О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Автомобіліст! Геть автопобори!

5 лютого в Києві о 10:00 на вулицях Грушевського (біля Кабміну та Верховної Ради) та Інститутській (біля Нацбанку) відбудеться ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СТРАЙК АВТОМОБІЛІСТІВ Наші вимоги: - Скасувати грабіжницькі ставки транспортного збору; - Скасувати закон «Про підвищення акцизного збору на автомобілі»; - Кошти з автоподатку використовувати на ремонт доріг; - Припинити підвищення штрафів та свавілля ДАІ

детальніше тут

Що ви чули про громадську ініціативу "Геть усіх"?

Надибав в І-неті оце http://getout.org.ua/ Досить, таки цікавий початок у цієї ініціативи. І особистості відомі. Що ви знаєте про цю ініціативу?

Історія Москви

Відомо, що перша згадка про Москву пов'язана з таким собі Кучкою. Виявляється, що куча українською означає свинарник, відповідно Кучка - це Свинар.
Тепер все зрозуміло. Якийсь вуйко на болоті розводив свиней, а через те, що ті свині обкладали все кучками, назвали його Кучкою. Звичайно, там де свині, можна прогодувати і дружину князя, от туди і зайшли перекусити свининою Довгорукий з дружиною.
От така історія Москви.

76%, 25 голосов

24%, 8 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Рада вирішила повернути собі назад дачу Брежнєва

Верховна Рада вирішила в терміновому порядку взяти на свій баланс престижний пансіонат "Гліцинія" у Ялті, де в радянський час розташовувалися дачі Леоніда Брежнєва і Микити Хрущова.

Як повідомляє газета "Дело", проект постанови в четвер був зареєстрований у парламенті, і, вже в квітні здравниця може стати депутатською.

Як повідомив виданню автор постанови депутат Юрій Кармазін, поспіх обумовлений претензіями на "Гліцинію" з боку Державного управління справами.

Мова йде про 20 гектарів найдорожчої в Україні землі, з якої половина — це пам'ятник Лівадійського садово-паркового мистецтва, решта — ботанічний парк.

За словами депутата, частина території пансіонату зараз незаконно здається в оренду невідомим фірмам. За оцінкою директора по маркетингу ріелторської компанії SV Development Володимира Степенка, вартість однієї сотки на цій території навіть в умовах кризи коливається від 25 до 40 тисяч доларів.

Крім того, на території "Гліцинії" знаходиться більш 10 тисяч квадратних метрів житлових і інших приміщень.

Конфлікт навколо пансіонату "Гліцинія" має довгу історію. До 1997 року він перебував на балансі санаторію Верховної Ради "Нижня Ореанда". Потім його передали податковій адміністрації. У 2004 році Кабмін Віктора Януковича перевів "Гліцинію" в управління ДУСі, якою тоді керував Ігор Бакай.

Після цього пансіонат був закріплений за "Артеком", незважаючи на відстань між ними в 40 кілометрів. Пізніше Ігор Бакай надав право дитячому таборові на відчуження пансіонату. У такий спосіб один із найпрестижніших пансіонатів на чорноморському узбережжі був проданий російському ВТБ Банкові.

Вартість будівель і споруд здравниці в договорі купівлі-продажу була оцінена в 77,9 мільйона гривень. Російські ЗМІ тоді писали, що "Гліцинія" повинна стати однієї з літніх резиденцій президента РФ Володимира Путіна.

ВТБ Банк устиг перерахувати Україні третину вартості здравниці, але зміна влади в Україні порушила плани російського президента. Протягом 2005-2008 років українські суди за позовом прокурора Криму Віктора Шемчука прийняли низку рішень, що визнали незаконним відчуження здравниці.

Українську сторону зобов'язали повернути отримані з Росії гроші, а росіян — відмовитися від прав власності. Судді також погодилися відновити статус-кво 1997 року: повернути пансіонат на баланс санаторію Верховної Ради "Нижня Ореанда". Однак проти такого рішення запротестувало ДУС.

І у вересні 2008 року Вищий господарський суд ухвалив рішення на користь ДУС.

Українська правда.


Прочитайте уважно цей матеріал. Він заслуговує на увагу.

Розпочинаємо кампанію по розблокуванню SecurityUA на www.i.ua

Шановні блогери, ви пам’ятаєте нещодавню агресію адміністрації сайту www.i.ua щодо Тараса Токаря, якому безпідставно заблокували профіль на цьому сайті. Тільки вашою активною позицією вдалося розблокувати профіль засновника топового співтовариства «Ми любимо тебе, Україно!».Але з тих часів залишається заблокованим профіль SecurityUA, який є теж модератором співтовариства «Ми любимо тебе, Україно!». Адміністрація сайту, не знайшовши серйозних підстав щодо блокування SecurityUA, приписала цей профіль Тарасу Токарю. Останній не відрікся від цього, наголосивши на тому, що п. 3.7 «Пользовательского соглашения» дозволяє йому мати одного клона на сайті www.i.ua

Вже близько місяця профіль SecurityUA заблокований. Тож, ми, що нижче підписалися, звертаємося до адміністрації сайту www.i.ua з вимогою розблокувати профіль SecurityUA, як такий, що не є порушником «Пользовательского соглашения». І звертаємо увагу адміністрації сайту на те, що вимагати від блогерів виконання угоди повинні ті, хто сам її не порушує.

А я все дивлюся, де моя Маруся

  • 29.01.09, 17:01
                                Українська народна пісня
Якби мені сивий кінь,
Я сідельце маю,
Поїхав би за Дунай,
Там дівчину маю.

Приспів
А я все дивлюся,
Де моя Маруся,
А я все дивлюся,
Де ж ти моя Маруся. |
Як приїхав за Дунай,
Як прийшов до хати,
Стара баба, старий дід,
Ще й дівка кирпата.

Приспів.

Як прийшов я в хату,
Дали мені сісти,
Поставили бараболі,
Не лупленої їсти.

Приспів.

А я тії бараболі,
По столі качаю,
На полиці паляниці,
Я до них моргаю.

Приспів.

Погасили каганець,
Полягали спати,
Я за тії паляниці,
Та й давай тікати.Приспів.

Не попав у двері я,
А в стовп головою,
Отаке то приключилось,
Лишенько зі мною.

Приспів.

Як тікав я через тин,
Через перелази,
Били мене ціпом, ціпом,
аж чотири рази.

Приспів.
(Без музичного супроводу)

Для чого росіян підігрівають до війни?

Недавно включив якесь російське ток шоу, так там населення вже розігрівають до війни, 81% проголосувало за те, щоб вводити економічні санкції проти недружніх країн, а недружніми для них є Україна, Латвія, Литва, Естонія, Молдова, Казахстан, Грузія ... але ж мова в дискусії йшла навіть не про економічні санкції, а про війну!!!

70%, 21 голос

7%, 2 голоса

23%, 7 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Самый субъективный рейтинг СЕКСУАЛЬНЫХ мужчин Украины

Все расставить по местам - умение хорошо организованной женщины. К порядку призывает и Новый Год. Но так как дома у нас убирает Валентина Леонтьевна, то пришлось заняться порядком в голове и сердце.

Так мы с Тиной Михайловской решили, что мужчины должны знать свое место и указали им на него: http://tabloid.pravda.com.ua/sex-city/4980872ec7e04/Генпрокуратура: Підстав для імпічменту Ющенку немає

Генпрокуратура не бачить складу злочину в діях президента Віктора Ющенка для оголошення імпічменту.

Про це в четвер на прес-конференції заявив Генпрокурор Олександр Медведько, коментуючи наміри політиків оголосити імпічмент президенту, передає Ліга.net.

"Ми не бачили і не бачимо в діях президента складу злочину", - сказав Медведько.

У понеділок депутати прийняли постанову про відповідальність президента за ситуацію на валютному ринку.

Також останнім часом різні політики і політичні сили все частіше заявляють про необхідність розпочати процедуру імпічменту президента.

При цьому, наприклад, прем'єр Юлія Тимошенко заявила днями, що голова НБУ і його заступники не могли самостійно приймати рішення про виділення 10 млрд.грн для комерційних банків.

Вона вважає, що за "корупційними діями НБУ направленими на руйнування економіки шляхом глибокої девальвації національної валюти стояв особисто президент".

Українська правда.