хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Як воно, бути 10-ю дружиною...



 Найбільша в світі сім'я...

Індус Зіон Чана перевиконав програму по продовженню роду на кілька життів вперед.

10

Коментарі

15.09.15, 19:35

бедний мужик ,,

    Гість: Старий Семен

    25.09.15, 19:45

    Якщо цей тераріум хоча б на місяць залишиться без вожака, буде купа м"яса, море крові і мозги по стінах....

      Гість: paleogod

      35.09.15, 19:51

      от де повага до чоловiка

        45.09.15, 19:54Відповідь на 1 від ranok_v_misti

        бедний мужик ,,Выносливый.

          Гість: paleogod

          55.09.15, 19:56

          отаким повинне бути суспiльство... а не коли красiвi i умнi, з двома вищими, славянськi шмари в публiчних домах пiдставляють дiрки iнородцям

            Гість: paleogod

            65.09.15, 20:02Відповідь на 4 від Хайдер

            бедний мужик ,,Выносливый.какой там... живёт в своё удовольствие, хозяйство и кормёжка настроено на поток... а агрегат не сотрётся, так как служит для его удовлетворения, а не очередного пылесоса, высасывающего бабки и выносящего мозги...

              Гість: Старий Семен

              75.09.15, 20:04Відповідь на 6 від Гість: paleogod

              бедний мужик ,,Выносливый.какой там... живёт в своё удовольствие, хозяйство и кормёжка настроено на поток... а агрегат не сотрётся, так как служит для его удовлетворения, а не очередного пылесоса, высасывающего бабки и выносящего мозги...Спробуй хоча б двох самок заставити мирно співіснувати під одним дахом. А там їх здровенна шобла.....

                85.09.15, 20:09Відповідь на 4 від Хайдер

                бедний мужик ,,Выносливый.я хочу быть единственной

                  Гість: paleogod

                  95.09.15, 20:20

                  бедний мужик ,,Выносливый.какой там... живёт в своё удовольствие, хозяйство и кормёжка настроено на поток... а агрегат не сотрётся, так как служит для его удовлетворения, а не очередного пылесоса, высасывающего бабки и выносящего мозги...Спробуй хоча б двох самок заставити мирно співіснувати під одним дахом. А там їх здровенна шобла.....схiдна самка не така емансипована як наша... тому тi чоловiки мають змогу спокiйно жити з гаремом в 15-20 особєй.... в той же час коли наші чоловіки в середньому мають за все життя з 20-30-ма блядями, подружнє сімейне життя з якими неможливе... тре шукати жінку на Сході... ми в змозі вдовольнити, нагодувати її та дітей... раса жадібних слов'янських жінок має вимерти... щоб збагнути про що кажу, подивись в інтерне

                    Гість: paleogod

                    105.09.15, 20:24Відповідь на 9 від Гість: paleogod

                    два фiльми ДНК портрет нації

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна