хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Патамушта Гладіолус

      Літо - прекрасна пора року: сонце, аромати квітів, буяння зелені і квіткової краси. Ранкові серебристі крапельки роси переливаються на травичці і квіточках, віє приємною післядощовою  прохолодою..
       Як приємно зранку пити ароматну каву і дивитись у вікно на росяні квіточки. Їх вже пестить вранішнє сонечко і квіточки наче прищуреними оченятками радіють його ласкавим промінчикам. От і ми вже дочекались цвітіння улюбленців Гладіолусів.



Ще не всі квітують, але то і добре, значить радість від їх цвітіння продлиться на довше.









Ці Гладіолусики у мене минулорічного заводу, так що маю від них вже дитячий садочок. Як завжди жалко було викинути маленькі бульбочки, які начиплялись на мамку-цибулинку, то і насадила. Звичайно, що в цьому році квіточок на них не буде(і в наступному мабуть теж), але все одно, їх гарний розвиток мене радує. Це я вперше вирощую гладіолусну малечу lol



А поряд росте Ехінацейка. Довго чомусь не могла у мене прижитись, але вже ми з нею подружились dance



А ще дуже люблю Рудбекію. Цього року регулярно йдуть дощі і вона вимахала висока і розпатлана boyan 



І на останок минулорічний ковьорчік (так ці квіти називала моя бабуся). В цьому році я трохи стратила з насадженням Портулаку, а минулого він був гарнюнький





Бажаю всим гарного літнього настрою! kiss cvetok









29

Коментарі

120.07.18, 10:27

гладиолуси ммм красота
особливо жовті

    220.07.18, 10:28

    файні

      320.07.18, 10:35

      Тепер зрозуміло, яке нове завдання появилось на роботі!!!

        420.07.18, 10:35

        Та ти квітколюбочка! Молодець,

          520.07.18, 10:38Відповідь на 1 від ranok_v_misti

          гладиолуси ммм красота
          особливо жовті
          я навіть не можу сказати які мені більше подобаються, бо вони кожен по свойому гарний. Білий в реалі прямо бархатний, на сонці переливається якимись іскринками. Отой жовто-зеленуватий по мірі созрєванія трохи змінює колір.

            620.07.18, 10:39Відповідь на 2 від Стрийко Зеник

            файніДякую!

              720.07.18, 10:39Відповідь на 3 від georgi

              Тепер зрозуміло, яке нове завдання появилось на роботі!!! вчерась усьо переробила, а сьодня тіко принесли кусочок

                820.07.18, 10:40Відповідь на 4 від Тарас Музичук

                Та ти квітколюбочка! Молодець, Дякую!

                  920.07.18, 10:44Відповідь на 5 від Каре

                  гладиолуси ммм красота
                  особливо жовті
                  я навіть не можу сказати які мені більше подобаються, бо вони кожен по свойому гарний. Білий в реалі прямо бархатний, на сонці переливається якимись іскринками. Отой жовто-зеленуватий по мірі созрєванія трохи змінює колір.
                  всі гарні))

                    1020.07.18, 10:53

                    красота

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна