хочу сюди!
 

Олена

42 роки, діва, познайомиться з хлопцем у віці 42-63 років

Путін нападе. Це вже точно. Або ні

Політичні ток-шоу останніх кількох днів виглядають приблизно так:

Ведучий (В): Доброго вечора! З вами, як завжди о цій порі, "Час балаканини в костюмах" на каналі "Лате" і з вами я, Михайло Балакучий. Я в костюмі, а це означає, що ми починаємо.

Страшне! Ніколи такого за сім років не було, але Російська Федерація підтягує до кордонів України військову техніку, особовий та безособовий склад і встановлює новітню розробку російських фахівців - переносні ларьки з боярою системи "Ригачка Фу 1". Це означає, що наступ може розпочатись найближчими днями. Чи післязавтра. Або взагалі через секунду. Наскільки реальний такий сценарій? Хто його екранізує? Хто винен? Хто горілчаний? Про ці та інші питання ми поговоримо з нашим українським латвійським експертом (Тбілісі, штат Вашингтон) Рамілем Байденовичем Грибишукайте. Раміле Байденовичу, Аллах Акбар!

Експерт (Е): Навіки Акбар! Вітаю студію і всіх українців, які цими днями цілий день тільки те й роблять, що дивляться інформаційні канали!

В.: Раміле Байденовичу, відразу почну з головного: чи нападе Путін будь-якої миті?

Е.: Ну, знаєте, у США завершились переговори, Британія узгодила поставку ще однієї партії гранатометів. За інформацією мого анонімного джерела з Європарламенту, Мікаеля Занепкойнінга, 41 рік, ріст метр вісімдесят, брюнет, домашня адреса Гамбург, Терпілоштрассе, 69, наступного тижня в Україну має також прилетіти три тони передових грузинських мандаринометів. Європейський банк виділить 3 мільйони доларів крупного траншу для траншей і окопів. Копам і ФОПам готуватись, бо економічна криза не за горами. Ще одна, до цієї, що вже є. Таким чином, дві кризи, получається.

В.: Перепрошую, але мушу уточнити: яка ймовірність повномасштабного наступу російських військ на Україну?

Е.: Це дуже цікаве питання. Як показує історичний досвід, у 2008- му Росія атакувала Грузію і адекватної відповіді не було. У 2014-му, після анексії Криму та захоплення проросійськими військами Донбасу, ні США, ні Європа не пішли на рішучі кроки, щоби зупинити агресію. Але зараз зовсім інший рік, а саме 2022-й.

В.: Тобто, якщо міркувати за аналогією, то сценарій Грузії та подій 2014 року і зараз може повториться?

Е.: Може повториться. А може і ні. Бо в США завершились переговори, а Британія узгодила поставки.

В.: І це означає, що світ став реагувати на путінську політику більш рішучіше?

Е.: Безумовно так!

В.: Але поставок зброї мало і обіцяних "пекельних санкцій" не планується? 

Е.: Ааа, тоді ні, взагалі ні.

В.: Тобто Путін не нападе?

Е.: Ні. Або так.

В.: Дякую за вичерпну відповідь. З нами був німецький політолог, директор Центру "Такі потрібні дослідження", бальний хореограф і дуже умний мужичок Владімір Неалександровіч. Передаю слово колезі Аллі Маузер зі студії "Сидимо кружка з розумними обличчями", яка поговорить з експертами про те, як важливо говорити з експертами, коли ворог на порозі. Не перемикайтесь!
5

Коментарі

122.01.22, 13:22

  Гість: Ніколь

  222.01.22, 14:26

   322.01.22, 15:52

   аргумент

    422.01.22, 17:45

    а хто ворог? ...і коли на нього нападе?

     анонім

     523.01.22, 07:21