Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Правильно говорят,

Правильно говорят, что женское поведение - результат мужского отношения...👌

13

Коментарі

Гість: O-leg-O_ _

114.04.16, 09:00

Угу, как и мужское - результат женского. Правда , баба Оля?

    214.04.16, 09:03Відповідь на 1 від Гість: O-leg-O_ _


    А ти ще не збираєшся стати дідом?
    Уяви - ведеш за ручку свого внучка, зачіски у вас у обох крутяцькі, в джинсах, в косухах, в ковбойських черевиках - тільки у тебе 44 р., а у нього 23 -й

      314.04.16, 09:04

      Чойта она его, как ребёнка, в лобик целует?

        Гість: O-leg-O_ _

        414.04.16, 09:10Відповідь на 2 від Ми Ла


        А ти ще не збираєшся стати дідом?
        Уяви - ведеш за ручку свого внучка, зачіски у вас у обох крутяцькі, в джинсах, в косухах, в ковбойських черевиках - тільки у тебе 44 р., а у нього 23 -й
        Ооооо, я буду охуэнным дедом именно таким как ты видишь. Уже на подходе, на годах с удовольствием вступлю в эти ряды.

          514.04.16, 09:17Відповідь на 4 від Гість: O-leg-O_ _

          Але ж можливий і інший варіант, коли у тебе народиться внучка!
          Поряд з тобою іде кучеряшка з огроменними глазіщами, в ніжному пишному рожевому пляттячку, з бантами, що в два рази більші за її маленьку голівку.
          У тебе прикид той самий, але під носками ніхто не бачить, що у дідусічки накрашені нігті на ногах, які внучка вчилась лаком красити

            614.04.16, 09:26

            Еще говорят бьёт значит любит

              Гість: O-leg-O_ _

              714.04.16, 09:28Відповідь на 5 від Ми Ла

              Але ж можливий і інший варіант, коли у тебе народиться внучка!
              Поряд з тобою іде кучеряшка з огроменними глазіщами, в ніжному пишному рожевому пляттячку, з бантами, що в два рази більші за її маленьку голівку.
              У тебе прикид той самий, але під носками ніхто не бачить, що у дідусічки накрашені нігті на ногах, які внучка вчилась лаком красити
              Вполне нивить возможно. Я колись. коли жинка була вагитна, як любый самец , хотив СЫНА, але потим з часом, зрозумив, що краще за дэвочку немааэ ничого. Канэшн вси диты на благо, але дэвочка - то э ОСОБЛЫВЭ ЩАСТЯ.Мария мэнэ у свий час красыла всього и всым.колы добыралася до маминоий косметичкы, мы з медведямы плюшевымы булы йийи клиэнтурою.

                814.04.16, 09:32Відповідь на 6 від qazse

                Еще говорят бьёт значит любитда уж, и любовь должна быть ВЗАИМНОЙ

                  914.04.16, 09:34Відповідь на 8 від Марин-ка

                  Еще говорят бьёт значит любитда уж, и любовь должна быть ВЗАИМНОЙПо любому

                    1014.04.16, 09:37Відповідь на 9 від qazse

                    Еще говорят бьёт значит любитда уж, и любовь должна быть ВЗАИМНОЙПо любомуа если и устраивать друг другу сцены)))то только эротические

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна