хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Нам усім треба покаятися, як це зробили німці

Тога "переможця над Гітлером" прикрила бридку наготу сталінського режиму, злочини якого аж ніяк не були меншими за злочини режиму гітлерівського. Звідси й наш шок: "Мої діди боролися з нацистами - як можна їх звинувачувати у чомусь?". Почну з розлогої цитати, яку можна вважати епіграфом: "Навіть гігантська брехня, повторювана безконечно, пускає коріння. Сталін знав це задовго до того, як таке відкриття зробив Гітлер. Я дивився і бачив, як жахливі фальсифікації, спершу прийняті під тиском, згодом набувають визнання як безсумнівні "факти", особливо серед молоді, якій бракує особистого досвіду, щоб засумніватися в них. [...] Цілковито індоктриновані комуністичними догмами і сталінськими теоріями про світову революцію, вони стануть людьми, позбавленими пам'яті про особисту свободу (...). Ці морально й політично скалічені росіяни являтимуть у руках режиму величезну силу, яку можна буде використати чи то всередині країни, чи за кордоном". Це свідчення і водночас пророцтво дав особливий чоловік - Віктор Кравченко, етнічний українець із Запоріжжя, замолоду переконаний комуніст, який, проте, вжахнувся злочинам сталінського режиму і 1945 року, будучи у складі торгової місії СРСР у Нью-Йорку, попросив в американських властей політичного притулку. Через рік він випустив книгу "Я вибрав свободу", яка справила ефект бомби. Чимало американців, не кажучи вже про французьких чи італійських комуністів, не повірили свідченням цього чоловіка про Голодомор і концентраційні табори ГУЛАГу, про сталінські чистки та знущання над людьми у час війни. Як же можна повірити у такі злочини, коли йдеться про милого вусатого uncle Joe - дядечка Йосифа, який виграв війну й поконав того біснуватого фюрера?!

10

Коментарі

131.07.11, 07:52

    231.07.11, 09:50

    Вывод ,какой сделал: Ответственность и механизмы её реализации - вот и причина всех проблем в Украине.Начиная от пересмотра исторической правды,заканчивая принятием решений нашими судами ,да и любыми другими органами власти((

      331.07.11, 18:35Відповідь на 2 від west200522

      а за всё в жизни надо отвечать, особенно большая ответственность на тех кого наделили властью.

        Гість: burtka

        431.07.11, 19:26

        Аффтар все попутал от ненавести. Идея коммунизма - не есть грех. Грех - жить без идеи.

          531.07.11, 19:39

          Якби оце почитали "політичні опоненти", вони б лопнули від люті.