Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Починається сезон застуд...

Не годуйте дитя антибаками самостійно, будь ласка.

Світлина від Tamara  Plisko.
7

Коментарі

11.09.17, 23:50

лоры забавные люди, сначала прокололи мне ноздри,искололи зад антибиотиками, закормили до тошноты таблетками, а потом сказали, чтоб я полоскал шнобель своей утренней мочой, иначе фиг заживет
хотя не в претензии, гайморитом таки не жалуюсь с 1992-го

    21.09.17, 23:53Відповідь на 1 від Хозяин- С

    лоры забавные люди, сначала прокололи мне ноздри,искололи зад антибиотиками, закормили до тошноты таблетками, а потом сказали, чтоб я полоскал шнобель своей утренней мочой, иначе фиг заживет
    хотя не в претензии, гайморитом таки не жалуюсь с 1992-го
    щоранку полосканнями займаєшся?

      31.09.17, 23:54Відповідь на 2 від Міс Марпл

      лоры забавные люди, сначала прокололи мне ноздри,искололи зад антибиотиками, закормили до тошноты таблетками, а потом сказали, чтоб я полоскал шнобель своей утренней мочой, иначе фиг заживет
      хотя не в претензии, гайморитом таки не жалуюсь с 1992-го
      щоранку полосканнями займаєшся?
      злітку 1992-го вже ні, не полоскаю

        42.09.17, 00:10

        Бактериальная инфекция очень просто определяется – становится запредельно хуёво

          52.09.17, 00:12Відповідь на 3 від Хозяин- С

          лоры забавные люди, сначала прокололи мне ноздри,искололи зад антибиотиками, закормили до тошноты таблетками, а потом сказали, чтоб я полоскал шнобель своей утренней мочой, иначе фиг заживет
          хотя не в претензии, гайморитом таки не жалуюсь с 1992-го
          щоранку полосканнями займаєшся?
          злітку 1992-го вже ні, не полоскаю
          дай Боже здоров'я!

            Гість: сім на вісім

            62.09.17, 00:12

            пака гішо нет кали в луже ужо пінжак примирзае тоді да

              72.09.17, 00:17Відповідь на 6 від Гість: сім на вісім

              пака гішо неткали в луже ужо пінжак примирзае тоді да

                82.09.17, 06:53Відповідь на 4 від Zmeelove

                Бактериальная инфекция очень просто определяется – становится запредельно хуёвота ні, так стає від вірусу, бо він отруює організм на раз

                  92.09.17, 08:32Відповідь на 8 від Анна-Марія

                  Бактериальная инфекция очень просто определяется – становится запредельно хуёвота ні, так стає від вірусу, бо він отруює організм на разТы, похоже, ни разу не болела пневмонией или серьезной ангиной При бактериальной инфекции хуёвее в разы

                    102.09.17, 08:53Відповідь на 9 від Zmeelove

                    Бактериальная инфекция очень просто определяется – становится запредельно хуёвота ні, так стає від вірусу, бо він отруює організм на разТы, похоже, ни разу не болела пневмонией или серьезной ангиной При бактериальной инфекции хуёвее в разыхворіла, але після цьогорічного грипу переглянула свої переконання. ніяка ангіна і пневмонія в порівняння не йде. Колись з ангіною 40 температура, лежиш, втикаєш, вже нічого не болить, краса. Гній витиснули, зразу температура впала, буквально за півгодини. Пару днів - нормуль. Стрептоциду посмоктала і здаров. Те ж пневмонією, сучасні антибіотики діють дуже швидко. А от з грипом... ну його.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна