Нам усім треба покаятися, як це зробили німці

Тога "переможця над Гітлером" прикрила бридку наготу сталінського режиму, злочини якого аж ніяк не були меншими за злочини режиму гітлерівського. Звідси й наш шок: "Мої діди боролися з нацистами - як можна їх звинувачувати у чомусь?". Почну з розлогої цитати, яку можна вважати епіграфом: "Навіть гігантська брехня, повторювана безконечно, пускає коріння. Сталін знав це задовго до того, як таке відкриття зробив Гітлер. Я дивився і бачив, як жахливі фальсифікації, спершу прийняті під тиском, згодом набувають визнання як безсумнівні "факти", особливо серед молоді, якій бракує особистого досвіду, щоб засумніватися в них. [...] Цілковито індоктриновані комуністичними догмами і сталінськими теоріями про світову революцію, вони стануть людьми, позбавленими пам'яті про особисту свободу (...). Ці морально й політично скалічені росіяни являтимуть у руках режиму величезну силу, яку можна буде використати чи то всередині країни, чи за кордоном". Це свідчення і водночас пророцтво дав особливий чоловік - Віктор Кравченко, етнічний українець із Запоріжжя, замолоду переконаний комуніст, який, проте, вжахнувся злочинам сталінського режиму і 1945 року, будучи у складі торгової місії СРСР у Нью-Йорку, попросив в американських властей політичного притулку. Через рік він випустив книгу "Я вибрав свободу", яка справила ефект бомби. Чимало американців, не кажучи вже про французьких чи італійських комуністів, не повірили свідченням цього чоловіка про Голодомор і концентраційні табори ГУЛАГу, про сталінські чистки та знущання над людьми у час війни. Як же можна повірити у такі злочини, коли йдеться про милого вусатого uncle Joe - дядечка Йосифа, який виграв війну й поконав того біснуватого фюрера?! [ Читати далі ]

Тільки хворе суспільство посилає опонентів на нари

  Олександр Подрабінек  Російський  правозахисник, журналіст, політв'язень радянських концтаборів

 Ещё одна страна уравняла преступления коммунизма и фашизма. 13 июля   парламент Словакии ввел уголовную ответственность за публичное отрицание преступлений фашистских и коммунистических режимов против человечества, против прав и свобод граждан.

Не увидеть прямого родства между коммунизмом и фашизмом может только слепой или один из родственников, обуреваемый завистью, ревностью или мечтой о наследстве. Советский коммунизм и немецкий нацизм как самые яркие представители тоталитарного семейства были настолько схожи по своей сути, что, казалось, сама история обрекла их быть заклятыми друзьями. Они то дружили против всего мира до потери пульса, то воевали друг с другом до смертельного конца. Вместе делили Европу, вместе принимали военный парад в Бресте в первые дни Второй мировой войны, вместе проклинали американский и английский империализм.

Каждый строил свой социализм: Гитлер - национальный, Сталин - интернациональный. В соответствии с этими различиями, нацисты уничтожали в основном другие народы; коммунисты, по большей части, свой собственный. Жертвами строительства этих социализмов стали десятки миллионы людей.

[ Читати далі ]

Повноваження Тимошенко, або Дешева підробка України

 
Смішно спостерігати за рівнем суспільно-правової дискусії, яка точиться навколо суду над Тимошенко.
 "Мала вона право підписувати директиви чи не мала, була це її директива чи директива уряду, перевищила вона свої повноваження чи не перевищила"? 

При цьому сторони жваво посилаються на Регламент Кабінету Міністрів України, затверджений Постановою Кабінету міністрів України.

Хочеться нагадати шановним учасникам процесу, що в Україні рівень правового нігілізму не обмежується тим, що, так звані, народні депутати щодня, голосуючи чужими картками, імітують процес законотворчості(як відомо, відповідно до Конституції України та Рішення Конституційного Суду закони, які приймаються в такий спосіб є нікчемними і не мають жодної юридичної сили).

20 років Незалежності "обранці" були настільки захоплені розпилюванням Неньки, що не спромоглися здійснити належне правове забезпечення діяльності центральних органів влади. В законодавстві України взагалі не врегульовані підзаконні нормативні-акти, їхня структура, підпорядкованість та назви. В нас взагалі досі немає Закону України "Про законодавство", в якому це мало бути викладено. 

З правової точки зору немає жодної різниці між директивою прем'єр-міністра та директивою уряду - ні перша, ні друга жодним законом не передбачена.

Справа в тому, що відповідно до ч. 2 ст.19 Конституції України органи державної влади та їхні посадові сособи ЗОБОВ'ЯЗАНІ діяти ЛИШЕ на підставі, в межах повноважень та у спосіб передбачений Конституцією та ЗАКОНАМИ України.

Ніякими підзаконними актами: постановами Кабміну, указами Президента, рішеннями сільських рад, повноваження посадових осіб не визначаються. Такі повноваження визначаються ВИКЛЮЧНО Законами.

Проте в Україні відсутні Закони "Про Президента України", "Про Верховну Раду України" і "Кабінет Міністрів України"(хоча останній закон існував короткий період часу до скасування Конституції 2004 року, після чого теж втратив чинність). 

Більш того, в Україні впродовж 20 років не були жодного легального співробітника прокуратури. Всі вони були самозванцями. Адже відповідно до Закону України "Про прокуратуру" свої повноваження співробітники прокуратури мають право виконувати лише після складення присяги. Так ось. Текст присяги був прийнятий лише в цьому році, після чого прокурори та слідчі почали її масово складати. Всі ці роки ніхто такими дрібницями, як нелегітимність прокуратури, "нє замарачівался".

Давайте будемо чесними самі з собою, 20 років ми живемо в імітації держави. Той самий "совок", на який зверху поначіпляли дешевий театральний реманент, навіть не замислюючись над його функціональною непридатністю.

Так, суд над Тимошенко - це фарс. 

Проте як і все інше. В цій дешевій неякісній підробці під Українську Республіку.

http://blogs.korrespondent.net/celebrities/blog/acba/a41567

Янукович легалізував тендерну корупцію всупереч забороні ЄС

 
Зміни до ЗУ "Про здійснення державних закупівель", підписані Януковичем, фактично легалізували корупцію в цій сфері.
Дозвіл змінювати ціну договору та інші істотні умови (збільшення терміну дій договору та виконання його зобов'язань) після проведення тендеру та визначення його переможця повністю нівелює саму тендерну процедуру, адже дозволяє укласти з переможцем абсолютно інший договір без будь-якого конкурсу.
 
Крім того, суттєво обмежений громадський контроль за державними закупівлями, шляхом зменшення кількості документації, яка повинна оприлюднюватися в обов'язковому порядку. Зокрема документацію конкурсних торгів, а також протоколи розкриття конкурсної документації. 

Суттєва кількість підприємств, які контролюються державою, взагалі виключені з переліку, які підпадають під дію закону.

При цьому були знехтувані вимоги Європейського Союзу, який у відповідь на попередні спроби прийняття даних змін весною цього року офіційно заявив про оцінку їх як корупційних та повідомив Україну про припинення бюджетної допомоги органам державної влади.

Все це свідчить про те, що заяви Януковича про боротьбу з корупцією не більше, ніж спроби відвести очі від своїх справжніх намірів - безкарно грабувати країну. Янукович не може боротись з корупцією по одній простій причині: він її очолює.
 
В цих змінах є лише один позитивний момент. Легалізація відвертого розкрадання бюджету свідчить про усвідомлення корупціонерами того, що досить скоро за це доведеться відповідати.

В цьому контексті є надія на те, що новий Кримінально-процесуальний кодекс, який розробляється Міністерством юстиції, буде містити максимальну кількість ліберальних норм. 

Адже писатимуть вони його для себе.
http://blogs.korrespondent.net/celebrities/blog/acba/a41517

Ми - двомовні, а нас за це називають націоналістами

 Іван Дзюба. Народився 26 липня 1931 року в селі  Миколаївка на Донеччині. 1932-го, рятуючись від голоду,  родина переїхала на Оленівські кар'єри. Навчався у Сталінському педагогічному інституті, де був комсоргом і лектором обкому ЛКСМУ. 1953-го став аспірантом Інституту літератури при Академії наук УРСР. За чотири роки влаштувався редактором у журнал "Вітчизна". У грудні 1965-го у відповідь на масові арешти української інтелігенції написав трактат "Інтернаціоналізм чи русифікація?", в якому доводив, що компартія в Україні перейшла на позиції російського великодержавного шовінізму. Надіслав свою роботу першому секретарю ЦК КПУ Петрові Шелесту та голові уряду УРСР Володимирові Щербицькому. На початку 1970-х помешкання Дзюби регулярно обшукували, його викликали на допити. 1972 року виключили зі Спілки письменників України, згодом - позбавили волі на п'ять років і дали такий же термін заслання. Через відкриту форму туберкульозу в листопаді 1973-го помилували.

Виповнюється 80 років Івану Дзюбі письменнику-дисиденту, одному з засновників Народного руху України, колишньому міністру культури. Сьогодні цей один з найвідоміших українських «шістдесятників» закликає українців до самокритики і шкодує, що чимало українців не роблять висновків зі власної історії.
Коли напередодні свого 80-річчя Іван Дзюба презентував чергову книгу, він назвав себе «оптимістом, що впадає у розпач». Автор книг про національну ідентичність, русофобію, вплив Росії на українську культурну та історичну спадщину наголошує: українці не цікавляться цими проблемами. «Чесно кажучи, мені інколи прикро: пишеш-пишеш, стараєшся щось сказати, а воно буває не почуте, не прочитане», – сказав Іван Дзюба. [ Читати далі ]