Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Я вражений!

Друзі я навіть не підозрював, що на Закарпатті проживає така кількість ідіотів

http://telegraf.com.ua/vybori-2012?region=zk

13

Коментарі

Гість: Ром@н_Сергеич

12.11.12, 23:50

http://blog.i.ua/user/3263327/1111702/
Да чет ЗУ совсем

    23.11.12, 01:26

    А що не зрозуміло чому???Блюк-Ланьо(ПР) зашугав Балогу і той як усе всьо устроїв.....Ділитися ж колись треба....А як там ваш Ратушняк,він за кого?Мені буде прикольно,якшо Блюка прем"єром по-братськи зроблять.......

      33.11.12, 09:04

        Гість: lyo Dnepr

        43.11.12, 09:07

        А я подозревал. И что?

          53.11.12, 10:00Відповідь на 4 від Гість: lyo Dnepr

          А я подозревал. И что?Твої підозри не стикаються з реальністтю, а я вважав Закарпаття продвинутим регіоном, майже Європою, тепер розумію, що село Іванівка на Кіровоградщині , є більш
          Європейським чим Мукачево, і це сумно визнавати .

            63.11.12, 10:10Відповідь на 2 від БілаКоролева

            А що не зрозуміло чому???Блюк-Ланьо(ПР) зашугав Балогу і той як усе всьо устроїв.....Ділитися ж колись треба....А як там ваш Ратушняк,він за кого?Мені буде прикольно,якшо Блюка прем"єром по-братськи зроблять.......В Ужгороді на тих дільницях де я був ,все проходило тихо, ніяких екзитполів, чи фальшувань.Всі мої знайомі, а це підприємці, лікарі, митники, голосували за "Батьківщину" і "Свободу", ніхто на них не чинив тиску.Саме тому я вважаю, що за регіоналів голосували по чесному.

              Гість: Taurus_ ua

              73.11.12, 10:11

              Так,це дійсно якась аномалія

                83.11.12, 10:35Відповідь на 6 від Нормальний

                А що не зрозуміло чому???Блюк-Ланьо(ПР) зашугав Балогу і той як усе всьо устроїв.....Ділитися ж колись треба....А як там ваш Ратушняк,він за кого?Мені буде прикольно,якшо Блюка прем"єром по-братськи зроблять.......В Ужгороді на тих дільницях де я був ,все проходило тихо, ніяких екзитполів, чи фальшувань.Всі мої знайомі, а це підприємці, лікарі, митники, голосували за "Батьківщину" і "Свободу", ніхто на них не чинив тиску.Саме тому я вважаю, що за регіоналів голосували по чесному.Динво, але і у нас теж все відбувалось тихо-мирно http://blog.i.ua/user/295100/1109411/ , і БІЛЬШІСТЬ тоже голосувало за БАтьківщину (за Свободу меньше - бо "бендеровці" - такий в наших краях імідж сотворили...).
                А знову получилось, що при 90% явці = 90% з голосующих - ЗА Партію РАбовласників

                  93.11.12, 11:22Відповідь на 8 від Богдан Ляшко

                  Тихо мирно на дільницях. Але ви не врахували адмінресурс. Тиск на виборців був ще з весни. Так що бабусям, у яких не було можливості отримувати інформацію не з заангажованих витоків, був тільки один вибір ПР.

                    103.11.12, 11:44Відповідь на 9 від ЯКриворожанка

                    Тихо мирно на дільницях. Але ви не врахували адмінресурс. Тиск на виборців був ще з весни. Не знаю про тиск нічого...- в нас ніхто НЕ ходив агитувати, ніхто не "підкормлював"! - аж обідно, блін!
                    Десь за тиждень чи 2 до виборів - пройшлася наша "квартальна" - роздала листочки, попросила обовязково прийти... - ото і ВСЕ!
                    А! Правда, "макулатури" в почтову скриньку накидали добряче, та ДОБРОТНА, глянцева, вогнище не розпалиш...
                    Так що бабусям, у яких не було можливості отримувати інформацію не з заангажованих витоків, був тільки один вибір ПР.Ну по СМИдіотизації - то дійсно массово про ригів було...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна