Как большевики и немцы против украинцев воевали

Украинцам воевать против большевиков в союзе с немцами, это плохо. Согласно логике совков, разборка с красными это дело внутреннее и привлекать к нему иностранцев недопустимо. Вот, мол, победите сообща супостата и тогда можете, ребятки, честно противостоять всей карательной машине сталинско-бериевского СССР. Логика понятна. Вот только что делать с ситуациями, когда большевики против украинцев действуют с помощью немецких солдат? Это как, внутреннее дело или уже не очень? За примерами ходить далеко не надо. 2 января 1919 года солдаты немецкой армии на улицах Харькова убивали харьковских пацанов – солдат армии независимой Украинской Народной республики. За ситуацией, когда граждане иностранного государства стреляли в солдат-харьковчан, стояли российские большевики. Предыстория такова. 9 ноября в Германии произошла революция. Германские гарнизоны должны были покинуть Украину. 13 ноября пользуясь случаем, лидеры украинской социал-демократической партии и украинской партии эсеров приняли решение о начале восстания против гетмана Скоропадского. А накануне 11 ноября большевистской Совнарком в Москве постановил — в десятидневный срок начать наступление в поддержку рабочих и крестьян Украины, восставших против гетмана. Т. е. поддерживать рабочих и крестьян Украины в Москве кинулись раньше, чем они восстали. Такая проницательность не была случайной – большевики готовили восстание против гетмана совместно с украинскими социалистами. Есть такое заблуждение что Семен Петлюра и Владимир Винниченко (первый председатель Директории УНР) были, мол, националистами. Самих Петлюру и Винниченко это утверждение наверно привело бы в ярость – оба они были членами социал-демократической партии Украины, т. е. – идейными союзниками российских большевиков. Более того. Реальные заслуженные идеологи украинского национализма в период Директории были загнаны в подполье. Прятался в Кременчуге от ищеек Петлюры Николай Михновский (автор Декалога украинца). Дмитрий Донцов (будущий идеолог украинского интегрального национализма) был вынужден выехать за границу. [ Читати далі ] Вот изложил все это и теперь думаю. Когда украинцы воюют с большевиками в союзе с немцами – это, бесспорно, плохо. А как быть с ситуациями, когда большевики против украинцев воюют с помощью немцев? Кто там чего про братство народов говорил?

Тортури як метод боротьби з інакомислячими

 

20 летний мальчишка получил приговор в виде 3,5 лет в колонии усиленного режима. За два с небольшим месяца в колонии -- пятый раз штрафной изолятор. В общей сложности уже больше месяца карцера. Не убийца, не рецидивист, не насильник, не душитель маленьких детей и бабушек. Никита Лиховид всего лишь вышел 19 декабря протестовать против такой системы, в которой люди -- лагерная пыль. В которой каждый завтра может оказаться в тюрьме и над каждым сможет издеваться какой-нибудь "новый белорус" -- хозяин зоны.

ШИЗО -- это когда только раз в неделю выводят на прогулку. Вы представляете, что такое сидеть в каменной клетке в тридцатиградусную жару?!  ШИЗО -- это когда ничего нельзя, даже читать книги или газеты.  ШИЗО -- это постоянный голод. ШИЗО -- это пытка. И об этом давно говорят правозащитники.  Больше месяца пыток... [ Читати далі ]

Сучасні міліціонери досі бояться Махна

Сучасна українська влада тримається на тотальній брехні. В черговий раз це довели високопосадові представники так званих "правоохоронних" органів. Чернігівські міліціонери вшанували загиблих у бою з махновцями 90 років тому радянських міліціонерів і російських червоноармійців. При цьому селянських повстанців називали не інакше, як "бандформування"...

"29 квітня 2011 року, чернігівські міліціонери, бійці внутрішніх військ та представники районної влади вшанували у Гоголівському сквері, що у Ніжині, міліціонерів, які загинули 90 років назад від рук махновських бандформувань" - так повідомили офіційні видання.

Насправді ж очільник обласної міліції Олександр Михайлик, перший заступник міністра МВС Леонід Зима, керівник УМВС у Чернігівській області Олександр Михайлик, міський голова Михайло Приходько, голова Ніжинської РДА Володимир Другаков та інші "служиві люди" вшанували загиблих ніжинських міліціонерів та червоноармійців-росіян із продзагону. На мітингу виступав депутат Ніжинської міської ради Анатолій Походня, дід якого залишився живим після того бою.

У свій час публіцист Віктор Рог написав: "Сьогодні на чорних "Мерседесах" їздять ті, батьки яких їздили на чорних "Волгах".

Тож правду про ті події ми й пропонуємо Вам, шановні читачі. 

[ Читати далі ]

Венеціанська комісія визнала українську владу нелегітимною

Венеціанська комісія розкритикувала та визнала незаконними практично всі кроки, які зробив Янукович на шляху до концентрації в своїх руках необмеженої влади: починаючи з незаконного формування коаліції, завершуючи змінами до Конституції та маніпуляціями з датою найближчих парламентських виборів.Вердикт Венеціанської комісії - найавторитетнішого органу з питань конституційного правау Європі - щодо конституційної ситуації в Україні дає всі підстави вважати нинішню українську владу нелегітимною, тобто незаконною.„Поточне конституційне поле держави, засноване на рішенні Конституційного суду, не має достатньої легітимності, яка може бути досягнута лише в результаті звичайної конституційної процедури внесення змін до Конституції у Верховній Раді", - йдеться у висновках комісії.Згідно з висновками, оголошеними на засіданні Венеціанської комісії 17 грудня, нелегітимність президента і Верховної Ради випливає з того, що їх було обрано на підставі конституційних положень, які нині визнані Конституційним судом недійсними. Зокрема, президент України тепер має набагато більше повноважень, ніж передбачалося на той момент, коли за нього голосували громадяни.[ Читати далі ] ================ Пояснення:

Венеціанська Комісія зробила цю заяву ще в грудні минулого року. Це був сигнал до українського народу, який його не почув. Ніяких кроків щодо української влади Європа робити не буде. Зміна влади - це внутрішнє питання українського народу.

Хто побачить Кірєєва - плюньте йому в його нахабну пику

Суддя Родіон Кірєєв хоче усунути адвоката Сергія Власенка від захисту Юлії Тимошенко через зневагу до суду.

Для цього Кірєєв оголосив перерву до 12-50 і пішов у нарадчу кімнату.

"Вважаю за необхідне розглянути питання про усунення даного захисника", - сказав Кірєєв.

"Зараз прокурори одноголосно, з посмішками на обличчях, підтримують виведення Власенка - мого захисника з судового процесу. Кірєєв отримав від Януковича команду видалити Власенка з процесу за будь-яку ціну та залишити мене без захисту. Зараз він це виконує", - прокоментувала ці дії Тимошенко у своєму Твіттері, який веде з засідання.

На процесі ж Власенко доводив, що він мав право виголошувати заперечення на дії головуючого.

Перед цим на початку засідання суду Власенко вступив у суперечку із Кірєєвим, зробивши заяву про порушення прав її підзахисної Тимошенко.

Він аргументував це тим, що на минулому засіданні у процесі брав участь прокурор, недопущений до процесу. Власенко також вимагав, щоб суддя послався на статтю КПК, яка дозволяє йому видаляти людей з суду. Суддя не зміг цього зробити.

[ Читати далі ]

Михайло Волинець: «Вугільна галузь продовжує грабуватись»

