хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Наше становище [ставлення] до російського народу(першоджерело)

УПА про ставлення до росіян: "Російський народ — наш безпосередній сусід, і співпраця наша може розвиватися дуже успішно, якщо буде вона будована не на імперіалістичних співвідношеннях, а на справжній дружбі і рівноправності".http://www.istpravda.com.ua/articles/2012/10/24/97667/
6

Коментарі

127.10.12, 20:37

фашизм якійсь

    Гість: lyo Dnepr

    227.10.12, 20:42

    А нынешнее руководство националистических движений в Украине не унаследовало этих традиций и снова педалирует махровый национализм и ксенофобию. Только в самое последнее время, стало что-то меняться в лучшую сторону.

      327.10.12, 20:59Відповідь на 2 від Гість: lyo Dnepr

      А нынешнее руководство националистических движений в Украине не унаследовало этих традиций и снова педалирует махровый национализм и ксенофобию. Только в самое последнее время, стало что-то меняться в лучшую сторону.Я теж це помітив, можливо "крига скреснула", я б не став зараз критикувати "Свободу" як раніше, про те в мене до них купа питань, як і до Яценюка, Власенка та Турчинова думаю, що мої питання це вторинно, головна задача Юлі- волю, зека на нари.

        427.10.12, 21:00Відповідь на 1 від Hudson Hawk

        фашизм якійсьНаціоналізм в чистому вигляді.

          Гість: lyo Dnepr

          527.10.12, 21:13Відповідь на 3 від Нормальний

          Если Свобода не пройдет в ВРУ, это будет очень тяжелым ударом не только по ее сторонникам, но и по оппозиции в целом. И почувствовали риск непопадания руководители ВО Свобода примерно месяц назад. Мне кажется, они поняли это по действиям властей, которые перестали заигрывать с ними и перешли к жесткому выдавливанию. Видимо на Банковой было принято окончательное решение "Свободу не пущать!" я так понимаю это резкое потепление между ВО Свобода и ОО

            627.10.12, 21:20

            "співпраця наша може розвиватися дуже успішно, якщо буде вона будована не на імперіалістичних співвідношеннях"
            Хе-хе.. це все одно, що примусити ВОВКА ЇСТИ КАПУСТУ!

              Гість: vukol

              728.10.12, 14:43

              дурак той що думае що с кацапами можна щось по европейскому домовитись-немае у них самоуправліннія-зверху поставили жида-це той
              же самий імперский стиль-тільки тепер с капіталом і рукою жидів Лондона-
              украінец як був для них бидлом і матеріалом для *використовання*так і
              продовжае бути-тільки іще нагліше.пята колона с украінских кацапів і своіх
              придурків(бачиш вони бояться бандеровців!!!)тільки свій ультра націоналізм-
              може спасти-а там нехай як хочуть кричать-це нове хамло без характера
              росплодилось-все ім кажется що *братя словяне*там всі азіати.

                828.10.12, 14:45Відповідь на 4 від Нормальний

                точно

                  931.10.12, 10:03Відповідь на 3 від Нормальний

                  А нынешнее руководство националистических движений в Украине не унаследовало этих традиций и снова педалирует махровый национализм и ксенофобию. Только в самое последнее время, стало что-то меняться в лучшую сторону.Я теж це помітив, можливо "крига скреснула", я б не став зараз критикувати "Свободу" як раніше, про те в мене до них купа питань, як і до Яценюка, Власенка та Турчинова думаю, що мої питання це вторинно, головна задача Юлі- волю, зека на нари.