О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

За якою політичною силою Ви пішли б сьогодні?

Запрошую Вас взяти участь в опитуванні та шляхом голосування дати відповідь на запитання: "За якою політичною силою Ви пішли б сьогодні?". Голосування анонімне. Реєстрація учасників не потрібна. Тож завітайте на мій блог http://tarastokar.blogspot.com/ і проголосуйте.

Давайте політикам покажемо їхнє місце і потребу для українського суспільства.

2009 рік - рік Степана Бандери.

Як на мене досить символічно, що 2009 рік - рік 100-ліття з дня народження провідника ОУН та рік 50-ліття з дня його цинічного вбивства, співпав для України з такими доленосними часами - економічна криза, повна нездатність влади на спільні дії та хоча б якийсь осмислений план розвитку країни, розгул корупції та олігархів, фактична інформаційна війна Росії проти незалежної України тощо. Наша нинішня влада не здатна вивести Україну з кризи, всім зрозуміло, що треба змінювати владу... Але хто може прийти їм на зміну? Моя думка тільки така сама патріотична та харизматична, заповзятлива та організована людина, як Степан Бандера...
Людини, яка в 24 роки стала крайовим провідником ОУН на всій Західній Україні і координувала та організовувала всі різноманітні акції від військових до дуже широкої просвітницької кампанії по всій Західній Україні і це все в підпіллі... Людини, яка з судового процесу де його було засудженно на смерть зробив агітаційний майданчик, людину, яка провела у різних тюрмах та концлагерах близько 10 років, але за цей час став символом опору українського народу своєю силою волі та незламністю, людини якій водночас ніщо людське не було чуже...
Словом "Батько Бандера ще до нас прийде, І за Україну в бій нас поведе!.."

Трагічна доля рідних Степана Бандери

До 100-річчя від дня народження Степана Бандери

З початком окупації України нацистськими військами один із загонів опору очолив молодший брат Степана — Богдан. Він загинув у 1942 чи 1943 році.

5 липня 1941 у Кракові Степан Бандера був заарештований. За ним до Берліна поїхала дружина Ярослава з тримісячною донькою Наталкою, щоб перебувати близько до чоловіка. Бандеру утримували спочатку у в'язниці, потім — у концтаборі Заксенгаузен, де він перебував до 1944 року. Братів Олександра (доктора політекономії) та Василя (випускника факультету філософії Львівського університету) у 1942 році вбили у концтаборі Аушвіц (Освєнцім).

Андрія Михайловича Бандеру — батька Степана, було вбито радянською владою. Сестер Оксану та Марту-Марію у 1941 р. було заарештовано і заслано до Сибіру (Краснодарський край). Керівництво СРСР десятиліттями не дозволяло їм повернутися до України — Марта-Марія Бандера померла на чужині у 1982 році, а літня Оксана Бандера повернулася на Батьківщину лише у 1989 році після майже 50 років життя у Сибіру. Вона упокоїлась у мирі 24 грудня 2008 року.

Ще одна сестра — Володимира — перебувала у радянських виправно-трудових таборах від 1946 до 1956 року.

Вікіпедія.

Шановні блогери, з Новим 2009 роком!!!Вітаю Вас з Новим 2009 роком!!! Бажаю, щоб у цьому році Вас супроводжували міцне здоров'я, фортуна і достаток.

З повагою, Тарас Токар.

***

Доброго Здоров*я всім співвітчизникам цього ранку 1-го січня!

Ще раз З Новим Роком, що настав!
  

Не знаю як кому, я тут недавно, але мені подобається тенденція, що простежується в нашому товаристві - жінки-учасниці прикрашають Канал, наповнюють його затишком - кожна замітка тепла й ніжна. Чоловіки все продовжують з*ясовувати хто правий, хто винний.... так.. кожному своє.. Жінки-Берегині, Чоловіки-Воїни.. так повинно бути, бо це є Гармонія..

Тож Хай Новий Рік принесе Україні Мир і Гармонію !

Будьмо!

Ранкова  гармонічна  кава:


Новорічна страва

Свіже й гаряче привітання!

Щойно з інету до Вашого столу!Беремо дванадцять місяців року і добре очищуємо їх від заздрості, ненависті, смути, жадібності, впертості, егоїзму, байдужості.
Кожного місяця ділимо на три рівні частини, при цьому уважно дотримуємо пропорції, щоб щодня був заповнений роботою не більше ніж на третину, а останні дві третини були заповнені радістю, гумором і веселощами.
 Додаємо три повні (з верхом) ложки оптимізму, велика жменя віри, ложечка терпіння, декілька зернин терпіння і нарешті щіпку ввічливості і порядності по відношенню до всіх і особливо до ближніх.
Всю суміш, що вийшла
, заливаємо зверху ЛЮБОВ'Ю!
Тепер, коли блюдо готове, прикрашаймо його пелюстками кольорів, доброти і уваги.
Подавати щодня з гарніром з теплих слів і сердечних посмішок, що зігрівають серце і душу.

Смачного!


З Новим Роком!

Будьмо!
 


 

Вітаю всіх із прийдешніми святами 
... коли в суспільстві лишень і розмов, що про кризу економіки та моралі, коли сумніви снують довкола  –  заплющіть очі та прислухайтеся… і ви неодмінно почуєте срібний різдвяний дзвіночок…
його голос спочатку ледь чутно, та потім він стає усе ближчим і ближчим – дзвенить прозоро, немов сміється дитина…
«Свято іде в кожну домівку! – провіщає він. - Свято приходить до кожного серця!»
Тепла вам сердечного , люди, віри щирої, різдвяного снігу – найніжнішого і найбілішого.
Щастя,  радості, міцного здоров’я, спокою і натхнення. Плекайте світлі почуття, бережіть одне одного, тримайтеся міцно за руки у Новому 2009 році.
Хай береже вас Господь Бог.

З улюбленного. Василь Симоненко

Василь Симоненко

Скільки б не судилося страждати,        

Все одно, благословлю завжди    

День коли мене родила мати 

Для  життя, для щастя, для біди.

 

День, коли мої маленькі губи

Вперше груди мамині знайшли,

День, що мене вперше приголубив

Ласкою проміння із імли.

 

Як мені даровано багато,

Скільки в мене щастя, чорт візьми! –

На землі сміятись  і страждати

Жити і любить поміж людьми!      

 

Рейтинг співаків 2008

  • 29.12.08, 12:18

Хочу трохи відвернути народ від проблем, тому пропоную таку замітку:

Рейтинг найталановитіших співаків України очолив Олександр Пономарьов.

Друге місце дісталося лідерові групи Океан Ельзи Святославу Вакарчуку.

До першої п'ятірки також увійшли оперний тенор Володимир Гришко, естрадний виконавець Віктор Павлік і соліст групи "Тартак" Олександр Положинський, передає Кореспондент.net.

При цьому 10% відповіли, що не знають талановитих українських чоловіків-виконавців, а 28% респондентам важко відповісти.

Під час аналогічного опитування за темою найталановитіших співачок України, важко було відповісти лише 6% особам, і лише 2% респондентів відповіли, що серед сучасних вітчизняних співачок немає талановитих.

В дослідженнях імена номінантів не пропонувалися, респонденти самі називали найталановитіших виконавців.