Друзі я навіть не підозрював, що на Закарпатті проживає така кількість ідіотів
"Проти засилля поліції... За побудову безкласового суспільства, за справжнє знищення експлуатації людини людиною... За демократію, проти диктатури і тоталітаризму, за свободу слова й зібрань... За забезпечення національним меншинам України всіх прав".
1 січня виповнюється 103 роки від дня народження керівника Організації Українських Націоналістів (революційної) Степана Бандери. З цієї нагоди "Історична Правда" передруковує програмний оунівський документ "Хто такі бандерівці і за що вони борються".
Цю агітаційну брошуру підготував Петро Федун-"Полтава" - керівник Головного осередку пропаганди ОУН, полковник УПА, один із чільних ідеологів та пропагандистів націоналістичного руху.
Більшість соціологів говорять про те що виборча кампанія, яка проходить, є самою лінивою. Дійсно таке враження, що і влада, і опозиція ,особливо не стараються, ніякого креатива, все звелося до банального зомбування, зовнішньою та телевізійною рекламою.Про те багато хто з населення, до нього, вже має імунітет.Про те аналізуючи дії влади, наприклад, при прийнятті мовного Закону, я не можу собі уявити, що талановиті шулери та катали, вдалися до такої банальщини.Згадайте, як просто вони "кинули" опозицію купивши місця литвинівців в парламентській залі, та проголосувавши з них, в той час ,як БЮтівці намагалися блокувати їх місця.Очевидна "глубіна ігри" бувалих, та незграбні дії, "кошенят" опозиції.
А давайте по-фантазуємо, як в умовах падіння рейтингу ПР, ми могли б виграти ці вибори?Я намагався уявити себе лялько-водом, змоделювати ситуацію, та побудувати стратегію, при максимумі грошей і мінімуму довіри народу.
Мій план такий:
1. Опозиція буде вперто шукати фальсифікації, по принципу 2004 року, щоб потім влаштувати ,щось на кшталт майдану.Наївні, я буду максимально чесним, ну хіба десь трохи, я ж не самогубець, заодно покажу заходу, що вибори чесні, я нікого не обманював.
2. Вони наївні, бо тишком нишком, я влаштував собі два стійки фланги, за принципом потреби народу в нових лідерах, і щоб не програти, один фланг східно-опозиційний, інший центрально-західно опозиційний, для нетямущих підживив їх популярними артистами та спортсменами.
3.Тактика така, націоналістів не чіпаю, та вбиваю два зайця,багато будуть думати, що вони проект влади, а на сході та півдні це дасть обернений ефект, та забезпечить мені стійкий відсоток голосів.
4. Роблю фальсифікації на флангах, розвівши в котре "кошенят", і я знову на коніГрабуємо знову країну!
Вражений дискусією, практично всі історики ,окрім Табачника, були з визначеною історичною оцінкою, навіть Кисельов, щоб не виглядати невігласом вивчив питання.Головне, що це проходило на "Інтері", я щось не пам'ятаю подібного.По згадуванням в цій передачі, можливо знайти документи, та самому упевнитися в правді.
http://www.youtube.com/watch?v=FFpXrfccbI0&feature=player_embedded
Сьогодні вирішив подивитися, чи є якісний музичний, український продукт. Як це не дивно але є.
Всім любителям року рекомендую: група Rock-H (Рокаш) Ужгород, з дебютним альбомом In Vinko Verita
А також талановита команда з Харкова On Level http://music.i.ua/user/2583938/55311/
Створив Господь мавпу. :А тодi дивиться - нє, людина все ж краще. Ну, збирає вiн усiх мавп i каже: щоб до завтра менi людьми стали! :x Ну, мавпи цiлу нiч хвости вiдрiзали, голились, зрештою, прокидається Господь - краса! Живуть люди у бiлих хатах iз вишневими садочками, хрущi над вишнями гудуть i т.д. :oops: Але що це? :?: Деякi мавпи все ще у лiсi по деревах стрибають! Ну, вiн як гримне на них: :o я Господь ваш, я вас створив, як ви смiєте не пiдкорятись словам моїм?! Мавпи перелякались, поховались у кущах, аж тодi найсмiливiша вилазить i каже забуханим голосом: "А ми па-украiнскi нє панiмаєм!"
Згідно з чотиритомником академіка Фасмера <Этимологический словарь
русского языка>, у російській мові 58,5% пізніх запозичень із тюркської, німецької, французької, 29,5% запозичень з української, 0,8% - з інших східнослов'янських, 0,9% - власне російська складова. Українська ж, як ще у XIX ст. доведено поліглотом-лінгвістом польського походження М. Красуським, є древньою мовою. Саме вона була <спонсором> не тільки слов'янських, а й певної частини індоєвропейських мов. Так вважають, зокрема, й англійські вчені - Роберт Макрам, Уільям Крен та Роберт Макней у своїй праці <The storу of English>. Наша мова не поступається іншим інформаційними можливостями. Об'єм українського тексту, перекладеного з європейських мов, обсягом, як правило, співпадає з обсягом англійського, французького оригіналу. У той же час російський переклад на 15% більший за оригінал. Загальником став і спогад про конкурс мов різних народів світу на красу звучання, що проходив у Парижі 1936 р., де наша мова посіла друге місце. Утой же час російській було відведено лише 36-те місце, яке вона поділила з африканською мовою суахілі.
И сказал Олег: «Се буде мати градом Рускым»!!!!???? Що цікаво основне джерело "Повість минулих літ"
Супрасльский кодекс X ст. або Євангеліє Остромира написане в 1056-1057 рр. ПОВІСТЬ МИНУЛИХ ЛІТ Статут Великого князівства Литовського Мав три редакції: 1529, 1566 і 1588 року. Усі три редакції були надруковані кирилічним шрифтом. Мова Статуту Великого Князівства Литовського(Литовського статуту) в сучасній Литві називається "Канцелярською мовою Великого князівства Литовського" [1] і є раннім варіантом білоруської мови. Питання - де древні українські тексти?
Російська мова виникла приблизно так само, як раніше, наприклад, румунська(місцеве населення Дакії сприйняло латинь і переробило її на свій лад) .... Слов'янське(по суті українці) населення з території переважно сучасною Західною і Центр.України в 1 тисячолітті із-за перенаселення рушило на північ і схід, уздовж річок Дніпро, Десна в території, де жили балтійські і угро-фінські племена(Смоленська, Брянська, Московська та ін. обл). Це було мирне освоєння(біля Суздаля археологи знайшли поховання і слов'ян, і фіннів упереміш). Очолили ці походи князі і священики, навчені грамоті на болгарській мові. Вони підтримували між собою контакт саме на церковнославянскій( за походженням - староболгарській) мові.