хочу сюда!
 

Orchid

42 года, козерог, познакомится с парнем в возрасте 35-45 лет

На замовлення Залісся прибирають Лісника...

  • 11.12.15, 03:34
Цитування:

“Аміров ненавидів Порошенка і подібних йому олігархів, які розкрадають країну і знищують українських патріотів на фронті”, – кажуть близькі загиблого патріота. “Він, уродженець Донбасу і український націоналіст знав багато такого, про що не знали звичайні люди. Але він не складав рук, і ділом, прямою дією боровся з такими “кровосісями”. Олег був одним із основоположників партизанського руху Донбасу. За чудове знання місцевості отримав псевдо “Лісник”. З початку 90-х років Олег Мужчиль займався розвитком націоналістичного руху на Донбасі. Коли розпочалася московська агресія, займався терористичною та диверсійно-розвідувальною роботою проти окупантів та місцевих заколотників-сепаратистів. Побув якийся час в ДУК ПС, але після закінчення Іловайського котла, вийшов із цієї структури.

Своїми діями він сплутував плани багатьом сбушним хабарникам і прихованим сепаратистам. Подейкують, що “Лісник” планував атентат когось із високопосадовців, може навіть вищого керівництва держави. Однак, ці чутки в більшості розпускають “примусорьонні”. Імовірно, подібна інформація виглядає правдоподібною для оточення через революційне мислення Олега. Та як би там не було, СБУ і держава показують “Амірова” як однозначного фсбшника і “агента Кремля”, що для усіх виглядає повною дурнею. Для будь-якої думаючої людини це виглядає наклепом”, – підсумовують близькі Олега Мужчиля.

Як вказують джерела ІНФОРМАТОРа у правоохоронних органах, про те, що це не була “московська ДРГ” свідчить те, що інформація про операцію не потрапила у відання секретної державної інформації СБУ. Цим займався підрозділ “Альфа”, який зазвичай не займається затриманням подібних осіб. То ж, можна вважати, що це була невдала спроба МВС або рядових сбушників вислужитись перед керівництвом.


3

Комментарии