачення із камерами, яких викликала дружина Ігоря - щоб бодай якось громадськість фіксувала це, то зі слів сусідів слідчі генпрокуратури разом із бійцями "Альфи" СБУ просто знялись з місця і швидко поїхали. Настільки швидко, що по дорозі збили припаркований в дворі ланос сусідів. Ми певні, що під час того обшуку повинні були бути підкинуті гроші чи речі, які б "довели" винуватість Ігоря Мосійчука, і ясна річ на відео-фіксації б генпрокуратури все виглядало б дуже аккуратно. Проте чужих камер вони побоялись.

А вчора до першої ночі була у Василькові. У мого колеги - Андрія Дзюбенко, також помічника Ігор Мосійчук сталось пограбування. Мені подзвонила дівчина Андрія - Наталка, сказала, що прийшла додому і бачить що двері були зламані, сама до квартири заходити боїться. 
Разом із її адвокатом зриваємось із Києва до Василькова. На місці викликаємо міліцію. Разом із оперативною групою заходимо до помешкання - там повний гармидер: вивернуті шафи й шухляди, перериті папери, розкурочені замки. Оглядаємо і виявляємо що пропали паспорти, гроші які вони збирали на весілля - близько 900 доларів, ноутбук, телевізор, мікрохвильовка, і всі-всі електронні носії інформації: флешки, жорсткі диски, картки пам'яті. За переліком останнього розуміємо, якого роду це було пограбування - незаконний обшук в рамках так званих слідчих дій по справі Ігоря Мосійчука. Цікаво, які вилучені предмети будуть описані в протоколі обшуку, крім тих, які дійсно зникли? Скоріше за все ми дізнаємось про щось нове.

І смішно і сумно од того що співробітники генпрокуратури, поки не бачить, вирішили прихопити із собою побутову техніку. Адже цей незаконний обшук проходив без присутності Андрія і його дівчини. Незаконний обшук - це звісно репресія, але коли це ще й пограбування - то це повне дно. Мабуть тепер гріють собі щось в тій мікрохвильовці на роботі, поки длупаються у вилучених флешках, і певно моєму ноуті, який у мене забрали ще 17 вересня під час обушку в офісі.

Отакі в нас "слідчі дії". Далі буде.

Мент, що ніби втопив бабулю в Дніпрі (ВІДЕО)

  • 19.09.15, 13:52
ха-ха, і в Києві зразу ж заборонили промисловий вилов риби (сітками)... ВИПАДКОВІСТЬ ????...ВІДЕО-інтерв'ю з Романом Стойкою (мукачевські бійці ПС)

  • 19.09.15, 13:34
Наприкінці відео:

.... я не можу точно сказати чи я судимий чи ні...
.... по поводу викрадення людини: я міг викрасти або прокурора, або таможеника, без проблем, хабарника - допускаю, могло бути такоє...
.... катування працівників міліції?? - могло бути, допускаю...

від себе:

тому, ПРИПУСКАЮ, що після вибуху гранати під верховною зРадою 31.08.2015 багато хто пообсикався і обісрався з поранених ментів, про що потрібно буде пошукати в Мережі...
Дивитись ВСІМ!!! і вчитись на чужих помилках (до подій 31.08.15)

  • 19.09.15, 02:02
Ото велика СРАКА...

Відео зі всіх ракурсів :)) ХТО готував таке шоу ??..

ВСЕ заздалегідь знали, ВСЕ бачили, ВСЕ фільмували - і НІХТО його і їх НЕ ЗУПИНЯВ.. 

"Бомбовий нападник" кидав ту (чи не ту??) злощасну гранату-бомбу принаймні ДВІЧІ :))

ось впершеа ось і вдруге вперше :))ось цього чоловіка в червоному НІЯК не видно на першому фото і відео навіть, якщо ДУЖЕ уважно дивитись......А тим часом більшість доказів злочинів на Майдані ЗНИЩЕНО..

Народного депутата Мосійчука затримали у стінах Верховної зРади

  • 18.09.15, 02:26
І на фото невідомий з гандоном презервативом на голові в балаклаві..