Ласкаво просимо на новий сайт ліцею "Камелія"

  • 13.05.14, 19:25
Кам'янський еколого-економічний ліцей Кам'янської районної ради Черкаської області

Для створення сайту використано хостинг hostinger.com.ua і технології WordPress

http://kameli.esy.es/

/Files/images/new_s.jpg

Вітаємо переможців Всеукраїнських етапів конкурсу МАН і олімпіад

  • 10.04.14, 10:35
Вітаємо переможців Всеукраїнських етапів конкурсу Малої академії наук і предметних олімпіад - 2014

Учні Кам'янського еколого-економічного ліцею Кам'янської районної ради Черкаської області здобули шість перемог на Всеукраїнських етапах конкурсу Малої академії наук і предметних олімпіад.

Ємець Денис – 11 клас, 1 місце ІІІ епапу конкурсу МАН в секції охорона довкілля та раціональне природокористування (базова дисципліна біологія, наукові керівники І.В.Мельник, О.О.Забой),
Морозов Олександр – 11 клас, 2 місце ІІІ епапу конкурсу МАН в секції мікроекономіка та макроекономіка (базова дисципліна математика, наукові керівники Л.І.Гетьман, Л.І.Зайцева), 3 місце ІІІ епапу конкурсу МАН в секціях технологічні процеси та перспективні технології (базова дисципліна математика, наукові керівники В.О.Єрмоленко, Л.І.Зайцева),
Голобородий Сергій – 11 клас, 3 місце IV етапу олімпіади з екології (вчителі Л.В.Ювшин, О.О.Забой), 3 місце ІІІ епапу конкурсу МАН в секції агрономії (базова дисципліна біологія, наукові керівники Л.В.Ювшин, О.О.Забой),
Лисенко Юлія – 10 клас, 3 місце IV етапу олімпіади з економіки (вчитель Л.І.Гетьман).

http://kamelia.edukit.ck.ua/news/id/321

Про підсумки обласних учнівських олімпіад

  • 10.04.14, 10:28
Про підсумки обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ
НАКАЗ №60 від 11.03.2014

Найбільше здобули призових місць та підтвердили високий рівень підготовки учні загальноосвітніх навчальних закладів міст Черкаси (228), Умань (53), Сміла (39), Золотоноша (29), Черкаського (34), Чорнобаївського (34), Кам’янського (29), Шполянського (24), Тальнівського (21), Корсунь-Шевченківського (21), Драбівського (20), Христинівського (20) районів.

Українська мова і література
Могилка Дар’я, учениця 8 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Кам’янської районної ради (ІІІ місце)
Макогін Ольга, учениця 9 класу Лебедівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кам’янської районної ради (ІІІ місце)
Макогін Ірина, учениця 10 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Кам’янської районної ради (ІІІ місце)
Ємець Денис, учень 11 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради (ІІІ місце)

Англійська мова
Коломієць Дарія, учениця 9 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Кам’янської районної ради (ІІІ місце)
Чучко Катерина, учениця 11 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Кам’янської районної ради (ІІІ місце)

Правознавство
Войцехівська Дарина, учениця 11 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради (ІІІ місце)

Історія
Войцехівська Дарина, учениця 11 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради (ІІІ місце)

Фізика
Позивайло Максим, учень 10 класу Кам’янської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 Кам’янської районної ради (ІІІ місце)

Астрономія
Лисенко Юлія, учениця 10 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради (ІІІ місце)
Зелінський Владислав, учень 11 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради (ІІІ місце)

Хімія
Дрофа Анна, учениця 10 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради (ІІІ місце)
Ємець Денис, учень 11 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради (ІІІ місце)
Макогін Ольга, учениця 9 класу Лебедівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кам’янської районної ради (ІІІ місце)

Біологія
Голобородий Сергій, учень 11 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради (ІІІ місце)

Екологія
Голобородий Сергій, учень 11 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради (І місце)
Ємець Денис, учень 11 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради (ІІ місце)
Онопа Валерія, учениця 10 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради (ІІІ місце)

Географія
Макогін Ірина, учениця 10 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Кам’янської районної ради (ІІ місце)
Пілат Катерина, учениця 10 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Кам’янської районної ради (ІІІ місце)
Могилка Євгенія, учениця 11 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Кам’янської районної ради (ІІІ місце)

Економіка
Лисенко Юлія, учениця 10 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради (І місце)
Василенко Тетяна, учениця 11 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради (ІІІ місце)

Інформаційні технології
Коверник Сергій, учень 11 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради (ІІ місце)
Лисенко Юлія, учениця 10 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради (ІІІ місце)

Педагогіка і психологія
Василенко Тетяна, учениця 11 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради (ІІ місце)
Усенко Юлія, учениця 11 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Кам’янської районної ради (ІІІ місце)

Фізична культура
Григоренко Богдан, учень 11 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Кам’янської районної ради (ІІІ місце)

Про підсумки проведення ІІ етапу конкурсу МАН

  • 10.04.14, 10:21

Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013-2014 навчальному році

Найбільшу кількість призових місць вибороли учні таких навчальних закладів:

Кам’янський еколого-економічний ліцей (28)
Тальнівський економіко-математичний ліцей (20)
Чорнобаївська гімназія (17)
Черкаський гуманітарно-правовий ліцей (16)
Черкаський фізико-математичний ліцей (13)
Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 (11)
Смілянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа №3 – колегіум» (11)
Уманська міська гімназія (11)
Золотоніська гімназія ім.Скляренка (9)
Черкаська гімназія №9 ім.Луценка (9)
Шполянський навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» (9)
Городищенський економічний ліцей (8)
Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (8)
Смілянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені В. Т. Сенатора» (7)
Черкаська гімназія №31 (7)
Смілянський природничо-математичний ліцей Смілянської міської ради (6)
Золотоніська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 інформаційних технологій (6)
Корсунь-Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (6)

Найбільше призових місць мають учні з таких міст і районів: м. Черкаси (73), Кам’янський район (53), м. Умань (38), Чорнобаївський район (29), м. Сміла (27), м. Золотоноша (27), Тальнівський (27), Черкаський (17), Христинівський (16), Корсунь-Шевченківський (15), Шполянський (14), Городищенський (12) райони.

Найбільше дипломів переможців І ступеня отримали учні Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської районної ради (6), Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради (6), Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради (6), Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської районної ради (6), Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Корсунь-Шевченківської районної ради (3), Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради (2), Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради (2), Черкаської гімназії №9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради (2), Черкаської гімназії №31 Черкаської міської ради (2), Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа №3 – колегіум» Смілянської міської ради (2).


У 2014 році на ІІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України вд Кам'янського району було представлено 76 робіт.

За підсумками конкурсу у 12 наукових відділеннях та 40 секціях юні науковці району отримали 6 перших місць, 17 других, 30 третіх місць.

Переможцями ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України стали:

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція світова література

Усенко Юлія Олександрівна, учениця 11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, наукові керівники Римар Любов Якимівна, Цапенко Віра Олександрівна -. ІІ місце.

Чучко Катерина Сергіївна, учениця11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, науковий керівник Галушко Лєна Валентинівна – ІІ місце.

Войцехівська Дарина Юріївна, учениця 11 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Римар Любов Якимівна, Соколова Ганна Петрівна – ІІІ місце.

Секція літературна творчість

Голобородий Сергій Віталійович, учень 11 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею науковий керівник Соколова Ганна Петрівна – ІІ місце;

Секція фольклористика

Копаниця Яна Ігорівна, учениця 9 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, науковий керівник Кунцевич Оксана Іванівна – ІІ місце;

Секція мистецтвознавство

Могилка Євгенія Анатоліївна, учениця 11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, науковий керівник Кунцевич Оксана Іванівна – ІІ місце.

Відділення мовознавства

Секція українська мова

Васитенко Тетяна Сергіївна, учениця 11 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Юрченко Наталія Вікторівна, Соколова Ганна Петрівна – ІІ місце;

Бойко Ольга Олександрівна, учениця 11 кл. Косарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів науковий керівник Лісовенко Наталія Вікторівна – ІІІ місце.

Секція російська мова

Гуренко Дар’я Сергіївна, учениця 9 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею науковий керівник Гуренко Наталія Костянтинівна – ІІІ місце.

Секція англійська мова

Кириченко Юлія Владиславівна, учениця 11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, наукові керівники Волинець Наталія Павлівна, Гончарова Світлана Геннадіївна – ІІІ місце.

Відділення філософії та суспільствознавства

Секція журналістика

Кириченко Юлія Владиславівна, учениця 11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, науковий керівник Романенко Ольга Анатоліївна – ІІІ місце.

Секція правознавство

Мошківський Василь Володимирович, учень 11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, науковий керівник Поліщук Марина Віталіївна – ІІІ місце.

Секція соціологія

Ткаченко Вікторія Миколаївна, учениця 11 кл. Косарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів науковий керівник Глагога Олена Миколаївна – ІІ місце.

Гуренко Дар’я Сергіївна, учениця 9 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею науковий керівник Скорик Ярослав Миколайович, Безверха Тетяна Миколаївна – ІІІ місце.

Секція філософія

Чучко Катерина Сергіївна, учениця11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, науковий керівник Левенець Інна Володимирівна – ІІІ місце.

Войцехівська Дарина Юріївна, учениця 11 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Шамрай Олександр Григорович, Безверха Тетяна Миколаївна – ІІІ місце.

Відділення історії

Секція всесвітня історія

Пілат Катерина Миколаївна учениця 10 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, науковий керівник Рубанович Лідія Олексіївна – ІІІ місце.

Секція етнологія

Онопа Велерія Василівна, учениця 10 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Шамрай Олександр Григорович, Безверха Тетяна Миколаївна – І місце.

Кучеренко Марія Олександрівна, учениця 11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, наукові керівники Шамрай Олександр Григорович, Власенко Євгенія Вікторівна – ІІІ місце.

Секція історія України

Могилка Євгенія Анатоліївна, учениця 11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, науковий керівник Могилка Анатолій Петрович – ІІ місце.

Осінська Наталія Юріївна, учениця 9 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Шамрай Олександр Григорович, Безверха Тетяна Миколаївна – ІІІ місце.

Секція історичне краєзнавство

Литвин Катерина Сергіївна, учениця 9 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Шамрай Олександр Григорович, Безверха Тетяна Миколаївна – ІІІ місце.

Відділення наук про землю

Секція географія та ландшафтознавство

Сумленна Наталія Миколаївна учениця 10 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею науковий керівник Войцехівська Євгенія Володимирівна – ІIІ місце.

Секція гідрологія

Бойко Ольга Олександрівна, учениця 11 кл. Косарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів науковий керівник Кобзар Світлана Євгеніївна – ІІ місце.

Солод Олексій Віталійович учень 11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 науковий керівник Могилка Анатолій Петрович – ІІІ місце.

Відділення технічних наук

Секція науковотехнічна творчість та винахідництво

Лосєв Дмитро Валерійович учень 10 кл. Косарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів наукові керівники Єрмоленко Володимир Олександрович, Легенька Наталія Антонівна – ІІІ місце.

Секція матеріалознавство

Чумаченко Інна Євгеніївна, учениця 10 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 наукові керівники Ходоровська Стелла Іванівна, Бойко Наталія Юріївна – ІІІ місце.

Секція екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

Кривохижа Валерій Петрович учень 9 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 наукові керівники Єрмоленко Володимир Олександрович, Магльована Тетяна Миколаївна – ІІІ місце.

Секція авіа та ракетобудування машинобудування і робототехніка

Стррашевський Владислав Русланович учень 10 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 наукові керівники Бойко Наталія Юріївна, Куцупатра Алла Миколаївна – ІІ місце.

Секція технологічні процеси та перспективи технології

Морозов Олександр Сергійович учень 11 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Єрмоленко Володимир Олександрович, Зайцева Людмила Іванівна – І місце.

Секція електроніка та приладобудування

Дорошко Віталій Романович учень 9 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Єрмоленко Володимир Олександрович, Чумаченко Вікторія Станіславівна – ІІІ місце.