Світлана ОРЛОВСЬКА: Наш гість: Михайло Волинець, народний депутат України, голова Конфедерації вільних профспілок України, голова Незалежної профспілки гірників України. Сьогодні будемо говорити про стан вугільної галузі та перспективи її модернізації. Обговоримо підсумки політичного сезону та перспективи реалізації пенсійної реформи. Була думка, що цей політичний сезон не був одноколірним. Згуртувалися і розпочалися реформи. Те чого не було за 20 років незалежності України. На Вашу думку, наскільки плідним та знаковим був цей політичний сезон? Що стало його апогеєм? Михайло ВОЛИНЕЦЬ: Відносно реформ – це схоже на організоване пограбування держави. Якщо подивитися, то плідно працював парламент в зв’язку з кількістю прийнятих законопроектів. Вони не затримувались в комітетах, дуже швидко проходили. Але наприклад, такі законопроекти, як мої, взагалі не розглядалися. Шляхом маніпуляції вони знімалися. Я написав законопроект про те, як уникнути пірамід при будівництві житла, інвестування житла для громадян. І як добудувати ті будинки, які стоять по всій Україні. мій законопроект навіть не був винесений на розгляд. Я передбачив бюджетне фінансування, щоб забрати ці будинки та добудувати їх. І компенсація цих коштів у бюджет державі. І підсилення ролі генеральної прокуратури, контролюючих органів у цьому питанні. Законопроект не розглядався. Наступний мій законопроект, відносно внесення змін до деяких законів, законодавчих актів про проведення низки законів у відповідність до конвенції Міжнародної організації праці. Це право на свободу асоціації, право на заключення колективних договорів, право на винагороду, достойну заробітну плату. І цей законопроект затягувався, а потім був провал. Ще один мій законопроект - це проект постанови про парламентські слухання відносно порушень прав профспілок. Не старих кишенькових профспілок, які торгують майном і сьогодні уникають всякої відповідальності за це, а дійсно незалежних профспілок, які створені самими працівниками для свого захисту, представлення своїх інтересів перед органами влади та роботодавцями. Ця постанова також була провалена. А також багато інших законопроектів. Але натомість, були прийняті інші законопроекти. Закон «Про пенсійну реформу», закон про концесію для вугільних підприємств, і заодно прихопили ще підприємства теплокомуненерго, генерації, потужні електростанції, які находяться на балансі держави, але в управлінні місцевих органів влади. Так як дві потужні теплові станції у місті Львові, які виробляють 25% електроенергії, що споживається в місті. Зараз можна забрати задаром. НКРЕ теж в руках однієї фінансової групи. Тому не так все добре, плідно. І я не можу назвати це реформами. Деякі речі дійсно вирішувались. Але вони сьогодні стали абсолютно непоміченими. [ Читати далі ]

 

Спільна Справа і Тимошенко - секрети співпраці

 
Вся правда про нашу співпрацю з Батьківщиною...Враховуючи той тролячий вереск, який інтенсифікувався останнім часом, мусимо ще раз розставити крапки на "і" та кружечки над "Я".
Наш протест проти кримінального переслідування Тимошенко обумовлений не бажанням потрапити в список (від подібних пропозицій Спільна Справа неодноразово публічно відмовлялась), а усвідомленням кількох дуже важливих для України речей:
1. Суд на Тимошенко грунтується на абсурдних обвинуваченнях і є не боротьбою з корупцією,  а вибірковим переслідуванням політичного опонента. Мета цього переслідування - суттєве ослаблення опозиції. А отже і громадян, які зацікавлені в наявності опозиції і в її силі.
2. Ніякого умовного покарання не буде. Воно не передбачене Кримінально-процесуальним кодексом та непотрібне замовникам. Режим поставив завдання унеможливити не лише участь в виборах, але й комунікацію з громадянами, яку не зупинить умовне покарання. Доказом цього є відмова відпускати Тимошенко в регіональні поїздки по Україні. В той же час Кучма, якого звинувачують в наказі убивства Гонгадзе, отримує дозволи на всі свої міжнародні подорожі.
3. Після засудження Тимошенко до 7-12 років позбавлення волі(а саме таке рішеня буде прийнято найближчим часом) влада вже не зупиниться ні перед чим. Якщо вони посадять Тимошенко, не дивлячись на протести країн Європейського Союзу та США, уявіть,що вони будуть робити з іншими незгодними, котрі немають такої підтримки ні в Україні, ні за її межами.

Соціологія засвідчила: диктатура неминуча



Київ – Сенсаційна вістка поширилася інтернетом: за рік Партія регіонів утратила прихильність більше ніж половини своїх потенційних виборців. Цей факт наочно зафіксувало всеукраїнське опитування, проведене 10–20 червня 2011 року Київським міжнародним інститутом соціології.


Згідно із вислідами цього опитування, за регіоналів готові віддати свої голоси тільки 13,5% опитаних виборців, тоді як рівно рік тому, за даними того ж КМІСу, кількість охочих підтримати партію Віктора Януковича становила 38%.

Трохи менше, ніж удвічі, впав рейтинг іншої урядової сили – «Сильної України» Сергія Тигіпка: із 7,1% до 4,3%.

Зміни рейтингу Блоку Литвина перебувають на межі статистичної похибки – але все одно не у бік збільшення, а в бік зниження: з 1,2% до 1,0%.

Зросло, щоправда, число потенційних виборців Компартії України, яка також фігурує в числі владних партій: з 2,5% до 4%. Але це, зрозуміла річ, аж ніяк не компенсує загального падіння сукупної суспільної підтримки влади.

[ Читати далі ]