хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Чого він завмер? )))))))))

3

Коментарі

122.12.14, 23:33

ой бабцю, ты такэ нэ вмийэш

    222.12.14, 23:38

    але рожі

      322.12.14, 23:59Відповідь на 1 від psilocybe

      ой бабцю, ты такэ нэ вмийэшпід водою таке вміє ТІЛЬКИ русалка

        423.12.14, 00:14Відповідь на 3 від Міс Марпл

        ой бабцю, ты такэ нэ вмийэшпід водою таке вміє ТІЛЬКИ русалкаесть постоянный такой курорт?

          523.12.14, 00:21Відповідь на 4 від psilocybe

          ой бабцю, ты такэ нэ вмийэшпід водою таке вміє ТІЛЬКИ русалкаесть постоянный такой курорт?То в чоловіків питайте. А взагалі-то домовтеся з дружиною - і матимете курорт.

            623.12.14, 00:28Відповідь на 5 від Міс Марпл

            ой бабцю, ты такэ нэ вмийэшпід водою таке вміє ТІЛЬКИ русалкаесть постоянный такой курорт?То в чоловіків питайте. А взагалі-то домовтеся з дружиною - і матимете курорт.ага, счас я вам все рассказал!

              723.12.14, 00:32Відповідь на 6 від psilocybe

              ой бабцю, ты такэ нэ вмийэшпід водою таке вміє ТІЛЬКИ русалкаесть постоянный такой курорт?То в чоловіків питайте. А взагалі-то домовтеся з дружиною - і матимете курорт.ага, счас я вам все рассказал! ні-ні, не треба розповідати!

                823.12.14, 00:35Відповідь на 7 від Міс Марпл

                ой бабцю, ты такэ нэ вмийэшпід водою таке вміє ТІЛЬКИ русалкаесть постоянный такой курорт?То в чоловіків питайте. А взагалі-то домовтеся з дружиною - і матимете курорт.ага, счас я вам все рассказал! ні-ні, не треба розповідати!от зара - взяв и розповив

                  923.12.14, 00:38Відповідь на 8 від psilocybe

                  ой бабцю, ты такэ нэ вмийэшпід водою таке вміє ТІЛЬКИ русалкаесть постоянный такой курорт?То в чоловіків питайте. А взагалі-то домовтеся з дружиною - і матимете курорт.ага, счас я вам все рассказал! ні-ні, не треба розповідати!от зара - взяв и розповиввсі нічні сповіді - до дружини на вушко! Добраніч!

                    1023.12.14, 00:39Відповідь на 9 від Міс Марпл

                    ой бабцю, ты такэ нэ вмийэшпід водою таке вміє ТІЛЬКИ русалкаесть постоянный такой курорт?То в чоловіків питайте. А взагалі-то домовтеся з дружиною - і матимете курорт.ага, счас я вам все рассказал! ні-ні, не треба розповідати!от зара - взяв и розповиввсі нічні сповіді - до дружини на вушко! Добраніч!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна