О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

У Києві відбувалася "сходка" етнічної мафії із Кавказа

Столичні співробітники УБОП затримали двох «злодіїв в законі» - уродженців Грузії, які в кримінальних кругах відомі, як «Лапша» і «Квата». У останнього при затриманні вилучили близько 1 г порошкоподібної речовини, схожої на наркотичний засіб, повідомляють в прес-службі відомства.

Відомо, що «Лапша» входить в п'ятірку найвпливовіших «злодіїв в законі» на території держав колишнього СРСР. Він прибув до України з Іспанії з метою організації і здійснення особистого контролю над злочинними групами, які побудовані на етнічному принципі і спеціалізуються на відмиванні брудних засобів отриманих від кримінальної діяльності на території України і сусідніх європейських держав. «Лапша» неодноразово судимий і знаходиться в міждержавному розшуку.

За інформацією УТРО.юа

http://sna.in.ua/news/1-ua/498----qq----.html

Інопланетний корабель

  • 30.10.09, 10:49


Люди!!!!

Я відчуваю себе інопланетянкою у космосі.

Тернопільське видавництво "Навчальна книга - Богдан" перетворилося на НЛО.

Майже всі в масках.

 

(Я ні)

Обережно!!!!! Інфлюєнца!!!!!!!!!!!


В Тернополі небувала епідемія грипу.

Містом всі ходять у марлевих пов’язках. Відчуваєш себе, як під час ядерної зими.

 

Вночі кроплять Тернопіль згори якимись хімікатами. (Я думаю, що це як мертвому кадило, але най вже так буде).

У школах продовжили карантин. Карантин оголосили також у ВУЗах, та й місто наше тепер на Карантині.

 Бачте, майже сюжет з фантастичного оповідання.

Наш директор лежить у лікарні.
Нам на роботі роздали Амізон, ми вживаємо його, але я також думаю, що це як мертвому припарки.


Взагалі, я покладаю усю надію на Бога - як він дасть, так і буде.

О щойно (о10.03) роздали марлеві пов’язки!!!!!!!!!!!!!!

Чудо!!!!! Я ВИЖИВУ!!!!!!!!!!!!!!

Фестиваль мистецтв України

На заключному етапі фестивалю протягом року в Національному палаці «Україна» всі регіони України, за підсумками відбіркових турів, звітують  про свої досягнення в академічному, традиційному народному та сучасному мистецтві, професійній та аматорській творчості, самобутні етнічні і культурні традиції.

27 жовтня відбувся творчий звіт майстрів мистецтв  Львівщини. На концерті були присутні Президент України Віктор Ющенко, голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник та губернатор Львівщини Микола Кміть.

Президент нагадав давню історію Галичини, яка дала Україні тисячі борців за свободу й незалежність.

"Українські січові стрільці на чолі з Євгеном Коновальцем вкрили себе славою в боях за Західно-Українську та Українську Народну Республіку. У роки Другої світової війни їхню справу продовжили герої Української Повстанської армії під проводом Романа Шухевича і Степана Бандери", - сказав В.Ющенко.

Львівщина, за словами Віктора Андрійовича, і в повоєнні часи відіграла провідну роль у національному відродженні й здобутті незалежності України наприкінці ХХ століття. Тут народилися брати Горині, Ігор та Ірина Калинці. Львів по праву вважається однією з духовних і культурних столиць України, підкреслив Глава держави.

 

"Список великих імен - абсолютно безмежний. Це - Іван Франко, це - митрополит Андрей Шептицький. Це і письменники Маркіян Шашкевич, Богдан-Ігор Антонич, Ірина Вільде, історик Іван Крип'якевич, художники Іван Труш, Олекса Новаківський, Антон Манастирський, музиканти Микола і Філарет Колесси та Василь Барвінський, співачка Соломія Крушельницька", - зазначив В.Ющенко.

 

А ще були згадані імена львів'ян - Богдан Ступка і Роман Віктюк, Роман Іваничук і Роман Лубківський, Борис Возницький і Мирослав Скорик, Федір Стригун і Борис Козак, Віктор Неборак, Тарас Чубай і Святослав Вакарчук.

За вагомий особистий внесок у розвиток культурно-мистецької спадщини України, високу професійну майстерність Президент вручив державні нагороди працівникам культури і мистецтв Львівської області.

На концерт «У перевеслі вічної краси народ торує долю України» були запрошені понад 20 колективів: камерний хор “Євшан”, Академічний симфонічний оркестр Львівської обласної філармонії, державна заслужена академічна капела України “Трембіта”, хор студентів Львівської музичної академії імені М. Лисенка, Львівська державна чоловіча хорова капела “Дударик”, Галицький академічний камерний хор, заслужений ансамбль танцю України “Юність”, народний фольклорний ансамбль Народного дому с. Бітля, Дівочий вокально-хореографічний ансамбль “Панночка”, народний ансамбль танцю “Наддністрянка”, народний ансамбль танцю “Мрія”, зразковий дитячий вокально-хореографічний ансамбль “Веселі черевички”, народний ансамбль танцю “Карпати”, академічний інструментальний ансамбль Львівської обласної філармонії “ВИСОКИЙ ЗАМОК”, гурт автентичної пісні «Родовід», гурт автентичної музики «Коралі», народний фольклорний колектив “Криниченька”, дует “Бандурна розмова”, капела бандуристів «Карпати», академічний камерний оркестр “Віртуози Львова”, вокальний октет «ОРФЕЙ», заслужений Прикарпатський ансамбль пісні і танцю України “Верховина”.

Без перебільшення можна сказати: того вечора в «Україні» відбувся аншлаг. Люди сиділи на східцях, стояли у проходах.

Звучала музика Миколи Колеси та Мирослава Скорика, а також народні, стрілецькі та повстанські пісні, читалися твори Івана Франка та Богдана Стельмаха. Продемонстрували львівяни темперамент і масштабність у виконанні танцювальних номерів.

Було приємно чути і бачити колоритні, неординарні виступи, які неодноразово наповнювали глядацьку залу щирими оплесками, оваціями, сентиментальними миттєвостями.

Концерт справив незабутнє враження гарною режисурою, безперервністю, цільністю дійства, калейдоскопом народних, концертних, військових строїв. І все це в дусі високого патріотизму.

 

Сподобались автентичні колективи. На концерті вони виступали на сцені, а у вестибюлях палацу грали та співали ще до концерту. Особливо запамятався ансамбль Народного дому с. Бітля. Віртуозно грали музики, легко і граціозно виконувались львівські побутові танці.

 

Ваше відношення до фестивалю 

 


27%, 3 голоса

55%, 6 голосов

0%, 0 голосов

18%, 2 голоса

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Тернопільська облрада просить ректорів вузів не жартувати - грип

  • 28.10.09, 14:03
 

Голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда звернувся до ректорів вищих навчальних закладів області тимчасово припинити навчання через складну епідемічну ситуацію із гострими респіраторними вірусними інфекціями

 

Про це сьогодні, 28 жовтня, повідомляє прес-служба Тернопільської обласної ради.
«З метою запобігання поширення вірусної інфекції та ускладненням епідеміологічної ситуації із ГРВІ в області Тернопільська обласна рада просить вас розглянути можливість тимчасово припинити навчальний процес. Про вжиті заходи просимо інформувати Тернопільську обласну раду в дводенний термін», – говориться у листі ректорам.
Для довідки. Наразі призупинено навчання у Тернопільському медичному університеті.
 

Зрив виборів, винищення нації чи випадковість?

  • 28.10.09, 10:55

http://focus.ua/health/74838 схоже на сюжет із американського фільму.

а можливо просто хочуть зірвати вибори? сценарій простий. особа Х закупила вірус чогось там. неможна бути певним що не захворіє 50% жителів україни. після цього в країні запровадять надзвичайний стан. вибори зірвано на невизначений термін.

 

ну я думаю ход мислі понятний.

1 листопада - Листопадовий Чин відзначаємо разом!

  • 27.10.09, 14:44
Всі, хто хоч трохи обізнаний з подіями створення 1914 р. в австрійській армії виключно українського за національністю Легіону Січових Стрільців, той зрозуміє важливість цієї події у подальшій історії боротьби за незалежність України.
Частина цього Легіону Січових Стрільців, що під час боїв в Карпатах попала в російський полон, стала одною з найорганізованих бойових частин у Києві під орудою уряду Української Народної Республіки, а на чолі цього корпусу Січових Стрільців постав полковник Євген Коновалець, творець в подальшому Української Визвольної Органанізації, що потім трансформувалась у відому Організацію Українських Націоналістів.
Інша частина Легіону Січових Стрільців стала рушійною силою славетного Листопадового Чину, що під час розвалу Австро-Угорської імперії розпочався 1 листопада 1918 р. з захоплення влади у Львові і проголошення утворення Західньо-Української Народної Республіки. Хоч далі були важкі виснажливі бої і гіркота поразок, але саме тоді український народ західного регіону в особі провідних синів і дочок з Легіону Січових Стрільців показав світу прагнення до свободи і незалежності. Саме ця подія Листопадового Чину призвела до проголошення соборності всіх українських земель урочистим Актом Злуки УНР та ЗУНР 22 січня 1919 р. у Києві на Софійській площі. І саме з цього моменту веде свій відлік Соборнісь України, але аж ніяк не від 1939 р.
Вони були першими, хто виступив за нашу свободу - Січові Стрільці! Їх кров - наша свобода! Тому закликаємо всіх, хто має почуття гідності як патріота і громадянина Держави Україна прийти до могил Січових Стрільців 1 листопада на Личаківський та Янівський меморіали і вшанувати їх пам’ять покладанням квітів та спільною молитвою Вічної Пам’яті. Також закликаємо всіх запалити вдома і поставити у вікні Свічу пам’яті о 21.00
Членів і прихильників ГО"Разом" просимо прийти на 14 годину з квітами і свічками до Янівського цвинтаря, де є найбільше поле поховань усусусів та воїнів Української Галицької Армії, а також могила їх керівника - генерала Мирона Тарнавського.
Ми також висловлюємо підтримку всім іншим акціям на вшанування Листопадового Чину та 91-ї річниці проголошення ЗУНР. Було б просто чудово, якщо б вшанування пам’яті українських патріотів продовжувалось впродовж всього дня, оскільки багато людей будуть вшановувати на цвинтарях 1 листопада у Свято Всіх Святих могили своїх рідних, після чого можуть зайти і до меморіалів військових поховань, щоб вшанувати пам’ять полеглих.
Слава Україні!   

Як соціологи гроші відробляють або Зомбування по-бютівськи

Нещодавно Центром соціальних і маркетингових досліджень «СОЦІС» були опубліковані рейтинги кандидатів у Президенти України. Лейтмотивом опитування було зростання рейтингу Тимошенко і її очевидний вихід у другий тур виборів. Судіть самі: за даними дослідження ВОНА відстає від Віктора Януковича усього на 9%(!), натомість третій переслідувач Арсеній Яценюк відстає від лідера ПР на цілих 20 %, тобто безнадійно пролітаючи у першому турі.

Багато джерел опублікували цю інформацію, але ніхто не звернув уваги на головне. Зокрема за повідомленням УНІАН (http://www.unian.net/ukr/news/news-343227.html) замовником дослідження являється Український фонд підтримки реформ. Що ж, досить цікаво, навіщо якомусь там фонду знати про вибори. Заходимо на їх сайт http://www.ufpr.org.ua/about.php і... вуаля!

Інформація про керівників Фонду:

Пинзеник Віктор Михайлович - Голова УФПР;
Гринів Ігор Олексійович - Голова правління УФПР;
Соболєв Сергій Владиславович - Голова експертної ради УФПР;
Ярема Олександр Йосипович - Виконавчий директор УФПР.

Керівники Фонду - затяті бютівці. Тепер все стає на свої місця. Як-то кажуть: хто платить, той і замовляє музику. Пропоную дружно посміятися (чи поплакати) над витягом із прес-релізу опитування:

За 100 днів до дня виборів рейтинги першого туру розташувалися в такій послідовності: Янукович – 28,7 %, Тимошенко – 19,0 %, Яценюк – 8,2 %, Симоненко – 3,6 %, Литвин – 2,9 %, Ющенко – 2,8 %, Тигіпко – 2,6 %, Тягнибок – 1 %. Решту кандидатів підтримують менше одного відсотка виборців. Порівняно з липнем 2009 року зросли рейтинги в основних двох кандидатів Януковича та Тимошенко на 0,9 % та 2,1 % відповідно. Рейтинг Яценюка впав більше ніж на третину (-4,9 % ). Рейтинги всіх інших претендентів також дещо зменшились за виключенням Тігіпка (+1,7 % ). На другому турі також скоротився розрив між Януковичем та Тимошенко 40,3 % та 32,6 % відповідно. Тимошенко лідирує на Заході та в Центрі України в 16 областях та у м.Києві, а Янукович в 8 областях, Автономній республіці Крим та м.Севастополі. (http://www.socis.kiev.ua/ua/press/reytynhy-kandydativ-u-prezydenty-ukraj..)

Яке співпадіння! Відставання Тимошенко від Януковича скорочується, рейтинги всіх інших кадидатів "дещо зменшились". Звісно окрім Тігіпка, якого вважають технічним кандидатом Тимошенко (+1,7 - справжній прорив!). Мета технології проста, як двері: зробити конкурентів Юлії за вихід у другий тур "непрохідними".

Актуально згадати слова Заступника глави Секретаріату Президента України Марини Ставнійчук, яка теж заявляла про заангажованість опитувань. Щоправда, як представник Президента вона торкалася суто рейтингу Ющенка:

«Таке зомбування існує, суспільству нав`язується така думка широко й масово. А його реальний рейтинг - не скажу, що він високий, та все ж, - близько 8 відсотків, але жодним чином не 2. Не кажучи вже про те, що рейтинги інших кандидатів не набагато вищі», - сказала, зокрема, М.СТАВНІЙЧУК, додавши, що «прем`єр насправді може мати 10-12 відсотків - не так уже далеко від президентського рівня». - повідомляв УНІАН (http://www.unian.net/)

Враховуючи те, як БЮТ пихає нас фаст-фудовими опитуваннями, слова Марини Ставнійчук дуже схожі на правду. До цього необхідно додати: занижають не тільки Ющенка, а й усіх інших кандидатів, які чимось не догодили замовнику. Але викриваючи такі дивні залежності між клієнтом соціологічної служби і результатами опитування, ми маємо змогу дізнатися правду. Значить вихід Тимошенко у другий тур не є такий вже гарантований. Інакше навіщо оплачувати дороге окозамилювання? Чекаємо на біг-бордах нове гасло: "Соціологія є, ВОНА ПРАЦЮЄ!"

Stanislove, спеціально для upu.org.ua

Чи існує у Ющенка команда?В 2004 році в Ющенку бачили надійну альтернативу проросійському Януковичу з "пацанськими замашкамі". Ющенко переміг. З того часу багато чого змінилося. Хоча Янукович значно виріс як політик, але його малоросійство не зазнало змін. Свого часу Загроза-2004 об’єднала проти себе націонал-демократів, лібералів, соціалістів, радикальних націоналістів, малий та середній бізнес, нарешті звичайних пересічних громадян, які були обурені та налякані продовженням режиму Кучми.  

"Твою думку враховано, шапку буде повернуто" - такими анекдотами зустрічають передчасний старт передвиборчої кампанії Віктора Януковича. Спору немає,  жарт смішний, але скільки б не було ляпів у Федоровича, його рейтинг протягом трьох років тримається на рівні 28-33%. Протягом трьох років ПР виглядає як непорушна цеглина, не дивлячись на демарш з неї окремих політиків. Сам Прохвесор повертається до свого старого образу Хама: "їм треба повідривати оте місце, якого у вас нема"(журналістці - про педофілів), мер-засранець із Сімферополя, відлюдкувате обличчя на біг-мордах.  Загроза-2004 перевтілилась у Загрозу-2010. Не дивлячись на намагання політтехнологів представити Тимошенко єдиною альтернативою ВФЯ, БЮТ все ж знаходиться у протистоянні з Ющенком. На його дискредитацію спрямована неадекватна кількість тимошенківських ресурсів. Російський Інтернет переповнений антиющенківським брудом. Навіть Затулін заявив, що їх влаштує будь-який президент окрім Ющенка.

Отже, як і 2004-го,  два Віктора запропонували суспільству діаметрально протилежні цінності. Чи об’єднала Загроза-2010 хоч кого-небудь проти себе? Хто готовий підтримати чинного Президента? З якою командою він вступає у боротьбу за "найвищий стілець"?  Нагадаємо, що в ті часи Ющенка підтримувала маса політиків. Та де вони зараз? З Тимошенко все зрозуміло, Кінах, Рибачук і Зінченко відійшли в тінь, УНП і НРУ висувають своїх кандидатів, "любі друзі" гуртом перейшли у БЮТ. Навіть недавні соратники Президента Балога, Гриценко і Яценюк розпочали свою гру. З цієї сили-силенної людей вірними власним поглядам залишились  тільки Порошенко та Кириленко. Та наспіх створеного громадського руху "За Україну!" явно замало для серйозної участі у виборчих перегонах.

Однак деякі обставини суттєво відрізняються від ситуації п’ятирічної давнини. А саме - влада. Віктор Ющенко - Президент України. Це дає змогу застосовувати Секретаріат Президента, який в умілих руках може перетворитися на Кабмін (спитайте Медведчука). Це дає змогу призначати своїх людей в ОДА і РДА, тобто доносити свою позицію до кожного села. Проблема тут полягає в тому, що обласні чиновники ладні на все, аби зберегти своє крісло й кабінет. Тому частина з них негласно працює на виборчі штаби конкурентів, проявляючи свій "інстинкт збереження посади". Натомість реакції на такі дії з боку Президента немає. То ж з ким Ющенко йтиме на вибори, з вдаваними прихильниками?

Особисто сам він заявляв, що покладатиметься на патріотичні сили.  При цьому сама передвиборча кампанія Віктора Андрійовича ще не розпочалася. І ніяких хоча б чуток про перемовини. "Я не здамся" - казав Ющенко. То може пора доводити цю заяву на практиці?  

Станіслав Цись, Тарас Токар, спеціально для "Майдану".

Україні запропоновано обрати курс економічного націоналізму

«Українська народна партія висуває кандидатом на посаду Президента України свого лідера Юрія КОСТЕНКА – безкомпромісного захисника національних пріоритетів, особистість, незаплямовану жодним корупційним скандалом», а також «пропонує країні ідею ЕКОНОМІЧНОГО НАЦІОНАЛІЗМУ – як єдиний можливий шлях виходу з кризи», - наголошується в заяві XI позачергового з’їзду УНП.

«Сутність ідеї Економічного Націоналізму – «Роби українське! Купуй українське! Захищай українське!», - йдеться в заяві УНП. Як наголошує партія, «цю стратегію було реалізовано в усіх європейських країнах та Сполучених Штатах Америки, а відтак - успішно доведено, що лише підтримкою вітчизняного виробника створюється вдосталь робочих місць, товарів і благ та забезпечується високий рівень життя громадян». УНП, яка «20 років сповідує ідеологію пріоритетності національних інтересів України та її народу», вважає, що «стратегія ЕКОНОМІЧНОГО НАЦІОНАЛІЗМУ – це єдиний порятунок для Української Держави». Водночас, УНП «не вірить, що подолати кризу можна кредитами МВФ, що добробут держави може забезпечити ліберальна економіка, що гарантією безпеки України може стати Росія». УНП констатує, що «Україна на 18 році незалежності увійшла до 20-ти найбільш нестабільних країн світу, посіла 134 місце у рейтингу поширення корупції і 106 місце – за кількістю ВВП на душу населення, що нижче за Алжир, Габон та Намібію». «Такі показники могли стати лише результатом дій влади, яка не працює на суспільство, та не керується національним інтересом», - підкреслює УНП в заяві з’їзду. «Україна потребує правого світогляду у владі», а «команда УНП єдина в Україні яка може реалізувати цю програму», - наголошується в Заяві. Партія констатує, що «має ідеологічну команду професіоналів, котрі вже сьогодні реалізують програму партії на місцях». УНП постане на виборах як найпотужніша проукраїнська політична сила, що має «12 095 осередків в усіх регіонах України, де задіяні 60 тис партійців». «УНП йде на вибори», щоб праву ідею «почули і зрозуміли якнайбільше співвітчизників», - наголошується в заяві XI позачергового з’їзду УНП.

http://upu.org.ua/content/ukrajini-zaproponovano-obrati-kurs-ekonomichnogo-natsionalizmu