Патамушта Гладіолус
- 20.07.18, 10:20
- UДачні цедулки
Літо - прекрасна пора року: сонце, аромати квітів, буяння зелені і квіткової краси. Ранкові серебристі крапельки роси переливаються на травичці і квіточках, віє приємною післядощовою прохолодою..
Як приємно зранку пити ароматну каву і дивитись у вікно на росяні квіточки. Їх вже пестить вранішнє сонечко і квіточки наче прищуреними оченятками радіють його ласкавим промінчикам. От і ми вже дочекались цвітіння улюбленців Гладіолусів.
![](http://os1.i.ua/3/1/15170770_89a8be6d.jpg)
Ще не всі квітують, але то і добре, значить радість від їх цвітіння продлиться на довше.
![](http://os1.i.ua/3/1/15170789_3d01dcb7.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15170790_5a67b2dd.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15170791_3f00899b.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15170793_f5ceff17.jpg)
Ці Гладіолусики у мене минулорічного заводу, так що маю від них вже дитячий садочок. Як завжди жалко було викинути маленькі бульбочки, які начиплялись на мамку-цибулинку, то і насадила. Звичайно, що в цьому році квіточок на них не буде(і в наступному мабуть теж), але все одно, їх гарний розвиток мене радує. Це я вперше вирощую гладіолусну малечу
![](http://os1.i.ua/3/1/15170799_a2db5f29.jpg)
А поряд росте Ехінацейка. Довго чомусь не могла у мене прижитись, але вже ми з нею подружились
![](http://os1.i.ua/3/1/15170797_bb23144e.jpg)
А ще дуже люблю Рудбекію. Цього року регулярно йдуть дощі і вона вимахала висока і розпатлана
![](http://os1.i.ua/3/1/15170805_175ff06a.jpg)
І на останок минулорічний ковьорчік (так ці квіти називала моя бабуся). В цьому році я трохи стратила з насадженням Портулаку, а минулого він був гарнюнький
![](http://os1.i.ua/3/1/15170808_a10ef6c7.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15170814_ede248b2.jpg)
Бажаю всим гарного літнього настрою!
Як приємно зранку пити ароматну каву і дивитись у вікно на росяні квіточки. Їх вже пестить вранішнє сонечко і квіточки наче прищуреними оченятками радіють його ласкавим промінчикам. От і ми вже дочекались цвітіння улюбленців Гладіолусів.
![](http://os1.i.ua/3/1/15170770_89a8be6d.jpg)
Ще не всі квітують, але то і добре, значить радість від їх цвітіння продлиться на довше.
![](http://os1.i.ua/3/1/15170789_3d01dcb7.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15170790_5a67b2dd.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15170791_3f00899b.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15170793_f5ceff17.jpg)
Ці Гладіолусики у мене минулорічного заводу, так що маю від них вже дитячий садочок. Як завжди жалко було викинути маленькі бульбочки, які начиплялись на мамку-цибулинку, то і насадила. Звичайно, що в цьому році квіточок на них не буде(і в наступному мабуть теж), але все одно, їх гарний розвиток мене радує. Це я вперше вирощую гладіолусну малечу
![lol lol](http://i.i.ua/smiles2/lol.gif)
![](http://os1.i.ua/3/1/15170799_a2db5f29.jpg)
А поряд росте Ехінацейка. Довго чомусь не могла у мене прижитись, але вже ми з нею подружились
![dance dance](http://i.i.ua/smiles2/dance.gif)
![](http://os1.i.ua/3/1/15170797_bb23144e.jpg)
А ще дуже люблю Рудбекію. Цього року регулярно йдуть дощі і вона вимахала висока і розпатлана
![boyan boyan](http://i.i.ua/smiles2/boyan.gif)
![](http://os1.i.ua/3/1/15170805_175ff06a.jpg)
І на останок минулорічний ковьорчік (так ці квіти називала моя бабуся). В цьому році я трохи стратила з насадженням Портулаку, а минулого він був гарнюнький
![](http://os1.i.ua/3/1/15170808_a10ef6c7.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/15170814_ede248b2.jpg)
Бажаю всим гарного літнього настрою!
![kiss kiss](http://i.i.ua/smiles2/kiss.gif)
![cvetok cvetok](http://i.i.ua/smiles2/cvetok.gif)
29
Коментарі
ranok_v_misti
120.07.18, 10:27
гладиолуси ммм красота![](//i3.i.ua/v2/smiles2/bravo.gif)
особливо жовті
Стрийко Зеник
220.07.18, 10:28
georgi
320.07.18, 10:35
Тарас Музичук
420.07.18, 10:35
Та ти квітколюбочка! Молодець,![](//i3.i.ua/v2/smiles2/bravo.gif)
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/bravo.gif)
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/bravo.gif)
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/rose.gif)
Каре
520.07.18, 10:38Відповідь на 1 від ranok_v_misti
Каре
620.07.18, 10:39Відповідь на 2 від Стрийко Зеник
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/smile.gif)
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/rose.gif)
Дякую!Каре
720.07.18, 10:39Відповідь на 3 від georgi
Каре
820.07.18, 10:40Відповідь на 4 від Тарас Музичук
ranok_v_misti
920.07.18, 10:44Відповідь на 5 від Каре
всі гарні))
Whiskey*
1020.07.18, 10:53