Профіль

Hatsik

Hatsik

Україна, Львів

Рейтинг в розділі:

Останні статті

Ліга Європи для України

Ліга Європи
В швейцарському Ньоні відбулося жеребкування 4-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

"Металіст" (Україна) - "Сошо" (Франція)
"Ворскла" (Україна) - "Динамо" (Бухарест, Румунія)
"Дніпро" (Україна) - "Фулхем" (Англія)
"Літекс" (Болгарія) - "Динамо" (Київ, Україна)
ПАОК (Греція) - "Карпати" (Україна)


Ваші враження

Україна та Польща знову разом

За
підсумками жеребкування кваліфікації ЧС-2014 збірна України потрапила у
групу Н разом із Англією, Чорногорією, Польщею, Молдовою та Сан-Марино.


У суботу відбулося жеребкування відбірного турніру чемпіонату
світу-2014, що пройде у Бразилії. За його підсумками збірна України
потрапила в групу H, де їй протистоятимуть команди Англії, Чорногорії,
Польщі, Молдови та Сан-Марино.

Нагадаємо, що відбірний турнір
зони Європи пройде із 7-го вересня 2012 року по 15 жовтня 2013-го.
Дев'ять переможців груп пройдуть напряму у фінальний турнір у Бразилії,
котрий відбудеться із 12 червня по 13 липня 2014 року. Вісім найкращих
команд, що посядуть другі місця, із 15 по 19 листопада 2013-го
виборюватимуть у двоматчевих протистояннях останні чотири путівки на
мундіаль.

Склад усіх груп:

А) Уельс, Македонія, Шотландія, Бельгія, Сербія, Хорватія

В) Мальта, Вірменія, Болгарія, Чехія, Данія, Італія

С) Казахстан, Фарерські острови, Австрія, Ірландія, Швеція, Німеччина

D) Андорра, Естонія, Румунія, Угорщина, Туреччина, Нідерланди

E) Ісландія, Кіпр, Албанія, Швейцарія, Словенія, Норвегія

F) Люксембург, Азербайджан, Північна Ірландія, Ізраїль, Росія, Португалія

J) Ліхтенштейн, Латвія, Литва, Боснія і Герцеговина, Словаччина, Греція

H) Сан-Марино, Молдова, Польща, Україна, Чорногорія, Англія

I) Фінляндія, Грузія, Білорусь, Франція, Іспанія

Straight edge (sXe)

  • 02.11.09, 20:35
Straight edge (англ. шлях навпростець, скорочено sXe) — більш філософське відгалуження панк-культури, рух, характерними рисами якого є повна відмова від наркотиків (включаючи узаконені алкогольі тютюн), розбірливість в статевих зв'язках, а також політичні погляди, характерні всьому панк-руху.
Рух спочатку виник в середовищі американських панк-рок-виконавців як заклик проти популяризації образу «брудного вічно-непросихаючого панка», Straight edge швидко перетворився на рух, що ставить на перше місце ідею самоконтролю і особистої свободи, і на початку 80-х став досить розповсюдженим вибором серед американських панків, особливо в Вашингтоні та Бостоні, де утворилися дуже могутня хардкор-сцена. До середини 80-х ця культура розповсюдилася і за межі Штатів, хоча до початку 90-х великого поширення на інших континентах не набула.
Відмова від наркотиків

Ідеологія Straight edge заперечує вживання будь-яких заборонених або легальних наркотичних речовин, як то алкоголькофеїннікотин, а також психоактивних речовин в нелікувальних цілях (є точка зору, що стрейтеджери не повинні вживати взагалі які-небудь ліки. Тим більше англійською слова «ліки» і «наркотики» звучать однаково — drugs).

Стриманість в сексі

Одним з гасел Straight edge є «Не трахатись», яке часто сприймається і трактується як повна відмова від статевого життя. Насправді прихильники руху відмовляються від безладних статевих зв'язків (нерідко нав'язуваних деякими субкультурами та ЗМІ) й визнають нормальним життя з одним сексуальним партнером. Проте, деякі хардлайнери пропагують статевий зв'язок виключно для зачаття дитини. Прихильники Straight edge критично ставляться до порно-індустрії як до яскравого прояву сексизму.

Відношення до фашизму

Прихильникам Straight edge спочатку були чужі забобони про перевагу одних людей над іншими за расовою, національною, віковою, статевою ознакою або сексуальною орієнтацією (тут автор припускається помилки. Зауважу, що стрейтейджери ніколи не були за гомосексуальні стосунки. Це неприродньо.). Але боротьба з ними теж не входила в плани Straight edger'ів.

Пізніше ідеї Straight edge почали привертати увагу прихильників фашизму, оскільки здоровий спосіб життя відповідає ідеалам фашистів. У фашистському середовищі Straight edge перестала бути ідеологією, ставши лише способом життя, методом відмови від шкідливих звичок. Крім того, багато фашистів заперечують Straight edge, пам'ятаючи про його панківско-антифашистське походження. Тому зараз серед фашистів немає єдності в питанні про ухвалення Straight edge, як своєї ідеології.

У результаті виходить, що sxe з часом поставили на озброєння різні політичні рухи і молодіжні угрупування. І спочатку аполітичний панківський рух тепер політизувався і служить цілям дуже різних політичних сил - від антифа до нацистів.

Straight edge — субкультура, що не припускає саморекламу або нав'язування sXe-способу життя оточуючим, тому у прихильників руху немає яких-небудь переваг в одязі, зачісці і тому подібне. Єдиний засіб самоідентифікації — використання хреста («X») або абревіатури «sxe», зокрема:

  • Хрест на тильній стороні долоні — символ, що з'явився в кінці сімдесятих, коли неповнолітнім, таким, що приходив в клуби на концерти, малювали на руці хрест, щоб їм не продавали спиртне. Такий же хрест, але вже добровільно, малювали собі прихильники Straight edge.
  • Три хрести — символ три НЕ: не пити, не палити, не «трахатись» (наліво і направо).
  • Напис DRUG FREE («вільний від наркотиків») або POISON FREE («вільний від отрути») часто використовуваний на одязі. Часто вищенаведені символи використовуються на татуюваннях, які означають, що людина, що носить їх, прийняла принципи Straight edge на все життя, наносяться на стіни будівель і тому подібне
  • Букви «x» на початку, кінці, середині нікнеймів.
  • Татуювання із написом "True till death" - "Істинний до смерті"