хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Самокопание. Вопрос 2

Какую короткую записку/послание я-десять-лет-назад написала бы себе сегодняшней?

Весьма занимательный вопрос. Тут надо напрячься и вспомнить, какой я была десять лет назад. Закомплексованной, тихой, несамостоятельной, очень зависела от мнения окружающих и ждала, что все само собой придет. Примерно так. Так что, скорее всего, я-десять-лет-назад написала себе нынешней что-то вроде такого:

"Здравствуй, будущая я! 
Знаю, со мной не легко. Я лентяйка и не шибко умная. Но надеюсь, что через десять лет у нас все наладится и будет машина, квартира и дача на Канарах! Желаю успехов и новых свершений :)" 

А к черту все это. Херня на постном масле... 
4

Коментарі

123.01.24, 07:44

"Привет! Прикупила тебе(себе) пару десятков Биткоинов. Думаю, хватит на все. Удачи!"

    223.01.24, 10:47

    Действительно...
    Лучше сочинять записку себе из 2034 года. Когда у тебя будет 3 паспорта.)

      323.01.24, 13:33

      час пливе дуже швидко, не шукай поводу для відмазки, шукай можливість зробити щось цікаве та корисне для себе майбутньої...зараз є багато можливостей , не проґав їх, щоб потім через 10 років не жалітися)

        Гість: Наталя

        423.01.24, 14:18

        Де ти береш ці питання?

          523.01.24, 14:33Відповідь на 1 від Петровичч

          "Привет! Прикупила тебе(себе) пару десятков Биткоинов. Думаю, хватит на все. Удачи!"До сих пор жалею, что не интересовалась биткоинами

            623.01.24, 14:34Відповідь на 2 від The Martian

            Хорошая мысль. Надо подумать.

              723.01.24, 14:37Відповідь на 3 від Маммамія

              Проблема якраз в тому, що я постійно шукаю відмазки.

                823.01.24, 14:39Відповідь на 4 від Гість: Наталя

                В гуглі "100 питань за 100 днів" або щось подібне. Знайшла собі пару статей з питаннями і вибираю, до чого душа лежить. Але шось поки виходить не ок(

                  Гість: Наталя

                  923.01.24, 14:55Відповідь на 8 від little чайка

                  В гуглі "100 питань за 100 днів" або щось подібне. Знайшла собі пару статей з питаннями і вибираю, до чого душа лежить. Але шось поки виходить не ок(є така техніка в психології... та відповідати треба чесно. собі.
                  не вибираючи. а підряд. вони мають певний порядок, що приносить певну користь для пізнання себе....

                    1023.01.24, 15:01Відповідь на 9 від Гість: Наталя

                    Спробую підряд. Може краще піде.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна