Профиль

Kanivskyi

Kanivskyi

Украина, Черкассы

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Свежие фотографии

Рецедив.

  • 19.03.19, 10:49
Походу у Порошенко - рецедив. Не утримався. Горить сарай гори і хата, подумав Порошенко і давай сипати в народниє маси, нові обіцянки. А би в країні провести конкурс на найбільшого "лапшо-вешателя", то в ньому однозначно і з дуже великою перевагою виграв би Петро Порошенко. За 5 років презеденства, він так і нічого не зрозумів. Мабуть тому що тупий.

Хутір.

  • 17.03.19, 17:01
http://photo.i.ua/user/10773010/525006/?p=0&r=2311266
Фотографії викласти не можу, тож при бажані проходить по силке.
Цей хутір росположиний плюс мінус центр України, на окраїні лісничества.
Хутір облаштований вертольотною площадкою. Будинки збудовані в українському стилі, але по современним технологіям. Так мабуть має виглядати українське село, з огляду за думки архітектора. На території є овци, фазани або індики. На фото є овци. Потім на фото є огорожа, то огорожена частина лісу і там тримають, косуль, і диких кабанів. Косуль бачів стадо голів 35 - 50. Але с фотографувати не встиг. Маємо хутір, с вертальотною площадкою, із жівностью яку вигодовують на природних кормах, водойом де можно порибачіти а потім і скуштувати улов, а также обгороджену частину лісу де можно поохотитись. І це все мабуть зроблено для отдиха перевтомлених роботою чиновників. Ми вам курицю вигодовану на трупах здохших курей і на хімікатак, а собі хутір. Забута о народі.

Потім там є фото на якому видано багато повалених дерев. Отак в нас виглядають більшість лісів. Повалене дерево або згніє або його продадуть на дрова лісники, а виручені от продажі кошти покладуть собі до кишень. А могло б бути все як в цивілізованому світі. Лісник - лісничіть за що отримує платню. Офіс лісничіства отримує закази на дрова, по інтернету чі по телефону, отримує готівку, бригада лісорубів займається розчісткой, заголовком і доставкою деревини чі дров, і всі перебувають на зарплатні. Виручені кошти осідають в бюджет.

На фото ще видно територія яку пару років назад повністю розчістили от дерев і зараз ця територія заростає чагарниками, а лісник тим часом кошти на дровах подима.

Ну і на останок, є на фотографіях три авто, то в вихідний день лісники працюють. Мабуть не встигають в робочі дні норму виполніть, тож приходиться ім ще й вихідний працювати. В часов 10.00 обїзжали ліс мабуть с района лісники, тому що буквально з годину як ті поїхали, месні лісники виїхали до праці. Пощітаєм. 3 бригади, по три машина кожна, це 9 машин умножить на 5 тис, коштує одна машина дров, і того 45 тис гр.

Тіньові оборудки.

  • 16.03.19, 23:00
Ми повинні розуміти, що все що йде в обход касового апарата є тіньові оборудки. З тіньових оборутків вираховується кошти (мзда) на те, щоб їх не помічали. З них не відокремлюються кошти до бюджету, відокремлюються в кишеню корумпірованих чиновників. Якім з бюджету виплачується зарплатня, і буде виплачуватися чимала пенсія. Одним із тіньових оборутків є ліс. І це не для кого не секрет. Діюча влада, мені так здається, боїться влазить в справи лісників. Наступним тіньовим оборутком, являються перевозчіки. Автобуси, маршрутки. Якщо хтось із чітаючіх цю замітку був у Польщі, то знає, що там не знайдеш жодного перевізника який необлаштований касовим апаратом. Тож ми маємо. Що всі кошти які йдуть мимо касових апаратів осідають в кишенях лісників, перевозчіків, і корумпірованих чиновників. Тож якщо ми будуємо в себе Європу, то довжині розуміти, ніяких тіньових оборутків. І ще можно добавить. Що в Польщі рибу ловить нельзя даже на вудило. Можно купити, місячний, чі поло річний, чі річний абонімент, і рибачіти на вудило на водоймах, крім тих де розводять рибу.

О лісах.

  • 16.03.19, 12:20
Один лі я це замічаю? Що лісники як з цепі сорвалісь, випилюють ліс що аж гай шумить. Складається впічетленіє, що вони в передбачені що зміниться президент, і що Україна перейде до європейських законів і стандартів о вирубке леса. І тоді їм прийдеться як всім нормальним людям жити на зарплату. А поки є час, вони пользуються моментом, роблять грошові запаси вирубуючи ліс. Даже представить страшно, що буде з лісами, якщо свинорилий зостаниться на другий срок.

Обработка.

  • 13.03.19, 17:03
Задумивалісь лі ви, зачем нужни рейтинги? Часто приходиться чути, що Порошенко то на твором місці то на третім. Возможно, що в крупних містах хтось за нього і проголосує, ну в основном, основна маса людей проти того щоб Порошенко одержав перемогу на виборах. Так вот. Вернемось к рейтінгам. Зачем нужно нам скармлівать рейтинги де Порошенко то на твором то на третім місті? Подготавлівают. Підготавлівают до фальсифікації. Якщо реальні результати голосування будуть не в пользу Порошенко, не нададуть йому змогу пройти в другий тур, то буде фальсифікація. І благодаря рейтінгам, якими нас годували во время предвиборной гонки, ніхто не усомнітца, що результати голосування були фальсифіковані. Так як результати голосування совпадут, с передвиборчіми рейтінгамі. Порошенко наш президент, який уже виграв в цих виборах. Слава Україні!

Найти отлічія.

  • 10.03.19, 12:15
Порошенко у своєму передвиборчому турне для збору голосів відвідав Черкаси. Під час якої виникла сутичка з людьми які не вдоволені як ведеться справа в розкладанні коштів в "Укроборонпроме". Злякавшись сутички, Порошенко піджавши хвоста, втік з місця сутички.

А тепер обясніть: чім Порошенко відрізняється від Януковича? Якщо те що проізошло в Черкасах під час сутички, детскій лепіт протів того що проісходило на майдані.

Ждут ілі не ждут, вот в чом вопрос.

  • 09.03.19, 19:00
Почну с цього. Нас в Європі ні хто не чекає і від нас в Європі теж нічого не очікують. Там є люди, які откриють перед нами двері, тільки в тім випадку, якщо ми виведемо свою країну до іх рівня. Це і о культуре людей, і внешнем віде країни. О умінні грамотно і бережливо відноситися до ресурсів. О умінні чесном і спаведливом веденні бізнесу. О гуманном відношенні до всего что нас окружаєт. А так же іскоренненіє по максіму, корупцію, бандетізм, шахрайство. Там є і такі люди якім наруку щоб Україна зоставалася такою якою є зараз. Щоб іспользувати нас як серєвую країну. Коротко кажучи. Наживатися на нас, пользуясь дезерентірованой сітуациєй в країні. І ці люди іспользують слово Європа для нас, як можно іспользувать морковку привязану перед вислюком, який тянучісь до морквини тягне віз. І оці люди якраз і є партнерами Порошенка.

С 8 марта.

  • 08.03.19, 08:21
Предлагаю вашому вніманію посмотреть кіно. Оно не о любві. Ну в ньом, всьо начінається с женщіни. "Велеколепная 7" С празніком Вас. )

Страх порохоботів.

  • 04.03.19, 21:38
У чому полягає страх порохоботів, якщо до влади прийде не Порошенко? В тому, що якщо до влади прийде адекватна людина, і доведе що ці 5 років ми черпати воду ситом. Вона зпроможеться зробити за 1 рік більше, ніж Порошенко і за 5 років не зробив. От чого вони так бояться. Для Порошенка і його оточеня, головне, щоб реформи в Україні проходили на самій мінімальний швидкості. А з якою швидкістью продвигаються реформи, ви і самі бачіте. Якщо не бачіте то подивіться в ютубе.

Один случай із жизни. На окраїні Дніпропетровська, один єврейчік тримав склад, Завозив с європи товар і росповсюджував між мелкімі предпрінімателямі. І він вирішив росширятись і побудувати ще один склад. Найняв строітельну фірму. Приїхав прораб. Зробив отметки і прислали трактор і автомобіль самосвал, щоб копати под фундамент і сразу же вивозити землю. В общем, копали вони цілий тиждень, аж поки у єврейчіка не урвася терпець, і він не найняв трактор, на стороні, а той за 3 години викопав те, що ті цілий тиждень копали. І він послав цю фірму. А потім оказалось, що даремно землю вивозили, прораб помилився, і прийшлося ту землю назад завозити.

Нема альтернативи.

  • 03.03.19, 17:09
В жопу в жаріний пітух (Петро) - Скаче Україною
- Я єдиний кандидат
- Нема мені альтернативи

- мої досягнення у всьому
- що можеш ти окинуть взором
- отам війна на сході йде
- а там пиньки замість лісів
- там люди їдуть на чужбину
- то я, до цього все довів

- коли б ви знали
- як то солодко буває
- як бачиш материнськи сльози
- які вона за вбитим сином льє

- стратегії в моїй війні нема
- нема і в цій війні кінця
- не для того я її очолив
- щоб не заробивши, закінчити.