Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Як вже набрид цей "маестро" Гімнюковський



Не люблю обігрувати прізвища, хоча в українському суспільстві вони зачасту точно відповідають характеристиці особи. А як відомо у воді дві речі ніколи не тонуть: поплавки і гімно. Але поплавки не смердять! У нас же випадок протилежний…
Ще коли вперше надцять років тому на поверхню українського медіа і телепростору вискочило оте яко співоче ректореня з піснею «Юний орел», я одразу з огидою поморщився, але не думав і не сподівався, що це так надовго. Не вірив у це і автор слів першого «шедевру», тому явно познущались з виконавця шлягеру Михайла Поплавського, коли в текст пісні вставили слова «Юнний орел, ти іди від джерел до джерел» Погодьтесь самі, що взагалі орли літають, а за римою з ходячих істот тільки один вид  підходить: «козел». Ще осел непогано римується, але то російською і віслюки в Україні хоч водяться, але ними не родяться, та й ким-ким, а ослом Михайло Поплавський аж ніяк не є. Тоді як козли в Україні існують, здавна живуть і процвітають, вони ж і формують сучасний український теле- і  медіапростір, лідером якого і є наш далеко вже не юний козел: безголосий «співаючий ректор» Михайло Поплавський – козел, це однозначно! Огидно? – огидно! І навіть якщо він дійсно колись піде подалі – сморід залишиться надовго…
На жаль, як явище – Михайло Поплавський є неприємним, але закономірним фактом наших реалій, бо хто бував у Києві, той не міг не відчути задухи від важкої культурної атмосфери міста, навіяного етичною потугою деградованого середовища з «русскоязычниых украинцев». Пітер чи Москва – це справді осередки провідної російської культури, але Київ – це убога вторинна переробка щодо російської культури і вкрай кітчева шароварщина щодо сприйняття української культури. Така у нас столиця… Така у нас держава… Скрізь одна смердюча поплавщина…
Мене потішають твердженням, що лайно є найкращим добривом, на що я відповідаю: добривом! Але ж у нас воно стало посівним матеріалом!
Фолькльоризований бутафорський кіч замінив нам високоякісне мистецтво естрадного шоу, а як наслідок ми втрачаємо українську естраду вцілому як культурне явище. Не треба далеко ходити за прикладами, бо в числених музичних теле-шоу типу «Фабрик зірок» тощо можна легко пересвідчитись як з нормальних і обдарованих на початковій стадії юнаків і дівчат творять психофізичних потвор з повною творчою деградацією особистого потенціалу. А все це явище в загальному і можна назвати «школою маестра Гімнюковського-Поплавського». Якщо хтось вважає, що я не правий, то най перечислить цікаві високоякісні естетично естрадні програми і культурні явища в сучасній нам Україні, не кажучи вже про яскраві персоналії з сучасної молоді. Їх нема! Догорають великі зірки колишніх часів і… Попливли Дніпром-Славутичем поплавки, дрібні і смердючі, але багато-багато…

Богдан Гордасевич
Львів-Рясне   

Не люблю критики без позитиву, тому поясню моє розуміння прогресивного опрацювання етнічного матеріалу в естрадному мистецтві на прикладі ірландського танцювального колективу "Lord Of The Dance", який виконує народний  танець джигу у надзвичайно красивій сучасній інтерпретації – ось це є мистецтво справжнього високоякісного  естрадного шоу.  Від нього я в захоплені! А потім порівняйте це з тими шоу, якими забито українську телевізію зі "співами" юного козла П.


76%, 13 голосів

12%, 2 голоси

12%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
12

Коментарі

Гість: keeper

14.05.11, 19:00

Поплавка в лікарню треба. Він хворобливий шизоноїд.

    24.05.11, 19:33

    Толпа людей - живое существо;
    и разум есть, и дух, и ток по нервам,
    и даже очень видно вещество,
    которое всегда всплывает первым.(гарик)

      34.05.11, 21:55

      Дивна річь. Пан Богдан веде мову про високу культуру, а сам застосовує смердючі слова до май же єдиного шоумена, який проривається на телебачення з українськими піснями.Тому не Поплавського треба цкувати, а тіх владних панів, що за роки незалежності не дали змоги піднятися дійсно високій українскій культурі-пісням, фільмам, естраді і гумору.

        45.05.11, 13:05

        ви згадали за поплавка... до прикладу-Олег Скрипка - вважаю що він багато вкладає в розвиток нашого етносу. от наскільки "часто" його показують по тв, можна судити наскільки "легко" це йому вдається в державі, де все просмерділось москальським духом...

          56.05.11, 13:35Відповідь на 3 від русич91

          Ви або дійсно "недоганяете", або прикидаєтесь? - та тов. Послід і блокує все вартісне українське, а будучи ректором Університету культури підміняє його своїм огидним псевдоукраїнським кітчем в масовому виробництві
          Я так розумію, що в Северодонецьку є шанувальники Поплавка і це мене чомусь зовсім не дивує

            610.05.11, 16:26

            Пане Богдане Ви дійсно "недогоняете".Поплавский не може щось блокувати на тв бо важелі не у нього, а у власників тв каналів, а він тільки збирае гроші щоб таким стати. Пісні ж які він співае гарні. і не зовсім, запомьтовуються і викликають любов до України- хіба це ганьба?.