О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

БЮТ почав боятися Яценюка?

Рада коаліції має наміри запропонувати парламенту скасувати постанову про призначення позачергових виборів до Тернопільської облради.
 
Про це повідомив заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожем’якін.

За його словами, це питання може бути розглянуте у п’ятницю.

"На засіданні ради коаліції більшість представників висловила побажання, щоб ми перенесли це питання і скасували постанову, і зробили так, щоб не збурювати зараз народ у цій області", - сказав Кожем’якін.

Він також зазначив, що не знає про те, що на цих виборах нібито мав балотуватися екс-спікер Арсеній Яценюк.

"Я думаю, що він (Яценюк) не буде цього робити. Потренуватися, можливо, приїдуть (представники команди Яценюка), а сам він цього робити не буде", - сказав Кожем’якін.

Як відомо, раніше джерела "Української правди" стверджували, що Яценюк має намір використати позачергові вибори до Тернопільської облради, призначені на 15 березня, у якості експериментального майданчика для майбутньої участі у президентських виборах.

Джерела також запевняли, що БЮТ зробить все, щоб не допустити проведення позачергових виборів у Тернопільській області, оскільки рейтинги Яценюка у цій вотчині БЮТ є загрозливо великими.

За матеріалом УП.

Симоненко исключат из КПУ за аморальное поведение?Как стало известно из конфиденциального источника в Коммунистической партии Украины, отдельные депутаты требуют рассмотреть на заседании политбюро партии вопрос об аморальности поведения Петра Симоненко. Планируется также поставить вопрос об исключении Петра Николаевича из состава партии и переизбрании лидера КПУ.

Как ранее сообщалось, в конце прошлой недели страну потрясло заявление супруги 56-летнего Петра Симоненко Светланы о начавшемся бракоразводном процессе. Причина банальна - другая женщина. Это парламентская журналистка Оксана Ващенко, которая неделю назад родила коммунисту дочь Машу.

В то же время, нардеп из КПУ Алла Александровская в ответ на просьбу корреспонденту ForUm'а прокомментировать информацию заявила: «Есть темы, которые совершенно некорректны для публичного обсуждения - это темы личной жизни. Еще в советское время, когда действительно были случаи, когда жены обращались в партийную структуру с просьбой повлиять на мужей, я считала, что это совершенно аномальная ситуация. Я считаю, что такую тему публично, в СМИ или на каких-нибудь собраниях обсуждать совершенно неэтично».

Впрочем, народный депутат двух созывов, член ЦК КПУ Юрий Соломатин, полагает, что развод Симоненко негативно скажется на всей партии. «К такому событию нужно было заранее готовить общественность, особенно партийную. А так об этом рассказала Светлана Владимировна по телевидению. Она была расстроена как женщина и мать, но ее использовали в этом выступлении. Во всем этом есть определенная вина и самого Петра Николаевича, и его ближайшего окружения. Они ведь знали о происходящем, но ничего не сделали», - сказал Соломатин «Сегодня». Политик обещает, что будет внутрипартийное разбирательство. Когда и в какой форме пока неясно - идет обмен мнениями.

Народный депутат из КПУ Александр Голуб говорит, что в партии «не обсуждается ничья личная жизнь, и она никоим образом не связывается с партийно-политической системой».

На вопрос повлияет ли развод фронтмена КПУ на имидж партии в целом, нардеп ответил: «Поскольку нет никакой связи, то повлиять никак не может».

«Я не разделяю личную жизнь и политическую, поэтому сказать, что для меня это новость не могу - я вообще не интересуюсь этими вопросами», - сказал политик, комментируя вопрос было ли ему известно что-либо о предстоящих изменениях в жизни их политического лидера.

http://citata.com.ua/ru/politic/simonenko-iskljuchat-iz-kpu-za-amoralnoe-povedenie.html

Арсеній Яценюк проти відставки уряду Тимошенко

«Я категорично проти відставки уряду, тому що це поглиблення дестабілізації», – заявив сьогодні лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк в інтерв’ю журналістам на Світовому економічному форумі в Давосі. – «Відставка уряду спровокує тільки одне – тотальне безвладдя».

Арсеній Яценюк зазначив, що старий уряд повинен працювати, адже немає альтернативи для створення нового. «Якби була нова коаліція і новий уряд, тоді було б зрозуміло: одних – відправляємо у відставку, на інших – покладаємо відповідальність», – наголосив він.

Арсеній Яценюк запропонував уряду працювати далі. «У них є більшість, яка підтримується комуністами. Хай вони приймають кадрові рішення всередині уряду і хай намагаються виходити з кризової ситуації. Тому якщо буде стояти питання на порядку денному про відставку уряду, я проголосую проти», – підбив підсумок лідер «Фронту Змін».

Довідка

Світовий економічний форум відбувається у Давосі (Швейцарія) з 29 по 01 лютого 2009 р. Головна тема зустрічі фінансових та політичних лідерів світу – пошуки виходу з світової фінансової та економічної кризи. Доповідачами цьогорічного форуму будуть колишні лідери Сполучених Штатів та Великої Британії Білл Клінтон і Тоні Блер, а також лауреат Нобелівської премії миру 2006 року Мухамед Юнус.

Сьогодні лідер «Фронту Змін» візьме участь в Українському ланчі, де він буде одним з ключових доповідачів. Модератором дискусії буде екс-комісар ЄС з зовнішніх зв’язків, канцлер Оксфордського університету, співголова Міжнародної Кризової Групи (International Crisis Group) Кріс Паттен. Окрім Арсенія Яценюка заплановані виступи інвестора і філантропа Джорджа Сороса та відомого колумніста газети New York Times Томаса Фрідмана.

Головною темою обговорення на Українському ланчі буде система міжнародних економічних і фінансових відносин, яка формується під впливом кризи. Учасники ланчу спробують визначити концепцію подальшого економічного розвитку України з урахуванням нових ризиків і нових можливостей та відповісти на питання: Як покращити інвестиційний клімат в Україні? Як розвиватимуться відносини України із Росією та Заходом в умовах кризи? Що необхідно зробити, щоб створити стабільну політичну ситуацію в Україні?

В Українському ланчі візьмуть участь понад 200 представників провідних світових компаній, політики і громадські діячі з України, Росії, США, Німеччини, Франції та інших країн, представники українських і міжнародних ЗМІ.

"Фронт змін".

Полтава: духовна столиця чи кримінальне місто?

Увечері 22 січня голова правління ВАТ «Видавництво «Полтава» (входить до складу корпоративного підприємства ДАК "Укрвидавполіграфія"), депутата обласної ради від фракції НСНУ Володимира Микійчука, котрий повертався додорму, перестріли й жорстоко побили троє невідомих. Постраждалого госпіталізували зі струсом головного мозку та важкими гематомами на обличчі. Хуліганів, наркоманів та грабіжників вдосталь в часи економічної кризи. Адже в декого виникає бажання обрати «найпростіший» спосіб заробити гроші - кримінальний... Але це не той випадок, оскільки невідомі мовчки побили людину, не вимагаючи жодних цінних речей.

Які мотиви переслідували нападники? Людська агресія, яка деградувала настільки, що перейшла всі межі? Чи може замовлення?  Висновки буде робити слідство. Можна лише розмірковувати - чи не пов'язано це з подіями, які зараз відбуваються на ВАТ «Видавництво «Полтава». Адже 14 листопада 2008 року Володимир Микійчук був незаконно відстороненний від виконання своїх обов'язків, а в.о. голови правління був призначений представник вищестоящего керівництва ДАК «Укрвидавполіграфія» Череда Олександр Михайлович. Збори акціонерів про зміну складу правління та передачу підприємства в оренду призначено на 27 січня 2009 року... Подія сталася наперододні.

Я виходжу із співтовариства

  • 01.02.09, 20:27
Я виходжу із співтовариства "Ми любимо тебе, Україно!", оскільки в товариство прийнято відвертого хама, а модератор на це ніяк не реагує. Крім того товариство використовується для реклами власних форумів, реклами антиукраїнських проектів партії регіонів і третьої республіки, що не має нічого спільного з любов'ю до України.

На Росію чекає двократне зростання безробіття

КИЇВ, 1 лютого. /УКРІНФОРМ/. На Росію чекає двократне зростання безробіття. Такі виводи робить з оприлюдненого прогнозу Міноздоровсоцрозвитку РФ "Независимая газета". Якщо гірші очікування справдяться, то без постійного заробітку можуть опинитися більше 14% працездатного населення країни, пише вона. Незалежні економісти сподіваються, відзначає видання, що ситуацію може поліпшити прагнення працедавців не скорочувати працівників, а урізувати їм зарплати і робочий час, а також поширені літом сезонні роботи.

У січні 2008 року в російських службах зайнятості офіційно зареєстровані як безробітні 1,548 млн громадян. При цьому влада не сумнівається, що безробіття в 2009 році зростатиме. Міноздоровсоцрозвитку прогнозує, що середня чисельність безробітних у 2009 році становитиме близько 2,2 млн осіб. "Офіційно безробітними в середньорічному численні буде зареєстровано близько 2,2 мільйона людей. При цьому до кінця року цифра може бути перевищена", - заявив заступник глави Міноздоровсоцрозвитку Максим Топілін.

Нескладний розрахунок показує, констатує видання, що в окремі місяці число офіційно зареєстрованих безробітних може досягати 2,9 млн людей, що майже удвічі більше, ніж зараз.

На сьогодні, за даними Росстату, який вимірює фактичне безробіття за методологією Міжнародної організації праці, постійного заробітку позбавлено 5,8 млн людей. При цьому до числа фактично безробітних потрапляють ті, хто не отримує стабільної зарплати, хоча і продовжує числитися на якому-небудь підприємстві і формально не може звернутися до служби зайнятості. Офіційно зареєстроване і фактичне безробіття за методологією МОП відрізняються у декілька разів. Так, у 1998 році рівень безробіття за методологією МОП досяг у Росії 13,2% активного населення, тоді як зареєстроване безробіття становило усього 2,9% економічно активного населення.

Зазначимо, що днями МОП оприлюднила прогноз, згідно з яким у всьому світі через економічну кризу роботи можуть позбутися 50 млн нині працевлаштованих людей.

Майдан.

Для тих, хто ще не відвідував мій україномовний форум

http://tarastokar.uaforums.net/ - тут багато цікавих тем і обговорень. Більше можливостей і доступів мають зареєстровані користувачі.

Обласна бібліотека для дітей матиме власне приміщення

Відповідаючи на численні запитання журналістів та мешканців Полтавщини стосовно подальшої долі обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного, голова Полтавської облдержадміністрації Валерій АСАДЧЕВ висловив упевненість, що заклад матиме власне приміщення, і обласна державна адміністрація докладає до цього максимум зусиль. Зокрема, вже підшукана належна будівля по вулиці Шевченка. Її має прийняти на баланс обласна рада; обласна державна адміністрація, в свою чергу, вже звернулася з відповідним поданням до представницького органу.

„Це буде якісне, пристосоване приміщення, де діти матимуть усі умови для занять із книгами, а колектив зможе нормально працювати. Є певні юридичні процедури, і зараз вони перебувають в стадії вирішення. Обласна державна адміністрація зробила все, від неї залежне, щоб прискорити цей процес. На жаль, досі ми не мали відповідного сприяння з боку інших інституцій влади. Але попри це, проблему буде знято”, - наголосив керівник області.

Так само, за словами Валерія АСАДЧЕВА, ОДА не мала підтримки в питанні збереження за обласною бібліотекою старого приміщення за адресою Гагаріна, 5.

„Я більше двох  років утримував це приміщення від зазіхань, рішень судів та рішень обласної ради. Щойно я пішов на два тижні у відпустку, бібліотеку виселили з будинку. Більше того, Верховний Суд України ухвалив рішення не на користь дітей. Що можна вдіяти в такій ситуації? Шукати інше пристосоване приміщення. Саме так зробила обласна державна адміністрація”, - зазначив Валерій АСАДЧЕВ.

Джерело: Офіційний сайт Полтавської облдержадміністрації.

Екстренний виступ Ющенка

Любі друзі!!! Зі всією відповідальністтю повідомляю Вам, що голоду в Україні у зв"язку з кризою не буде, буде маленький піст, я б сказав пістець.

З повагою В. А. Ющенко.

lol  lol  lol

Виступ відбудеться сьогодні о 21.30