хочу сюда!
 

Ирина

42 года, овен, познакомится с парнем в возрасте 45-57 лет

Дєди гвалтували

 • 10.05.22, 10:12


Десь 4 роки тому мене видалили з будинкового чату. На фоні побєдобєсія 9 травня я попрохала припинити страждати хєрнею і опублікувала статистику зґвалтувань радянськими солдатами  європейських в цілому і німецьких жінок зокрема. Мої сусіди, які зараз сидять по кілька годин на день в паркінгу через прильоти російських ракет, якими щедро нас поливають онуки "побєдітєлєй", дуже образились за «дєдов».

На щастя, багатьом із моїх сусідів розвиднилось. Я вже писала, що розбанили мене практично в першу нашу відсидку в паркінгу. А після Бучі частина моїх сусідів взагалі почали писати українською мовою.

Після виходу російської армії з території Київщини, світу відкрилася жахлива правда про звірства та знущання окупантів над місцевими жителями, зокрема про катування, вбивства та зґвалтування.

Я прочитала досить багато про сексуальні злочини під час різних воєн. І спогади очевидців, і звіти різних правозахисних міжнародних організацій.  Про трагедії японських «жінок для утіх» під час Другої світової війни, руандок на початку 90-х,  боснійок в тих же 90-х (Фочанська етнічна чистка), про сексуальне рабство з боку ісламістів по відношенню до єзидів і так далі.

Статистику про зґвалтування Червоною армією збирали німецькі лікарі. За їхніми даними, кількість жертв лише у Берліні становила від 95 до 130 тисяч, а загальне число німкень, які пережили цю трагедію, сягає двох мільйонів. Один із лікарів припускає, що кожна десята жінка згодом померла, переважно наклавши на себе руки. В середньому кожна з жертв, вік яких варіювався від 9 до 90 років, була зґвалтована 12 разів - в 1945 році в Берліні перебували близько 5 мільйонів радянських солдатів. Для багатьох жінок у віці від 80-ти до 90 років цей акт насильства виявився смертельним.

Деякі німкені згадують, що радянські жінки спостерігали за тим, як їх ґвалтують, і сміялися.

Солдати часто напивалися до такого стану, що не могли завершити статевий акт і користувалися пляшками - частина жертв була знівечена таким чином.

Українська письменниця та художниця Емма Андієвська, яка в 1945 році в 14-річному віці опинилася разом з матір'ю в Берліні, згадувала, що коли в квартал увійшли радянські частини, майже відразу почалися зґвалтування. Перші дні над вулицею стояв суцільний дикий крик - це кричали жінки, до яких дорвалися радянські солдати.

Згідно ялтинським домовленостям американці передавали німецьких полонених представникам Червоної Армії. Ось свідчення про одну таку «передачу»:
«Напівп'яні солдати Червоної армії, обвішані гвинтівками і кулеметами, вишикували беззбройних німців у шеренги. Вони  валили на землю жінок і дівчаток, зривали з них одяг і починали ґвалтувати свої жертви прямо перед строєм... Молода німецька жінка, трохи за тридцять, мати 12-річної дівчинки, стояла на колінах біля ніг російського сержанта і благала взяти її, а не доньку. Але її благання залишилися без відповіді. Німецькі чоловіки стояли, оточені кулеметними стволами.
Німці були зігнані в імпровізований табір, який оточили 30-ма танками. Радянські солдати знову і знову поверталися до німців, тягнучи жінок і дівчаток, яким не могла допомогти присутність чоловіків і батьків. Насильство тривало всю ніч, припинившись тільки перед самим світанком. Жінок притягли назад, як зламані ляльки, якими солдати натішились.

Німецьким чоловікам тієї ночі довелося зробити важкий вибір, і багато з них його зробили. Коли перші промені сонця впали на оточений танками луг, безліч німців не піднялося. Ті з них, у яких була хоч яка можливість, перерізали вени своїм дружинам, донькам і собі. Інші чоловіки задушили своїх дружин і дочок, після чого повісилися на бортах вантажівок. Вони вважали смерть кращою, аніж довге і болісне вмирання" (за свідченнями Іллі Ілько Селезньова, за матеріалами «Раса-Die Rasse», документів Верховного Головнокомандування, спогадів очевидців).
Нащадки отих "воїнів" доїхали тепер до нас.

Саме тому мене завжди вивертає від теми «9 травня».  Яке свято? Треба бути повністю відбитими на голову, щоб подібне святкувати.
Пам’ятати – так. Але не святкувати. Криваві ґвалтівники і вбивці.

P. S.  Список книжок на тему:
Жінка в Берліні. Видавництво Комора (можна купити, до речі) - автобіографічна книжка німецької журналістки Марти Гіллерс,  в якій вона описує події від 20 квітня до 22 червня 1945 року в Берліні.
Навіщо я народилась дівчинкою (в інших перекладах  Чому у мене не було сексу). Габріела Кепп. Видавництво Зелений пес.
Коли прийшли солдати. Зґвалтування німецьких жінок наприкінці Другої світової війни. Міріам Ґебгардт.
Ми, діти насилля.  Міріам Ґебгардт.
Падіння Берліну. 1945. Ентоні Бівор.
Моє ім'я - Маріте. Альвадіс Шляпікас.
Війна все спише.  Леонід Рабічев

Зоя Казанжи
18

Комментарии

110.05.22, 11:16

Страшна правда.

  210.05.22, 11:16

  Дєди здохли, а орда лишилася, хоча вже і не червона, бо ходить під власовським прапором (а частіше - без жодного прапора). Але культурний код незмінний: нищити, грабувати, знущатися, ґвалтувати і вигадувати собі героїчну історію.

   310.05.22, 14:14

   likbez.org.ua нам каже, що "В первый период войны (до оккупации территории Украины) из УССР в ряды Красной Армии было призвано 3,5 млн чел., а после освобождения Украины от немцев еще 3,6 млн, т.е. 1/5 или 1/6 от общей численности тех, кто воевал в Красной Армии... За участие в Великой Отечественной войне около 2,5 млн украинцев награждено орденами и медалями." Раз уж тут открывают нам глОза, то можна дізнатися, скільки з цих нагорождених згвалтували жінок в Європі?

    410.05.22, 20:59

    Хитре плюввання в воїнів ВВВ з України всерівно не досягне мети тому що різна культура батьківського виховання. Це в раше чоловікі трахають жінок в одній кімнаті де знаходяться їх діти. В українських такого не було з покон віку, бо є різні кімнати і батькі виховували поняття сором'яливості. Якщо і були в ВВВ окремі випадки гвалтування українцями то це у кожного народу є окпемі ідіоти які є навідь на сайтах.

     510.05.22, 21:29

     а заставлять население массово жить на доходы до 2000 тыс. в месяц
     это не насилие типа того что описано выше?
     то что происходит каждую минуту и уже не один год мы замечать не желаем
     насилие от москвы
     насилие от киева
     и в общем от атеистов-сатанистов

      610.05.22, 21:30Ответ на 3 от Patriout

      Раз уж тут открывают нам глОза, то можна дізнатися, скільки з цих нагорождених згвалтували жінок в Європі?Можна. Дізнайтеся й приносьте.

       710.05.22, 21:31Ответ на 1 от GalinaKiev

       Страшна правда.На жаль, так.

        810.05.22, 21:37Ответ на 2 от Sisyphus

        Дєди здохли, а орда лишилася, хоча вже і не червона, бо ходить під власовським прапором (а частіше - без жодного прапора). Але культурний код незмінний: нищити, грабувати, знущатися, ґвалтувати і вигадувати собі героїчну історію.Це не культурний код, це нинішній рабовласницький устрій. До нас їдуть воювати (читай - мародерить, вбивати, гвалтувати) люмпени - буряти, якути, комі, ерзя... Ті народи, які імперією були створені як люди "нижчого сорту". У них в селах не хати, а бараки, немає асфальту, їх дивує "нутелла"... Їх життєва "філософія" на диво проста, а вартість життя - власного, або чужого - часом варта менше пляшки самогону... А їх хазяї вигадують для них героїчну історію.

         910.05.22, 21:44Ответ на 5 от atttonikam

         а заставлять население массово жить на доходы до 2000 тыс. в месяц
         это не насилие типа того что описано выше?
         то что происходит каждую минуту и уже не один год мы замечать не желаем
         насилие от москвы
         насилие от киева
         и в общем от атеистов-сатанистов
         Ти маєш на увазі не доходи, а пенсію. По-друге, давай без демагогії: "масове" - це скільки у відсотках? Статистика, джерела, звідки взяті цифри....
         Атеїсти-сатаністи ні при чому, боговим ім!ям пролито крові в рази більше...

          1010.05.22, 22:14Ответ на 9 от Бес Понятия

          Oct 21, 2021 — В Украине больше 2,5 млн домохозяйств получают жилищные субсидии на коммуналку
          = умножим на 4 и получим 12 милионов человек которым просто на простую еду и простые нужды нет средств
          при том что не из-за бедности страны а из-за того что само Государство их регулярно и по закону
          ОБВОРОВЫВАЕТ....а учитывая скрытую нищету от статистики то это не менее 20 милионов насильно нищих
          и это именно атеисты-сатанисты с принципом Большинство Всегда Право - тоесть Сила это Закон
          кто сильнее тот и прав
          про = боговим ім!ям пролито крові в рази більше.= это просто смешно ..сравнивать демократские войны с монархическими

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая