Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Киев

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 42-53 років

За 1 км до Криму

Відпочиваємо у чарівному місці, де поряд море, гарячі джерела, мертве озеро... 
Хочу показати дещо з рослинності, що приємно вразило.

Мої нігтики для порівняння розмірів.

І смородина такої дивної форми. 

На смак та аромат нічим не відрізняється від звичної кругленької.

А оце моя любовна любов, не бачила таке деревце з довоєнних часів.

От і все. Хто хоче відпочити в комфортних умовах в хороших людей під нашим прапором посеред двору - пишіть у приват, дам контакт.
14

Коментарі

122.06.19, 20:25


хочу на море!

    222.06.19, 21:26

    Тань, оте, що схоже на чорну смородину-носить фамілію - йошта. тіпа нєчто срєднєє, відносно недавно хтось старався вивести - між агрусом і смородиною. у нас перші років зо три всі ломонулися її купувати і висаджувати. потім попустило,і кожен залишився при своїх улюблених ягодках отак, зненацька-справді схоже. але якщо посмакувати по черзі одне і інше - відчуєш смакову різницю

      322.06.19, 23:04Відповідь на 1 від Маммамія


      хочу на море!
      Якщо гарно хочеш - будеш

        422.06.19, 23:07Відповідь на 2 від disu

        Тань, оте, що схоже на чорну смородину-носить фамілію - йошта. тіпа нєчто срєднєє, відносно недавно хтось старався вивести - між агрусом і смородиною. у нас перші років зо три всі ломонулися її купувати і висаджувати. потім попустило,і кожен залишився при своїх улюблених ягодках отак, зненацька-справді схоже. але якщо посмакувати по черзі одне і інше - відчуєш смакову різницюХазяїн домоволодіння називає смородина. Поряд кущик з кругленькою, то те саме, ми дегустували.
        Мабуть, хтось невдало поекспериментував і не вивів нічого нового на смак.

          522.06.19, 23:10

          Добрый день, Міс Марпл. Пользователь Вы не Я оставил комментарий к вашей заметке "За 1 км до Криму" в сообществе "UДачні цедулки": ---------------------- Маленька, кругленька і нігтики не справжні..... ---------------------- Читать этот комментарий на blog.i.ua:


          чомусь автор коментаря сам його видалив...
          Так от: я - за натуральність, нігті мої: гарна форма й дуже міцні, ростуть швидко. Так буває.

            622.06.19, 23:51Відповідь на 4 від Міс Марпл

            Тань, оте, що схоже на чорну смородину-носить фамілію - йошта. тіпа нєчто срєднєє, відносно недавно хтось старався вивести - між агрусом і смородиною. у нас перші років зо три всі ломонулися її купувати і висаджувати. потім попустило,і кожен залишився при своїх улюблених ягодках отак, зненацька-справді схоже. але якщо посмакувати по черзі одне і інше - відчуєш смакову різницюХазяїн домоволодіння називає смородина. Поряд кущик з кругленькою, то те саме, ми дегустували.
            Мабуть, хтось невдало поекспериментував і не вивів нічого нового на смак.
            а назву -йошта- він чув?

              722.06.19, 23:53Відповідь на 4 від Міс Марпл

              Тань, оте, що схоже на чорну смородину-носить фамілію - йошта. тіпа нєчто срєднєє, відносно недавно хтось старався вивести - між агрусом і смородиною. у нас перші років зо три всі ломонулися її купувати і висаджувати. потім попустило,і кожен залишився при своїх улюблених ягодках отак, зненацька-справді схоже. але якщо посмакувати по черзі одне і інше - відчуєш смакову різницюХазяїн домоволодіння називає смородина. Поряд кущик з кругленькою, то те саме, ми дегустували.
              Мабуть, хтось невдало поекспериментував і не вивів нічого нового на смак.
              ось тут про різновиди її трішки є
              https://rastenievod.com/joshta.html

                Гість: Ordinary

                823.06.19, 00:06

                магазин поряд?

                  923.06.19, 00:33Відповідь на 3 від Міс Марпл


                  хочу на море!
                  Якщо гарно хочеш - будеш
                  бронировать место за месяц?

                    1023.06.19, 03:28

                    Які умови проживання? Кондиціонер, душ і тепе.. Що з харчуванням? Скільки до моря?
                    Я б вже десь по Україні поїхав, но головний працівник (жінка) скоріш за все буде проти. Проте спитаю.
                    Тебе на ФБ не забанили часом? А то я щось тебе там давно не бачив.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна