хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Золота лампа "золотого" Януковича

 

10 тисяч доларів за настільну лампу - це багато чи мало?

Напевно, багато, тому що більшість громадян цієї країни мають роками збирати цю суму - або роками віддавати кредит в такому розмірі - щоб, наприклад, придбати автомобіль "Ланос".

З іншого боку, якщо твій будинок коштує 100 мільйонів доларів, то 10 тисяч за настільну лампу - це копійки.

Зате відомо точно, коли в тебе зарплатня складає декілька тисяч доларів на місяць, навряд чи ти купуватимеш собі настільну лампу за "десятку".

Якщо, звісно, ти не маєш тіньових доходів, що дозволяють тобі жити як близькосхідному тирану. Не економити на лампі можна ще в одному випадку - якщо робиш це за гроші бюджету.

Десять тисяч доларів за настільну лампу - це правдива квінтесенція образу "Межигір'я" - цього символу непристойної корупції, який возвеличується над злиденною країною.

Минулої суботи сайт президента повідомив про зустріч Віктора Януковича з першим заступником глави Служби безпеки України Петром Шатковським.

Як зазначалося в новині, вона відбулася в резиденції Януковича "Межигір'я".

Слідом прес-служба розіслала фотографії цієї зустрічі. В око впадав інтер'єр кабінету Януковича в його резиденції. Цей стиль складно назвати вишуканим - позолота, зелена шкіра, дерев'яні панелі. Донецький кітч…

 Фото прес-служби президента

З предметів у резиденції Януковича, які потрапили до кадру, детально можна було розгледіти настільну лампу президента. Знайти аналогічну у відкритих джерелах, здавалося, нереально.

Але за допомогою соціальних мереж навіть надскладні питання розв'язуються швидше.

13

Коментарі

129.02.12, 13:15

Усе це вже не дивує.

    Гість: братЧортомлик

    229.02.12, 17:02

    щось мені здається, що президент дуже хворий, а нам про те мовчать... а що до лямпи, то майже така сама була у Троцького

      анонім

      31.03.12, 08:57Відповідь на 2 від Гість: братЧортомлик

      щось мені здається, що президент дуже хворий, а нам про те мовчать... а що до лямпи, то майже така сама була у ТроцькогоВін хворий від народження -- на усю голову. Прпосто після обрання ця хвороба загострилася. І овощ впав в дитинство -- йому аби цяцьок побільше, бжано -- подорожче. А чі здорові ми, що терплимо знущання із здорового глузду?

        41.03.12, 10:24

        Жадность погубит нынешнюю власть.

          51.03.12, 11:28Відповідь на 2 від Гість: братЧортомлик

          щось мені здається, що президент дуже хворий, а нам про те мовчать...Угу! І хвороба та НЕВИЛІКОВНА - називається КЛЕПТОМАНІЯ...

            Гість: братЧортомлик

            61.03.12, 12:27Відповідь на 3 від анонім

            щось мені здається, що президент дуже хворий, а нам про те мовчать... а що до лямпи, то майже така сама була у ТроцькогоВін хворий від народження -- на усю голову. Прпосто після обрання ця хвороба загострилася. І овощ впав в дитинство -- йому аби цяцьок побільше, бжано -- подорожче. А чі здорові ми, що терплимо знущання із здорового глузду?ми терплячі та милосердні

              Гість: братЧортомлик

              71.03.12, 12:28Відповідь на 5 від Богдан Ляшко

              щось мені здається, що президент дуже хворий, а нам про те мовчать...Угу! І хвороба та НЕВИЛІКОВНА - називається КЛЕПТОМАНІЯ...не у нього що колінка болить

                Гість: братЧортомлик

                81.03.12, 12:29Відповідь на 4 від Елена1957

                Жадность погубит нынешнюю власть.нынешнюю погубить нынешний

                  анонім

                  91.03.12, 12:50Відповідь на 7 від Гість: братЧортомлик

                  щось мені здається, що президент дуже хворий, а нам про те мовчать...Угу! І хвороба та НЕВИЛІКОВНА - називається КЛЕПТОМАНІЯ...не у нього що колінка болитьЦе як в анекдоті -- А що в тебе болить? -- Голова, -- А чого повязка на нозі? -- Ну так сповзла!

                    Гість: братЧортомлик

                    101.03.12, 12:54Відповідь на 9 від анонім

                    щось мені здається, що президент дуже хворий, а нам про те мовчать...Угу! І хвороба та НЕВИЛІКОВНА - називається КЛЕПТОМАНІЯ...не у нього що колінка болитьЦе як в анекдоті -- А що в тебе болить? -- Голова, -- А чого повязка на нозі? -- Ну так сповзла!то вона у нього сповзла після того, як він літав на Урал лікуватися у шаманів

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна