Про підсумки проведення ІІ етапу конкурсу МАН
- 10.04.14, 10:21
Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії
наук України у 2013-2014 навчальному році
Найбільшу кількість призових місць вибороли учні таких навчальних закладів:
Кам’янський еколого-економічний ліцей (28)
Тальнівський економіко-математичний ліцей (20)
Чорнобаївська гімназія (17)
Черкаський гуманітарно-правовий ліцей (16)
Черкаський фізико-математичний ліцей (13)
Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 (11)
Смілянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа №3 – колегіум» (11)
Уманська міська гімназія (11)
Золотоніська гімназія ім.Скляренка (9)
Черкаська гімназія №9 ім.Луценка (9)
Шполянський навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» (9)
Городищенський економічний ліцей (8)
Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (8)
Смілянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені В. Т. Сенатора» (7)
Черкаська гімназія №31 (7)
Смілянський природничо-математичний ліцей Смілянської міської ради (6)
Золотоніська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 інформаційних технологій (6)
Корсунь-Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 (6)
Найбільше
призових місць мають учні з таких міст і районів: м. Черкаси (73),
Кам’янський район (53), м. Умань (38), Чорнобаївський район (29), м.
Сміла (27), м. Золотоноша (27), Тальнівський (27), Черкаський (17),
Христинівський (16), Корсунь-Шевченківський (15), Шполянський (14),
Городищенський (12) райони.
Найбільше дипломів переможців І
ступеня отримали учні Тальнівського економіко-математичного ліцею
Тальнівської районної ради (6), Кам’янського еколого-економічного ліцею
Кам’янської районної ради (6), Черкаського фізико-математичного ліцею
Черкаської міської ради (6), Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської
районної ради (6), Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів №1 Корсунь-Шевченківської районної ради (3), Черкаської
спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради (2),
Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради (2),
Черкаської гімназії №9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради (2),
Черкаської гімназії №31 Черкаської міської ради (2), Смілянського
навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа №3 – колегіум»
Смілянської міської ради (2).
У 2014 році на ІІ обласний етап
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук України вд Кам'янського району було
представлено 76 робіт.
За підсумками конкурсу у 12 наукових
відділеннях та 40 секціях юні науковці району отримали 6 перших місць,
17 других, 30 третіх місць.
Переможцями ІІ обласного етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів Малої академії наук України стали:
Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Секція світова література
Усенко
Юлія Олександрівна, учениця 11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №2, наукові керівники Римар Любов Якимівна, Цапенко Віра
Олександрівна -. ІІ місце.
Чучко Катерина Сергіївна, учениця11
кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, науковий
керівник Галушко Лєна Валентинівна – ІІ місце.
Войцехівська
Дарина Юріївна, учениця 11 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею
наукові керівники Римар Любов Якимівна, Соколова Ганна Петрівна – ІІІ
місце.
Секція літературна творчість
Голобородий Сергій
Віталійович, учень 11 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею
науковий керівник Соколова Ганна Петрівна – ІІ місце;
Секція фольклористика
Копаниця
Яна Ігорівна, учениця 9 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів №2, науковий керівник Кунцевич Оксана Іванівна – ІІ місце;
Секція мистецтвознавство
Могилка
Євгенія Анатоліївна, учениця 11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №2, науковий керівник Кунцевич Оксана Іванівна – ІІ
місце.
Відділення мовознавства
Секція українська мова
Васитенко
Тетяна Сергіївна, учениця 11 кл. Кам’янського еколого-економічного
ліцею наукові керівники Юрченко Наталія Вікторівна, Соколова Ганна
Петрівна – ІІ місце;
Бойко Ольга Олександрівна, учениця 11 кл.
Косарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів науковий керівник
Лісовенко Наталія Вікторівна – ІІІ місце.
Секція російська мова
Гуренко
Дар’я Сергіївна, учениця 9 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею
науковий керівник Гуренко Наталія Костянтинівна – ІІІ місце.
Секція англійська мова
Кириченко
Юлія Владиславівна, учениця 11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №2, наукові керівники Волинець Наталія Павлівна,
Гончарова Світлана Геннадіївна – ІІІ місце.
Відділення філософії та суспільствознавства
Секція журналістика
Кириченко
Юлія Владиславівна, учениця 11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №2, науковий керівник Романенко Ольга Анатоліївна – ІІІ
місце.
Секція правознавство
Мошківський Василь
Володимирович, учень 11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів №1, науковий керівник Поліщук Марина Віталіївна – ІІІ місце.
Секція соціологія
Ткаченко
Вікторія Миколаївна, учениця 11 кл. Косарської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів науковий керівник Глагога Олена Миколаївна – ІІ місце.
Гуренко
Дар’я Сергіївна, учениця 9 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею
науковий керівник Скорик Ярослав Миколайович, Безверха Тетяна Миколаївна
– ІІІ місце.
Секція філософія
Чучко Катерина Сергіївна,
учениця11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2,
науковий керівник Левенець Інна Володимирівна – ІІІ місце.
Войцехівська
Дарина Юріївна, учениця 11 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею
наукові керівники Шамрай Олександр Григорович, Безверха Тетяна
Миколаївна – ІІІ місце.
Відділення історії
Секція всесвітня історія
Пілат
Катерина Миколаївна учениця 10 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №1, науковий керівник Рубанович Лідія Олексіївна – ІІІ
місце.
Секція етнологія
Онопа Велерія Василівна, учениця
10 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Шамрай
Олександр Григорович, Безверха Тетяна Миколаївна – І місце.
Кучеренко
Марія Олександрівна, учениця 11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №1, наукові керівники Шамрай Олександр Григорович,
Власенко Євгенія Вікторівна – ІІІ місце.
Секція історія України
Могилка
Євгенія Анатоліївна, учениця 11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №2, науковий керівник Могилка Анатолій Петрович – ІІ
місце.
Осінська Наталія Юріївна, учениця 9 кл. Кам’янського
еколого-економічного ліцею наукові керівники Шамрай Олександр
Григорович, Безверха Тетяна Миколаївна – ІІІ місце.
Секція історичне краєзнавство
Литвин
Катерина Сергіївна, учениця 9 кл. Кам’янського еколого-економічного
ліцею наукові керівники Шамрай Олександр Григорович, Безверха Тетяна
Миколаївна – ІІІ місце.
Відділення наук про землю
Секція географія та ландшафтознавство
Сумленна
Наталія Миколаївна учениця 10 кл. Кам’янського еколого-економічного
ліцею науковий керівник Войцехівська Євгенія Володимирівна – ІIІ місце.
Секція гідрологія
Бойко
Ольга Олександрівна, учениця 11 кл. Косарської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів науковий керівник Кобзар Світлана Євгеніївна – ІІ місце.
Солод
Олексій Віталійович учень 11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №1 науковий керівник Могилка Анатолій Петрович – ІІІ
місце.
Відділення технічних наук
Секція науковотехнічна творчість та винахідництво
Лосєв
Дмитро Валерійович учень 10 кл. Косарської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів наукові керівники Єрмоленко Володимир Олександрович,
Легенька Наталія Антонівна – ІІІ місце.
Секція матеріалознавство
Чумаченко
Інна Євгеніївна, учениця 10 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №1 наукові керівники Ходоровська Стелла Іванівна, Бойко
Наталія Юріївна – ІІІ місце.
Секція екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
Кривохижа
Валерій Петрович учень 9 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів №2 наукові керівники Єрмоленко Володимир Олександрович,
Магльована Тетяна Миколаївна – ІІІ місце.
Секція авіа та ракетобудування машинобудування і робототехніка
Стррашевський
Владислав Русланович учень 10 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №2 наукові керівники Бойко Наталія Юріївна, Куцупатра
Алла Миколаївна – ІІ місце.
Секція технологічні процеси та перспективи технології
Морозов
Олександр Сергійович учень 11 кл. Кам’янського еколого-економічного
ліцею наукові керівники Єрмоленко Володимир Олександрович, Зайцева
Людмила Іванівна – І місце.
Секція електроніка та приладобудування
Дорошко
Віталій Романович учень 9 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею
наукові керівники Єрмоленко Володимир Олександрович, Чумаченко Вікторія
Станіславівна – ІІІ місце.
Секція інформаційнотелекомунікаційні системи та технології
Василенко
Тетяна Сергіївна учениця 11 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею
наукові керівники Чумаченко Олег Анатолійович, Зайцева Людмила Іванівна
– ІІ місце.
Лисенко Юлія Віталіївна учениця 10 кл. Кам’янського
еколого-економічного ліцею наукові керівники Чумаченко Олег
Анатолійович, Чумаченко Вікторія Станіславівна – ІІІ місце.
Коверник
Сергій Вікторович учень 11 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею
наукові керівники Чумаченко Олег Анатолійович, Зайцева Людмила Іванівна –
ІІІ місце.
Відділення комп’ютерних наук
Секція безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
Коверник
Сергій Вікторович учень 11 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею
наукові керівники Чумаченко Олег Анатолійович, Зайцева Людмила Іванівна –
І місце.
Секція комп’ютерні системи та мережі
Юрченко
Марина Миколаївна учениця 9 кл. . Кам’янського еколого-економічного
ліцею наукові керівники Чумаченко Олег Анатолійович, Чумаченко Вікторія
Станіславівна – ІІІ місце.
Секція internet технології та WEB дизайн
Лисенко
Юлія Віталіївна учениця 10 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею
наукові керівники Чумаченко Олег Анатолійович, Чумаченко Вікторія
Станіславівна – ІІ місце.
Конвєрцев Максим Аркадійович учень 9
кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Чумаченко
Олег Анатолійович, Чумаченко Вікторія Станіславівна – ІІІ місце.
Секція мультимедійні системи навчальні та ігрові програми
Погорілий
Сергій Андрійович учень 9 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею
наукові керівники Чумаченко Олег Анатолійович, Чумаченко Вікторія
Станіславівна – ІІІ місце.
Ткаченко Максим В’ячеславович учень 9
кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею наукові керівники Чумаченко
Олег Анатолійович, Чумаченко Вікторія Станіславівна – ІІІ місце.
Відділення математики
Секція прикладна математика
Чумаченко
Інна Євгеніївна, учениця 10 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №1 наукові керівники Ходоровська Стелла Іванівна,
Гончарик Ольга Філімонівна, Шаблій Ольга Миколаївна – ІІІ місце.
Відділення фізики і астрономії
Секція астрономія та астрофізика
Сайко
Роман Олегович учень 10 кл. Косарської загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів наукові керівники Легенька Наталія Антонівна, Скічко Тетяна
Михайлівна – ІІІ місце.
Відділення економіки
Секція мікроекономіка та макроекономіка
Морозов
Олександр Сергійович учень 11 кл. Кам’янського еколого-економічного
ліцею наукові керівники Гетьман Людмила Іванівна, зайцева Людмила
Іванівна – І місце.
Секція економічна теорія та історія економічної думки
Осінська
Наталія Юріївна учениця 9 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею
наукові керівники Гетьман Людмила Іванівна, Чумаченко Вікторія
Станіславівна – ІІ місце.
Відділення хімії та біології
Секція біологія людини
Мошківський
Василь Володимирович, учень 11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №1, науковий керівник Сердюк Ольга Петрівна – ІІІ місце.
Копаниця
Яна Ігорівна учениця 9 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів №2, наукові керівники Нечитайло Олена Василівна, Омельченко
Ірина Олександрівна – ІІІ місце.
Секція психологія
Мошківський
Василь Володимирович, учень 11 кл. Кам’янської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №1, науковий керівник Гудзенко Валентина Іванівна – ІІ
місце.
Секція медицина
Сторчак Юлія Вікторівна учениця 9
кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею науковий керівник Мельник
Ірина Вікторівна – ІІ місце.
Секція зоологія ботаніка
Макогін
Ольга Олександрівна учениця 9 кл. Лебедівської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів науковий керівник Запісочна Людмила Володимирівна – ІІ
місце.
Відділення екології та аграрних наук
Секція екологія
Дрофа
Анна Тарасівна учениця 10 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею
науковий керівник Мельник Ірина Вікторівна – ІІІ місце.
Секція охорони довкілля та раціональне природокористування
Ємець Денис Вадимович учень 11 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею науковий керівник Мельник Ірина Вікторівна – І місце.
Секція агрономія
Голобородий
Сергій Віталійович учень 11 кл. Кам’янського еколого-економічного ліцею
науковий керівник Ювшин Лідія Василівна – І місце.
Секція лісознавство
Онопа
Велерія Василівна, учениця 10 кл. Кам’янського еколого-економічного
ліцею науковий керівник Забой Ольга Олександрівна – ІІ місце.
Коментарі