Профиль

Kanivskyi

Kanivskyi

Украина, Черкассы

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Свежие фотографии

Не сперечатися.

  • 29.03.19, 17:25
Для чого сперечатись і доказувати. Мені здається.. що слово "толерантність" напроч відчутне в Україні. Бути взаємовічливими, це теж не об українцях. Хто відчуває і бачіть на власні очі що живе в вільній і незавісімой країні, той голосує за діючу владу. Хто не відчуває і не бачіть на власні очі, що не живе у вільній і незавісімой країні, і не бачіть, не яких кроків діючої влади на покращення ситуації в країні, той голосує за більш перспективного на його погляд кандидата. По суті, все плохоє що накоїли за період президентства в країні, лягає на плечі всіх, хто до цього причатний. Це о тих хто голосував за цього кандидата. Може тому я і неподіляю мненія людей, які хочуть проголосувати за порошенка. В прошлий раз, я за нього не голосував, і скоєнні гріхи за період його президентства, не лягли на мої плечі. І з тими людьми, які за нього голосували, я находжусь в різних лодка. І це дуже добре, даже гидко представить, що будучі порохоботом, пришлось би матюкатись, оскарбляти і принижувати людей.

Мюслі.

  • 29.03.19, 05:52
В некотором царства, в некотором государстве, жил молодий король. Королівство його, було росположено на родючих землях, ліса були наповнені дикими тваринами, річки і озера разновідностью всякої риби, а земля храніла в себе много всяких іскопаємих. Заздристні сусіди бажали заволодіти цими землями, і устраівали набегі на це королівство. Молодий короля, закаляясь в битвах проти суперників, став досвідченим полководецем і хорошим стратегом. Його воїни йдучи в бій за своїм королем, закалені в багатьох бітвах, стали не победімі. І вороги стали боятись і близько підійти до кордонів цієї країни. Не маючи ворогів, король і його воїни, рослабились, по заводили семьї, по нарощували животи і по обростали жиром.

Це переказ казки, своїми словами. Щоб не думали що це я сам придумав. А смисл вот в чом. Нам розказують, що благодаря нашим діям проти Росії, ми зробили її слабшою. Яким чином? Всі наші дії проти Росії, робили її лише сильнішою. Цього можуть не бачити тільки уперті барани. Тактика яку вибрали "как би" для перемоги над ворогом, не те що не діяла, а даже наоборот, зробила його ще сильнішим. І це в очередной раз, доводить що наші дії хибні.

Чі стала наша країна від ворожнечі с Росією сильнішою?
Ми об'єднались? Ні.
Не бачу ні чого такого, де можна побачити, що ми стали сильніше.Чому так?

Міркування в голос о всяком.

  • 28.03.19, 12:50
В Китаї чі Японії, точно не можу згадати де, є такий закон. Дозволено подавати позов до суду на обідчіка в тім случае, якщо с того часу пройшла доба. Чому так? Щоб людина заспокоїлась, зважила всі за і проти, а потім уже приймала рішення, подавати позов чі ні.

Дебати. Правильні дебати де наперед учасників повідомили про теми які будуть обговорюватися, і про питання які будуть задаватися? Чі ті дебати де наскакують з ненацька? Чі повинна людина обов'язково відповідати на зненацька задані питання?

Є народний вислів "впертий як баран, чі вислюк" Це вислів 100% про нашого чинного президента. Якось тут на сайті була замітка, де розказувалось, що поряд жили дві сім'ї, в одній тихо і спокійно, в другій постійно лаялись і кричали один на одного. Жінка що мешкала в сім'ї де постійно лунали лайки, послала свого чоловіка на розвідку до сусідів, щоб він розвідав, чому у тих завжди тихо і спокійно. Чоловік повернувся с розвідки, і розказав дружині що: вони уступають один одному. Ми лаємось питаясь доказати свою правоту, а вони уступають один одному.

Іноді в спорі даже с малою дитиною, яка відстоює своє я і не хоче відступати, достатнь відступитись дорослому, так як він є дорослішим і умнішим, як тут же дитина теж здасть свої позиції.

Задача.

  • 27.03.19, 17:29
Автобус їхав за маршркїутом с точки А до точки Б. Всі місця в автобусі були зайняті. Рухаючісь маршрутом автобус застряв. Причіною було зруйнове дорожне покриття і розмякла від осадків земля. Побуксувавши, водій автобуса звернувся до пасажирів.
а) панове! прошу всіх! вийти з автобуса і підштовхнути автобус щоб я міг виїхати і проїхати цей зруйнований участок.
б) панове! прошу зозтатися на місцях: моїх рідних, моїх кумів, моїх партнерів і моїх друзів. Всіх решта, прошу вийти і штовхати автобус поки ми не приїдемо зруйнований участок дороги.

Який з варіантів вибрав би порядочний водій? Який з варіантів був би ефективним в создавшецся ситуації?

Культура.

  • 26.03.19, 21:55
Вспомнилось. Якось дивився по телевізору передачу, де показували німецького фермера, в якого поряд з домом був магазин в якому продавалась продукція вирощена фермером тут же на фермі. І щоб не бути постійно в магазині, він вів самообслуживаніє і самооплату. Клієнт заходить до магазину, самостійно бере нужний йому товар, самостійно кладе суму за взятий товар, і йде до себе додому. Фермер розказував, що за те время що він отак спробував вести діла, ніхто не спробував його обдурити чі обікрасти. Клієнти теж хвалили господаря, за сміливість і довіру, і що цінують його труд і час.

Про що це каже? Про культуру, про повагу і про довіру.

А тепер для чого це я написав. Що людям у нашій країні, а тим паче на цьому сайті, дуже далеко до культури цих людей. Якщо зовні наша країна від Німеччини відстає років на 200, то внутрене на всі 300. Я надіюся що тих кого це касається, зрозуміли.

Поки жарений пітух не вжарив.

  • 26.03.19, 13:06
Предлагаю по вспоминать що і як робилось за період презеденства Порошенко. Безвізовий режим заслуга общества, яке подняло бучу "ми що за печеньки на майдані стрибали?" І благодаря таким возмущеніям, як по шелчку пальцев з'явився безвізовий режим. І це доводить, що ця заслуга не Порошенко. Можно вспомнить інтервю человека с Одеси, який разом с братьямі Карамазовимі в Амереке був, який розказував як один із братьєв хотів даже в порнофільмах сніматись от безденежья, і як цей человек розказував хто прийшов до влади. Про Яценюка, Шакашвілі, про ці мінські домовленості, про те як на лінії фронта затихала стрільба с обох боків бо на лінію фронта Луценко приїхав. Много такого було, що не підходило не в які рамки. Тяганина, яка робились для відомості роботи. І в ітоге, за 3 місяця до виборів на посаду президента України, Порошенко начінає хоть щось робити. І не тому що совість заговорила, ні, тому щоб вибори не пролетіти.

О виборах.

  • 24.03.19, 14:11
Якось це мені вспомнилось, і я вирішив про це написати. В 1999 году, я служив срочну службу в армії. І як раз, на цей час проходили вибори. В день виборів, роту построїли на цп (центральний проход располржений в казарме) для походу до виборчої дільниці. Вийшов командир роти со взводними і замполітом, назвав кандидата і наказав голосувати за нього. Предупрідив, що їм буде ізвесно, хто проголосує не за цього кандидата, і цей солдат буде покараний. От так я перший рас відвідав виборчу дільницю.

Недієспособность.

  • 24.03.19, 06:42
- Чому в нас країна в таком запущеною состоянії?
- в нас йде війна, ми здержуємо агресора?
- в нас перестали сіяти і збирати урожай? В нас закрили учбові заклади? В нас всі сили брошені на те щоб здержати агресора?
- ні. Ні. Ні.
- тоді повернемось к першому питанню.
- в нас йде війна і ми здержуємо агресора.
Складається в печетленіє, що війна і здержуємо агресора, вигідна, щоб нею прикривати свою недієспособность. Ви чули, щоб хоть один порохобот дав хоть одне предложеніє по улутшенію стану країни? Всі заметки порохоботів, які я бачив, були направлені на обливання грязью других кандидатов. І це і є той шлях на який вони вказують.

Маршрути не шлях. Або шлях це не маршрути.

  • 22.03.19, 21:21
Перед тим, як якесь місце збирається відвідати президент, це місце, говоря народною мовою, вилізивається. І в незначний срок, коли президент відвідує це місце, воно блистить як у кота яйця. Яка б велика користь для України, аби президент хоть раз в місяць подорожував Україною. Наприклад, прокладає маршрут, через села, невеличкі міста, звичайними дорогами якими їздять звичайні люди. За місяць, чі за два, ставить в ізвесность, що в такий то період буде подорожувати країною за таким то маршрутом. Ми б мали змогу побачити, чі має він повагу у месних чиновників, через територію яких буде полягати маршрут, або він побачив на власні очі в яком состоянії дороги, узбіча і чі зажиточно проживають люди за даним маршрутом.

І вопрос. Із цікавості. На ваш погляд. При якому президентн, вори стали не боятись влади і в край знахабніли?

Кого ви б вибрали?

  • 21.03.19, 06:21
Наприклад. Ви хочете зробити капітальний ремонт в квартирі. Як правильно вибрати прораба? 1 кандедат: дає вам гору обіцянок, сам себе росхвалює, а напрості питання по ремонту, відповідає уклончіво, так буд то він нічого не тямить в ремонтах. 2 кандидат: почті та ж сама картина, плюс рекомендація от предедущіх клієнтів, каже що щарлатанить і підворовує. 3 кандидат: молодий, ще не зовсім опитний в цьому ділі, мало говорить, при огляді квартири, все перемірив, записав, спросив ваші предпочтенія, і саме головне, що ті хто його добре знають, дали положительниє рекомендації.
Кого б ви вибрали?

За одним із кандидатів, ходить дурна слава. Що буцім то він, на попереднім об'єктів, за 5 років роботи, установив в кутку ікони.
І заключів якісь там договора толі с подрятчіками, толі с партнерами. А на об'єктів, окрім установлених ікон, так більше і нічого не було зроблено. А його підлеглі, на все горло волайуть, що це більше ніж достаточно за 5 років роботи.