хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Героям - героєве, дезертирам - нари!


Ну ось, і знову ті ж граблі!
Мені дуже соромно за те, що такі "Бесполезные Идиоты" у нас при владі?
Дурні безголові, коли ви вже або порозумнішаєте – або підете геть?

Це я до того, що мої пророчі передбачення від 27 грудня про якийсь дивакуватий, а прямо кажучи – дебільний обмін так званих "заручників" – сьогодні вже здійснилися.
В них, я дуже обережно, напророчив кількість завербованих ФСБешних агентів, засланих до нас по цьому "обміну" приблизно в 10%. Що й сталося зі значним перевиконанням)))

Тож для деяких моїх не досить розумних чи недалеких критиканів, повідомляю останні новини – з 73-х так званих "заручників", розцілованих позавчора президентом – 14-ть осіб затримано по підозрі за дезертирство та зраду.
Ось така вона гола правда про результат такого "обміну". Обміну, зробленого під диктовку ФСБ, руками законсервованої в Україні агентури ворога…

Соромно за таку дурнувату владу, яка заради свого дешевого піару під фанфари облизує дезертирів та нагороджує боягузів!




Треба звільняти тих бійців які дійсно воювали з ворогом!
Які не здавалися йому добровільно, не ховалися в кущах і попали в полон будучи пораненими чи контуженими!
Таких істинних фронтовиків треба визволяти з полону за будь яку ціну і нагороджувати їх пільгами, пенсіями, званнями та Героями!

зі... Героям - героєве, дезертирам - нари!
А тим лякливим горобчикам, які хочуть отримати "учасника АТО" тільки за те що вони сміливо цвірінькнули "путин ..уйло", чи в ролі туриста побували на лугандонії – рекомендовано хоча б на півроку піти в окопи та розрядити автомата в лич даунбаським найманцям пуйла)))

29.12.2017р
5

Коментарі

129.12.17, 21:56

..На фото - одному дядьку навіть військову форму не можна вдягати, лише жидівськи нарукавники гендляра.. брехло воно ганебне...

    229.12.17, 22:03

    Завжди знайдеться той, що в діжку меде додасть ложку дьогтю.

      329.12.17, 22:17Відповідь на 1 від Merovingian

      ..На фото - одному дядьку навіть військову форму не можна вдягати, лише жидівськи нарукавники гендляра.. брехло воно ганебне...
      цікаво - і якого це дідька, ви маєте на увазі)))

        429.12.17, 22:19Відповідь на 2 від Геннадий М

        Завжди знайдеться той, що в діжку меде додасть ложку дьогтю.
        так було і так буде, але не треба на цьому так по дурному піаритися! Такий піар потім боком вилазить)))

          529.12.17, 22:23Відповідь на 3 від Nevr

          ..На фото - одному дядьку навіть військову форму не можна вдягати, лише жидівськи нарукавники гендляра.. брехло воно ганебне...цікаво - і якого це дідька, ви маєте на увазі)))Дідько та дядько - дуже різні сутності)

            629.12.17, 22:38Відповідь на 4 від Nevr

            "Дурня".- Це я про тих, хто подібним чином оцінює подію. Подію, яку б в решті цивілізованому світі висвітлювали тільки позитивно. Як на мене - досить займатися самоїдством. Інакше можливо втратити країну, як було вже декілька сторічч тому. Наприклад, проти Мазепи активу участь брали козацькі зогони українців. Хочете повторення? Ну що ж... Повторюйте гасла путіноїдів задля встановлення "руцького миру".

              729.12.17, 22:57Відповідь на 6 від Геннадий М

              "Дурня".- Це я про тих, хто подібним чином оцінює подію. Подію, яку б в решті цивілізованому світі висвітлювали тільки позитивно. Як на мене - досить займатися самоїдством. Інакше можливо втратити країну, як було вже декілька сторічч тому. Наприклад, проти Мазепи активу участь брали козацькі зогони українців. Хочете повторення? Ну що ж... Повторюйте гасла путіноїдів задля встановлення "руцького миру".
              ..я не жив при Мазепі і не можу стверджувати хто його знищував... Але я аналізую наше сьогодення і бачу що головним руйнивніком держави - виступає той, хто співпрацює з нашим ворогом.
              Співпрацює, збагачуючись сам і посилюючи ворога економічно! Не можеш пояснити як це зветься, та чому він так робить?

                829.12.17, 22:57Відповідь на 5 від Merovingian

                ..На фото - одному дядьку навіть військову форму не можна вдягати, лише жидівськи нарукавники гендляра.. брехло воно ганебне...цікаво - і якого це дідька, ви маєте на увазі)))Дідько та дядько - дуже різні сутності)
                ховаєшься від відповіді?

                  929.12.17, 23:27Відповідь на 7 від Nevr

                  Історію потрібно знати, щоб не повторювати помилок минулого.

                  До тих, хто співроцює з ворогом я відношу (серед іншого) тих, хто сліпо копіює гасла ворога і на цьому робить свою політичну кар'єру. Я не розумію, для чого він (Міхо) це робить. Мабуть, подобаються тоталітарні методи правління путлєра.

                  Якщо ти маєш на увазі в останньому реченні Пороха, то поясни, будь ласка, яким чином він посилює єкономічно рашу? Тільки без демагогії та популістських гасел. Тільки неспростовні факти.

                    106.01.18, 01:22

                    http://video.i.ua/user/295100/51651/436901/ = ШОКИРУЮЩИЕ КАДРЫ ИЗДЕВАТЕЛЬСТВ "ЛНР" НАД УКРАИНСКИМ ПЛЕННЫМ
                    Интересно, "раскопали" его - или все еще ходит в ГЕРОЯХ?!