Секція інформаційнотелекомунікаційні системи та технології

Василенко Тетяна Сергіївна учениця 11 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Чумаченко Олег Анатолійович, Зайцева Людмила Іванівна – ІІ місце.

Лисенко Юлія Віталіївна учениця 10 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Чумаченко Олег Анатолійович, Чумаченко Вікторія Станіславівна – ІІІ місце.

Коверник Сергій Вікторович учень 11 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Чумаченко Олег Анатолійович, Зайцева Людмила Іванівна – ІІІ місце.

Відділення комп’ютерних наук

Секція безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

Коверник Сергій Вікторович учень 11 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Чумаченко Олег Анатолійович, Зайцева Людмила Іванівна – І місце.

Секція комп’ютерні системи та мережі

Юрченко Марина Миколаївна учениця 9 кл. . Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Чумаченко Олег Анатолійович, Чумаченко Вікторія Станіславівна – ІІІ місце.

Секція internet технології та WEB дизайн

Лисенко Юлія Віталіївна учениця 10 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Чумаченко Олег Анатолійович, Чумаченко Вікторія Станіславівна – ІІ місце.

Конвєрцев Максим Аркадійович учень 9 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Чумаченко Олег Анатолійович, Чумаченко Вікторія Станіславівна – ІІІ місце.

Секція мультимедійні системи навчальні та ігрові програми

Погорілий Сергій Андрійович учень 9 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Чумаченко Олег Анатолійович, Чумаченко Вікторія Станіславівна – ІІІ місце.

Ткаченко Максим В’ячеславович учень 9 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Чумаченко Олег Анатолійович, Чумаченко Вікторія Станіславівна – ІІІ місце.

Відділення математики

Секція прикладна математика

Чумаченко Інна Євгеніївна, учениця 10 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 наукові керівники Ходоровська Стелла Іванівна, Гончарик Ольга Філімонівна, Шаблій Ольга Миколаївна – ІІІ місце.

Відділення фізики і астрономії

Секція астрономія та астрофізика

Сайко Роман Олегович учень 10 кл. Косарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів наукові керівники Легенька Наталія Антонівна, Скічко Тетяна Михайлівна – ІІІ місце.

Відділення економіки

Секція мікроекономіка та макроекономіка

Морозов Олександр Сергійович учень 11 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Гетьман Людмила Іванівна, зайцева Людмила Іванівна – І місце.

Секція економічна теорія та історія економічної думки

Осінська Наталія Юріївна учениця 9 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Гетьман Людмила Іванівна, Чумаченко Вікторія Станіславівна – ІІ місце.

Відділення хімії та біології

Секція біологія людини

Мошківський Василь Володимирович, учень 11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, науковий керівник Сердюк Ольга Петрівна – ІІІ місце.

Копаниця Яна Ігорівна учениця 9 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, наукові керівники Нечитайло Олена Василівна, Омельченко Ірина Олександрівна – ІІІ місце.

Секція психологія

Мошківський Василь Володимирович, учень 11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, науковий керівник Гудзенко Валентина Іванівна – ІІ місце.

Секція медицина

Сторчак Юлія Вікторівна учениця 9 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею науковий керівник Мельник Ірина Вікторівна – ІІ місце.

Секція зоологія ботаніка

Макогін Ольга Олександрівна учениця 9 кл. Лебедівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів науковий керівник Запісочна Людмила Володимирівна – ІІ місце.

Відділення екології та аграрних наук

Секція екологія

Дрофа Анна Тарасівна учениця 10 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею науковий керівник Мельник Ірина Вікторівна – ІІІ місце.

Секція охорони довкілля та раціональне природокористування

Ємець Денис Вадимович учень 11 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею науковий керівник Мельник Ірина Вікторівна – І місце.

Секція агрономія

Голобородий Сергій Віталійович учень 11 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею науковий керівник Ювшин Лідія Василівна – І місце.

Секція лісознавство

Онопа Велерія Василівна, учениця 10 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею науковий керівник Забой Ольга Олександрівна – ІІ місце.

