Підряд на 5 млрд грн отримали офшорні компанії


Засновниками ТОВ «Інвестеко», що стало переможцем тендеру Центру земельного кадастру, виявилися 4 офшорні компанії, зареєстровані на Кіпрі. Крім того, це підприємство стало на облік державного реєстратора лише 3 листопада 2010 року. Цю інформацію подає Державний реєстр підприємств та організацій.

ТОВ «Інвестеко» заснували наступні компанії:

  • «Стренгентон Холдінгз Лімітед» (Кіпр, м. Нікосія, вул. Посейдонос, 1), розмір внеску до статутного фонду – 1,05 млн грн.
  • «Мазікор Інвестменс ЛТД» (Кіпр, м. Лімасол, вул. Арх. Макаріу ІІІ, 155) , розмір внеску до статутного фонду – 0,5 млн грн.
  • «Лотол Венчурз Лімітед» (Кіпр, м. Нікосія, вул. Софоклі, 2, офіс 303) , розмір внеску до статутного фонду – 0,5 млн грн.
  • «Ампезза Лімітед» (Кіпр, м. Ларнака, вул. Пандорас стрит, 21, офіс 10) , розмір внеску до статутного фонду – 2,95 млн грн.

Очолює «Інвестеко» Максим Привалов, повноваження якого обмежені статутом та протоколом підприємства №7 від 20 травня 2011 року.

Ні компанії-засновники, ні директор «Інвестеко» до середини 2010 року не виступали засновниками жодного українського підприємства. Відомостей в Інтернеті про них теж немає.

Нагадаємо, 7 липня Дежпідприємство «Центр державного земельного кадастру» уклало угоду з ТОВ «Інвестеко» на виготовлення 50 млн пластмасових межових знаків за 4,90 млрд грн.

http://nashigroshi.org/2011/07/20/firma-scho-vzyala-5-milyardiv-u-tsentru-zemkadastru-zasnovana-kiprskymy-ofshorkamy-pivroku-tomu/

Cудилище проти ЮВТ. День 13 (Аудіостенограма)



Cудилище проти ЮВТ. День 13 (Аудіостенограма)
http://www.youtube.com/my_playlists?p=D4C16BE4100DC31B

Що відбувалось після того, як суддя Кірєєв залишив Тимошенко без захистників:

[ Читати далі ]

272 ст КПКУ не передбачає санкції видалення із зала суд.засідань

У своїх коментарях до вчорашніх подій Сергій Власенко зазначив, що 272 стаття КПК України не передбачає санкції видалення із зала суд.засідань

Тігіпко втомився слухати плач бізнесменів


Підприємницьке співтовариство повинно більш активно підключитися до розробки пропозицій з реформування законодавства.
Про це заявив віце-прем'єр, лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко, виступаючи на засіданні "Реформаторського клубу" у понеділок, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

Тігіпко підкреслив: "Не можна все перекладати на плечі держави, підприємцям необхідно самим проявляти ініціативу".
За його словами, зараз підприємницьке співтовариство недостатньо активно бере участь в процесі підготовки і проведення реформ. ?????
У зв'язку з цим віце-прем'єр запропонував представникам бізнесу пропонувати власні законодавчі ініціативи, спрямовані на поліпшення умов економічної діяльності.

"Потрібно виділяти те, що найбільше турбує бізнес, формулювати завдання і пропонувати шляхи вирішення", - сказав він.
При цьому Тігіпко зазначив, що найчастіше підприємницьке співтовариство реагує на прийняті урядом рішення тільки постфактум, та й то, як правило, у вигляді скарг.

"Досить влаштовувати плач Ярославни - генеруйте пропозиції", - заявив віце-прем'єр. ??????

=========

І це говорить та скотина, яка нав"язала країні свій недолугий Податковий Кодекс та пенсійну "реформу"!!!!!

Підсудний Twitter

Виталий Портников

Виталий Портников

От обвинения, по большому счету, ожидаешь не поисков в интернете, а поиска и определения мотива преступления.

Требование обвинения приобщить к делу высказывания Юлии Тимошенко в ее микроблоге - еще одна великолепная возможность для превращения судебных заседаний в фарс. Дальше уже ничего не интересно. От обвинения, по большому счету, ожидаешь не поисков в интернете, а поиска и определения мотива преступления. Даже самый бездарный, самый необученный, самый прогуливавший заседания юрист, дослужившийся до прокурора, читал в детстве рассказы про Шерлока Холмса. И точно знает, что такое мотив. Мотив - это не когда во время судебных заседаний обвиняемый пишет на салфетке (тогда не было компьютеров) несколько вздорных слов в адрес прокурора. Мотив - это когда у него есть личная заинтересованность в совершении преступления, в котором его обвиняют.

А обвинение не может доказать этой личной заинтересованности. Оно не может объяснить, согласилась ли Юлия Тимошенко на цену, которую Виктор Ющенко и Виктор Янукович - может быть, тоже из каких-то своих соображений? - считают невыгодной - из корысти или просто потому, что ей не оставалось никакого другого выхода. Или потому, что руководствовалась политическими соображениями, например, желанием победить на выборах через год и на это время сохранить стабильность в государстве. Но это - не уголовщина, это просто приоритет тактических политических соображений перед стратегическими. Потому что Юлия Тимошенко собиралась жить с этой ценой в качестве президента страны.

[ Читати далі ]