Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Юлия

45 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 36-45 років

Україна стане однією з тих країн,що реалізували цифровий паспорт

07:19 11 березень Київ, УкраїнаНардепи розглянуть останній законопроєкт, який узаконить е-паспорт в додатку "Дія", таким чином, Україна стане однією з перших країн, що реалізували цифровий паспорт у смартфоні.
Під головуванням президента України Володимира Зеленського відбулася традиційна нарада з головою Верховної Ради, керівниками парламентських комітетів і іншими народними депутатами, а також з представниками Кабінету Міністрів з обговорення розгляду в парламенті законопроєктів для виконання передвиборчої програми глави держави.
Про це повідомили в Офісі Президента.
«У нас буде найповніший перелік життєвих ситуацій, коли українці зможуть застосувати цифровий паспорт без паперового або пластикового аналога. Ми прагнемо до того, щоб відбулася повна диджиталізація документів і послуг, ми повинні зробити державу в смартфоні», - зазначив Володимир Зеленський.
Також народні депутати розглянуть законопроєкти щодо захисту боржників від колекторів, щодо реформування СБУ та євроінтеграційні ініціативи. На нараді обговорили і необхідність напрацювання пакету законопроєктів щодо запровадження накопичувальної пенсійної системи і запуску Міністерства аграрної політики.
https://myc.news/ua/glavnoe/ukraina_stanet_odnoj_iz_pervyh_stran_realizovavshih_cifrovoj_pasport_v_smartfone?fbclid=IwAR1UUJlsefAljVAmYIJlHT6b5n8GqldB97Mvbt_mDoTRp-sy2JNErxzAPOo
0

Коментарі

111.03.21, 22:43

А Шарию тоже дадут такой паспорт?