/Files/images/m2014.jpg

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу предметних олімпіад

  • 13.02.14, 13:41
Одним із пріоритетних завдань сучасної освіти є створення умов, які забезпечують виявлення та розвиток талановитих дітей. Участь у предметних олімпіадах - яскравий показник ефективної роботи з обдарованою молоддю. Кам'янський еколого-економічний ліцей Кам'янської районної ради Черкаської області встановив черговий рекорд перемог на обласних предметних олімпіадах! Ліцеїстами здобуто два перші, три другі і одинадцять третіх місць.
Астрономія: Зелінський Владислав (11-А, 3 місце), Лисенко Юлія (10-Б, 3 місце) - вчитель Бойко Н.Ю.
Економіка: Василенко Тетяна (11-Б, 3 місце), Лисенко Юлія (10-Б, 1 місце) - вчитель Гетьман Л.І.
Правознавство: Войцехівська Дарина (11-А, 3 місце). Вчитель Гетьман Л.І.
Хімія: Ємець Денис (11-А, 3 місце), Дрофа Анна (10-А, 3 місце) - вчитель Мельник І.В.
Педагогіка і психологія: Василенко Тетяна (11-Б, 2 місце) - психолог Шаблій О.М.
Екологія: Голобородий Сергій (11-А, 1 місце) - вчитель Ювшин Л.В., Ємець Денис (11-А, 2 місце) - вчитель Мельник І.В., Онопа Валерія (10-Б, 3 місце) - вчитель Забой О.О.
Українська мова і література: Ємець Денис (11-А, 3 місце) - вчитель Соколова Г.П.
Історія: Войцехівська Дарина (11-А, 3 місце) - вчитель Безверха Т.М.
Біологія: Голобородий Сергій (11-А, 3 місце) - вчитель Ювшин Л.В.
Інформаційні технології: Коверник Сергій (11-Б, 2 місце), Лисенко Юлія (10-Б, 3 місце) - вчитель Чумаченко O.А.



Майборода Ярослав нагороджений Дипломом

  • 21.03.13, 18:58

/Files/images/62513130.jpg

1 березня 2013 року ознаменувало не лише прихід календарної весни, а й відкриття IV етапу ІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

У святково прикрашеному конференц–залі Донецького ботанічного саду Національної Академії наук України зібрались учнівські команди з усіх областей України, міст Києва та Севастополя, їх педагоги-наставники, поважне журі.

2 березня учасники олімпіади поринули у атмосферу інтелектуальних змагань. Перший етап – робота з тестовими завданнями, викладеними на традиційних паперових носіях та у відеофільмах. 79 школярів намагались запропонувати своє бачення проблеми добування газу, проаналізувати переваги та недоліки стосовно екологічної сторони промислового проекту. Свої шляхи вирішення екологічних проблем Донецької області пропонували учні усіх областей України, міст Києва та Севастополя.

Найвідповідальніший етап змагання юних екологів – захист власних екологічних проектів. Учасники олімпіади мали не тільки провести наукове дослідження певної екологічної проблеми, а й представити шляхи її вирішення.

З ранку 3 березня Донецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів № 20 перетворилася у дискусійний клуб. Чіткими рядами вишикувались постери учасників.

Тематика досліджень вражає уяву. Це дослідження особливостей біоіндикаційних об’єктів; екологічні оцінки стану річок, водоймищ, морів; проблеми забруднення ґрунтів важкими металами, інсектицидами; особливості пігментного комплексу дерев; дослідження стану популяцій; нові аспекти використання сорбентів; біологічні методи боротьби з шкідниками сільськогосподарських культур тощо.

Біля кожного постеру – автор-доповідач, Від постера до постера рухається компетентне журі. Учні мають стисло донести до науковців суть своєї роботи, довести правильність і оригінальність обраних шляхів рішення екологічної проблеми, можливості використання нових ідей. Після того як вислуховується промова з обраної теми, журі задає питання, дискутує стосовно методів досліджень, висновків, критикує слабкі сторони роботи, вказує на помилки або прорахунки. Доповідачі мають відстоювати власну позицію і вийти ПЕРЕМОЖЦЕМ або переможеним.

4 березня учасники ІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології продовжили захищати свої наукові проекти. Компетентне журі змогло задати уточнюючі запитання, порівняти постери, визначити лідерів.

Так, учень 11 класу Кам'янського еколого-економічного ліцею Майборода Ярослав нагороджений Дипломом за 3 місце IV етапу олімпіади з екології, вчителями якого є Ювшин Лідія Василівна і Головата Ольга Миколаївна.

http://kamelia.edukit.ck.ua/


Переможці обласного конкурсу Малої академії наук - 2013

  • 21.03.13, 18:49

Ємець Денис (соціологія - 1 місце, охорона довкілля - 1 місце, археологія - 2 місце), Голобородий Сергій (агрономія - 1 місце, літературна творчість - 3 місце), Морозов Олександр (технологічні процеси - 1 місце, інформаційно-телекомунікаційні системи - 3 місце), Лисенко Юлія (безпека інформаційних систем - 1 місце), Рибалка Ірина (філософія - 2 місце, мистецтвознавство - 2 місце, Internet-технології та Web дизайн - 2 місце), Канюк Тетяна (українська мова - 2 місце, Internet-технології та Web дизайн - 2 місце, інформаційно-телекомунікаційні системи - 3 місце), Мельниченко Владислав (загальна біологія - 2 місце), Онопа Валерія (етнологія - 2 місце), Касян Марина (світова література - 3 місце), Скринник Максим (машинобудування - 3 місце), Чучко Таміла (педагогіка - 3 місце), Василенко Тетяна (російська література - 3 місце), Коверник Сергій (ІС та бази даних - 3 місце), Іванченко Вікторія (педагогіка - 3 місце), Корецький Євгеній (мультимедійні системи, навчальні програми - 3 місце).

/Files/images/2213.jpg

http://kamelia.edukit.ck.ua/


Переможці обласних олімпіад - 2013

  • 21.03.13, 18:42

Майборода Ярослав (екологія - 1 місце, інформаційні технології - 2 місце), Ємець Денис (географія - 1 місце, історія - 3 місце), Лисенко Юлія (економіка - 2 місце, фізика - 3 місце), Касян Марина (астрономія - 3 місце, українська мова і література - 3 місце), Рибалка Ірина (економіка - 3 місце), Голобородий Сергій (екологія - 3 місце), Морозов Олександр (економіка - 3 місце).

/Files/images/om13.jpg

http://kamelia.edukit.ck.ua/

"АГРО - 2012"

  • 16.09.12, 13:34
5-8 вересня 2012 відбулась XXIV Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок "АГРО -2012", по праву заслуговує всесвітнього визнання ось вже багато років, як найбільше і перспективне загальнодержавний захід в агропромисловому комплексі України. З кожним роком зберігається позитивна динаміка росту і якості пропонованих послуг, збільшується кількість вітчизняних і зарубіжних учасників, з усіх галузей сільського господарства, харчової, переробної та рибної промисловості, сільськогосподарського машинобудування. 

Учні Кам'янського еколого-економічного ліцею Олександр Морозов і Ярослав Майборода наророджені Дипломами переможців виставки "АГРО - 2012"


Проведення учнівських олімпіад

  • 13.09.12, 21:40
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

- І етап (шкільні олімпіади) у жовтні 2012 року

- ІІ етап (районні, міські олімпіади) у період  з 10 листопада по 23 грудня 2012 року

трудовове навчання       10 листопада
історія       10 листопада
математика -       11 листопада
педагогіка і психологія                 -       11 листопада
екологія               - 17 листопада
російська мова і література - 18 листопада
фізика     -       18 листопада
біологія                 -       24 листопада
фізична культура                         -       23 -25 листопада
хімія                 -       1 грудня
географія - 2 грудня
іноземні мови - 8 грудня
економіка - 9 грудня
інформаційні технології - 15 грудня
основи правознавства - 16 грудня
астрономія -   16 грудня
інформатика - 22 грудня
українська мова і література - 23 грудня
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
9
предыдущая
следующая